Teror nad djevojcicom u Jajcu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#101 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Droog »

sherbett wrote: 11/05/2021 01:01
Droog wrote: 11/05/2021 00:47 Koliko sam i ja shvatio (iz onog izlaganja majke djevojcice) bilo je tu i Bosnjaka. Negdje su i imena objavili, ne mogu da sad trazim.
Nacionalisticki jeste ono sto je rekao otac ove nakaze.
Sta je reko, nisam vidjela
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/65 ... -udario-me
Očajna zbog premlačivanja kćerke, jučer se nakon boravka u Hitnoj, uputila prema kući djevojčice koja je tukla njenu curicu i tu je za nju uslijedio novi šok.

- Otišli smo kod kuće djevojčice. Čovjek me je napao i udario me, psovao mi majku balijsku, kaže da sam ja njegovu curicu udarila, a nisam je ni dotakla. Mi smo popričali prvi put sa njima. Čovjek je rekao "Ja joj ne mogu ništa, ona je već dobila izbačaj". Ja nju pitam zašto si to uradila. Šta ti je moja kćerka uradila, kad on pođe na mene da viče „Otkud ti pravo, marš iz moje avlije, udarili ste mi na dijete“. Nogom me udario u lijevu lijevu stranu. Bježala sam i pozvali smo policiju. Jutros je nazvala policija, zovu muža kao prebili je mi, a niko nije. Vodio je curicu doktoru i u policiju kao da smo mi nešto napravili. A mi pojma nemamo za to, on je mene udario i uvrijedio. Ljudi su zlo - priča majka.
heavyBrick
Posts: 800
Joined: 03/05/2021 14:18

#102 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by heavyBrick »

mene nije toliko potresao ni sam napad, ni to što balavci okolo ne shvataju da to što se dešava nije normalno, koliko mi je bilo bolno gledati da dijete leži i šuti dok je teroriše vršnjakinja.

čekam da uzvrati i da se brani, ali ne, predalo se.

onda poslije objave da joj je i brat prethodno napadnut i prebijen.

šta rade roditelji, zar se ne objasni djetetu da ne da na sebe kad izađe iz kuće, da okolo svijet nije sav dobar, da moraju biti spremni na sve?
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#103 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Droog »

heavyBrick wrote: 11/05/2021 01:10 mene nije toliko potresao ni sam napad, ni to što balavci okolo ne shvataju da to što se dešava nije normalno, koliko mi je bilo bolno gledati da dijete leži i šuti dok je teroriše vršnjakinja.

čekam da uzvrati i da se brani, ali ne, predalo se.

onda poslije objave da joj je i brat prethodno napadnut i prebijen.

šta rade roditelji, zar se ne objasni djetetu da ne da na sebe kad izađe iz kuće, da okolo svijet nije sav dobar, da moraju biti spremni na sve?
Djevojcica joj je nekoliko puta rekla da posti i da prestane da je tuce. To sto se nije branila je rekla i majci da je zbog posta (mada ne razumijem, omrsio bih se garant).

Plus dodaj na to odredjenu dozu straha. Sama je, okruzena sa nekoliko njih koji otvoreno navijaju za ovu klošarku.

Roditelji (majka, ne znam jesam li ijednom cuo oca u prici) je uradila sto je trebala. Upozoravala je koliko sam shvatio na verbalne napade i na prijetnje, ali niko nije u skoli nista uradio po tom pitanju. Dijete je izbjegavalo da ide autobusom iz skole upravo zbog ovih siledzija. Ima i do skole 100%. Za sta pedagog dobija platu?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#104 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by moonca »

Vjerovatno je i curica/ napasnik ... u kuci bijena i maltretirana.... i ona je zrtva nasilja, vjerujem...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#105 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by 90minut »

To vi niste u osnovnoj imali više ovakvih scena u godini? :lol:
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#106 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Project Ashe »

90minut wrote: 11/05/2021 01:26 To vi niste u osnovnoj imali više ovakvih scena u godini? :lol:
Ja ba svi s enešto snebivaju a tuče po školama su uvijek bile uobičajena stvar.
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#107 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by nadžak »

Project Ashe wrote: 11/05/2021 08:07
90minut wrote: 11/05/2021 01:26 To vi niste u osnovnoj imali više ovakvih scena u godini? :lol:
Ja ba svi s enešto snebivaju a tuče po školama su uvijek bile uobičajena stvar.
Ovo jeste normalno ponašanje za klošare i zlikovce poput ove sa snimka i one oko nje. Zato ovakav genetski otpad izraste u gomilu sveprisutih idiota!
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#108 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Project Ashe »

nadžak wrote: 11/05/2021 08:11
Project Ashe wrote: 11/05/2021 08:07
90minut wrote: 11/05/2021 01:26 To vi niste u osnovnoj imali više ovakvih scena u godini? :lol:
Ja ba svi s enešto snebivaju a tuče po školama su uvijek bile uobičajena stvar.
Ovo jeste normalno ponašanje za klošare i zlikovce poput ove sa snimka i one oko nje. Zato ovakav genetski otpad izraste u gomilu sveprisutih idiota!
Vazda je tako bilo, tako da nema to veze ni sa realitijima ni sa internetom ni sa igricama a ni sa nacionalizmom. Tinejdžerima hormoni bujaju na sve strane, pojedinima toliko bujaju da postaju agresivni, doaj u taj mix i alkohol i dobićeš mix koji ti garantuje sccene kao sa videa. Djecu treba učiti da se trebaju braniti od nasilnika ali i da nikad ne upotrebljavaju silu nad drugima čisto iz ćejfa, ako je sammoodbrana u pitanju nije problem. Ja lično nikad nisam bio agresivan ali sam se branio kad neko hoće da me maltretira. tako i svoju djecu odgajam, ako vas neko dira slobodno mu uzvrati ali nemoj da čujem da ste vi nekoga udarili bez razloga ili da nekoga provocirate i silu provodite, ja ću vam onda je..t sve po spisku kući kad dođete. Tad bi ih ja prebio od batina zbog takvog ponašanja. Al to sam ja jbg.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#109 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by LBVIEW »

Chmoljo wrote: 09/05/2021 20:45 Ovo sad dobija sasvim novu dimenziju.

Ova djevojčica što udara je samo širila europske vrijednosti kojima ih uče kod kuće.
Nije valjda na nacionalnoj osnovi? :?
Doduse, nije ni cudo, s obzirom da se politika reflektira u svim segmentima drustva.
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#110 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by hamos »

A da ti srce pukne,samo lezi i govori " postim nemoj " :(

a i onaj otac od ove sto je udarala,umjesto da dobro kazni svoje dijete on napade na majku ove djevojcice,pa vidi se odmah odakle je pokupila ponasanje ,na ovom ne treba stati ovo ne smije da se zataska
User avatar
mk ultra
Posts: 19468
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#111 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by mk ultra »

LBVIEW wrote: 11/05/2021 08:26
Chmoljo wrote: 09/05/2021 20:45 Ovo sad dobija sasvim novu dimenziju.

Ova djevojčica što udara je samo širila europske vrijednosti kojima ih uče kod kuće.
Nije valjda na nacionalnoj osnovi? :?
Doduse, nije ni cudo, s obzirom da se politika reflektira u svim segmentima drustva.
mislim da nacionalizam nema veze sa ovim, možda je samo dopunski na sve, ali siledžijstvo i ovakvo ponašanje nema naciju
a i nije baš da je jednonacionalno napadanje na djevojčicu ;-)
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#112 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by LBVIEW »

hamos wrote: 11/05/2021 08:33 A da ti srce pukne,samo lezi i govori " postim nemoj " :(

a i onaj otac od ove sto je udarala,umjesto da dobro kazni svoje dijete on napade na majku ove djevojcice,pa vidi se odmah odakle je pokupila ponasanje ,na ovom ne treba stati ovo ne smije da se zataska
Onom se treba najebati majke kroz majku. :evil:
Samo, cini se kako se radi o samohranoj majci, oca ´pretrucene djevojcice niko ne spominje.
User avatar
Capajebo
Posts: 20740
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#113 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Capajebo »

Ovoga inače nema, jer djeca inače imaju nekog ko bi mogao njima kosti polomiti.
Porediti ovo i tuču je besmisleno.
Da Bogdo ova djevojčica ima nekoga ko ce fino u školu otići i udarati šamare redom djeci, a ovoj kobili odbiti od bubrega, ova situacija se uopšte nebi ni desila.

Ovome smo svi mi krivi, nažalost. Mi smo ovakvo društvo napravili, i tome učimo svoju djecu.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#114 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Milenkov buraz »

Capajebo wrote: 11/05/2021 08:45 Ovoga inače nema, jer djeca inače imaju nekog ko bi mogao njima kosti polomiti.
Porediti ovo i tuču je besmisleno.
Da Bogdo ova djevojčica ima nekoga ko ce fino u školu otići i udarati šamare redom djeci, a ovoj kobili odbiti od bubrega, ova situacija se uopšte nebi ni desila.

Ovome smo svi mi krivi, nažalost. Mi smo ovakvo društvo napravili, i tome učimo svoju djecu.
Tako nekako, jbg. Ili ovo dijete naučiti da se brani. Ja sam imao sičnu situaciju dok mi je najstariji sin bio 5-6 razred. Slučajno dobijem informaciju da se kući vraća ulicama niđe veze, praktično kruži naokolo do kuće. I onda pritisnem ga i kaže da ga neki mali 8-9 razred nešto zeza stalno. I ja uhvatim tog malog na ulici, nisam ga udario ali sam mu dobro, dobro zaprijetio. Nikad ga više nije ni pogledao, njegova majka kasnije dolazila kao šta je to bilo, ovo, ono, reko sve OK. Danas su skoro odrasli, taj mali što sam mu prijetio danas ima dva metra, nabildan do maksimuma, završava fakultet, mogao bi me u zubima nositi i svaku put se fino pozdravi. :mrgreen:
Armin2013
Posts: 436
Joined: 19/08/2013 15:37

#115 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Armin2013 »

Uvijek je u školi, a i van škole, bilo tuča, zadirkivanja, tako nam valjda u genima (pogotovo muškarcima) međutim ovo više liči na iživljavanje na slabijim od sebe.
Ono što je za mene zabrinjavajuće, koliko je djece bilo gledalo, snimalo, dobacivalo, niko od njih nije ni pokušao da ih razdvoji.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#116 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by JThomas »

svega ružnog je vazda bilo - osim društvenih mreža i youtubea. ali to ružno ne čini lijepim...
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#117 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by tetka762 »

Ma drugo je tuča u školi. Prošao sam školske tuče i makljaže po stadionu kakve se u filmovima gledaju ali nemoj mi dijete dirat i iživljavat se na njemu jer ću doć pred školu i izut te iz cipela i svakog ko bude na tvojoj strani. Nisam odgledao klip ali ne može se porediti ovo iživljavanje sa našim školskim tučama. Nju ovako šibaju, bratu joj slezenu odbili :roll: Pa što ne naletiše na nekog normalnog da im na vrata pokuca nego izgleda na siroče bez ikoga. :sad:
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#118 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Truba »

Zvao sam policiju u jajcu jucer

Kratko izvjesce

Sve su ispod 14 nema zakona da ih se goni (osim skolski prebacivanje u razredu izbacivabje iz skole)i..neki iznad 15 su iz publike oni mogu biti gonjenji...sto valjda nisu zvali policiju ili pokusali prekinuti...vidnet ce se za kazne roditeljima sudionika

Ona koja tuce i zrtva su iz problematicnih obitelji

Nije nacionalni povod jer su dvije cure pomagale toj zloszavljacici a razlicitih su nacija

Dogodilo se za 1.maj...pa opet nakon 3 4 dana
splinter
Posts: 7427
Joined: 08/10/2011 12:28

#119 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by splinter »

Black swan wrote: 11/05/2021 12:46 Zvao sam policiju u jajcu jucer

Kratko izvjesce

Sve su ispod 14 nema zakona da ih se goni (osim skolski prebacivanje u razredu izbacivabje iz skole)i..neki iznad 15 su iz publike oni mogu biti gonjenji...sto valjda nisu zvali policiju ili pokusali prekinuti...vidnet ce se za kazne roditeljima sudionika

Ona koja tuce i zrtva su iz problematicnih obitelji

Nije nacionalni povod jer su dvije cure pomagale toj zloszavljacici a razlicitih su nacija

Dogodilo se za 1.maj...pa opet nakon 3 4 dana
Summa summarum, dogodit će se opet nakon 3 4 dana . . . .
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#120 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by moonca »

Zasto AVAZ, nije intervjuisao i oca, curice koja je tukla.Cijeli tekst s majkom / bijene je provukao nacionalnu netrpeljivost.. na osnovu izjave, majke.
Bicemesa
Posts: 7
Joined: 08/05/2021 18:33

#121 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Bicemesa »

Ma tooooo, pichaste baliye, nije na nacionalnoj osnovi, ma jok, gdje bi bilo, nemoj zbog komšije Ante govorit da je na nacionalnoj bazi.. A FGR kretenčine, svjesno propuštate što je otac katoličke kurwe izgovorio majci Bošnjakinje žrtve. Fuuujjjjj, baš smo narod koji treba bit i ponižen i istrijebljen zbog gowana poput vas među nama. Jajce je bošnjački grad, sa bošnjačkom većinom. Umjesto da katolička gamad koja je sudjelovala u ovome bude ili na intezivnoj ili živa spaljena, baliye i FGR pichkice pričaju o napadu koji nije na nacionalnoj bazi. Jooooooj, što bih vam dao malo Zyklona B da se nasnifate, stoko jedna. Sjedite po Sarajevu i kenjate, majke vam se mrtve naprchim.
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#122 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Truba »

splinter wrote: 11/05/2021 12:59
Black swan wrote: 11/05/2021 12:46 Zvao sam policiju u jajcu jucer

Kratko izvjesce

Sve su ispod 14 nema zakona da ih se goni (osim skolski prebacivanje u razredu izbacivabje iz skole)i..neki iznad 15 su iz publike oni mogu biti gonjenji...sto valjda nisu zvali policiju ili pokusali prekinuti...vidnet ce se za kazne roditeljima sudionika

Ona koja tuce i zrtva su iz problematicnih obitelji

Nije nacionalni povod jer su dvije cure pomagale toj zloszavljacici a razlicitih su nacija

Dogodilo se za 1.maj...pa opet nakon 3 4 dana
Summa summarum, dogodit će se opet nakon 3 4 dana . . . .
Sve dolazi iz obitelji

Obitelj danas zele unistiti
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#123 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by sandzokan »

Black swan wrote: 11/05/2021 12:46 Zvao sam policiju u jajcu jucer
haha zajebavaš?
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#124 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by Truba »

Mrzim dezinformacije a imam 800 besplaznih minuta :lol:
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#125 Re: Teror nad djevojcicom u Jajcu

Post by sandzokan »

Svaka čast :)
Post Reply