TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Locked
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#1526 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by omar little »

gledaj cetnickih govana sto se nakotilo na temi. jeblo majku kako to za pravdu i protiv nasilja se bori reko bi covjek mrava to ne bi zgazilo. najmiroljubiviji i pravicniji stvorovi na svijetu.
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1527 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pathyeshme »

omar little wrote:gledaj cetnickih govana sto se nakotilo na temi. jeblo majku kako to za pravdu i protiv nasilja se bori reko bi covjek mrava to ne bi zgazilo. najmiroljubiviji i pravicniji stvorovi na svijetu.
Ovaj Lepi Lukić ubjedljivo najveći četalj ovdje.
User avatar
BHCluster
Posts: 23374
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1528 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by BHCluster »

Lepi_Lukic wrote:
BHCluster wrote:Znaci ovo je teza:

Nije bio clan teroristicke grupe ali islamski ekstremi su ga uspjeli navesti da pocini terorizam. Ko koga ovdje zajebava? Ako ti toliko vjeruju to sta propagiraju zasto oni nisu to pocinili?
:-)

Bio je clan grupe/zajednice koja propagira radikalni islam, iste te grupe iz koje su mnogi otisli kao strani borci u Siriju i dr. zemlje u cinjenju, djelovanju i izvrsenju teroristickih aktivnosti. Ista stvar kao i sa Mevlidom Jasarevicem, s druge strane postoje finansijeri, regrutatori i citav niz celija, ocito je da su ovi koji su ga naveli na ovo djelo prvenstveno regrutatori, prije par mjeseci vodja Islamske drzave izjavio je da se cine teroristicka djela prema "nevjernicima" pa makar to bila manja djela u njihovim sredinama ;)
Pa koja je teroristicka grupa preuzela odgovornost za napad?
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#1529 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by dust in the wind »

_BataZiv_0809 wrote:Sustina svakog nacionalizma je da se sopstvena nedjela prikazu kao nedjela iz nuzde.
pametan covjek
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#1530 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski »

Ja se samo nadam da ce predsjednistvo (i ostali, da ih ne nabrajamo) isto tako odmah reagirati da se ratni zločinci sa spiska za Srebrenicu izbace iz MUP-a RS i pohapse. Tako cemo zacepiti usta onima koji pricaju da je u pitanju osveta.
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1531 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pathyeshme »

Lepi_Lukic wrote:
Kakva bolan osveta !? :-)
Mali je clan vehabijske zajednice, od koje je indoktriran na krivicno djelo terorizma, naravno uz vjerske pobude (sto ukazuju povici Alahu egber) tu je i moguci osvetnicki cin, sa druge strane novinari su saznali da je otac pomenutog stradao kao pripadnik Patriotske Lige BIH a ne kao "neduzni" civil kako se u pocetku trvdilo ;)
Pobijamo teoriju po teoriju. Idemo dalje.
Trenutak ubistva policajca Dragana Đurića na ulazu u policijsku stanicu u Zvorniku, snimljen je video-nadzorom, a kako Press saznaje na licu mjesta, Nerdin Ibrić (24) ispalio mu je metak u čelo iz pumparice!

“Đurić je juče oko 19 časova upravo došao u smjenu, te je izašao ispred policijske stanice da zapali cigaretu, kada se ne tom mjestu zaustavio crni “golf 2”, iz kojeg je izašao Ibrić i kako nezvanično saznajemo počeo da uzvikuje “Sve ću vas pobiti! J**** vam majku svima!”

Ibrić je kod sebe imao i pištolj, te pune džepove metaka, a u automobilu još jednu pušku.

Ovaj ivještaj Pressa je dokaz da se sa ovim slučajem događaju čudne stvari. Kao što se vidi, Nerdin nije uzvikivao Allahu ekber već je psovao majku policajcima. Kome je trebalo da izmišlja?
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#1532 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by lijek-za-sve »

pathyeshme wrote:
Ovaj Lepi Lukić ubjedljivo najveći četalj ovdje.
nebi bio kad bi oni koji trebaju da to sprijece i sankcionisu to i radili ....to je poenta svega...das mu prst on hoce sve.....
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#1533 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU - ISLAMISTA PUCAO NA POLICAJCA!

Post by Joe McCarthy »

Siddratho wrote:VIDITE LI S KIM IMAMO POSLA!!!
Na fejsbuk stranici navijaca Drine iz Zvornika napisali status
Braco budite spremi jer bi moglo biti jos napada. Sutra ce se ispitati poturice koje idu u srednje skole u Zvorniku da li znaju nesto vise, a Pauk ce ujutro posjetiti par poturickih porodica da im objasni neke stvari, ako slucajno budu sta skrivali znate sta ce biti. Samo hrabro, Srbin je na svojoj zemlji i nista ga ubiti nece pa ni ovo.
I onda mog oca pitaju jel ti zao sto si ratovao. Mijenjaju teze. A sta bi bilo da nije ratovao? Zamislite ovu situaciju danas a da u Zvorniku ima 50% poturica? Mi zivi nebi ostali. Pazite se, a u neka bolja vremena, rastjerati i ovo sto ih je ostalo oko Zvornika!!! Nije ih puno, ali da smeta.. smeta brate!!!



BUMP for justice!!!!
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#1534 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU - ISLAMISTA PUCAO NA POLICAJCA!

Post by šatirana_ljubičica »

Joe McCarthy wrote:
Siddratho wrote:VIDITE LI S KIM IMAMO POSLA!!!
Na fejsbuk stranici navijaca Drine iz Zvornika napisali status
Braco budite spremi jer bi moglo biti jos napada. Sutra ce se ispitati poturice koje idu u srednje skole u Zvorniku da li znaju nesto vise, a Pauk ce ujutro posjetiti par poturickih porodica da im objasni neke stvari, ako slucajno budu sta skrivali znate sta ce biti. Samo hrabro, Srbin je na svojoj zemlji i nista ga ubiti nece pa ni ovo.
I onda mog oca pitaju jel ti zao sto si ratovao. Mijenjaju teze. A sta bi bilo da nije ratovao? Zamislite ovu situaciju danas a da u Zvorniku ima 50% poturica? Mi zivi nebi ostali. Pazite se, a u neka bolja vremena, rastjerati i ovo sto ih je ostalo oko Zvornika!!! Nije ih puno, ali da smeta.. smeta brate!!!



BUMP for justice!!!!
ma jok, vehabije su krive za sve :-)
User avatar
Lepi_Lukic
Posts: 174
Joined: 21/04/2015 23:39

#1535 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lepi_Lukic »

pathyeshme wrote:
omar little wrote:gledaj cetnickih govana sto se nakotilo na temi. jeblo majku kako to za pravdu i protiv nasilja se bori reko bi covjek mrava to ne bi zgazilo. najmiroljubiviji i pravicniji stvorovi na svijetu.
Ovaj Lepi Lukić ubjedljivo najveći četalj ovdje.
:roll:

Cetalj = cetnik !? jer ne opravdam ovaj teroristicki akt !?, jer ne opravdavam radikalni islam na tlu u BIH !? , i sve ostalo negativno, za razliku od pomenutog pseta koje je bez razloga hladnokrvno likvidiralo policajca, jucer policajac, danas sutra neki civil, omalovazava se ova stvar i to klasicnim spinom i igranja prebacivanja razloga zbog cega ce kad tada sve te stvari doci na naplatu, nije izvucena pouka iz napada na stanicu policije u Bugojnu, iz napada na Americku ambasadu, a sada i ovoga, samo se bojim da ne budu daleko vece posljedice iz kojih ce se izvuci pouka ;)

Ostaje vam da piskarate, ko sam, sta sam itd., usput imate pp. pa bujrum javit se, pitat sve pa se naci i na kafi, to vrijedi pogotovo za ove "mudonje" koji prijete klanjem, ubijanjem i sl. ;)
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#1536 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by dust in the wind »

to sto su oni cetalji ne opravdava nekog drugog da BUDE kao oni. sta je vama ljudi... ja mislila samo oni imaju problem sa osvatama za Kosovo itd.
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6124
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#1537 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lajavikrelac »

Image

Ludilo se nastavlja..... :roll:
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#1538 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU - ISLAMISTA PUCAO NA POLICAJCA!

Post by Pryda »

Joe McCarthy wrote:
Siddratho wrote:VIDITE LI S KIM IMAMO POSLA!!!
Na fejsbuk stranici navijaca Drine iz Zvornika napisali status
Braco budite spremi jer bi moglo biti jos napada. Sutra ce se ispitati poturice koje idu u srednje skole u Zvorniku da li znaju nesto vise, a Pauk ce ujutro posjetiti par poturickih porodica da im objasni neke stvari, ako slucajno budu sta skrivali znate sta ce biti. Samo hrabro, Srbin je na svojoj zemlji i nista ga ubiti nece pa ni ovo.
I onda mog oca pitaju jel ti zao sto si ratovao. Mijenjaju teze. A sta bi bilo da nije ratovao? Zamislite ovu situaciju danas a da u Zvorniku ima 50% poturica? Mi zivi nebi ostali. Pazite se, a u neka bolja vremena, rastjerati i ovo sto ih je ostalo oko Zvornika!!! Nije ih puno, ali da smeta.. smeta brate!!!



BUMP for justice!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: izbjegavam politicke teme, ali ovdje moram napisati KAKVI DEBILI :lol: :lol: AJ KAKVI DEBILI
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1539 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pathyeshme »

Šta se ludilo nastavlja? To misli 99% Bošnjaka, samo što ne pišu. Šta treba sad da plačem zbog smrti genocidaša? Ne pada mi na pamet.
Da je bio nevin policajac pa OK, svakako bi mi gao bilo žao. Ovako mi ga nije žao ni sekunde. Požnjeo je ono što je posijao 92-95.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1540 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bodkin »

Drinski wrote:Ja se samo nadam da ce predsjednistvo (i ostali, da ih ne nabrajamo) isto tako odmah reagirati da se ratni zločinci sa spiska za Srebrenicu izbace iz MUP-a RS i pohapse. Tako cemo zacepiti usta onima koji pricaju da je u pitanju osveta.
A koji je izvor one slike i spiska?
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#1541 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by oridjidji »

statixx wrote:Dakle, uz samo malo guglanja, momak je isao da klanja u Dubnicu o kojoj se prije par godina pisalo po medijima u kontekstu formiranja nove vehabijske zajednice, koja se sponzorira iz Beca, dok je domace stanovnistvo upozoravalo na strah od moguceg teroristickog cina u bliskoj buducnosti.

I to sto neko ne nosi bradu ne znaci da nije predmet indoktrinacije.
Pa klanja hiljade ljudi u Fahdovoj, jesu svi oni teroristi ili potencijalni teroristi? Jesu li svi oni indoktrinirani?

Na osnovu cega se dokazuju da je isti bio dio teroristicke grupe, mreze, da je imao nalogodavca, pomocnike i td?

Jedno je jasno, na mjesto zlocina je dosao sam, samog su ga vidjeli da je zapucao i sam je poginuo. Sve da je bio dio neke grupe, mreze, imao nalogodavce, pomocnike to ce biti izuzetno tesko dokazati. Samo ga institucija koju je napao iz sebi znanog razloga, povezuje sa onim sto se moze okarakterisati kao teroristickim aktom jer je udar na nju udar na sistem. Da je kojim slucajem izvrno dva policajca negdje kraj puta i da mu je ime Miladin ili Milutin, bio bi okarakterisan kao kriminalac, ubica policajaca, nikako kao terorista.
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6124
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#1542 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lajavikrelac »

pathyeshme wrote:Šta se ludilo nastavlja? To misli 99% Bošnjaka, samo što ne pišu. Šta treba sad da plačem zbog smrti genocidaša? Ne pada mi na pamet.
Da je bio nevin policajac pa OK, svakako bi mi gao bilo žao. Ovako mi ga nije žao ni sekunde. Požnjeo je ono što je posijao 92-95.
Jesi li tako razmišljao i kad je eksplodirala bomba u Bugojnu? Jesu li i tamo četalji u policiji bili?
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1543 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by pathyeshme »

Lajavikrelac wrote:
pathyeshme wrote:Šta se ludilo nastavlja? To misli 99% Bošnjaka, samo što ne pišu. Šta treba sad da plačem zbog smrti genocidaša? Ne pada mi na pamet.
Da je bio nevin policajac pa OK, svakako bi mi gao bilo žao. Ovako mi ga nije žao ni sekunde. Požnjeo je ono što je posijao 92-95.
Jesi li tako razmišljao i kad je eksplodirala bomba u Bugojnu? Jesu li i tamo četalji u policiji bili?
Nisu, tamo su nevini stradali. Ovi što su ovdje stradali se nalaze na spisku genocidaša iz Srebrenice. Ko ih jebe, opet kažem sve se vraća sve se plaća. Kad tad. A to 'tad' je došlo upravo juče.
User avatar
undefined007
Posts: 1084
Joined: 13/05/2014 16:37

#1544 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by undefined007 »

Svi smo mi Bošnjaci vehabije, samo su četnici deklarisani antifašisti i borci za ljudska prava, ma nema šta, pravi mirnodopci muhi zla nisu nanjeli.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#1545 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski »

Bodkin wrote:
Drinski wrote:Ja se samo nadam da ce predsjednistvo (i ostali, da ih ne nabrajamo) isto tako odmah reagirati da se ratni zločinci sa spiska za Srebrenicu izbace iz MUP-a RS i pohapse. Tako cemo zacepiti usta onima koji pricaju da je u pitanju osveta.
A koji je izvor one slike i spiska?
Bez obzira na to da li ima veze sa konkretnim događajem ili nema.
Ako nema veza sa ovim događajem, imace sa onim sutra. Tu treba djelovati. 20 godina je od rata proslo i nista ozbiljnije nije urađeno osim Bakirove price.
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1546 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by palermo »

pathyeshme wrote:Šta se ludilo nastavlja? To misli 99% Bošnjaka, samo što ne pišu. Šta treba sad da plačem zbog smrti genocidaša? Ne pada mi na pamet.
Da je bio nevin policajac pa OK, svakako bi mi gao bilo žao. Ovako mi ga nije žao ni sekunde. Požnjeo je ono što je posijao 92-95.
Onda sam ja među tih 1 % što ne misle kao oni fejsbukaši. Al vejrujem da je broj mnogo veći. I zaista me interesuje koja je pamet da javno onako nešto napišeš, i postoji li ikakva zakonska mogućnost da se oni koji onako javno pišu i zakonski gone.

I to nema nikakve veze sa instrumentalizacijom ovog zločina od strane političkih elita Republike Srpske.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1547 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Ramzess Veliki »

I meni je tako došlo nedavno kad sam našao kaznu za parkiranje za brisačem. Šta ta policija sebi umišlja? :twisted:
User avatar
Lepi_Lukic
Posts: 174
Joined: 21/04/2015 23:39

#1548 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lepi_Lukic »

"Spesl force" na ulicama i narednih dana ...

Image

Image

Image
radostan dan
Posts: 27091
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#1549 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by radostan dan »

Tomahawk11 wrote:
Bodkin wrote:Ja sam vec jeenom pitao ali evo opet. Do koliko inazad se smijemo svetiti? Neki su se svetili 500 godina unazad ne tako davno...
A sta cemo sa nama kojima je do zivota, koji bi da nesto prozivimo, kojima je dosta rata i izgubljenih godina?
Da se kupimo, jelde, da napravimo prostora za ove sto bi nastavili tragikomediju.... :roll:

novi zeland, australija...šta fali...samo pogrešnom stranom voze.
nabraja klinac šta će biti, arheolog, teniser, programer...stočar sine moj, stočar, smjer ovčarstvo, uža specijalnost - merino.
User avatar
undefined007
Posts: 1084
Joined: 13/05/2014 16:37

#1550 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by undefined007 »

Đurić je juče oko 19 časova upravo došao u smenu, te je izašao ispred policijske stanice da zapali cigaretu, kada se ne tom mestu zaustavio crni "golf 2", iz kojeg je izašao Ibrić i kako nezvanično saznajemo počeo da uzvikuje "Sve ću vas pobiti! J**** vam majku svima!"

Hoće li ko objasniti ovo? Prvi Allahu Ekber pa sad ovo? Prvo 60 godina pa sad 24 ? Prvo uletio sa dvije puške a sad sa pumparicom? Prvo kažu vehabija a slika na netu bez brade? Kome ba da se pravdamo?
Locked