TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Locked
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#2876 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by York Light 100`s »

piupiu wrote:
šatirana_ljubičica wrote:Znate šta ne kontam?Ne kontam toliko ulagivanje i licemjerje....Čemu to ba?!
Nisam za ubijanje nedužnih, nisam za ovakav način obračunavanja, ali IPAK, IPAK, kako možemo ovoliko čovjeka oplakivati, a ZNA SE da je bio ratni zločinac koji je pride zaposlen u MUP-U! Halooooo baaaaaaaa!
Hoce li mi neko objasniti na osnovu cega se "ZNA" da je ubijeni policajac bio ratni zlocinac? Cisto sumnjam da bi u Federaciji BiH bio proglasen Dan zalosti - kao sto jeste - da se radilo o ratnom zlocincu, je li tako?

Ali, mozda nama ipak fali malo odmjerenosti, kontrole, zelje za postivanjem zakona bilo koje vrste - u najmanju ruku civlizacijskih.

Na primjer, ova lista koju vrtite po temi sve vrijeme nema nikakvo zaglavlje, nikakav izvor, nista. Samo imena ljudi, njihovi maticni brojevi, imena njihovih oceva ... Jesu li optuzeni? Pravosnazno osudjeni? Pod istragom? Na Interpolovoj potjernici? Kakva je to lista? Ko ju je objavio? Po kojoj zakonskoj osnovi? Je li svako ovdje moze doci i postaviti licne podatke ljudi i napisati 'ratni zlocinci' u naslov? Je li se Tuzilastvo BiH oglasilo po pitanju te liste? Jesu li vam jasne implikacije objavljivanje bilo kakve liste na kojoj se nalaze imena nevinih ljudi u ovom kontekstu? Je l' treba neko da podigne krivicnu prijavu protiv vas da biste poceli razmisljati i odgovorno se odnosili prema informacijama ove vrste? Ovo nije djeciji vrtic - vec zivot, javna rijec, javni forum.

I, za kraj jedno pitanje - koje to zakone BiH treba ukinuti s obrazlozenjem da je 'u Srebrenici pocinjen genocid'? Ozbiljno pitanje - koje proizilazi iz ove, jos jednom, javne rasprave.
Pa što majkumu ne reaguje RTRS, Avaz i slični i ne riješe misteriju oko ovoga? I šutnja je neka vrsta odgovora. Pa prije bi njima išlo u prilog da otkriju da taj policajac nije bio u jedinici koja je klala pa da naprave od momka još većeg negativca jer je ubio nevinog ali šute. Još Avaz hvali policajca kako je bio primjeran otkada je postao policajac 1994. a zna se da je motiv bio događaj iz 1992. Sve dok jedna strana tvrdi da je taj policajac na spisku genocidaša a ovi drugi šute i ne dokazuju suprotno za mene je dovoljno kome ću vjerovati a prošlo je dovoljno vremena da se dokaže suprotno
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#2877 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by GeeTnT »

Ali Kemal wrote: Zar vjerujes da ovakvi napadi mogu da sprijece secesiju ili su u sluzbi secesije, razmisli dobro, jer secesija se ne moze desiti u normalnim okolnostima.
Ma nema bolan secesije kad bi svakih pola sata bila napadana po jedna policijska stanica u rs-u...kako ti nije jasno....jbt... koji mozak.

U BiH ima onih koji sebe smatraju pi.kama pa bi razgulili ili bi se sakrili ...bilo ih je i u 92-95, ali više je onih koji bi svakom secesionisti izrešetali pakšu..

Ko to ne konta, nek odmah krene u odcjepljenje...ako nije sad dobar momenat...kad će bit? 2018?

daaaaj baa...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#2878 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by skafiskafsnjak »

Dje je onaj majorizirani ppk hahahaha
palermo
Posts: 22372
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2879 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by palermo »

Ali Kemal wrote: Pa dobro jesi li ti za radikalizaciju ili nisi?
Nisam. Ja sam za odlučnu borbu protiv svih oblika radikalizacije a posebno uzročnika radikalizacije. Prevashodno secesionistčkih snaga oličenih u Miloradu Dodiku, a pođeđe i Draganu Čoviću....
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2880 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by General War »

KatarinaKosaca wrote:Uglavnom vjetar u leđda Dodiku, usluga Tomi diplomi, i pakao Bošnjacima, naročito povratnicima. Zato sam za drastične mjere iskorjenjavanja svakog potencijalnog terorizma.
Moze i obratno...Sve zavisi od PR-a i ko bolje nadje nacina da kapitalizuje ovo nedjelo.
User avatar
sinuhe
Posts: 11488
Joined: 03/06/2011 11:33

#2881 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by sinuhe »

Trenutno ni Dodik ni Covic nisu prijetnja BiH kao drzavi. To je za Bosnjake skroz nova situacija - nepoznata.
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#2882 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by York Light 100`s »

Herr Flick wrote:Cuj dan zalosti u Federaciji :-) :-)
E ako mi zbog toga pokvare nove epizode Izeta na Face :oops:
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#2883 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by CSKA »

Eh da BiH zavisi od turizma ili da donosi neki veci novac....kako bi sluzbe radile i hvatale ovog i slicne teroriste....
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#2884 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Stjui »

York Light 100`s wrote:
Herr Flick wrote:Cuj dan zalosti u Federaciji :-) :-)
E ako mi zbog toga pokvare nove epizode Izeta na Face :oops:
meni nije jasno kako i ko tako brzo odredi da ja moram žalovat za ovim četničkim veprom? :-)
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2885 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by VjecitiStudent »

palermo wrote:
Ali Kemal wrote: Pa dobro jesi li ti za radikalizaciju ili nisi?
Nisam. Ja sam za odlučnu borbu protiv svih oblika radikalizacije a posebno uzročnika radikalizacije. Prevashodno secesionistčkih snaga oličenih u Miloradu Dodiku, a pođeđe i Draganu Čoviću....
Prava borba zahtijeva i pravog lidera

User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#2886 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Platformas »

KatarinaKosaca wrote:Uglavnom vjetar u leđda Dodiku, usluga Tomi diplomi, i pakao Bošnjacima, naročito povratnicima. Zato sam za drastične mjere iskorjenjavanja svakog potencijalnog terorizma.
:thumbup:
johnlock071
Posts: 339
Joined: 03/08/2013 17:38

#2887 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by johnlock071 »

Ali Kemal wrote: Kome se dokazao ratni zlocin je uhapsen i procesiran.
Nemoj ba pričati gluposti, postoji MASA (ne)ljudi za koje se sigurno i provjereno zna da su učestvovali u ratnim zločinima, i ne da su na slobodi nego su kako sam rekao, u državnim institucijama.

http://www.nap.ba/images/file/ratnizlocinci.pdf
johnlock071
Posts: 339
Joined: 03/08/2013 17:38

#2888 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by johnlock071 »

exliberal-ex wrote: Cetnicki vepar ?
Ubijen pripadnik drzavne sluzbe dok je obavljao svoju duznost......Gdje je sad moderacija ??????
Četnički vepar, nečovjek i neljud :D , genocidaš, nek je crko. Eto zovi moderaciju.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2889 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by hrle1976 »

Koliko vas moli Boga svaki dan samo nebil' se zapucalo opet, samo da se nekako docepati Njemacke, al' istinski, koliko?
smijesni_ste
Posts: 5979
Joined: 09/10/2009 16:46

#2890 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by smijesni_ste »

hrle1976 wrote:Koliko vas moli Boga svaki dan samo nebil' se zapucalo opet, samo da se nekako docepati Njemacke, al' istinski, koliko?
Pa pola foruma je svakako već vani pogotovo ovi što najviše pozivaju na osvete, pljeskaju Nerdinu itd
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#2891 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by exliberal-ex »

johnlock071 wrote:
exliberal-ex wrote: Cetnicki vepar ?
Ubijen pripadnik drzavne sluzbe dok je obavljao svoju duznost......Gdje je sad moderacija ??????
Četnički vepar, nečovjek i neljud :D , genocidaš, nek je crko. Eto zovi moderaciju.
Nesikiraj se pozvao sam....dogadjaji kao ovi daju nam sansu da vidimo svo smece koje ispliva na povrsinu
palermo
Posts: 22372
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2892 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by palermo »

VjecitiStudent wrote:
Prava borba zahtijeva i pravog lidera

Naravno veliki dio odgornosti za radikalizaciju bošnjačkog naroda snose njegove poltičke elite, svojim beskičmenjaštvom, poltronstvom i da dalje ne nabrajam.

Ali ni u kom slučaju se ne smije zaboraviti uloga tzv.nenacionalističke elite, koja svojim relativiziranjem, palamuđenjem, i vječnim skretanjem krivnje samo na bošnjačke političke vrhove, naprosto postaje jedan od generatora bošnjačke radikalizacije (primjera radi spomenimo samo Envera Kazaza, Zdravku Grebu i ine). Istaknuti članovi i promotori upravo ovakvih razmišljanja se nalaze i među forumašima.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2893 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by KatarinaKosaca »

hrle1976 wrote:Koliko vas moli Boga svaki dan samo nebil' se zapucalo opet, samo da se nekako docepati Njemacke, al' istinski, koliko?
Oš ti u Dansku kod zviza? :D
johnlock071
Posts: 339
Joined: 03/08/2013 17:38

#2894 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by johnlock071 »

exliberal-ex wrote:
johnlock071 wrote:
exliberal-ex wrote: Cetnicki vepar ?
Ubijen pripadnik drzavne sluzbe dok je obavljao svoju duznost......Gdje je sad moderacija ??????
Četnički vepar, nečovjek i neljud :D , genocidaš, nek je crko. Eto zovi moderaciju.
Nesikiraj se pozvao sam....dogadjaji kao ovi daju nam sansu da vidimo svo smece koje ispliva na povrsinu
Genocidaško smeće je uhljebljeno u institucijama republike šumske i u pravu si, da nije ovakvih događaja prosječan građanin ne bi znao za tu morbidnu istinu.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2895 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by VjecitiStudent »

GeeTnT wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Stjui wrote: ubijeno krme sa liste genocidaša.
A šta (ko ) je bio onaj iz Bugojna? KO god relativizira terorizam, ublažva ga, da Bog da mu u kući bio.. :run:
NIje ti žao muslimana u Zvorniku i svih povratnika kojima je smanjen ezan?
Da ne spominjemo Kamenicu i razdvajanje djece prilikom prevoza do škole...razdvajali se od života, dabogda.
Da se povratnici jednu mrvu materijalno pomažu, od onoga koliko se ovdje i drugdje, deklarativno i virtuelno, svakodnevno ukida RS i ubijaju četnici, ova tragedija se ne bi ni desila.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#2896 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski »

A kako je Kato tebi zao onih sto su palili zgrade i njih razumijes a ovog tipa ne razumijes? Kada ces poceti misliti svojom glavom?
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#2897 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Herr Flick »

Stjui wrote:
York Light 100`s wrote:
Herr Flick wrote:Cuj dan zalosti u Federaciji :-) :-)
E ako mi zbog toga pokvare nove epizode Izeta na Face :oops:
meni nije jasno kako i ko tako brzo odredi da ja moram žalovat za ovim četničkim veprom? :-)

Da se ovo desilo u Federaciji da li bi bio dan zalosti u RS-u??? Ne sjecam se jel u RS-u bio dan zalosti kad ubise onog policajca u Bugojnu :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2898 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by _BataZiv_0809 »

Nije isto zapaliti zgradu simbol korumpiranog sistema i ubiti covjeka.

Hint: Bastilja.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#2899 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lincoln-Burrows »

Oćeli Nerdin biti posthumno odlikovan?
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#2900 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by lijek-za-sve »

smijesni_ste wrote:
Pa pola foruma je svakako već vani pogotovo ovi što najviše pozivaju na osvete, pljeskaju Nerdinu itd
evo ja nisam vani,ne pozivam na osvete ,ne pljescem i ostro osudjujem Nerdina,a smanjivanje ezana nije jedna vrsta terorizma? sto nije bilo u nedelju,subotu vec danas? kome nije jasno da je taj entitet nastao ne terorizmu najgoreg oblika kao i sto je ubistvo policajca taj nije dobar u glavi nikako
Locked