TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Locked
User avatar
Red Wolf
Posts: 1203
Joined: 13/02/2013 14:47

#3676 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Red Wolf »

155_mm wrote:
Red Wolf wrote:
baxus wrote:Ja sam cuo da ga je djevojka ostavila s kojom je trebao da se vjenca :oops:
Prije svega ovo je tragedija lokalnog karaktera, terorizam nije. Predstava ce se napraviti, to je izvjesno.

Dan zalosti u FBIH je totalni promasaj, ali i dokaz da smo izgubili kompas davno.
Za moj pojam,dan zalosti u FBIH ne da nije trebao biti,vec je to idiotizam i cisto podilazenje,pa zasto 11-tog jula nije dan zalosti u manjem bh entitetu
bas zbog ovakvog msljenja je upravo uhapsen neki momak iz kotor varosi.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/zbog-fac ... /150501025

nego ima li kakva vjest do sad o hapsenju zbog poziva na linc bosnjaka?
To je fakat,cinjenica,na planetarni zlocin,genocid koji se desio u Srebrenici nisu(nece) u stanju da proglase dan zalosti,to hapsenje je samo dokaz kroz sta kontinuirano prolazi Bosnjacki narod u manjem bh entitetu,zar je nesto slagao
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#3677 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by GeeTnT »

Ovo je isto kao kad bi se pored dijagnosticiranog raka pluća, žalio na slomljeni zub.
User avatar
Red Wolf
Posts: 1203
Joined: 13/02/2013 14:47

#3678 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Red Wolf »

GeeTnT wrote:Ovo je isto kao kad bi se pored dijagnosticiranog raka pluća, žalio na slomljeni zub.
Ruzno zvuci,al poredjenje potpuno na mjestu
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#3679 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by 155_mm »

stvarno mislim da bi se povratnici trebali uzdrzati od bilo cega. oni su stvarno u najnezavidnijem polozaju. mislim kad "prvi u bosnjaka" u sigurnom sarajevu suti vec danima ko seoska mlada zasto bi se povratnici izlagali bilo kakvoj dodatnoj opasnosti.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3680 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pici »

155_mm wrote:stvarno mislim da bi se povratnici trebali uzdrzati od bilo cega. oni su stvarno u najnezavidnijem polozaju. mislim kad "prvi u bosnjaka" u sigurnom sarajevu suti vec danima ko seoska mlada zasto bi se povratnici izlagali bilo kakvoj dodatnoj opasnosti.

upravo tako...jos im treba slati hodzine zapise kako s lugom cetnicima trljat oci kad ti udju u avliju... najveca pocast u bosnja je upravo SDA i prvi u njega...gluHo bilO HU HU HU niz vodu...
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#3681 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU - ISLAMISTA PUCAO NA POLICAJCA!

Post by York Light 100`s »

Zokipfc wrote:Ma ja, dok je Srbin, policajac i to jos iz Zvornika... Kako da nece biti 'genocidas'? Odmah se traze nekakva OPRAVDANJA (koliko god ti to ne volis cuti, ali to je upravo sta radis) za ovo ubistvo.

Fuj :-)
Ja ne koristim naziv genocidaš kao uvreda za sve Srbe, ja koristim taj naziv za osobe koji su pripadali vojsci RSa za vrijeme rata koji su činili genocid. Izašla je ta lista sa imenima pripadnika vojske RSa gdje se ime i datum rođenja poklapa sa ovim policajcem. Ja ne čuh dosada nikoga iz RSa (ili srpsko-bošnjačkih novina poput Fahrinih) da je izašao sa informacijama koje bi potvrdile da ovaj policajac nije umiješan u genocid, bolje rečeno da je ta lista lažna a to bi itekako dobro došlo da se od rahmetli Nerdina napravi još veči negativac jer je ubio nevinog čovjeka. Ta informacija bi bila previše dragocjena za Dodika i ostale da bi se ignorisala jer tada bi ispalo da rahmetli Nerdin nije pucao u pripadnika RSa zbog osvete nego samo zato što neko nosi uniformu policije RSa i to bi dušmanima leglo kao kec na 10.
Ignoriše se u srpskim medijima da je Nerdinov otac ubijen od vojske RSa dok se u isto vrijeme ignoriše i prošlost ubijenog policajca, to je meni dovoljan dokaz, niko i ne pokušava da dokaže da je onaj spisak genocidaša montiran ili da je to samo neko ko ima isto ime kao policajac i to je meni dovoljno. Za mene je svako genocidaš ko je vršio genocid devedesetih, bio on danas u policiji u Zvorniku ili vozač autobusa u Berlinu i nema tu šta biti fuj
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#3682 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by desni »

155_mm wrote:stvarno mislim da bi se povratnici trebali uzdrzati od bilo cega. oni su stvarno u najnezavidnijem polozaju. mislim kad "prvi u bosnjaka" u sigurnom sarajevu suti vec danima ko seoska mlada zasto bi se povratnici izlagali bilo kakvoj dodatnoj opasnosti.
Pogresno mislis,oni se moraju boriti za svoja prava kao i svi drugi.Prava ces imati onoliko koliko se izboris sam za sebe.Povratnici ce imati prava onoliko koliko budu uticali na donosenje odluka u Banjaluci.Sarajevo politicko je pokazalo koliko ga boli polozaj nekog u Zvorniku.
    Uhapsiti covjeka zbog iznosenja misljenja je dokaz u kakvom sistemu povratnici zive.
    User avatar
    mO k3
    Posts: 34082
    Joined: 23/09/2009 14:16
    Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

    #3683 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

    Post by mO k3 »

    desni wrote:
    155_mm wrote:stvarno mislim da bi se povratnici trebali uzdrzati od bilo cega. oni su stvarno u najnezavidnijem polozaju. mislim kad "prvi u bosnjaka" u sigurnom sarajevu suti vec danima ko seoska mlada zasto bi se povratnici izlagali bilo kakvoj dodatnoj opasnosti.
    Pogresno mislis,oni se moraju boriti za svoja prava kao i svi drugi.Prava ces imati onoliko koliko se izboris sam za sebe.Povratnici ce imati prava onoliko koliko budu uticali na donosenje odluka u Banjaluci.Sarajevo politicko je pokazalo koliko ga boli polozaj nekog u Zvorniku.
      Uhapsiti covjeka zbog iznosenja misljenja je dokaz u kakvom sistemu povratnici zive.
      utjerivanje straha... gestapo je na dijelu
      User avatar
      GeeTnT
      Posts: 5738
      Joined: 06/01/2015 10:15
      Location: ...u krompiru

      #3684 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by GeeTnT »

      ..i onda se čude kad neki tamo Menzil pošalje pozdrave u sačmi...onako demokratski.
      johnlock071
      Posts: 339
      Joined: 03/08/2013 17:38

      #3685 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by johnlock071 »

      Uhapsiše lika zbog fejsbuk statusa.... U Maoči kad neko prdne uleti SIPA da vidi da nije hemijsko oružje... Lik koji je branio Bosnu trune u Lukavici u imigracionom centru 7 godina bez ijedne optužbe (osim što ima bradu) iako je čak sud u Strazburu rekao da treba biti pušten... ma 1000 primjera, bošnjački političari u kojima prednjači četnički tajni agent Šćepo rade za pro-četničku agendu..
      S druge strane teroristi i genocidaši rade u javnim ustanovama, ravnogorski četnici se okupljaju redovno prave parade pričaju o preuzimanju Bosne...

      Vi Bošnjaci što se ložite na priče ovih srba rokera, hipija, ateista, fol mirotvoraca, što se ložite na to da vas štiti neka Evropa i Amerika, VI STE RAZLOG ŠTO O NAMA PRAVE VICEVE.
      User avatar
      GeeTnT
      Posts: 5738
      Joined: 06/01/2015 10:15
      Location: ...u krompiru

      #3686 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by GeeTnT »

      Predlažem da policija eresa zastave na pola koplja ostavi ...do daljnjeg.

      Sve mi se čini da bi neko danas možda malo više...popio.
      User avatar
      Kroksica
      Posts: 3062
      Joined: 04/08/2012 03:42
      Location: Iščapljine

      #3687 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by Kroksica »

      155_mm wrote:
      Red Wolf wrote:
      baxus wrote:Ja sam cuo da ga je djevojka ostavila s kojom je trebao da se vjenca :oops:
      Prije svega ovo je tragedija lokalnog karaktera, terorizam nije. Predstava ce se napraviti, to je izvjesno.

      Dan zalosti u FBIH je totalni promasaj, ali i dokaz da smo izgubili kompas davno.
      Za moj pojam,dan zalosti u FBIH ne da nije trebao biti,vec je to idiotizam i cisto podilazenje,pa zasto 11-tog jula nije dan zalosti u manjem bh entitetu
      bas zbog ovakvog msljenja je upravo uhapsen neki momak iz kotor varosi.

      http://www.klix.ba/vijesti/bih/zbog-fac ... /150501025

      nego ima li kakva vjest do sad o hapsenju zbog poziva na linc bosnjaka?
      Katastrofa. Pretpostavljam da ce sad iskopati vehabijske poveznice i cudno ponasanje u zadnje vrijeme te ga proglasiti potencijalnim teroristom zbog komentara. Dok se, recimo, "noz, zica, srebrenica" koristi kao transparent na utakmicama. Dje onaj sto maloprije na "ali" rece fuj? E ovo je fuj, brato.
      Walther
      Posts: 2533
      Joined: 18/05/2013 16:15

      #3688 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU - ISLAMISTA PUCAO NA POLICAJCA!

      Post by Walther »

      Zokipfc wrote:Fuj :-)
      Pa nije on bas "samo neki policajac", mozda si propustio njegove ratne manifetluke?

      Inace slazem se, Nerdin je mogao citavo vrijeme pisati pisma, pokretati incijative, pisati statuse na FB i svasta nesto jos... Mogao je i pretestirati pred policijskom stanicom u Zvorniku. Mozda cak zapjevati "Give peaca a chance". :thumbup:
      User avatar
      red evil
      Posts: 2345
      Joined: 30/07/2012 14:08

      #3689 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by red evil »

      Nevjerovatno, gdje je ta sloboda govora? To očigledno ne važi za nas, oni mogu govorit šta hoće a mi ništa. Treba se još više četnicima ulizat (pod četnicima mislim na pojedine ljude a ne na sve), ne daj Bože da im se malo zamjerimo. Žalosno je ovo šta nam rade bh političari, ponižavaju nas na svakom koraku.
      Walther
      Posts: 2533
      Joined: 18/05/2013 16:15

      #3690 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by Walther »

      KatarinaKosaca wrote:
      BadAss14 wrote:Sta reci na sve ovo? Mnogi su vec napisali odlicne postove, i pogodili pravo u srz. Ovo je samo posljedica zlocinackog dejtonskog poretka i posljedica stanja u kojem su se nasli Bosnjaci i svi odani gradjani BiH u tom poretku. Ovo je rezultat nase pasivnosti i sutnje, naseg politickog neangazovanja i ne protivljenja tom zlocinackom poretku u kojem zivimo. U tom nakardnom poretku nas siluju nepravdom iz dana u dan, i tako 20 god. Kroz medije i instutucije nam namecu laz i totalno iskrivljuju stvarnost u korist rusitelja drzave. Cuj Dan Zalosti, a na pola BiH ne daju obiljeziti najveci zlocin u Evropi nakon Drugog Svjetskog rata. Ne u moje ime bagro!
      Ovde mnogi kao strahuju za povratnike, pa sto se onda u glavnom gradu ne dignete pa na demonstracije da trazite da federalni MUP ide zastititi nase povratnike u Zvorniku? Zar ste vec zaboravili da je policije genocidne tvorevine mogla doci u jednu novinarsku redakciju u Sarajevu i vrsiti pretrese, a u tom istom Sarajevu tzv bosnjacki politicari nece ili ne smiju traziti zastitu nasih povratnika sada kada je to bas potrebno. Ah da kad smo kod "lidera" , sad smo se mogli nagledat gmizanja tzk "bosnjackih" politicara. Prosto je zabrinjavajuce sta je ovaj narod napravio od sebe u miru.
      Šta reći? Umjesto palamuđenja po internetu i pozivanja na demonstracije u Sarajevu, organizirajte dušebrižnici jedne u Beču ja Minhenu ja Štokholmu. Kako nas pozivate da se ugledamo na dijsporu, da vas vidimo. Mirne demonstracije kao znak patriotizma.... :roll:
      Ti imas sa Nerdinom&Co koliko i oni iz Stokoholma. Generalno SA ima sa Zvornikom koliko i Minhehen. Zbog toga i marsira RCP kad hoce i kako hoce... Inace je to filozofiranje o dijaspori jadno, jako jadno. Eto vas, eto cetnika. Mozete vi slobodno dogovoriti i zivjeti u rahatluku.. Prvi put su vas klali mimo dijaspore.
      emillio estevez
      Posts: 2003
      Joined: 27/05/2009 20:06
      Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

      #3691 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by emillio estevez »

      red evil wrote:Nevjerovatno, gdje je ta sloboda govora? To očigledno ne važi za nas, oni mogu govorit šta hoće a mi ništa. Treba se još više četnicima ulizat (pod četnicima mislim na pojedine ljude a ne na sve), ne daj Bože da im se malo zamjerimo. Žalosno je ovo šta nam rade bh političari, ponižavaju nas na svakom koraku.

      Ej da li je bila dzenaza od teroriste.
      Bilo je more ljudi ,ako je biolo sprovoda.
      User avatar
      Red Wolf
      Posts: 1203
      Joined: 13/02/2013 14:47

      #3692 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by Red Wolf »

      emillio estevez wrote:
      red evil wrote:Nevjerovatno, gdje je ta sloboda govora? To očigledno ne važi za nas, oni mogu govorit šta hoće a mi ništa. Treba se još više četnicima ulizat (pod četnicima mislim na pojedine ljude a ne na sve), ne daj Bože da im se malo zamjerimo. Žalosno je ovo šta nam rade bh političari, ponižavaju nas na svakom koraku.

      Ej da li je bila dzenaza od teroriste.
      Bilo je more ljudi ,ako je biolo sprovoda.
      Da bila je jucer,nije bilo more al je bilo omanje jezero ljudi (ne znam cemu je to mjerilo,broj ljudi u ovom slucaju )za tvoju informaciju
      155_mm
      Posts: 12057
      Joined: 25/03/2011 17:44

      #3693 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by 155_mm »

      GeeTnT wrote:..i onda se čude kad neki tamo Menzil pošalje pozdrave u sačmi...onako demokratski.
      molim vas suzdrzit se ovakvih komentara. ovakve reakcije policija rs upravo i zeli da izazove. zato stvarno molim da se svi suzdrze. a pogotovo povratnici.


      gdje je sad jedan Jovan Divjak da zavice "ne nasjedaj na provokacije".
      aldinjo
      Posts: 5019
      Joined: 03/07/2011 02:49

      #3694 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by aldinjo »

      emillio estevez wrote:
      red evil wrote:Nevjerovatno, gdje je ta sloboda govora? To očigledno ne važi za nas, oni mogu govorit šta hoće a mi ništa. Treba se još više četnicima ulizat (pod četnicima mislim na pojedine ljude a ne na sve), ne daj Bože da im se malo zamjerimo. Žalosno je ovo šta nam rade bh političari, ponižavaju nas na svakom koraku.

      Ej da li je bila dzenaza od teroriste.
      Bilo je more ljudi ,ako je biolo sprovoda.
      Nije bilo sprovoda nego je bila dženaza zato što je čovjek bio musliman, provokatoru.
      baxus
      Posts: 1209
      Joined: 29/10/2005 16:31

      #3695 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by baxus »

      Ova ubistva su posljedica rata, konkretno zločina vojske i policije u zvorniku tih godina.
      Da je država kaznila zločince ne bi žrtve morale tjerat "pravdu" 20 godina poslije.
      Zakazao je sistem po ko zna koji put.
      User avatar
      exliberal-ex
      Posts: 7707
      Joined: 11/04/2013 00:01

      #3696 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by exliberal-ex »

      baxus wrote:Ova ubistva su posljedica rata, konkretno zločina vojske i policije u zvorniku tih godina.
      Da je država kaznila zločince ne bi žrtve morale tjerat "pravdu" 20 godina poslije.
      Zakazao je sistem po ko zna koji put.

      Da vas nesto pitam , da je na ulazu umjesto srbina bio bosnjak policajac I da je njega upucao dali bi komentari bili ovakvi.
      Izvinjavam se ako grijesim ali prociah negdje da je ovog napadaca upravo bosnjak policajac upucao , ako je to istina dali je taj policajac cetnik ili je sao radio svoj posao?
      User avatar
      GeeTnT
      Posts: 5738
      Joined: 06/01/2015 10:15
      Location: ...u krompiru

      #3697 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by GeeTnT »

      Čuj on čuo...jbt..

      Jesi li čuo da ima snimak i da ne smije izać na svjetlo dana jer bi vjerovatno ti i slični tebi prestali sa glupim pitanjima...

      PS: Zamisli da ti roknem oca, pa da tebe sutra zajebavam ...onako...iz ćefa. Da ti se unosim u facu i dajem ti do znanja da sam ja taj....

      Bil me rokno...ili bi ko pi.kica, postavio pitanje kao u postu: "Izvinjavam se, ali ja sam čuo da se ovde smije parkirati"...
      muzicar_iz_parka
      Posts: 3818
      Joined: 02/06/2012 18:59

      #3698 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by muzicar_iz_parka »

      Ljudi su nažalost dobrim djelom budale i nepismena stoka, daju svakakve komentare koje prelaze van okvira slobode govora, pa se posle čude zašto bivaju privedeni. Svačiji indentitet se lako može saznati a još lakše ako piše pod pravim imenom i prezimenom te mjestom boravka u Facebook profilu.
      Ja sam onako iz zezancije na par huškaških komentara na klix FB stranici napisao da su prijavljeni MUP države odakle su (većini piše mjesto boravka), nije prošlo ni 2 sata i izbrisaše komentare iz straha.
      baxus
      Posts: 1209
      Joined: 29/10/2005 16:31

      #3699 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by baxus »

      exliberal-ex wrote:
      baxus wrote:Ova ubistva su posljedica rata, konkretno zločina vojske i policije u zvorniku tih godina.
      Da je država kaznila zločince ne bi žrtve morale tjerat "pravdu" 20 godina poslije.
      Zakazao je sistem po ko zna koji put.

      Da vas nesto pitam , da je na ulazu umjesto srbina bio bosnjak policajac I da je njega upucao dali bi komentari bili ovakvi.
      Izvinjavam se ako grijesim ali prociah negdje da je ovog napadaca upravo bosnjak policajac upucao , ako je to istina dali je taj policajac cetnik ili je sao radio svoj posao?
      Kakav mi je to komentar?

      Ono sto sam napisao su činjenice! A ako hoćeš da čuješ moje mišljenje, evo reci cu ti:
      Kamo sreće da se ovo nije desilo. Iz milion razloga.

      Mada moje mišljenje nije bitno, bitna je istina.
      Istina o svemu pa i o uzroku ovog zločina.
      User avatar
      asurbanipal
      Posts: 6702
      Joined: 28/06/2010 15:54
      Location: opet sam ti u kafani

      #3700 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

      Post by asurbanipal »

      johnlock071 wrote:Uhapsiše lika zbog fejsbuk statusa.... U Maoči kad neko prdne uleti SIPA da vidi da nije hemijsko oružje... Lik koji je branio Bosnu trune u Lukavici u imigracionom centru 7 godina bez ijedne optužbe (osim što ima bradu) iako je čak sud u Strazburu rekao da treba biti pušten... ma 1000 primjera, bošnjački političari u kojima prednjači četnički tajni agent Šćepo rade za pro-četničku agendu..
      S druge strane teroristi i genocidaši rade u javnim ustanovama, ravnogorski četnici se okupljaju redovno prave parade pričaju o preuzimanju Bosne...

      Pripadnici vehabijskog pokreta nemaju nikakve veze sa BiH. Njima ovaj sistem ne odgovara, ne odgovara im mir i suživot i da im se pruži prilika sutra bi silom uspostavljali "šerijatsku" državu (iako vehabijsko poimanje šerijata nema veze sa pravim islamom). Smatram da njih, i njihove simpatizere treba protjerati odavde i poslati ih u Arapsku pustinju...
      Locked