Teretana

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
elcho71
Posts: 171
Joined: 25/02/2009 15:06

#1 Teretana

Post by elcho71 »

Prijedlog za teretanu u Sarajevu a da ima neki instruktor?
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#2 Re: Teretana

Post by The Realist »

FIS je imao uvijek instruktore, ali su poskupi.

Samo pazi, nemoj da ti odmah uvale preparata u vrijednosti 500KM....
elcho71
Posts: 171
Joined: 25/02/2009 15:06

#3 Re: Teretana

Post by elcho71 »

Ima li jos neka osim fis-a?
laguna84
Posts: 51
Joined: 12/10/2008 20:30

#4 Re: Teretana

Post by laguna84 »

central, bbi teretana to je sto ja znamda ima instruktore 8-)
elcho71
Posts: 171
Joined: 25/02/2009 15:06

#5 Re: Teretana

Post by elcho71 »

laguna84 wrote:central, bbi teretana to je sto ja znamda ima instruktore 8-)
Mogu li i neke cijene ako nije problem?
laguna84
Posts: 51
Joined: 12/10/2008 20:30

#6 Re: Teretana

Post by laguna84 »

naravno da nije bbi all inclusiv tj. kad hoces mozes dolaziti je 95KM u cijenu ulazi 2 sata besplatnog parkiranja :)
a central ti je 100km ili 120km nemas parkinga al imas bazen, saunu i tursko kupatilo i sve ti to ulazi u cijenu :)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7 Re: Teretana

Post by burek_in_space »

Hajmo malo up ovu temu, jeste li ovo prestali dizati, ili samo shutite?! :D
enisss
Posts: 1439
Joined: 14/10/2009 17:02

#8 Re: Teretana

Post by enisss »

ma kakvi prestati :))))
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#9 Re: Teretana

Post by burek_in_space »

enisss wrote:ma kakvi prestati :))))
Pa dobro enissse, mozhe li malo opshirnije, ono koliko dugo se bavish, shta je plan i do kada zhelish da ga ostvarish, koliko chesto trenirash i slichno?! :D
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#10 Re: Teretana

Post by Adi_vp »

elcho71 wrote:Prijedlog za teretanu u Sarajevu a da ima neki instruktor?
Iskreno ne znam sto ce ti instruktor???
Ako te zanima teretana i vjezbanje sam budi svoj majstor,to ti toplo preporucujem.
U svakoj teretani u gradu imas ok momaka koji ce ti pokazati sve sto te bude zanimalo vezano za vjezbe,ishranu...
Cijene su standardne,znaci 40 km mjesecno ce te kostati teretana iole snabdjevena spravama.
Jesi li pocetnik ili... daj nam podatak koji brate mili kad si vec pokrenuo ovu temu :D ...
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#11 Re: Teretana

Post by Cholina_Lokica »

burek_in_space wrote:Hajmo malo up ovu temu, jeste li ovo prestali dizati, ili samo shutite?! :D
kakvi prestali, tek pocinjemo :mrgreen:
User avatar
munevera44
Posts: 1780
Joined: 25/03/2008 19:36

#12 Re: Teretana

Post by munevera44 »

Zna li neko teretanu koja ima program za osobe iznad 40 godina :dance:
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#13 Re: Teretana

Post by Adi_vp »

vesna55 wrote:Zna li neko teretanu koja ima program za osobe iznad 40 godina :dance:
Zna li neko gdje ima mjesovita teretana u Sa znaci strogi mix :D :dance:
enisss
Posts: 1439
Joined: 14/10/2009 17:02

#14 Re: Teretana

Post by enisss »

pa ovako...prije neke 4 godine sam intenzivno trenirao odbojku i uz to povremeno isao u teretanu...znaci nije to bilo ono klasicno forsiranje teretane nego cisto da ostanem u formi i da zadrzim to sto imam...no...druge obaveze su me udaljile od sporta tako da nisam imao nikako vremena za to...naravno nakon otprilike pola godine netreniranja izgubilo se sve ono sto sam prije imao...e sad...ima vec neka 3 mjeseca kako sam se ponovo aktivirao i super mi ide...vec sam tu negdje da ponovo dodjem u onu formu u kojoj sam nekad bio....uglavnom...dobio sam dosta misicne mase a salo se umnogome istopilo...posto je misic tezi od sala vaga i nije pokazala neku razliku ali zato garderoba itekako jeste :)....sve pantole u struku su mi sad velike a kosulje male hahaha :)
pozdrav svima :)
enisss
Posts: 1439
Joined: 14/10/2009 17:02

#15 Re: Teretana

Post by enisss »

bitno je da nemas manje od 16 godina...a ovo sve iznad moze u svaku teretanu :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7935
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#16 Re: Teretana

Post by Baltazar_khan »

Nema nekog uspjeha ako se trenira na suho. Mora se čovjek malo pogurati whey proteinom 8-)

A da bi se odradio kvalitetan trening, preporučujem no xplode, sa njim možete letiti po teretani :D :D :D

Uzimanje testosterona, raznoraznih anaboličkih sredstava... Ne preporučujem :oops:
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#17 Re: Teretana

Post by donja_crtica »

Baltazar_khan wrote:Nema nekog uspjeha ako se trenira na suho. Mora se čovjek malo pogurati whey proteinom 8-)

A da bi se odradio kvalitetan trening, preporučujem no xplode, sa njim možete letiti po teretani :D :D :D

Uzimanje testosterona, raznoraznih anaboličkih sredstava... Ne preporučujem :oops:
struchno nema sta :D

zasto?

kako ja mogu? kako mi jaran ko beton izgleda a na piletini bilda?

Mislim naravno da su suplementi dobri, al to je slag na tortu (trening, hrana i odmor su osnov)
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7935
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#18 Re: Teretana

Post by Baltazar_khan »

donja_crtica wrote: struchno nema sta :D

zasto?

kako ja mogu? kako mi jaran ko beton izgleda a na piletini bilda?

Mislim naravno da su suplementi dobri, al to je slag na tortu (trening, hrana i odmor su osnov)
Pa eto, bilda na piletini, i malo sa strane se opali nečim, a ti to naravno ne znaš jer krije od tebe :razz: :lol:

Dobro, možda ima odličnu genetiku, pa je ko beton :roll:

Doduše, valja izdvojiti podosta love za kvalitetne filete pileće, žderati ih svaki dan :oops:

Reci haveru da proba malo puretine, bit će još veći :oops: :razz:

I... Nema pravog "betona" bez vratila i razboja :D Nema jačih vježbi od toga.

P.S. Preporučio bi svakom ko želi da se bavi ovim sportom, da ne radi samo gornji dio tijela. Nek radi i noge, jer kad se noge rade, radi bolje i testosteron, pa je i veći uspjeh u tome. Čučanj je majka :mrgreen:
enisss
Posts: 1439
Joined: 14/10/2009 17:02

#19 Re: Teretana

Post by enisss »

skup je to sport...ali i nezahvalan jer jako brzo izgubis ono sto si stvarao mjesecima pa i godinama..znam iz iskustva...:)...no...sto se tice samih vjezbi i testosterona..to je 100% istina...jer nema rasta misica bez testosterona....a vjezbe u kojima se on najvise luci su bas cucanj i mrtvo dizanje...ovo mrtvo dizanje najvise pogadja kompletno tijelo jer tu radi negdje oko 67% svih misica tijela..tako da bi je svakome preporucio ko se ovim bavi..po pitanju ishrane...ja takodje jedem puno piletinu....odgovara mi jednostavno i zbog cijene a i zbog ukusa...i prije sam je mogao jesti svaki dan...ne uzimam nikakve proteine jer i nemam potrebe zaista...nemam namjeru da izgledam sad nesto ogroman pretjerano iako imam 103kg i 195cm :))))))
pozzz
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#20 Re: Teretana

Post by Globus »

enisss wrote:skup je to sport...ali i nezahvalan jer jako brzo izgubis ono sto si stvarao mjesecima pa i godinama..znam iz iskustva...:)...no...sto se tice samih vjezbi i testosterona..to je 100% istina...jer nema rasta misica bez testosterona....a vjezbe u kojima se on najvise luci su bas cucanj i mrtvo dizanje...ovo mrtvo dizanje najvise pogadja kompletno tijelo jer tu radi negdje oko 67% svih misica tijela..tako da bi je svakome preporucio ko se ovim bavi..po pitanju ishrane...ja takodje jedem puno piletinu....odgovara mi jednostavno i zbog cijene a i zbog ukusa...i prije sam je mogao jesti svaki dan...ne uzimam nikakve proteine jer i nemam potrebe zaista...nemam namjeru da izgledam sad nesto ogroman pretjerano iako imam 103kg i 195cm :))))))
pozzz
Zar nisi vec ogroman ? :D :lol:
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#21 Re: Teretana

Post by Daphna »

Dile wrote:
burek_in_space wrote:Hajmo malo up ovu temu, jeste li ovo prestali dizati, ili samo shutite?! :D
kakvi prestali, tek pocinjemo :mrgreen:
I već razmišljamo o odustajanju :mrgreen: No, kao što rekoh izdržat ću bureku u inat pa kad bi me mrtvu iznijeli iz teretane :mrgreen:
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#22 Re: Teretana

Post by lerdi »

Odnedavno je počela sa radom teretana u sklopu stadiona Koševo - PROGYM. Evo ja treniram gore već 10-tak dana i mislim da ima sve za jedan kvalitetan trening. Ono što je, bar meni, najbitnije je to da je sve čisto i da nema krkanluka. Mjesec je 70KM, ali ima i nekih popusta za studente, učenike itd.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#23 Re: Teretana

Post by burek_in_space »

Daphna wrote:
I već razmišljamo o odustajanju :mrgreen: No, kao što rekoh izdržat ću bureku u inat pa kad bi me mrtvu iznijeli iz teretane :mrgreen:
:lol:

Plafon 21 trening. :oops:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#24 Re: Teretana

Post by Cholina_Lokica »

burek_in_space wrote:
Daphna wrote:
I već razmišljamo o odustajanju :mrgreen: No, kao što rekoh izdržat ću bureku u inat pa kad bi me mrtvu iznijeli iz teretane :mrgreen:
:lol:

Plafon 21 trening. :oops:
daphy ba de malo vise entuzijazma :D
enisss
Posts: 1439
Joined: 14/10/2009 17:02

#25 Re: Teretana

Post by enisss »

nisam ogroman :)....imam jake kosti...a i misic je tezi od sala :)
Post Reply