Terorizam Forte i kriznog staba

Moderator: O'zone

Locked
Naslovnica
Posts: 27651
Joined: 20/03/2013 15:38

#1501 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Naslovnica »

exliberal-ex wrote: 27/08/2021 16:41 Pa ja fakat neznam sta covjek vise da vam postavi da pocnete vjerovat...prema zadnjim podatcima preko 5 milijardi doza je dosad upotrebljeno i opet nevalja.....opet ce balkanci (ne samo bosna) da kazu ma neznas ti....evo video sa youtube samo pozuri prije nego sto ga ukinu cenzori....🤯
Vjerovati u šta, nisam siguran o čemu pričaš.
Ja sam samo rekao da je AZ sjebana od strane Pfizera, a donekle i od strane svog lošeg PR-a.
BTW, pretpostavljam da ti nisi balkanac čim svrstavaš ljude na jednu stranu na osnovu geografskog porijekla?
🤔
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1502 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Challenger_ »

Da, AZ sjebana upotrebom anti-PR-a od strane zapadnih konkurenata a Sputnjiku spriječen pristup na zapadno tržište pukom političkom silom.

Ekstremna politizacija i moralno problematična monopolizacija u sferi zdravstva.


Sve u svemu, ispod svih standarda ljudskosti, profesionalizma i elementarne odgovornosti za zdravlje čovječanstva.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#1503 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by avetinja »

Zato sam i rekao da je najbolja situacija sa vakcinama na ex-Yu području, istočnoj Evropi i dijelom u Aziji. Imaš sve vakcine na raspalaganju za one koji se žele vakcinisati.

Politiku ograničavanja vakcina započeo je zapad, koji je uvijek znao provući svoje kao najbolje i pokazivati silu istoku.
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#1504 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Hakiz »

avetinja wrote: 27/08/2021 18:13 Zato sam i rekao da je najbolja situacija sa vakcinama na ex-Yu području, istočnoj Evropi i dijelom u Aziji. Imaš sve vakcine na raspalaganju za one koji se žele vakcinisati.

Politiku ograničavanja vakcina započeo je zapad, koji je uvijek znao provući svoje kao najbolje i pokazivati silu istoku.
Pa, istok može zadržati svoje i odbiti zapadne. Svako svoje. A da hoće, Kina može reći da zapadne vakcine nisu odobrene u Kini, pa svi vlasnici, direktori, predsjednici, menadžeri itd kompanija koji proizvode u Kini ne mogu ući.

Zašto to Kina ne želi i/ili ne smije uraditi, a zapad želi i/ili smije, to, možda, govori o odnosu snaga?
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#1505 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by emmir1 »

Znači ministrica obrazovanja je osmislila da djeca nose maske dok su u školi.

Čas je 45 minuta, predmetna nastava nema izlaska na odmor.

Djeca ne smiju skinuti masku jedno 5 sati.


Ovo je pravi terorizam nad djecom.


Da budem jasan, apsolutno sam za mjere, vakcinisan sam, nisam od onih koji smatraju da nema korone i koji su stava da nas neko čipuje.

Ali pod ovim uslovima zaista mi je teško poslati djecu u školu.
Pa da su bar skratili časove na 30 minuta da smanje patnju djeci.
Naslovnica
Posts: 27651
Joined: 20/03/2013 15:38

#1506 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Naslovnica »

Ja sam rekao svojima da je samo drže na bradi, forme radi.
Samo ako ih budu opominjali je stave kako treba.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1507 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by _BataZiv_0809 »

Naslovnica wrote: 27/08/2021 17:01
exliberal-ex wrote: 27/08/2021 16:41 Pa ja fakat neznam sta covjek vise da vam postavi da pocnete vjerovat...prema zadnjim podatcima preko 5 milijardi doza je dosad upotrebljeno i opet nevalja.....opet ce balkanci (ne samo bosna) da kazu ma neznas ti....evo video sa youtube samo pozuri prije nego sto ga ukinu cenzori....🤯
Vjerovati u šta, nisam siguran o čemu pričaš.
Ja sam samo rekao da je AZ sjebana od strane Pfizera, a donekle i od strane svog lošeg PR-a.
BTW, pretpostavljam da ti nisi balkanac čim svrstavaš ljude na jednu stranu na osnovu geografskog porijekla?
🤔
Ma ne on ti je iznad nas. On dodje na forum da se čudi i ibreti kako smo zaostali :P
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#1508 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by emmir1 »

Naslovnica wrote: 27/08/2021 19:57 Ja sam rekao svojima da je samo drže na bradi, forme radi.
Samo ako ih budu opominjali je stave kako treba.

Pa ne podržavam ni to nepoštivanje mjera.

Ako se bude tako ponašalo jasno da će virus da se lakše širi.
Zaista to nije zajebancija i može da utiče na to da neko izgubi život.


Smatram da je trebalo časove organizovat na 25 minuta da se djeci skrati ta patnja.

Mnogo je 45 minuta.
Ne možemo se ponašat da je normalno, nije normalno.
Vrijeme je pandemije i ljudi umiru
Naslovnica
Posts: 27651
Joined: 20/03/2013 15:38

#1509 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Naslovnica »

emmir1 wrote: 27/08/2021 20:02
Naslovnica wrote: 27/08/2021 19:57 Ja sam rekao svojima da je samo drže na bradi, forme radi.
Samo ako ih budu opominjali je stave kako treba.

Pa ne podržavam ni to nepoštivanje mjera.

Ako se bude tako ponašalo jasno da će virus da se lakše širi.
Zaista to nije zajebancija i može da utiče na to da neko izgubi život.


Smatram da je trebalo časove organizovat na 25 minuta da se djeci skrati ta patnja.

Mnogo je 45 minuta.
Ne možemo se ponašat da je normalno, nije normalno.
Vrijeme je pandemije i ljudi umiru
Pa ima vakcina, ko se htio zaštititi i ko se boji, mogao je to davno učiniti. Moja djeca nisu kriva. Neka se širi, BMK više, ne interesuje me, taman i da ja zaglavim špitala, kunem ti se.
Od 25 min nemaju NIŠTA.
kritikos
Posts: 784
Joined: 12/01/2018 09:17

#1510 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by kritikos »

emmir1 wrote: 27/08/2021 20:02
Naslovnica wrote: 27/08/2021 19:57 Ja sam rekao svojima da je samo drže na bradi, forme radi.
Samo ako ih budu opominjali je stave kako treba.

Pa ne podržavam ni to nepoštivanje mjera.

Ako se bude tako ponašalo jasno da će virus da se lakše širi.
Zaista to nije zajebancija i može da utiče na to da neko izgubi život.


Smatram da je trebalo časove organizovat na 25 minuta da se djeci skrati ta patnja.

Mnogo je 45 minuta.
Ne možemo se ponašat da je normalno, nije normalno.
Vrijeme je pandemije i ljudi umiru
Lijepi strah. Al de fakat ne kenjaj. Patetika teska oko sirenja virusa. Djeci se bolan pluca razvijaju iz dana u dan, i da u razvoju nose maske i stvara im se otpor i dotok kisika. O bandere kaciti idiote koji to nalazu tobe jarabi.
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#1511 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by emmir1 »

Naslovnica wrote: 27/08/2021 20:05
emmir1 wrote: 27/08/2021 20:02


Pa ne podržavam ni to nepoštivanje mjera.

Ako se bude tako ponašalo jasno da će virus da se lakše širi.
Zaista to nije zajebancija i može da utiče na to da neko izgubi život.


Smatram da je trebalo časove organizovat na 25 minuta da se djeci skrati ta patnja.

Mnogo je 45 minuta.
Ne možemo se ponašat da je normalno, nije normalno.
Vrijeme je pandemije i ljudi umiru
Pa ima vakcina, ko se htio zaštititi i ko se boji, mogao je to davno učiniti. Moja djeca nisu kriva. Neka se širi, BMK više, ne interesuje me, taman i da ja zaglavim špitala, kunem ti se.
Od 25 min nemaju NIŠTA.

Ja sam se vakcinisao.
Supruga nije jer se tek porodila, kao porodila je imala D dimer naravno povišen i ne odlučujemo se još za vakcinu.

U trećem valu korone u jednom mjesecu je od korone izgubila mamu i tetku.

Tvoja djeca dakako nisu kriva, djeca slušaju roditelje koji ih nagovaraju da ne postuju mjere i koje boli kurac što neko može zaplatit zbog toga.


A bilo je toga koliko hoćeš.
Da su zbog takvih ljudi umirali.

Jedna meni bliska osoba tako neodgovorna je išla kod ljudi koji su se pazili a on se šprdao s tim.

Pa jedna žena umre, a čovjek jedva preživi nakon 34 dana u bolnici.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#1512 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by spinel_ »

Cuj ovog djeci bi uskratio nastavio, drzao ih pod gas maskama :roll:
S druge strane danas probrana "elita" uziva.
Sto njima nisi uletio u hotel zbog neodgovornog ponasanja.
Najlakse sve preko ledja djece i sirotinje svaliti.
Naslovnica
Posts: 27651
Joined: 20/03/2013 15:38

#1513 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Naslovnica »

emmir1 wrote: 27/08/2021 20:21
Naslovnica wrote: 27/08/2021 20:05

Pa ima vakcina, ko se htio zaštititi i ko se boji, mogao je to davno učiniti. Moja djeca nisu kriva. Neka se širi, BMK više, ne interesuje me, taman i da ja zaglavim špitala, kunem ti se.
Od 25 min nemaju NIŠTA.

Ja sam se vakcinisao.
Supruga nije jer se tek porodila, kao porodila je imala D dimer naravno povišen i ne odlučujemo se još za vakcinu.

U trećem valu korone u jednom mjesecu je od korone izgubila mamu i tetku.

Tvoja djeca dakako nisu kriva, djeca slušaju roditelje koji ih nagovaraju da ne postuju mjere i koje boli kurac što neko može zaplatit zbog toga.


A bilo je toga koliko hoćeš.
Da su zbog takvih ljudi umirali.

Jedna meni bliska osoba tako neodgovorna je išla kod ljudi koji su se pazili a on se šprdao s tim.

Pa jedna žena umre, a čovjek jedva preživi nakon 34 dana u bolnici.
Jes ba, padaju svi okolo jer moja djeca ne poštuju mjere i zbog njih umiru nane i komšije.
Pravi smo genocidaši.
Svi smo prebolovali u novembru, ja se vakcinisao, žena nije htjela (ispade da je pametno uradila jer stečeni imunitet štiti bolje os 2 Pfizera), od nas dosta, vakcinišite se, zaštitite se ako se bojite i sjašite više sa umrlim bliskim osobama, ne interesuje me, dosta je bilo patetike, vakcine su odavno dostupne i to je to.
last mohicans
Posts: 11705
Joined: 09/08/2012 23:19

#1514 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by last mohicans »

Drago mi je sto se ni pojedina djeca nece moci na osnovu roditelja, nana i deda izvlačiti s nastave. Sad samo ako su djeca i sami hronični bolesnici i moraju donijeti nalaze koji to potvrđuju, ako žele izostajati s nastave.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#1515 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Capljina74 »

spinel_ wrote: 27/08/2021 20:28 Cuj ovog djeci bi uskratio nastavio, drzao ih pod gas maskama :roll:
S druge strane danas probrana "elita" uziva.
Sto njima nisi uletio u hotel zbog neodgovornog ponasanja.
Najlakse sve preko ledja djece i sirotinje svaliti.
Kažu za goste obezbjeđen brzi antigenski test!
Naslovnica
Posts: 27651
Joined: 20/03/2013 15:38

#1516 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Naslovnica »

last mohicans wrote: 27/08/2021 20:39 Drago mi je sto se ni pojedina djeca nece moci na osnovu roditelja, nana i deda izvlačiti s nastave. Sad samo ako su djeca i sami hronični bolesnici i moraju donijeti nalaze koji to potvrđuju, ako žele izostajati s nastave.
Normalno.
Najednom slabiji učenici sve petice, a moji nisu naučili varati i snalaziti se, popustili.
Hej, možš misliti kada ti djeca kažu da jedva čekaju da se vrate u školske klupe i da je online nastava shit. :lol:
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#1517 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by emmir1 »

Naslovnica wrote: 27/08/2021 20:30
emmir1 wrote: 27/08/2021 20:21


Ja sam se vakcinisao.
Supruga nije jer se tek porodila, kao porodila je imala D dimer naravno povišen i ne odlučujemo se još za vakcinu.

U trećem valu korone u jednom mjesecu je od korone izgubila mamu i tetku.

Tvoja djeca dakako nisu kriva, djeca slušaju roditelje koji ih nagovaraju da ne postuju mjere i koje boli kurac što neko može zaplatit zbog toga.


A bilo je toga koliko hoćeš.
Da su zbog takvih ljudi umirali.

Jedna meni bliska osoba tako neodgovorna je išla kod ljudi koji su se pazili a on se šprdao s tim.

Pa jedna žena umre, a čovjek jedva preživi nakon 34 dana u bolnici.
Jes ba, padaju svi okolo jer moja djeca ne poštuju mjere i zbog njih umiru nane i komšije.
Pravi smo genocidaši.
Svi smo prebolovali u novembru, ja se vakcinisao, žena nije htjela (ispade da je pametno uradila jer stečeni imunitet štiti bolje os 2 Pfizera), od nas dosta, vakcinišite se, zaštitite se ako se bojite i sjašite više sa umrlim bliskim osobama, ne interesuje me, dosta je bilo patetike, vakcine su odavno dostupne i to je to.

Padaju mrtvi jer tvoja djeca ne poštuju mjere.
I ti nekom o patetici

Haj ne seri živ bio.
Naslovnica
Posts: 27651
Joined: 20/03/2013 15:38

#1518 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Naslovnica »

Capljina74 wrote: 27/08/2021 20:42
spinel_ wrote: 27/08/2021 20:28 Cuj ovog djeci bi uskratio nastavio, drzao ih pod gas maskama :roll:
S druge strane danas probrana "elita" uziva.
Sto njima nisi uletio u hotel zbog neodgovornog ponasanja.
Najlakse sve preko ledja djece i sirotinje svaliti.
Kažu za goste obezbjeđen brzi antigenski test!
Kineski analac ili njemački oralni?
:lol:
Majku jebavali vazda
Naslovnica
Posts: 27651
Joined: 20/03/2013 15:38

#1519 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Naslovnica »

emmir1 wrote: 27/08/2021 20:44
Naslovnica wrote: 27/08/2021 20:30

Jes ba, padaju svi okolo jer moja djeca ne poštuju mjere i zbog njih umiru nane i komšije.
Pravi smo genocidaši.
Svi smo prebolovali u novembru, ja se vakcinisao, žena nije htjela (ispade da je pametno uradila jer stečeni imunitet štiti bolje os 2 Pfizera), od nas dosta, vakcinišite se, zaštitite se ako se bojite i sjašite više sa umrlim bliskim osobama, ne interesuje me, dosta je bilo patetike, vakcine su odavno dostupne i to je to.

Padaju mrtvi jer tvoja djeca ne poštuju mjere.
I ti nekom o patetici

Haj ne seri živ bio.
Od moje djece bogami ne padaju.
Nikakva patetika, gole činjenice.
Što se sranja tiče, mora se srati ba, a ko ne sere preporučujem DonatMg iz Rogaške Slatine, birilać za nesericu. :thumbup:
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#1520 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Capljina74 »

Naslovnica wrote: 27/08/2021 20:45
Capljina74 wrote: 27/08/2021 20:42

Kažu za goste obezbjeđen brzi antigenski test!
Kineski analac ili njemački oralni?
:lol:
Majku jebavali vazda
Kako zalomi...
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#1521 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by avetinja »

Hakiz wrote: 27/08/2021 19:45
Pa, istok može zadržati svoje i odbiti zapadne. Svako svoje. A da hoće, Kina može reći da zapadne vakcine nisu odobrene u Kini, pa svi vlasnici, direktori, predsjednici, menadžeri itd kompanija koji proizvode u Kini ne mogu ući.

Zašto to Kina ne želi i/ili ne smije uraditi, a zapad želi i/ili smije, to, možda, govori o odnosu snaga?
Kina je isto tako odgovorila na mjere SAD-u, za Rusiju ne znam, ali kažem kako su zapadnjaci započeli tu politiku zabrane, a možda iz straha od svoga neuspjeha. Izuzetak je Mađarska, Slovačka i donekle Hrvatska. I nisam ovdje mislio na Kinu, nego na druge azijske zemlje.
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#1522 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by emmir1 »

Naslovnica wrote: 27/08/2021 20:45
emmir1 wrote: 27/08/2021 20:44


Padaju mrtvi jer tvoja djeca ne poštuju mjere.
I ti nekom o patetici

Haj ne seri živ bio.
Od moje djece bogami ne padaju.
Nikakva patetika, gole činjenice.
Što se sranja tiče, mora se srati ba, a ko ne sere preporučujem DonatMg iz Rogaške Slatine, birilać za nesericu. :thumbup:

Jao kako si lud, čuj Donat.
Kralju...baš imaš dobre fore.


Naravno da ne padaju od tvoje djece, niko nije ni rekao.
last mohicans
Posts: 11705
Joined: 09/08/2012 23:19

#1523 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by last mohicans »

Naslovnica wrote: 27/08/2021 20:44
last mohicans wrote: 27/08/2021 20:39 Drago mi je sto se ni pojedina djeca nece moci na osnovu roditelja, nana i deda izvlačiti s nastave. Sad samo ako su djeca i sami hronični bolesnici i moraju donijeti nalaze koji to potvrđuju, ako žele izostajati s nastave.
Normalno.
Najednom slabiji učenici sve petice, a moji nisu naučili varati i snalaziti se, popustili.
Hej, možš misliti kada ti djeca kažu da jedva čekaju da se vrate u školske klupe i da je online nastava shit. :lol:
Ma sve znam, pa studenti meni kazu da ih je sramota koliko se prepisuje. Foluska sa hroničnim roditeljima,nanama i dedama ne pali vise jer su svi imali priliku vakcinisati se,bas kao i nastavno osoblje. Kad su oni ugrozeni, zasto ne bi bili i roditelji djece koja ne zele ici na nastavu. More trening, more nargila, izlasci, SFF, svadbe, rođendani i sve p.materine, a ne moze nastava.
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#1524 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by emmir1 »

Moje dvoje djece ide u osnovnu školu.
Oboje su uvijek bili odlični sa svim peticama


Sada kada su online nemaju sve petice jer neki nastavnici daju testove sa brutalno malo vremena, valjda da spriječe prepisivanje.

Iz žurbe mnogo puta su dobili manje ocijene i pokvarili uspjeh.

No ja nikad od njih ne tražim odličan uspjeh, zaista je besmisleno u osnovnoj djecu pritiskati da moraju samo petice da dobijaju.

Ne vidim apsolutnu nikakvu korist u tome za njih da li će proći peticom u osnovnoj.
Naslovnica
Posts: 27651
Joined: 20/03/2013 15:38

#1525 Re: Terorizam Forte i kriznog staba

Post by Naslovnica »

Jedino zbog upisa i srednju.
Ja sam bio Učo, pa šta mi to znači, evo me pao Q za uši kontam bi li mijenjao metlice brisača ili mogu još jednu zimu. :roll:
Onaj jedan kod mene pao na godinu u drugom-trećem osnovne, ispade na kraju nekakav ministar, čivija nekakva (Vejo Damir), ugledni građanin.
Locked