Teretana

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#1701 Re: Teretana

Post by Vernes_AMG »

Ja se nadam da ovo nisu oni sto u sebi imaju mehanizam koji vas skoro sam vraca nazad jer stvar je u tome da se svojom snagom vratite. Svi se mogu spustiti , ali haj' se vrati :D
pazii
Posts: 34
Joined: 02/12/2010 13:24

#1702 Re: Teretana

Post by pazii »

ma sta ce ti tocak sranje zesce!!
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#1703 Re: Teretana

Post by debela »

sto je sranje?
User avatar
likce
Posts: 1045
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#1704 Re: Teretana

Post by likce »

Po meni nije sranje,ja sam ga radio i radim,jest da je ispocetka tezak i bolan al kasnije se vide rezultat.Meni je dobar najprije sto zamijeni neke vjezbe koje mi uzimaju vise vremena nego ovo!Neznam zasto bi bio sranje,al eto svakome njegovo misljenje!
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#1705 Re: Teretana

Post by debela »

i ja mislim da nije sranje ali bilo bi lijepo da nam covjek obrazlozi :D samo sam radoznala.
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#1706 Re: Teretana

Post by brazzo19 »

burek_in_space wrote:
debela wrote:ama ljudi nemam ga gdje iako mi je to odavno zelja. niska vrata, niski plafoni, ne pristajte mi na muku :D dajte mi info za tocak.
Pa ne zhivish u jazbini :mrgreen:


:lol: :lol: :lol:
Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#1707 Re: Teretana

Post by Vernes_AMG »

Ili ne moze da ga radi ili ga nije probao , zato mu i ne valja :D
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#1708 Re: Teretana

Post by bez_ideje »

meni moja hlopta zakon,samo jos ne spavam na njoj :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Edinz
Posts: 375
Joined: 03/11/2008 15:03

#1709 Re: Teretana

Post by Edinz »

Ako neko prodaje Optimum Whey Gold standard 4.5 Kg nek se javi na pp
dobar,ti?
Posts: 484
Joined: 07/02/2009 19:58
Location: tu i tamo, vise tu nego tamo

#1710 Re: Teretana

Post by dobar,ti? »

Edinz wrote:Ako neko prodaje Optimum Whey Gold standard 4.5 Kg nek se javi na pp
pogledaj u importane otvorio se novi shop sa suplementima, nize su cijene i imaju optimum
User avatar
Edinz
Posts: 375
Joined: 03/11/2008 15:03

#1711 Re: Teretana

Post by Edinz »

dobar,ti? wrote:
Edinz wrote:Ako neko prodaje Optimum Whey Gold standard 4.5 Kg nek se javi na pp
pogledaj u importane otvorio se novi shop sa suplementima, nize su cijene i imaju optimum
Razmatram još opcija jer isto to pakovanje se i može nabaviti i za 175 i za 240 KM, da čovjek ne povjeruje
kone
Posts: 972
Joined: 03/10/2008 18:02

#1712 Re: Teretana

Post by kone »

Edinz wrote:
dobar,ti? wrote:
Edinz wrote:Ako neko prodaje Optimum Whey Gold standard 4.5 Kg nek se javi na pp
pogledaj u importane otvorio se novi shop sa suplementima, nize su cijene i imaju optimum
Razmatram još opcija jer isto to pakovanje se i može nabaviti i za 175 i za 240 KM, da čovjek ne povjeruje
Hajde kad kupis,javi i nama ovdje gdje si kupio i za koliko :D ..Unaprijed hvala ;-)
suspect_zero
Posts: 25757
Joined: 11/10/2008 21:45

#1713 Re: Teretana

Post by suspect_zero »

Samo da vam se javnem :) ....opet sam počela trenirati :D
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1714 Re: Teretana

Post by manki »

E imam pitanje... Je li ima razlike između California Fitness Whey Proteina i neki Golden Whey čini mi se... Ovaj Golden je oko 110KM, a dođe ga čini mi se manje nego ovog California Fitness Whey, koji je oko 76KM, pa se dvoumim koji da uzmem, ako nema neke velike razlike u kvaliteti da uzmem ovu Californiu, nešto mi se ne baca lova trenutno na to toliko. :cry: :razz:
User avatar
kkbosna_90
Posts: 147
Joined: 20/05/2008 01:23
Location: Sarajevo

#1715 Re: Teretana

Post by kkbosna_90 »

manki wrote:E imam pitanje... Je li ima razlike između California Fitness Whey Proteina i neki Golden Whey čini mi se... Ovaj Golden je oko 110KM, a dođe ga čini mi se manje nego ovog California Fitness Whey, koji je oko 76KM, pa se dvoumim koji da uzmem, ako nema neke velike razlike u kvaliteti da uzmem ovu Californiu, nešto mi se ne baca lova trenutno na to toliko. :cry: :razz:
Razlika je velika, ovaj california se jako tesko muti, a i ukus je los, ja sam ga jednom uzeo i nikad vise.
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#1716 Re: Teretana

Post by Entropio »

Ako ne znaš šta je dobro, znaš šta je skupo. :D

Je li Gold trenutno najbolji na našem tržištu?
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1717 Re: Teretana

Post by manki »

kkbosna_90 wrote:
manki wrote:E imam pitanje... Je li ima razlike između California Fitness Whey Proteina i neki Golden Whey čini mi se... Ovaj Golden je oko 110KM, a dođe ga čini mi se manje nego ovog California Fitness Whey, koji je oko 76KM, pa se dvoumim koji da uzmem, ako nema neke velike razlike u kvaliteti da uzmem ovu Californiu, nešto mi se ne baca lova trenutno na to toliko. :cry: :razz:
Razlika je velika, ovaj california se jako tesko muti, a i ukus je los, ja sam ga jednom uzeo i nikad vise.
Ja sam upravo potrošio ovaj California, pa mi treba refill, zato pitam.. A nisam prije nje drugi koristio, pa ne znam kakvi su drugi... (još sam u početnoj fazi) :)

Dakle, da uzmem ipak ovaj Golden?
User avatar
kkbosna_90
Posts: 147
Joined: 20/05/2008 01:23
Location: Sarajevo

#1718 Re: Teretana

Post by kkbosna_90 »

manki wrote:
kkbosna_90 wrote:
manki wrote:E imam pitanje... Je li ima razlike između California Fitness Whey Proteina i neki Golden Whey čini mi se... Ovaj Golden je oko 110KM, a dođe ga čini mi se manje nego ovog California Fitness Whey, koji je oko 76KM, pa se dvoumim koji da uzmem, ako nema neke velike razlike u kvaliteti da uzmem ovu Californiu, nešto mi se ne baca lova trenutno na to toliko. :cry: :razz:
Razlika je velika, ovaj california se jako tesko muti, a i ukus je los, ja sam ga jednom uzeo i nikad vise.
Ja sam upravo potrošio ovaj California, pa mi treba refill, zato pitam.. A nisam prije nje drugi koristio, pa ne znam kakvi su drugi... (još sam u početnoj fazi) :)

Dakle, da uzmem ipak ovaj Golden?
Svakako je puno bolji od californie, ja sam probao whey od vise proizvodjaca i taj od californije mi je najlosiji bio
i taj sto spominjes zove se Gold standard 100% whey :)
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1719 Re: Teretana

Post by manki »

kkbosna_90 wrote:Svakako je puno bolji od californie, ja sam probao whey od vise proizvodjaca i taj od californije mi je najlosiji bio
i taj sto spominjes zove se Gold standard 100% whey :)
Važi... Hvala puno na informaciji.. A ima li kakav jeftiniji od tog Golda, nešto mi previše 116KM (studentarija) :lol: Imaš li šta za preporučiti? I treba li mi šta pored tog whey-a, ja bih malo mišićne mase da nabijem, idem otprilike 4x sedmično, ali imam osjećaj da sam uvijek na istom. :-)
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#1720 Re: Teretana

Post by nova_korisnica »

je li ko bio u teretani u importane centru?
Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#1721 Re: Teretana

Post by Vernes_AMG »

manki wrote:
kkbosna_90 wrote:Svakako je puno bolji od californie, ja sam probao whey od vise proizvodjaca i taj od californije mi je najlosiji bio
i taj sto spominjes zove se Gold standard 100% whey :)
Važi... Hvala puno na informaciji.. A ima li kakav jeftiniji od tog Golda, nešto mi previše 116KM (studentarija) :lol: Imaš li šta za preporučiti? I treba li mi šta pored tog whey-a, ja bih malo mišićne mase da nabijem, idem otprilike 4x sedmično, ali imam osjećaj da sam uvijek na istom. :-)

Uzmi kreatin monohidtrat uz protein. Ne ocekuj previse da se ne razocaras ;-) Najbitnije ti je da ti jedes dovoljno i kvalitetno. Min. 4-5 jakih obroka. Ako tu normu ispunjavas , tebi ne treba protein nikako :thumbup:
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#1722 Re: Teretana

Post by Rauber »

Ja sam gledao na glam blamu :) odlicno izgleda, mada nisu previse prikazali sprava za body building, vec vecinom trake za trcanje,svlacionice,wc... svakako mislim da nista ne nedostaje, velicine je 2000 kvadrata, cijena 69 KM mjesec :thumbup:
User avatar
kkbosna_90
Posts: 147
Joined: 20/05/2008 01:23
Location: Sarajevo

#1723 Re: Teretana

Post by kkbosna_90 »

manki wrote:
kkbosna_90 wrote:Svakako je puno bolji od californie, ja sam probao whey od vise proizvodjaca i taj od californije mi je najlosiji bio
i taj sto spominjes zove se Gold standard 100% whey :)
Važi... Hvala puno na informaciji.. A ima li kakav jeftiniji od tog Golda, nešto mi previše 116KM (studentarija) :lol: Imaš li šta za preporučiti? I treba li mi šta pored tog whey-a, ja bih malo mišićne mase da nabijem, idem otprilike 4x sedmično, ali imam osjećaj da sam uvijek na istom. :-)
Ima, ja uzimam whey elite od Dymatize-a, imas ga u apoteci (Calivita) na grbavici, dodje oko 100KM.
Moras imati dobru ishranu (hidrati, piletina, riba, posni sir...), jer whey nije nikako dovoljan, to je samo dodatak. I uz dobar trening i odmor mora biti napredak :) Mislim da imas na ovoj temi o treningu i ishrani pa pogledaj ili google uvijek dobro dodje...
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1724 Re: Teretana

Post by manki »

Vernes_AMG wrote:Uzmi kreatin monohidtrat uz protein. Ne ocekuj previse da se ne razocaras ;-) Najbitnije ti je da ti jedes dovoljno i kvalitetno. Min. 4-5 jakih obroka. Ako tu normu ispunjavas , tebi ne treba protein nikako :thumbup:
Ne očekujem nešto previše, već samo da se malo ono "buff up".. Inače su mi grudi poprilično razvijene same od sebe, još kad ih radim, na majici izgleda odlično, ali mi ruke zaostaju poprilično, i leđa...

A trudim se koliko mogu da jedem barem 4x.. Manje-više se to sastoji od nekakvih zobenih pahuljica ujutro, preko piletine za vrijeme ručka, ribe, i pred večer svježeg sira i vrhnje... Ali mi poprilično postalo monotono to sve, imaš ti još kakvih prijedloga za ishranu?

Hvala na odgovoru btw. :thumbup:
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1725 Re: Teretana

Post by manki »

kkbosna_90 wrote:
manki wrote:
kkbosna_90 wrote:Svakako je puno bolji od californie, ja sam probao whey od vise proizvodjaca i taj od californije mi je najlosiji bio
i taj sto spominjes zove se Gold standard 100% whey :)
Važi... Hvala puno na informaciji.. A ima li kakav jeftiniji od tog Golda, nešto mi previše 116KM (studentarija) :lol: Imaš li šta za preporučiti? I treba li mi šta pored tog whey-a, ja bih malo mišićne mase da nabijem, idem otprilike 4x sedmično, ali imam osjećaj da sam uvijek na istom. :-)
Ima, ja uzimam whey elite od Dymatize-a, imas ga u apoteci (Calivita) na grbavici, dodje oko 100KM.
Moras imati dobru ishranu (hidrati, piletina, riba, posni sir...), jer whey nije nikako dovoljan, to je samo dodatak. I uz dobar trening i odmor mora biti napredak :) Mislim da imas na ovoj temi o treningu i ishrani pa pogledaj ili google uvijek dobro dodje...

Odlično, hvala. :thumbup: :thumbup:
Post Reply