Terorizam u nas - Operacija Rez

User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#951 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Atego »

shbc wrote:
Napokon pametan potez drzave. Kada su nam vec zakoni smijesni i ova teroristicka govna se ne mogu dozivotno staviti negdje u izolaciju (da ne bi trovali ostale zatvorenike) onda im je najpametnije zabraniti povratak u BiH. Poslije jebanja nema kajanja. Za ove udovice dvostruko znacenje
Podsjeti me ovo na one dvije curice iz austrije,17 i 15godina.bradate sotone im prodale pricu,odveli ih u siriju i onda jadne zavrsile kao objekti na kojima ce bradonje zadovoljavati pohotu.jednu su izudarali nasmrt kad je htjela pobjeci ako se dobro sjecam. Zato,roditeljima i ostalima treba stalno skretati paznju na ovakve stvari. Obrati ti se djubre,"poselami" te ,samo spusti glavu ,odcipelaj i ne gledaj za sobom.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18322
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#952 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by GandalfSivi »

Vilajet_Bosna wrote:
Atego wrote:nego,evo jedan lijep ,ali nažalost ,poprilično kratak spisak. naime,radi se o zlikovcima koji više nikada neće kidati tespihe,nigdje

Pod zastavom ISIL-a
Objavljujemo spisak 76 državljana BiH koji su poginuli u Siriji!
užas, hoće li krast kola po Sarajevu i rafalat policajce? a da, za to su zaduženi šajkačari sa Sokoca i Romanije.
Samo ce pokusavati dici policijske stanice u zrak. Sreca u nesreci je da su nesposobni i za toga.
Vilajet_Bosna
Posts: 542
Joined: 03/11/2018 13:51

#953 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Vilajet_Bosna »

GandalfSivi wrote:
Vilajet_Bosna wrote:
Atego wrote:nego,evo jedan lijep ,ali nažalost ,poprilično kratak spisak. naime,radi se o zlikovcima koji više nikada neće kidati tespihe,nigdje

Pod zastavom ISIL-a
Objavljujemo spisak 76 državljana BiH koji su poginuli u Siriji!
užas, hoće li krast kola po Sarajevu i rafalat policajce? a da, za to su zaduženi šajkačari sa Sokoca i Romanije.
Samo ce pokusavati dici policijske stanice u zrak. Sreca u nesreci je da su nesposobni i za toga.
bitno je da će tvoje auto i dalje biti sigurno u Sarajevu kao i do sad
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18322
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#954 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by GandalfSivi »

Vilajet_Bosna wrote: bitno je da će tvoje auto i dalje biti sigurno u Sarajevu kao i do sad
Ne kontam te. Je li ti logika da posto imamo cetnike sa Sokolca i Pala koji pucaju po drotovima u kradji auta, ne treba da brinemo o ovima sto bi malo raznosili i sebe i druge?

Jedno ne iskljucuje drugo...
Vilajet_Bosna
Posts: 542
Joined: 03/11/2018 13:51

#955 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Vilajet_Bosna »

Atego wrote:
shbc wrote:
Napokon pametan potez drzave. Kada su nam vec zakoni smijesni i ova teroristicka govna se ne mogu dozivotno staviti negdje u izolaciju (da ne bi trovali ostale zatvorenike) onda im je najpametnije zabraniti povratak u BiH. Poslije jebanja nema kajanja. Za ove udovice dvostruko znacenje
Podsjeti me ovo na one dvije curice iz austrije,17 i 15godina.bradate sotone im prodale pricu,odveli ih u siriju i onda jadne zavrsile kao objekti na kojima ce bradonje zadovoljavati pohotu.jednu su izudarali nasmrt kad je htjela pobjeci ako se dobro sjecam. Zato,roditeljima i ostalima treba stalno skretati paznju na ovakve stvari. Obrati ti se djubre,"poselami" te ,samo spusti glavu ,odcipelaj i ne gledaj za sobom.
znaš li ti kolko je curica po Austriji završilo po austrijskim pufovima, na igli, po klinikama kako bi izvršile abortus, u sigurnim kućama jer ih boyfriendovi ili muževi mlate ko vola u kupusu, koliko ih je zlostavljano na razne načine od strane vlastitih očeva ali jok dobri Austrijanci ( kao i ti danas) mjesecima bili zabrinuti pa mjesecima pisali po svojim medijima upravo za samo ove dvije ? to oni toliko brinu za muslimanskim ženama, djevojkama, djevojčicama? :-)
Vilajet_Bosna
Posts: 542
Joined: 03/11/2018 13:51

#956 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Vilajet_Bosna »

GandalfSivi wrote:
Vilajet_Bosna wrote: bitno je da će tvoje auto i dalje biti sigurno u Sarajevu kao i do sad
Ne kontam te. Je li ti logika da posto imamo cetnike sa Sokolca i Pala koji pucaju po drotovima u kradji auta, ne treba da brinemo o ovima sto bi malo raznosili i sebe i druge?

Jedno ne iskljucuje drugo...
do sada ti ''koji se raznose'', nisu se raznijeli nijedanput i nigdje na cijelom Balkanu pa ni u Bosni. s druge strane imamo cijele horde onih koji su moj narod bacali u masovne grobnice. ja ću gdje god mogu to govoriti isticati i boriti se protiv toga da se te dvije skupine izjednačavaju po bilo kom osnovu. dokle god imamo hiljade onih koji lijepe po školama postera sa đeneralom Sratkom, ili daju nazive studentskim domovima po travaru dr Dabiću ili u hiljadama kao u jedan glas urlaju ''nož, žica, Srebrenica!'' i dokle god imamo političare, vlast, sudstvo, tužilaštvo, koji sistemski (kao što su ih svi zajedno nekada sistemski činili) danas negiraju zločine, masovne grobnice, masovna silovanja, logore i masovne grobnice, meni će biti sebe čuvati upravo od njih, na njih svoju porodicu, prijatelje, komšije, poznanike, i druge ljude upozoravati upravo na njih!

mei je glupi, imbcilno retardirano da se plašim nekoga ko me možda samo smrknuto pogleda kad ga sretnem a da se ne bojim ili ignorišem onoga ko me mlatio u logoru, silovao mi sestru, kćer, ili ženu, pobio mi pola familije i pobacao je u masovne.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#957 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by insomnia78 »

Cekaj samo da Ameri jal EU zavrnu ruku. Uzece oni njih s pjesmom jos ce pitati imal jos
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18322
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#958 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by GandalfSivi »

Vilajet_Bosna wrote:
GandalfSivi wrote:
Vilajet_Bosna wrote: bitno je da će tvoje auto i dalje biti sigurno u Sarajevu kao i do sad
Ne kontam te. Je li ti logika da posto imamo cetnike sa Sokolca i Pala koji pucaju po drotovima u kradji auta, ne treba da brinemo o ovima sto bi malo raznosili i sebe i druge?

Jedno ne iskljucuje drugo...
do sada ti ''koji se raznose'', nisu se raznijeli nijedanput i nigdje na cijelom Balkanu pa ni u Bosni. s druge strane imamo cijele horde onih koji su moj narod bacali u masovne grobnice. ja ću gdje god mogu to govoriti isticati i boriti se protiv toga da se te dvije skupine izjednačavaju po bilo kom osnovu. dokle god imamo hiljade onih koji lijepe po školama postera sa đeneralom Sratkom, ili daju nazive studentskim domovima po travaru dr Dabiću ili u hiljadama kao u jedan glas urlaju ''nož, žica, Srebrenica!'' i dokle god imamo političare, vlast, sudstvo, tužilaštvo, koji sistemski (kao što su ih svi zajedno nekada sistemski činili) danas negiraju zločine, masovne grobnice, masovna silovanja, logore i masovne grobnice, meni će biti sebe čuvati upravo od njih, na njih svoju porodicu, prijatelje, komšije, poznanike, i druge ljude upozoravati upravo na njih!

mei je glupi, imbcilno retardirano da se plašim nekoga ko me možda samo smrknuto pogleda kad ga sretnem a da se ne bojim ili ignorišem onoga ko me mlatio u logoru, silovao mi sestru, kćer, ili ženu, pobio mi pola familije i pobacao je u masovne.
Cega ba? Nije tebi dobro nikako, preskocio si i napad na stanicu u Bugojnu, i rokanje po americkoj ambasadi, i sto ih pohvatase u Buca Potoku pred novu godinu prije dvije godine. Da ne spominjemo ranije stvari tipa one hrvatske porodice kod Konjica, ili bombe u Mostaru nekada poslije rata.

To sto su gore u PC-u i Z. Hercegovini idioti koji slave svoje zlocince, ne znaci da mi trebamo pravdati ovakve stvari.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#959 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by insomnia78 »

Ti poVatani su pusteni i jos ce im platiti odstetu
Vilajet_Bosna
Posts: 542
Joined: 03/11/2018 13:51

#960 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Vilajet_Bosna »

Point. wrote:Izgleda pofatali jutros nazadne bradonje zbog pripreme teroristickih akcija. Veliki :thumbup: za muriju, hapsi sve i dobro ih nalupajte.
pitanje pokretaču teme od prije 3 godine.
šta bi na kraju? na koliko ih osudiše ? :izet:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#961 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by славянин »

Vilajet_Bosna wrote:
Point. wrote:Izgleda pofatali jutros nazadne bradonje zbog pripreme teroristickih akcija. Veliki :thumbup: za muriju, hapsi sve i dobro ih nalupajte.
pitanje pokretaču teme od prije 3 godine.
šta bi na kraju? na koliko ih osudiše ? :izet:
Samo neka idu da pomazu braci treba im i kartu kupiti - kada odu lupit zabranu povratka - oduzeti drzavljanstvo , dole po b.istoku znaju kako ce sa njima :thumbup: :D
Vilajet_Bosna
Posts: 542
Joined: 03/11/2018 13:51

#962 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Vilajet_Bosna »

славянин wrote:
Vilajet_Bosna wrote:
Point. wrote:Izgleda pofatali jutros nazadne bradonje zbog pripreme teroristickih akcija. Veliki :thumbup: za muriju, hapsi sve i dobro ih nalupajte.
pitanje pokretaču teme od prije 3 godine.
šta bi na kraju? na koliko ih osudiše ? :izet:
Samo neka idu da pomazu braci treba im i kartu kupiti - kada odu lupit zabranu povratka - oduzeti drzavljanstvo , dole po b.istoku znaju kako ce sa njima :thumbup: :D

što bi im se oduzimalo državljansto? nisu pravili nikakve ratne zločine koje je sud dokazao, pogotovo ne u Bosni. koliko bi onda 'iljada Srba izgubilo državljanstvo ako ćemo tako gledat?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#963 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by славянин »

Vilajet_Bosna wrote: što bi im se oduzimalo državljansto? nisu pravili nikakve ratne zločine koje je sud dokazao, pogotovo ne u Bosni. koliko bi onda 'iljada Srba izgubilo državljanstvo ako ćemo tako gledat?
Pa to radi njih , oni samo Alahove zakone priznaju tako da ovi sekularni zakoni ne vaze - tako i zakon o drzavljanstvu :D I ti im naginjes odmah se vidi- pravdas,relativizujes ali nemas cohones da odes da pomazes braci - nadam se da oces da sto manje takvih kao ti ostane ovde :D
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#964 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by aldinjo »

славянин wrote:
Vilajet_Bosna wrote: što bi im se oduzimalo državljansto? nisu pravili nikakve ratne zločine koje je sud dokazao, pogotovo ne u Bosni. koliko bi onda 'iljada Srba izgubilo državljanstvo ako ćemo tako gledat?
Pa to radi njih , oni samo Alahove zakone priznaju tako da ovi sekularni zakoni ne vaze - tako i zakon o drzavljanstvu :D I ti im naginjes odmah se vidi- pravdas,relativizujes ali nemas cohones da odes da pomazes braci - nadam se da oces da sto manje takvih kao ti ostane ovde :D
Piše se Allah. Valjda si barem toliko pismen. :roll:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#965 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by aldinjo »

howdy wrote:Tvoji postovi odisu pacifizmom. Haj ne rise.
Miran i kulturan budi.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#966 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by славянин »

aldinjo wrote:
славянин wrote:
Vilajet_Bosna wrote: što bi im se oduzimalo državljansto? nisu pravili nikakve ratne zločine koje je sud dokazao, pogotovo ne u Bosni. koliko bi onda 'iljada Srba izgubilo državljanstvo ako ćemo tako gledat?
Pa to radi njih , oni samo Alahove zakone priznaju tako da ovi sekularni zakoni ne vaze - tako i zakon o drzavljanstvu :D I ti im naginjes odmah se vidi- pravdas,relativizujes ali nemas cohones da odes da pomazes braci - nadam se da oces da sto manje takvih kao ti ostane ovde :D
Piše se Allah. Valjda si barem toliko pismen. :roll:
Ne znam Arapski , ni pismo ni govor :wink:
Bosanski
Imenica

Alah m.

Bog u islamu.*



Deklinacija
Deklinacija imenice: Alah
Jednina Množina
Nominativ Alah
Genitiv Alaha
Dativ Alahu
Akuzativ Alaha
Vokativ Alahu
Instrumental Alahom
Lokativ Alahu


Evo jos jednog mirovnjaka.
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#967 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Young Erotica »

Славјанин бинср prikriveni, treba to ispitati. :D
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#968 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by славянин »

Young Erotica wrote:Славјанин бинср prikriveni, treba to ispitati. :D
Evo cekam salvo: cetnik,fgr,srbenda,vlah :lol:
Vilajet_Bosna
Posts: 542
Joined: 03/11/2018 13:51

#969 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Vilajet_Bosna »

славянин wrote:
Young Erotica wrote:Славјанин бинср prikriveni, treba to ispitati. :D
Evo cekam salvo: cetnik,fgr,srbenda,vlah :lol:

kafir i mušrik će biti dovoljno 8)
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#970 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Heller »

aldinjo wrote:
славянин wrote:
Vilajet_Bosna wrote: što bi im se oduzimalo državljansto? nisu pravili nikakve ratne zločine koje je sud dokazao, pogotovo ne u Bosni. koliko bi onda 'iljada Srba izgubilo državljanstvo ako ćemo tako gledat?
Pa to radi njih , oni samo Alahove zakone priznaju tako da ovi sekularni zakoni ne vaze - tako i zakon o drzavljanstvu :D I ti im naginjes odmah se vidi- pravdas,relativizujes ali nemas cohones da odes da pomazes braci - nadam se da oces da sto manje takvih kao ti ostane ovde :D
Piše se Allah. Valjda si barem toliko pismen. :roll:
Karadžić strongly disagrees
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#971 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by howdy »

aldinjo wrote:
howdy wrote:Tvoji postovi odisu pacifizmom. Haj ne rise.
Miran i kulturan budi.
Sta je bilo bradonja? Uzmi kartu u jednom pravcu i razligu ako ti smeta....
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#972 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by aldinjo »

howdy wrote:
aldinjo wrote:
howdy wrote:Tvoji postovi odisu pacifizmom. Haj ne rise.
Miran i kulturan budi.
Sta je bilo bradonja? Uzmi kartu u jednom pravcu i razligu ako ti smeta....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-) :-) :-) :-) :-) :run:
Vilajet_Bosna
Posts: 542
Joined: 03/11/2018 13:51

#973 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Vilajet_Bosna »

славянин wrote:
Vilajet_Bosna wrote: što bi im se oduzimalo državljansto? nisu pravili nikakve ratne zločine koje je sud dokazao, pogotovo ne u Bosni. koliko bi onda 'iljada Srba izgubilo državljanstvo ako ćemo tako gledat?
Pa to radi njih , oni samo Alahove zakone priznaju tako da ovi sekularni zakoni ne vaze - tako i zakon o drzavljanstvu :D I ti im naginjes odmah se vidi- pravdas,relativizujes ali nemas cohones da odes da pomazes braci - nadam se da oces da sto manje takvih kao ti ostane ovde :D
cijela Zemlja je Allahova i to guranje muslimana samo, kao nekada u Anadoliju ili kao danas u Arabiju teško da će proći
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#974 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Point. »

Vidim @Aldinjo dominira. :lol:
To me dijete uvijek nasmije svojim glupostima, njegov mozak funkcionira tako ako napišeš recimo Alah umjesto Allah on to shvati kao napad na muslimane i Islam. Hoće to biti kad ne ideš u školu nego slušaš samo lokalnog shejka. :mrgreen:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#975 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by славянин »

Vilajet_Bosna wrote:
cijela Zemlja je Allahova i to guranje muslimana samo, kao nekada u Anadoliju ili kao danas u Arabiju teško da će proći
Ko gura muslimane gdje ? - Ja vise mislim na podtip muslimana tj. Vehabine/selefije takve kao ti. Zasto ? Zato sto imate nacin razmisljanja koji je isti/slican kao onaj od prine 1000 i nesto godina - i gdje god imate prostora napravite katastrofu.I kada napravite tu katastrofu onda se hvatate noge i bjezite u “cafirske” zemlje jer od sjece ruku itd se ne zivi.A kada pobjegnete tamo onda radeci za “cafirsku” firmu ili ubiruci “cafirsku” socijalu opet nanovo serijat,Islam,muslimani,ugrozenost ovo ono :oops:
Post Reply