TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Locked
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1551 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pathyeshme »

palermo wrote:
pathyeshme wrote:Šta se ludilo nastavlja? To misli 99% Bošnjaka, samo što ne pišu. Šta treba sad da plačem zbog smrti genocidaša? Ne pada mi na pamet.
Da je bio nevin policajac pa OK, svakako bi mi gao bilo žao. Ovako mi ga nije žao ni sekunde. Požnjeo je ono što je posijao 92-95.
Onda sam ja među tih 1 % što ne misle kao oni fejsbukaši. Al vejrujem da je broj mnogo veći. I zaista me interesuje koja je pamet da javno onako nešto napišeš, i postoji li ikakva zakonska mogućnost da se oni koji onako javno pišu i zakonski gone.

I to nema nikakve veze sa instrumentalizacijom ovog zločina od strane političkih elita Republike Srpske.
Ima. Čim zakonski budu gonili one koji javno pozivaju na smrt 'poturicama', koji javno negiraju genocid, i koji javno pozivaju na rušenje Bosne i odcjepljenje RS-a, onda će zakonski goniti i ovakve.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1552 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by insomnia78 »

pathyeshme wrote:Pobijamo teoriju po teoriju. Idemo dalje.
Trenutak ubistva policajca Dragana Đurića na ulazu u policijsku stanicu u Zvorniku, snimljen je video-nadzorom, a kako Press saznaje na licu mjesta, Nerdin Ibrić (24) ispalio mu je metak u čelo iz pumparice!

“Đurić je juče oko 19 časova upravo došao u smjenu, te je izašao ispred policijske stanice da zapali cigaretu, kada se ne tom mjestu zaustavio crni “golf 2”, iz kojeg je izašao Ibrić i kako nezvanično saznajemo počeo da uzvikuje “Sve ću vas pobiti! J**** vam majku svima!”

Ibrić je kod sebe imao i pištolj, te pune džepove metaka, a u automobilu još jednu pušku.

Ovaj ivještaj Pressa je dokaz da se sa ovim slučajem događaju čudne stvari. Kao što se vidi, Nerdin nije uzvikivao Allahu ekber već je psovao majku policajcima. Kome je trebalo da izmišlja?
Nije situacija za smijanja al ovo je presmjesno
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6124
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#1553 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lajavikrelac »

Kad sutra u vazduh odleti škola, obdanište ili kakav lokal na šetalištu, kako bi bilo da neko kaže ko im jebe mater oni su četalji/ustaše/balije? Sve se vraća sve se plaća za 1804, 1914, 1941, 1991, 1992 itd?? Ko želi rat i ubijanje u kući mu bio dabogda!!!! :evil:
Ramzess Veliki wrote:I meni je tako došlo nedavno kad sam našao kaznu za parkiranje za brisačem. Šta ta policija sebi umišlja? :twisted:
Sve to drugar treba po kratkom postupku svi su isti.... :roll:
User avatar
Lepi_Lukic
Posts: 174
Joined: 21/04/2015 23:39

#1554 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lepi_Lukic »

undefined007 wrote:Đurić je juče oko 19 časova upravo došao u smenu, te je izašao ispred policijske stanice da zapali cigaretu, kada se ne tom mestu zaustavio crni "golf 2", iz kojeg je izašao Ibrić i kako nezvanično saznajemo počeo da uzvikuje "Sve ću vas pobiti! J**** vam majku svima!"

Hoće li ko objasniti ovo? Prvi Allahu Ekber pa sad ovo? Prvo 60 godina pa sad 24 ? Prvo uletio sa dvije puške a sad sa pumparicom? Prvo kažu vehabija a slika na netu bez brade? Kome ba da se pravdamo?
Kada stavis ovako nesto, stavis i izvor informacija ...
statixx
Posts: 8793
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#1555 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by statixx »

oridjidji wrote:
statixx wrote:Dakle, uz samo malo guglanja, momak je isao da klanja u Dubnicu o kojoj se prije par godina pisalo po medijima u kontekstu formiranja nove vehabijske zajednice, koja se sponzorira iz Beca, dok je domace stanovnistvo upozoravalo na strah od moguceg teroristickog cina u bliskoj buducnosti.

I to sto neko ne nosi bradu ne znaci da nije predmet indoktrinacije.
Pa klanja hiljade ljudi u Fahdovoj, jesu svi oni teroristi ili potencijalni teroristi? Jesu li svi oni indoktrinirani?

Na osnovu cega se dokazuju da je isti bio dio teroristicke grupe, mreze, da je imao nalogodavca, pomocnike i td?

Jedno je jasno, na mjesto zlocina je dosao sam, samog su ga vidjeli da je zapucao i sam je poginuo. Sve da je bio dio neke grupe, mreze, imao nalogodavce, pomocnike to ce biti izuzetno tesko dokazati. Samo ga institucija koju je napao iz sebi znanog razloga, povezuje sa onim sto se moze okarakterisati kao teroristickim aktom jer je udar na nju udar na sistem. Da je kojim slucajem izvrno dva policajca negdje kraj puta i da mu je ime Miladin ili Milutin, bio bi okarakterisan kao kriminalac, ubica policajaca, nikako kao terorista.
Druze naivan si ako mislis da ti ljudi zive od pilica i da nemaju neciju podrsku. Zasto ih podrzavaju? Ti nemas problem sto ljudi iste sekte nasele podrucje od 20 dunuma i izoliraju se od ostatka drustva jer ga smatraju "nakaradnim". Ako je ovdje uvijek bio prisutan sekularni i tolerantni bosanski islam, koji su oni kurac da vrbuju ljude i objasnjavaju im sta je "pravo" ucenje islama. Ja nikakvu korist ne vidim od tih ljudi. Imam srednjoskolskog prijatelja kojem su vrbovali brata i unistili mu zivot isti ovi iz Beca.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1556 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bodkin »

pathyeshme wrote:
Lajavikrelac wrote:
pathyeshme wrote:Šta se ludilo nastavlja? To misli 99% Bošnjaka, samo što ne pišu. Šta treba sad da plačem zbog smrti genocidaša? Ne pada mi na pamet.
Da je bio nevin policajac pa OK, svakako bi mi gao bilo žao. Ovako mi ga nije žao ni sekunde. Požnjeo je ono što je posijao 92-95.
Jesi li tako razmišljao i kad je eksplodirala bomba u Bugojnu? Jesu li i tamo četalji u policiji bili?
Nisu, tamo su nevini stradali. Ovi što su ovdje stradali se nalaze na spisku genocidaša iz Srebrenice. Ko ih jebe, opet kažem sve se vraća sve se plaća. Kad tad. A to 'tad' je došlo upravo juče.
Naravno, sve se vraca sve se placa. Tako se vratilo i policajcu iz bugojna. Garant je posijao tako da ga kozojeb digne u zrak bombom...
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1557 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pathyeshme »

statixx wrote:
Druze naivan si ako mislis da ti ljudi zive od pilica i da nemaju neciju podrsku. Zasto ih podrzavaju? Ti nemas problem sto ljudi iste sekte nasele podrucje od 20 dunuma i izoliraju se od ostatka drustva jer ga smatraju "nakaradnim". Ako je ovdje uvijek bio prisutan sekularni i tolerantni bosanski islam, koji su oni kurac da vrbuju ljude i objasnjavaju im sta je "pravo" ucenje islama. Ja nikakvu korist ne vidim od tih ljudi. Imam srednjoskolskog prijatelja kojem su vrbovali brata i unistili mu zivot isti ovi iz Beca.
Imaš u Americi Amiše koji su izolirani i nikom ne prave probleme. Desi se ponekad da neki Amiš zaluta u vanjski svijet, popije malo, povuče koju crtu, pa pobije par ljudi. Šta bi sad trebali Amerikanci protjerati sve Amiše zbog toga?
User avatar
Ali Kemal
Posts: 2060
Joined: 04/01/2012 18:49

#1558 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Ali Kemal »

Skoro nista se ne cini na teske izlive nacionalizma po drustvenim mrezama. To direktno truje mlade ljude. Dovoljno je otvoriti bilo koji portal i citati komentare i shvatiti kakvo je BH drustvo.
Nije mi jasno da bilo ko moze imati bilo kakvo opravdanje za ovaj nesumnjivo teroristicki cin.
Religijske zajednice u Bosni su otisle predaleko, vrijeme je da se tome stane u kraj i da se potpuno eliminisu iz politickog zivota. Njihovo je da odrade sunecenja, krstenja, vjencanja i sahrane i to je to.
Takodje izbaciti vjeronauku iz skola, zabraniti pokrivanje na javnim mjestima i sve sto imalo podsjeca na klerikalizam.
Religija je osnovni razlog svih sukoba u BiH, nema drugog razloga, jedan te isti narod, samo se drugom Bogu moli, ali na neki turbo nacin, gdje je osnovno ucenje da su svi oni koji ne dijele istu religiju automatski neprijatelji.
Kakvo je to samo ludilo pod pokrivetljstvom vjerskih sluzbenika.
User avatar
undefined007
Posts: 1084
Joined: 13/05/2014 16:37

#1559 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by undefined007 »

Lepi_Lukic wrote:
undefined007 wrote:Đurić je juče oko 19 časova upravo došao u smenu, te je izašao ispred policijske stanice da zapali cigaretu, kada se ne tom mestu zaustavio crni "golf 2", iz kojeg je izašao Ibrić i kako nezvanično saznajemo počeo da uzvikuje "Sve ću vas pobiti! J**** vam majku svima!"

Hoće li ko objasniti ovo? Prvi Allahu Ekber pa sad ovo? Prvo 60 godina pa sad 24 ? Prvo uletio sa dvije puške a sad sa pumparicom? Prvo kažu vehabija a slika na netu bez brade? Kome ba da se pravdamo?
Kada stavis ovako nesto, stavis i izvor informacija ...
http://pressrs.ba/sr/vesti/vesti_dana/s ... lo%21.html

I to "tvoji" izjaviše? Da li je moguće? Zašto se onda odmah spominje "Allahu Ekber" čim su saznali da je musliman? Je li vas stid?
palermo
Posts: 22353
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1560 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by palermo »

pathyeshme wrote:
Ima. Čim zakonski budu gonili one koji javno pozivaju na smrt 'poturicama', koji javno negiraju genocid, i koji javno pozivaju na rušenje Bosne i odcjepljenje RS-a, onda će zakonski goniti i ovakve.
Dakle, složili smo se, treba zakonski goniti svakoga ko širi mržnju. Bio on političar, policajac,fejsbukaš ili običan čovo.

Ali, ne možeš stati,i sebe smatrati pravednim i dobrim ljudskim bićem, iza onoga što su napisali ovi fejsbukaši
Enticer
Posts: 713
Joined: 21/12/2004 13:44
Location: Sarajevo

#1561 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Enticer »

undefined007 wrote:Đurić je juče oko 19 časova upravo došao u smenu, te je izašao ispred policijske stanice da zapali cigaretu, kada se ne tom mestu zaustavio crni "golf 2", iz kojeg je izašao Ibrić i kako nezvanično saznajemo počeo da uzvikuje "Sve ću vas pobiti! J**** vam majku svima!"

Hoće li ko objasniti ovo? Prvi Allahu Ekber pa sad ovo? Prvo 60 godina pa sad 24 ? Prvo uletio sa dvije puške a sad sa pumparicom? Prvo kažu vehabija a slika na netu bez brade? Kome ba da se pravdamo?
Jarane ne znaju vise ni kako dobro slagati pa izmisljaju price. Sutra ce biti dovukao haubicu na kamionu u namjeri da sravni polic.stanicu. :run:
statixx
Posts: 8793
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#1562 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by statixx »

pathyeshme wrote:
statixx wrote:
Druze naivan si ako mislis da ti ljudi zive od pilica i da nemaju neciju podrsku. Zasto ih podrzavaju? Ti nemas problem sto ljudi iste sekte nasele podrucje od 20 dunuma i izoliraju se od ostatka drustva jer ga smatraju "nakaradnim". Ako je ovdje uvijek bio prisutan sekularni i tolerantni bosanski islam, koji su oni kurac da vrbuju ljude i objasnjavaju im sta je "pravo" ucenje islama. Ja nikakvu korist ne vidim od tih ljudi. Imam srednjoskolskog prijatelja kojem su vrbovali brata i unistili mu zivot isti ovi iz Beca.
Imaš u Americi Amiše koji su izolirani i nikom ne prave probleme. Desi se ponekad da neki Amiš zaluta u vanjski svijet, popije malo, povuče koju crtu, pa pobije par ljudi. Šta bi sad trebali Amerikanci protjerati sve Amiše zbog toga?
To nisam rekao.

Nista, cekacemo da se jedan od njih u dzamiji raznese.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1563 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bodkin »

Drinski wrote:
Bodkin wrote:
Drinski wrote:Ja se samo nadam da ce predsjednistvo (i ostali, da ih ne nabrajamo) isto tako odmah reagirati da se ratni zločinci sa spiska za Srebrenicu izbace iz MUP-a RS i pohapse. Tako cemo zacepiti usta onima koji pricaju da je u pitanju osveta.
A koji je izvor one slike i spiska?
Bez obzira na to da li ima veze sa konkretnim događajem ili nema.
Ako nema veza sa ovim događajem, imace sa onim sutra. Tu treba djelovati. 20 godina je od rata proslo i nista ozbiljnije nije urađeno osim Bakirove price.
Pitam koji je izvor. Jel kredibilan. Ovako je slika koju je neko uslikao
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1564 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Tomahawk11 »

radostan dan wrote:
Tomahawk11 wrote:
Bodkin wrote:Ja sam vec jeenom pitao ali evo opet. Do koliko inazad se smijemo svetiti? Neki su se svetili 500 godina unazad ne tako davno...
A sta cemo sa nama kojima je do zivota, koji bi da nesto prozivimo, kojima je dosta rata i izgubljenih godina?
Da se kupimo, jelde, da napravimo prostora za ove sto bi nastavili tragikomediju.... :roll:

novi zeland, australija...šta fali...samo pogrešnom stranom voze.
nabraja klinac šta će biti, arheolog, teniser, programer...stočar sine moj, stočar, smjer ovčarstvo, uža specijalnost - merino.
Doduse.....ne fali nista, treba izgleda sto dalje od proklete avlije, ovdje bi se samo ubijali, svetili....i u tom vakat mrijeti....e, pa meni se ne da tako, valjda nisam previse nacionalno, rodoljubno ili kako vec nastrojen....nego me zanima vlastiti zivot.
S druge strane, cim nisam jos otisao, valjda se tjesim da nije ni toliko lose, moze i gore, imam posao, stan, auto, zenu.....al da se sta zakuha, ne bi sekunde razmisljao. Kome je do puske i sablje, nek se nje i laca. *ebo budale.
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#1565 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Mister Yes »

Volim internet od kada je nastao. Učestvujem i učestvovao sam na mnogim forumima, blogovima itd.

Ali u BiH treba ukinuti internet. Jednostavno ga ukinuti.
User avatar
Lepi_Lukic
Posts: 174
Joined: 21/04/2015 23:39

#1566 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lepi_Lukic »

undefined007 wrote:
Lepi_Lukic wrote:
undefined007 wrote:Đurić je juče oko 19 časova upravo došao u smenu, te je izašao ispred policijske stanice da zapali cigaretu, kada se ne tom mestu zaustavio crni "golf 2", iz kojeg je izašao Ibrić i kako nezvanično saznajemo počeo da uzvikuje "Sve ću vas pobiti! J**** vam majku svima!"

Hoće li ko objasniti ovo? Prvi Allahu Ekber pa sad ovo? Prvo 60 godina pa sad 24 ? Prvo uletio sa dvije puške a sad sa pumparicom? Prvo kažu vehabija a slika na netu bez brade? Kome ba da se pravdamo?
Kada stavis ovako nesto, stavis i izvor informacija ...
http://pressrs.ba/sr/vesti/vesti_dana/s ... lo%21.html

I to "tvoji" izjaviše? Da li je moguće? Zašto se onda odmah spominje "Allahu Ekber" čim su saznali da je musliman? Je li vas stid?
:-)

Moji, tvoji, njihovi !? a ko su to moji ?? budi kuronja pa reci do kraja :(
Valjda zato sto je terorista bio clan skupine koja vec godinama salje svoje vojnike u Siriju i dr. zemlje, nego hajmo mi malo pricekati konacnim rezultatima istrage, ipak trenutno je dosta dezinformacija - spinovanja i prica rekla kazala, i to iz dobro poznatih izvora.
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1567 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pathyeshme »

Bodkin wrote:
Pitam koji je izvor. Jel kredibilan. Ovako je slika koju je neko uslikao
Bilo ti je prije par mjeseci u svim novinama i portalima, čak se i Dodick pobunio što se javno objavljuju JBMG-ovi tih genocidaša.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1568 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Fudo387 »

palermo wrote:
pathyeshme wrote:Šta se ludilo nastavlja? To misli 99% Bošnjaka, samo što ne pišu. Šta treba sad da plačem zbog smrti genocidaša? Ne pada mi na pamet.
Da je bio nevin policajac pa OK, svakako bi mi gao bilo žao. Ovako mi ga nije žao ni sekunde. Požnjeo je ono što je posijao 92-95.
Onda sam ja među tih 1 % što ne misle kao oni fejsbukaši. Al vejrujem da je broj mnogo veći. I zaista me interesuje koja je pamet da javno onako nešto napišeš, i postoji li ikakva zakonska mogućnost da se oni koji onako javno pišu i zakonski gone.
Pa najgore za sta ih mozes optuziti je verbalni delikt, a to je od kako je Tito preselio ukinuto. :D
User avatar
Ali Kemal
Posts: 2060
Joined: 04/01/2012 18:49

#1569 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Ali Kemal »

undefined007 wrote:Đurić je juče oko 19 časova upravo došao u smenu, te je izašao ispred policijske stanice da zapali cigaretu, kada se ne tom mestu zaustavio crni "golf 2", iz kojeg je izašao Ibrić i kako nezvanično saznajemo počeo da uzvikuje "Sve ću vas pobiti! J**** vam majku svima!"

Hoće li ko objasniti ovo? Prvi Allahu Ekber pa sad ovo? Prvo 60 godina pa sad 24 ? Prvo uletio sa dvije puške a sad sa pumparicom? Prvo kažu vehabija a slika na netu bez brade? Kome ba da se pravdamo?
Potpuno nebitno da li je nosio bradu ili ne i sta je tacno rekao.
Cinjenica je da ubio covjeka potpuno bez veze i da se spremao da pobije jos ljudi.
Ne vjerujem da je to sam uradio i da mu neko nije nafilovao glavu sa ekstremizmom. Valjda ce to SIPA da odradi, ne vjerujem cak ni da je to tesko saznati.
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6124
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#1570 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lajavikrelac »

Što kaže ovaj moj drug, sve ove što prizivaju zlo i rat iz svih naroda pokupiti i istovariti na Goli otok ili slično pusto ostrvo gdje nemaju šta razjebati i dati im oružja od puške do tenka pa nek se mlate međusobno do istrjebljenja....samo još postaviti kamere okolo da snimaju i extra reality show :oops:
User avatar
undefined007
Posts: 1084
Joined: 13/05/2014 16:37

#1571 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by undefined007 »

Ne bi me čudilo da za 50 godina bude da su muslimanski terroristi bacili bombu na Hirošimu i Nagasaki govoreći Allahu Ekber. :)
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1572 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pathyeshme »

Lepi Lukić polako ali sigurno ostaje bez argumenata.
Lepi Lukić, are you Fahro Radončić in disguise?
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1573 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bodkin »

radostan dan wrote:
Tomahawk11 wrote:
Bodkin wrote:Ja sam vec jeenom pitao ali evo opet. Do koliko inazad se smijemo svetiti? Neki su se svetili 500 godina unazad ne tako davno...
A sta cemo sa nama kojima je do zivota, koji bi da nesto prozivimo, kojima je dosta rata i izgubljenih godina?
Da se kupimo, jelde, da napravimo prostora za ove sto bi nastavili tragikomediju.... :roll:

novi zeland, australija...šta fali...samo pogrešnom stranom voze.
nabraja klinac šta će biti, arheolog, teniser, programer...stočar sine moj, stočar, smjer ovčarstvo, uža specijalnost - merino.
Takve ce drugovi da raznese mevlid ili zakolje radovan. Takva nam je sudbina na balkanu...ne brinite, imace ko da nas osveti
User avatar
SmokingMan
Posts: 18689
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1574 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by SmokingMan »

undefined007 wrote:
http://pressrs.ba/sr/vesti/vesti_dana/s ... lo%21.html

I to "tvoji" izjaviše? Da li je moguće? Zašto se onda odmah spominje "Allahu Ekber" čim su saznali da je musliman? Je li vas stid?

Image

I furiozni Veabija zatim svima kaziva u brk...

Image

A gdje je ono "Allahu Ekber" u nastavku,izgleda Imamović ga prvo naučio da psuje...

Ljudi moji,koja je ovo životinjska farma... :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1575 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by BHCluster »

Koja je teroristicka grupa preuzela odgovornost za napad?
Locked