Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post Reply
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1351 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

Image
Zemlje prema slobodi stanovnika - :thumbup:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#1352 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by hAZNADAR »

славянин wrote:
CPT wrote:
doseli 100 miliona ne znam koga

jer si ocigledno propustio... ili je opste poznato da se samo muslimani sele? :wink:
Cuj a sta je sa Indijcima u UK ? Poljacima ,evo nas iz Istocne Eu ???

Muslimani su "specijalni" - ne zato sto ih drugi tako gledaju nego zato sto oni to zele tako... (ne misli se na sve muslimane nego na daj da svi vide da sam musliman ajmo sad dzamiju praviti odmah ocu i munaru zena da se zamota itd itd) - Pa neka ode jevrej u tradicionalnoj nosnji da proseta kroz istanbul rascerupali bi ga u roku odmah.Ali eto .... ovde na forumu je to daaavno utvrdjeno- Svi su u zavjeri protiv muslimana.
Na indirektan nacin kako su muslimani sami krivi i sami zasluzili. Idealna tema za takav genijalan zakljucak.

Sta'no bjese jos,.. standardni mit o renesansi, svemir, djecija bolest covjecanstva, africki neboderi, zaostali muslici,... .... - sve u svemu standardna desnicarska agenda,.. ko da citam njihov portal.

Jos ce na kraju i 'odza da rice kako je krenulo. :lol:

Neka te, korisno upoznati takvu osebujnu licnost,... :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1353 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

hAZNADAR wrote:
Na indirektan nacin kako su muslimani sami krivi i sami zasluzili. Idealna tema za takav genijalan zakljucak.

Sta'no bjese jos,.. standardni mit o renesansi, svemir, djecija bolest covjecanstva, africki neboderi, zaostali muslici,... .... - sve u svemu standardna desnicarska agenda,.. ko da citam njihov portal.

Jos ce na kraju i 'odza da rice kako je krenulo. :lol:

Neka te, korisno upoznati takvu osebujnu licnost,... :lol:
I meni tvoja prica lici na standardne mitove o urotama protiv muslimana,krizarima itd - a ti mi licis na nekog potencijalnog ekstremistu ali onog koji se nebi hvatao oruzija nego na hinjaka - kao da slusam Erdoana uzimajte drzavljanstva pricu.

I ?
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#1354 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by bogoljub »

славянин wrote:Ako ti se ne svidja kultura neke drzave - njeno uredjenje i mentalitet naroda ... zasto ides tamo ?
Isto pitanje se može postaviti i obrnuto:
Ako ti se ne sviđa kultura neke države, uređenje i mentalitet naroda zašto ostaješ u njoj?
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#1355 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by hAZNADAR »

славянин wrote:
hAZNADAR wrote:
Na indirektan nacin kako su muslimani sami krivi i sami zasluzili. Idealna tema za takav genijalan zakljucak.

Sta'no bjese jos,.. standardni mit o renesansi, svemir, djecija bolest covjecanstva, africki neboderi, zaostali muslici,... .... - sve u svemu standardna desnicarska agenda,.. ko da citam njihov portal.

Jos ce na kraju i 'odza da rice kako je krenulo. :lol:

Neka te, korisno upoznati takvu osebujnu licnost,... :lol:
I meni tvoja prica lici na standardne mitove o urotama protiv muslimana,krizarima itd - a ti mi licis na nekog potencijalnog ekstremistu ali onog koji se nebi hvatao oruzija nego na hinjaka - kao da slusam Erdoana uzimajte drzavljanstva pricu.

I ?
Svako za sebe misli da je kosmopolita, iznad tabora i ideologije mrznje,.. da su mu stavovi realni, objektivni,... ali to treba i dokazati.

Na jednom drugom forumu cesto a par puta i ovdje sam bio u nekoj drugoj situaciji gdje sam maltene branio krscanstvo tako sto sam razbijao predrasude i govor mrznje o vlasinama, kjafirima, zloj genocidnoj krscanskoj vjeri, prepotentnost islamista,... itd. I oni su me tumacili kao tebe, da sam ja isto sto i ti.

Na ovom forumu covjek ima cesce posla sa jednom drugom krajnosti poput tebe,... pa kako si god stavljao slike Isilovaca i uporedjivao druge diskutante sa njima zato sto su kritikovali tvoju islamofobiju - ne iznanadjuju me tvoje opaske meni. Paradoksalno je da na ovom forumu ispada nasa ljevica jedina ljevica u svijetu koja ima desnicarsku agendu.

Niko nije savrsen naravno, svi mi imamo neke svoje mane svjesni toga ili ne. Neko jednostavno ne pripada krajnostima u smislu islamofobicne ili islamisticke,... a neki popu tebe i spomenutih islamista da. Ti si samo dio jednog svijeta koji se dijeli na tabore i tvoje poimanje je takodjer u krajnostima - gdje poslije silnih godina iskustva sa takvima znam da nisu sposobni razmisljati drugacijie, skontati nesto novo.

Ti bazdis na islamofobiju na kilometar, nije pokusaj uvrede vec prosta fakta, i valjda ljudi koji imaju iskustvo sa tim mogu to prepoznati. I ti i spomenuti islamisti ste u principu isto a drugo pakovanje.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1356 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

Rasumijem ja tebe - i napokon da si normalan post napisao. Ali nazalost polarizacija se i desava je kako ostati “normalan” gdje imamo situaciju gdje se prica o ljudskim pravima pa onda poziva na serijat ??

Cinizam je opceprisutan. Zapad kako ga ti zoves je daleko otisao na svim poljima - dok bliski istok ? Turska ? O cemu pricamo ... umjesto da borba protiv ekstremizma ludosti dolazi od te vecine muslimana i vecinski muslimanskh zemalja imamo situaciju ravnodusnosti,relativiziranja i sutnje.

Jednostavno ja se ne mogu prilagoditi tim stvarima jer za mene to je nesto sto je trebalo davno biti prevazidjeno - eno onaj se smije na renesansu - smijesno kako da ne.
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1357 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

bogoljub wrote:
славянин wrote:Ako ti se ne svidja kultura neke drzave - njeno uredjenje i mentalitet naroda ... zasto ides tamo ?
Isto pitanje se može postaviti i obrnuto:
Ako ti se ne sviđa kultura neke države, uređenje i mentalitet naroda zašto ostaješ u njoj?
Ako ćemo gledat srpsku logiku po tom pitanju, onda bi muslimani u svim državama na zapadu trebali da organizuju svoje države, nezavisne od države domaćina.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1358 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

bogoljub wrote:
славянин wrote:Ako ti se ne svidja kultura neke drzave - njeno uredjenje i mentalitet naroda ... zasto ides tamo ?
Isto pitanje se može postaviti i obrnuto:
Ako ti se ne sviđa kultura neke države, uređenje i mentalitet naroda zašto ostaješ u njoj?
Polupo si loncice - meni se svidja dosta stvari u BiH (a u procesu sam odlaska) a ti ne zaboravi da BiH nije samo muslimanska nego malo izadji i mahale ili sela pa pogledaj oko sebe .
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1359 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

kurtasevic wrote:
bogoljub wrote:
славянин wrote:Ako ti se ne svidja kultura neke drzave - njeno uredjenje i mentalitet naroda ... zasto ides tamo ?
Isto pitanje se može postaviti i obrnuto:
Ako ti se ne sviđa kultura neke države, uređenje i mentalitet naroda zašto ostaješ u njoj?
Ako ćemo gledat srpsku logiku po tom pitanju, onda bi muslimani u svim državama na zapadu trebali da organizuju svoje države, nezavisne od države domaćina.
Da se ima brojno stanje i koncentracija stanovnistva mislis da nebi doslo do toga.Muslimani imaju paradigmu vjera-nacija tj. Linije su zamucene.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#1360 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by hAZNADAR »

славянин wrote:Rasumijem ja tebe - i napokon da si normalan post napisao. Ali nazalost polarizacija se i desava je kako ostati “normalan” gdje imamo situaciju gdje se prica o ljudskim pravima pa onda poziva na serijat ??

Cinizam je opceprisutan. Zapad kako ga ti zoves je daleko otisao na svim poljima - dok bliski istok ? Turska ? O cemu pricamo ... umjesto da borba protiv ekstremizma ludosti dolazi od te vecine muslimana i vecinski muslimanskh zemalja imamo situaciju ravnodusnosti,relativiziranja i sutnje.

Jednostavno ja se ne mogu prilagoditi tim stvarima jer za mene to je nesto sto je trebalo davno biti prevazidjeno - eno onaj se smije na renesansu - smijesno kako da ne.
Nemoj se uvlaciti u guzicu, ofirno je i providno.

Jedan ekstremizam protiv drugog je kao sto rekoh isto sranje samo drugo pakovanje. U ovoj temi je tvoj nastup itekako relevantan i kao primjer.
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1361 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

CPT wrote:
Aha... znaci kad na svako brdo nabijes crkvu (gdje prije nije bilo crkvi) onda je to ok jer se nesto "naslijedi" nakon 1000 godina (ne shit!). A dzamija na istom brdu je okupucija, isticanje, itd, itd... Muslimani su "specijalni" po tom. :wink:
Dotični četnik, namjerno, al to su opet srpska posla, zanemaruje činjenicu da je karlo veliki, djed eu, macem i ognjem pokatoličio evropu. Pa zanemaruje 30 godišnji rat. srpska mitomanija opet i to ti je.
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1362 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

славянин wrote: Polupo si loncice - meni se svidja dosta stvari u BiH (a u procesu sam odlaska) a ti ne zaboravi da BiH nije samo muslimanska nego malo izadji i mahale ili sela pa pogledaj oko sebe .
Po toj logici nije više ni francuska samo francuska, sad je i pakistanska, alžirska, marokanska, il ćemo samo selektivno tu logiku primjenjivati.
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1363 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

hAZNADAR wrote:
славянин wrote:Rasumijem ja tebe - i napokon da si normalan post napisao. Ali nazalost polarizacija se i desava je kako ostati “normalan” gdje imamo situaciju gdje se prica o ljudskim pravima pa onda poziva na serijat ??

Cinizam je opceprisutan. Zapad kako ga ti zoves je daleko otisao na svim poljima - dok bliski istok ? Turska ? O cemu pricamo ... umjesto da borba protiv ekstremizma ludosti dolazi od te vecine muslimana i vecinski muslimanskh zemalja imamo situaciju ravnodusnosti,relativiziranja i sutnje.

Jednostavno ja se ne mogu prilagoditi tim stvarima jer za mene to je nesto sto je trebalo davno biti prevazidjeno - eno onaj se smije na renesansu - smijesno kako da ne.
Nemoj se uvlaciti u guzicu, ofirno je i providno.

Jedan ekstremizam protiv drugog je kao sto rekoh isto sranje samo drugo pakovanje. U ovoj temi je tvoj nastup itekako relevantan i kao primjer.
Nije relevantan, nego je tačan opis desničarskog ludila koje vlada u Evropi a posebice srbiji i lošijem dijelu BiH. Mitomanija pa hajd.
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1364 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

славянин wrote: Da se ima brojno stanje i koncentracija stanovnistva mislis da nebi doslo do toga.Muslimani imaju paradigmu vjera-nacija tj. Linije su zamucene.
Koliko neznanja o Islamu krasi tvoj mozak je za proučavati, al od ultra desničara niš drugo ni očekivat. A da ne pričam o koncentracijama, jedva ih milion ima oni bi se nešto odvajali i pravili državu al samo kad su muslimani u pitanju onda nemere jer ih nema dovoljno. Buahahahahahahahahahahah. Karlo Veliki bi ti pozavidio na logici. Haha ha ah aha ha
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1365 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

hAZNADAR wrote:
славянин wrote:Rasumijem ja tebe - i napokon da si normalan post napisao. Ali nazalost polarizacija se i desava je kako ostati “normalan” gdje imamo situaciju gdje se prica o ljudskim pravima pa onda poziva na serijat ??

Cinizam je opceprisutan. Zapad kako ga ti zoves je daleko otisao na svim poljima - dok bliski istok ? Turska ? O cemu pricamo ... umjesto da borba protiv ekstremizma ludosti dolazi od te vecine muslimana i vecinski muslimanskh zemalja imamo situaciju ravnodusnosti,relativiziranja i sutnje.

Jednostavno ja se ne mogu prilagoditi tim stvarima jer za mene to je nesto sto je trebalo davno biti prevazidjeno - eno onaj se smije na renesansu - smijesno kako da ne.
Nemoj se uvlaciti u guzicu, ofirno je i providno.

Jedan ekstremizam protiv drugog je kao sto rekoh isto sranje samo drugo pakovanje. U ovoj temi je tvoj nastup itekako relevantan i kao primjer.
:lol: A koji si ti to faktor da ti se neko u gu*icu uvlaci :lol:

Nemam ja sta sa tobom diskutovati, tamam si poneku normalnu krenuo da kazes ali opet u skepticku jamu.Jeste ugrozeni,napadaju,nedaju,krstasi eto i sa srecom da ti je.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1366 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

kurtasevic wrote:
славянин wrote: Polupo si loncice - meni se svidja dosta stvari u BiH (a u procesu sam odlaska) a ti ne zaboravi da BiH nije samo muslimanska nego malo izadji i mahale ili sela pa pogledaj oko sebe .
Po toj logici nije više ni francuska samo francuska, sad je i pakistanska, alžirska, marokanska, il ćemo samo selektivno tu logiku primjenjivati.
Ili cemo ustav malo da primjenjujemo sta ti mislis ?
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1367 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

славянин wrote:
kurtasevic wrote:
славянин wrote: Polupo si loncice - meni se svidja dosta stvari u BiH (a u procesu sam odlaska) a ti ne zaboravi da BiH nije samo muslimanska nego malo izadji i mahale ili sela pa pogledaj oko sebe .
Po toj logici nije više ni francuska samo francuska, sad je i pakistanska, alžirska, marokanska, il ćemo samo selektivno tu logiku primjenjivati.
Ili cemo ustav malo da primjenjujemo sta ti mislis ?
Pa u ustavu piše da je lošiji dio BiH samo jebeni entitet, međutim malo malo predsjednik "državetine" se na to posere a onda ti i tvoji istomišljenici dobijete proljev i još više počnete srat i pričat nebuloze. Momak, nemoj ba molim te, ukopavaš se sve više i više.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1368 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

kurtasevic wrote: Pa u ustavu piše da je lošiji dio BiH samo jebeni entitet, međutim malo malo predsjednik "državetine" se na to posere a onda ti i tvoji istomišljenici dobijete proljev i još više počnete srat i pričat nebuloze. Momak, nemoj ba molim te, ukopavaš se sve više i više.
Ti si klon vjerovatno od onog sto je jedno 13 puta banovan ali nema veze - pricat cemo :D
Konstitutivni narod je jedan od više naroda ili nacija koji dijele zajedničku teritorijalnu cjelinu jedne države.

U Bosni i Hercegovini, u oba entiteta; srpski, hrvatski i bošnjački narod su konstitutivni, to jest imaju jednaka prava.
Isto tako nema Pakistanac pravo u Britaniji... on ima prava gradjanina kada se naturalizuje i postane Britanac - za primjer samo navodim.
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1369 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

славянин wrote:
Isto tako nema Pakistanac pravo u Britaniji... on ima prava gradjanina kada se naturalizuje i postane Britanac - za primjer samo navodim.
Pa ja kad je mmusliman onda more bit građanin al kad je pravoslavac ili katolik onda mora bit konstitutivan. Buahahahahahahahahah, vi ultradesničari, čitaj četalji i uje ovdje na balkanu, ne shvatate da ta vaša logika vas samo more odvest u srednji vijek i nigdje drugdje. Al dobro kako očekivat od vas da pokrenete moždane vijuge kad je upitno i koliko ih ima funkcionalno. ko vas nije da je 2+2=5 nego je 2+2=234932
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1370 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

U Bosni i Hercegovini, u oba entiteta; srpski, hrvatski i bošnjački narod su konstitutivni, to jest imaju jednaka prava.
Tačno samo od vas desničara možeš pročitat ovakvu nebulozu.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1371 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

kurtasevic wrote:
славянин wrote:
Isto tako nema Pakistanac pravo u Britaniji... on ima prava gradjanina kada se naturalizuje i postane Britanac - za primjer samo navodim.
Pa ja kad je mmusliman onda more bit građanin al kad je pravoslavac ili katolik onda mora bit konstitutivan. Buahahahahahahahahah, vi ultradesničari, čitaj četalji i uje ovdje na balkanu, ne shvatate da ta vaša logika vas samo more odvest u srednji vijek i nigdje drugdje. Al dobro kako očekivat od vas da pokrenete moždane vijuge kad je upitno i koliko ih ima funkcionalno. ko vas nije da je 2+2=5 nego je 2+2=234932
Musliman u normalnom svijetu je vjerska odrednica, ili bilo koja druga religija - tebi i slicnim uglavi postoji Musliman a nacija nije bitna - tu dolazi do kolizije.Nisu nigdje pravoslavci ili katolici konstitutivni nego Bosnjaci Srbi i Hrvati.

Sto se tice srednjeg vijeka,mozdanih vijuga prvenstveno tebi bi prepustio da razmislis i poradis na toj temi. :wink:
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1372 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

славянин wrote:
kurtasevic wrote:
славянин wrote:
Isto tako nema Pakistanac pravo u Britaniji... on ima prava gradjanina kada se naturalizuje i postane Britanac - za primjer samo navodim.
Pa ja kad je mmusliman onda more bit građanin al kad je pravoslavac ili katolik onda mora bit konstitutivan. Buahahahahahahahahah, vi ultradesničari, čitaj četalji i uje ovdje na balkanu, ne shvatate da ta vaša logika vas samo more odvest u srednji vijek i nigdje drugdje. Al dobro kako očekivat od vas da pokrenete moždane vijuge kad je upitno i koliko ih ima funkcionalno. ko vas nije da je 2+2=5 nego je 2+2=234932
Musliman u normalnom svijetu je vjerska odrednica, ili bilo koja druga religija - tebi i slicnim uglavi postoji Musliman a nacija nije bitna - tu dolazi do kolizije.Nisu nigdje pravoslavci ili katolici konstitutivni nego Bosnjaci Srbi i Hrvati.

Sto se tice srednjeg vijeka,mozdanih vijuga prvenstveno tebi bi prepustio da razmislis i poradis na toj temi. :wink:
Ko što rekoh, karlo veliki je za tebe mala maca.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1373 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by славянин »

kurtasevic wrote:
U Bosni i Hercegovini, u oba entiteta; srpski, hrvatski i bošnjački narod su konstitutivni, to jest imaju jednaka prava.
Tačno samo od vas desničara možeš pročitat ovakvu nebulozu.
Obratiti se ustavnom sudu BiH
Ustavni sud odlučio je da: „Bošnjaci, Hrvati i Srbi, kao konstitutivni narodi (zajedno s ostalima),” sadrži ustavni princip u vezi sa ostalim odredbama koje bi mogle služiti kao standard kontrole. Sud zaključuje: Kako god neodređen bio jezik Preambule Ustava BiH zbog ovog nedostatka definicije statusa Bošnjaka, Hrvata i Srba kao konstitutiv-nih naroda, ona jasno označava sve njih kao konstitutivne narode, tj. kao narode. Nadalje, član II/4. Ustava zabranjuje diskriminaciju po bilo kojoj osnovi kao što je, između ostalih, povezanost sa nacionalnom manjinom, i time pretpostavlja postojanje grupa označenih kao nacionalne manjine.“
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#1374 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by kurtasevic »

славянин wrote:
kurtasevic wrote:
U Bosni i Hercegovini, u oba entiteta; srpski, hrvatski i bošnjački narod su konstitutivni, to jest imaju jednaka prava.
Tačno samo od vas desničara možeš pročitat ovakvu nebulozu.
Obratiti se ustavnom sudu BiH
Ustavni sud odlučio je da: „Bošnjaci, Hrvati i Srbi, kao konstitutivni narodi (zajedno s ostalima),” sadrži ustavni princip u vezi sa ostalim odredbama koje bi mogle služiti kao standard kontrole. Sud zaključuje: Kako god neodređen bio jezik Preambule Ustava BiH zbog ovog nedostatka definicije statusa Bošnjaka, Hrvata i Srba kao konstitutiv-nih naroda, ona jasno označava sve njih kao konstitutivne narode, tj. kao narode. Nadalje, član II/4. Ustava zabranjuje diskriminaciju po bilo kojoj osnovi kao što je, između ostalih, povezanost sa nacionalnom manjinom, i time pretpostavlja postojanje grupa označenih kao nacionalne manjine.“
Obrati se ti psihijatru jarane, mitomanija je uzela maha.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#1375 Re: Teroristički napad na Novom Zelandu - Christchurch

Post by choxnox »

славянин wrote:Cuj a sta je sa Indijcima u UK ? Poljacima ,evo nas iz Istocne Eu ???

Muslimani su "specijalni" - ne zato sto ih drugi tako gledaju nego zato sto oni to zele tako... (ne misli se na sve muslimane nego na daj da svi vide da sam musliman ajmo sad dzamiju praviti odmah ocu i munaru zena da se zamota itd itd) - Pa neka ode jevrej u tradicionalnoj nosnji da proseta kroz istanbul rascerupali bi ga u roku odmah.Ali eto .... ovde na forumu je to daaavno utvrdjeno- Svi su u zavjeri protiv muslimana.
Dokaz da nisi makeo istocno od Nisa. To ne znaci da mozes lupati gluposti koje veze nemaju sa mozgom.
Post Reply