teretana/fitnes klub u sarajevu

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Cutie
Posts: 4
Joined: 23/03/2009 21:37

#76 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Cutie »

Može li mi neko reci nesto vise o klubu Atlantis?
mackicA_
Posts: 1
Joined: 16/05/2009 22:31

#77 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by mackicA_ »

:):)pfff ne bih znala nista o tome:):) ali mene zanima kolika je clanarina u BBI centru... :-) ili se moze svaki dolazak posebno placati? (u teretanu)
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#78 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Rimljanka »

U BBI je prilicno skupo! Jedan termin je 10 KM,a mjesecna clanarina za 2 termina sedmicno je 75KM.

Zna li neko,molim vas,neki fitnes klub u gradu,osim Fisa,u blizini Bjelava,Mejtasa???!!! Hvala !
baby_blue19
Posts: 39
Joined: 20/07/2009 21:58
Location: ghghg

#79 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by baby_blue19 »

E da i mene to zanima :D nesto u starom gradu ali da nije preskupo
User avatar
hana_montana
Posts: 14943
Joined: 13/04/2009 21:50
Location: Kalopsia

#80 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by hana_montana »

Rimljanka wrote:U BBI je prilicno skupo! Jedan termin je 10 KM,a mjesecna clanarina za 2 termina sedmicno je 75KM.

Zna li neko,molim vas,neki fitnes klub u gradu,osim Fisa,u blizini Bjelava,Mejtasa???!!! Hvala !

2x sedmicno kosta 55km a 3x je 75km a 90km kosta da dolazis kad god hoces :)
User avatar
hana_montana
Posts: 14943
Joined: 13/04/2009 21:50
Location: Kalopsia

#81 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by hana_montana »

baby zove se Star Sport i nalazi se na V spratu u BBI centru :) ne znam dal ih ima na web-u :-?
sombra
Posts: 111
Joined: 04/01/2008 10:03

#82 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by sombra »

baby_blue19 wrote:E da i mene to zanima :D nesto u starom gradu ali da nije preskupo

Sfera 1 na Skenderiji i Sfera 2 u Starom gradu. 2 puta sedmicno 35KM, 3 puta 40KM... Razni aerobic kursevi, pilates, step, tae bo... Super instruktori.


http://www.gymsfera.com

tel:+387 33 20 05 44, mob:+387 61 77 80 62

Sfera 1: Kotromanica 48 / Sfera 2: Mula Mustafe Bašeskije 58
User avatar
hana_montana
Posts: 14943
Joined: 13/04/2009 21:50
Location: Kalopsia

#83 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by hana_montana »

jeste :D
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#84 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Da li iko zna koji fitness centar ima u blizini DIF-a a da to nije Zetra :D Cula sam da ima ali nikako da dokuchim koji i kako se zove..... hFala unaprijed :oops:
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#85 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by iceman ze »

ti mislis na novu u okviru stadiona na Kosevu, gledao sam im web stranicu, ali ne mogu je trenutno pronaci..... ne djeluje lose, barem na prezentaciji koju sam vidio......ja bih otisao, ali mi nije usput.....mozda mi je BBI nekako najodgovarajuci s obzirom na obaveze i lokaciju..... :-)
bombastic
Posts: 1
Joined: 30/03/2010 21:19

#86 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by bombastic »

...ima li neko da bi isao u Sport Life samnom, cula sam da je superrr, nisam odavde, pa mi mrsko da sama trazim, a i da sama idem, niko od mojih nije tu itd....p.s. nije nepristojna ponuda :) ??
suspect_zero
Posts: 25757
Joined: 11/10/2008 21:45

#87 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by suspect_zero »

bombastic wrote:...ima li neko da bi isao u Sport Life samnom, cula sam da je superrr, nisam odavde, pa mi mrsko da sama trazim, a i da sama idem, niko od mojih nije tu itd....p.s. nije nepristojna ponuda :) ??
Ne znam što ti je mrsko ići sama :-? ......ja najbolji trening odradim kad odem sama, bez nekog od raje....niko te ne ometa, nema priče i samo radiš ;-)
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#88 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Impavidus »

ne znam jel vec neko pisao o tome, koliko sam ja razumio ove osobe sto idu na otoku (ovo je za djake i studente), oko 37 KM mjesecno neograniceno koristenje bazena, teretane i tamo prostorije za fitnes...kako oni kazu teretana nije cemu, ono osnovna oprema al mislim da za neogranicenu upotrebu ovo 3 nije nimalo skupo...
:D
User avatar
DoctorSa
Posts: 135
Joined: 29/04/2010 20:42

#89 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by DoctorSa »

Ima li ko info za ovaj u BBI, kako gore miriše :lol: i kakvo je kod njih stanje sa tuš kabinama, ili moraš biti jako brz :run:
suspect_zero
Posts: 25757
Joined: 11/10/2008 21:45

#90 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by suspect_zero »

DoctorSa wrote:Ima li ko info za ovaj u BBI, kako gore miriše :lol: i kakvo je kod njih stanje sa tuš kabinama, ili moraš biti jako brz :run:

Higijenski uslovi su dobri ;-) ....al teretana je loša :sad:
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#91 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by manki »

Rimljanka wrote:U BBI je prilicno skupo! Jedan termin je 10 KM,a mjesecna clanarina za 2 termina sedmicno je 75KM.

Zna li neko,molim vas,neki fitnes klub u gradu,osim Fisa,u blizini Bjelava,Mejtasa???!!! Hvala !
Malo poskupo jeste, ali nije tačno da je 2 termina sedmično 75KM. Ja idem 3x sedmično, i to je 70KM, 2 termina je još jeftinije. Ali se može dobiti popust ako se uzme za više mjeseci odjednom, ili npr. ako se dolazi od 8 do 14h npr 3 termina su 55KM mjesečno. ;)

Meni je super u BBI, jeste poskupo, ali sam bio još u par teretana u gradu, u BBI su daleko najljubazniji, dobro su opremljeni, i što je najvažnije čisti, i rijetko da bude gužvare ko u ostalim. Isplati se. :thumbup:
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#92 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by manki »

DoctorSa wrote:Ima li ko info za ovaj u BBI, kako gore miriše :lol: i kakvo je kod njih stanje sa tuš kabinama, ili moraš biti jako brz :run:
WC (barem muški) je čist u BBI, i imaju 2 tuš kabine. ;)
User avatar
DoctorSa
Posts: 135
Joined: 29/04/2010 20:42

#93 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by DoctorSa »

manki wrote:
DoctorSa wrote:Ima li ko info za ovaj u BBI, kako gore miriše :lol: i kakvo je kod njih stanje sa tuš kabinama, ili moraš biti jako brz :run:
WC (barem muški) je čist u BBI, i imaju 2 tuš kabine. ;)

Kad je najmanja gužva jel znaš
LeeLooSA
Posts: 231
Joined: 22/05/2007 14:01
Location: SA

#94 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by LeeLooSA »

Nova teretana kod Bosmala http://fitness-bosman.page.tl/ ugodna klima, mirno mjesto, pristupacne cijene. :thumbup:
Golub80
Posts: 1
Joined: 19/07/2010 11:53

#95 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Golub80 »

http://fitness-bosman.page.tl/

Trebalo bi da valja - gledajući slike po ovoj stranici, a skontao sam im i blog
http://fitnesssarajevo.blogger.ba/arhiva/2010/07/12
goibos
Posts: 341
Joined: 15/10/2009 12:42

#96 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by goibos »

Golub80 wrote: .tl
domena Istočnog Timora ???
Muzikjunki
Posts: 341
Joined: 24/04/2010 11:33

#97 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Muzikjunki »

Evo ovdje imas spisak i informacije o vecini teretana u Sarajevu, pa mozes pronaci sta ti odgovara:
http://www.teretana.ba/teretane/grad/7

Vecina ih ima i svoju web stranicu s potrebnim informacijama :)

Ja licno bih preporucio Body Art u Zetri. Postoji fitness studio, teretana i sauna. Sve je odlicno opremljeno, sprave su nove, a proslo ljeto su se i prosirili, tako da ima sve sto je potrebno. Ono sto mi odgovara je da je bas cisto i da nema svakakve mrake da dolazi :-D
Sto se tice cijena, imas jutarnji termin, od 09 - 15:30 h, i kosta 60 maraka mjesecno. Takodjer imas 09 - 22:00 h, kosta 80 maraka mjesecno. Za oba termina se moze trenirati 7 dana u sedmici. Imas vise informacija na njihovoj stranici pa pogledaj.
Ako si student, onda je cijena 40 maraka, ali moras imati onu StudID karticu :)
shljashtecha
Posts: 117
Joined: 15/07/2008 16:29

#98 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by shljashtecha »

Muzikjunki wrote:Evo ovdje imas spisak i informacije o vecini teretana u Sarajevu, pa mozes pronaci sta ti odgovara:
http://www.teretana.ba/teretane/grad/7

Vecina ih ima i svoju web stranicu s potrebnim informacijama :)

Ja licno bih preporucio Body Art u Zetri. Postoji fitness studio, teretana i sauna. Sve je odlicno opremljeno, sprave su nove, a proslo ljeto su se i prosirili, tako da ima sve sto je potrebno. Ono sto mi odgovara je da je bas cisto i da nema svakakve mrake da dolazi :-D
Sto se tice cijena, imas jutarnji termin, od 09 - 15:30 h, i kosta 60 maraka mjesecno. Takodjer imas 09 - 22:00 h, kosta 80 maraka mjesecno. Za oba termina se moze trenirati 7 dana u sedmici. Imas vise informacija na njihovoj stranici pa pogledaj.
Ako si student, onda je cijena 40 maraka, ali moras imati onu StudID karticu :)
odakle to za popust studentima uz StudID karticu? pitam jer nemaju tu napomenu na stranici.
Muzikjunki
Posts: 341
Joined: 24/04/2010 11:33

#99 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Muzikjunki »

shljashtecha wrote:
Muzikjunki wrote:Evo ovdje imas spisak i informacije o vecini teretana u Sarajevu, pa mozes pronaci sta ti odgovara:
http://www.teretana.ba/teretane/grad/7

Vecina ih ima i svoju web stranicu s potrebnim informacijama :)

Ja licno bih preporucio Body Art u Zetri. Postoji fitness studio, teretana i sauna. Sve je odlicno opremljeno, sprave su nove, a proslo ljeto su se i prosirili, tako da ima sve sto je potrebno. Ono sto mi odgovara je da je bas cisto i da nema svakakve mrake da dolazi :-D
Sto se tice cijena, imas jutarnji termin, od 09 - 15:30 h, i kosta 60 maraka mjesecno. Takodjer imas 09 - 22:00 h, kosta 80 maraka mjesecno. Za oba termina se moze trenirati 7 dana u sedmici. Imas vise informacija na njihovoj stranici pa pogledaj.
Ako si student, onda je cijena 40 maraka, ali moras imati onu StudID karticu :)
odakle to za popust studentima uz StudID karticu? pitam jer nemaju tu napomenu na stranici.
Evo odavde:

http://www.studid.ba/index.php?option=c ... &Itemid=12

Zadnja recenica u tekstu :thumbup:
shljashtecha
Posts: 117
Joined: 15/07/2008 16:29

#100 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by shljashtecha »

ok, hvala :thumbup:
Post Reply