teretana/fitnes klub u sarajevu

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#126 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by pakica_ »

aribes wrote:@pakica_
znas li kakva je situacija vikendom u jutarnjem terminu?
kad sam ja isla, bilo je normala.. nije bilo guzvanjca k'o radnim danima od 6 do 9, tad se nista ne moze :lol: :lol:
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#127 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by aribes »

mogu msliti kad navale poslije posla :lol: zato me vise interesuju vikend termini

Hvala ti :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#128 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by ultima_palabra »

eluna wrote:ne znam niti koliko je lokacija interesantna, niti da li je baš teretana u pitanju :shock:

naime, kad se krene od otoke starom ilidžanskom cestom, odmah iza rasadnika u sivoj staklenoj zgradi (ne znam kako drugačije da opišem) na desnoj strani, na spratu - čini mi se da je otvorena teretana ili vam fitnes ............ vidim uz stakla poredane te trake za trčanje valjda i još neke sprave, a jednom sam primjetila i da neko vježba

eto - mali je moj doprinos temi, ali za vas zaljubljenike ako provjerite mjesto možda bude i fino jer je prostor sav u staklu :)
To je Sport Life koji je nekad bio na željezničkoj stanici. OK sprave, čisto, osoblje i raja dobri, cijena niska... preporuka i muškadiji i ženskadiji :)
User avatar
melrose
Posts: 468
Joined: 03/06/2009 02:27
Contact:

#129 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by melrose »

Ne znam bas koja vas vrsta fitnesa zanima i koliko ste fit, ali ja sam tip koji radije radi sam kod kuce i bez sprava i tegova se moze jako puno uraditi, meni Zuzka puno pomaze:
http://zuzkalight.com/2012/01/zwod-1-part-i/
a ako imate mjesta ovi kaisevi su genijalni (malo skupi, ali...):
http://www.trxtraining.com/products/trx ... t-tactical
a ako nemate, samo da znate da se dosta vjezbi koje se izvode na njima zapravo pilates vjezbe...no sve ovisi o stupnju fizicke spremnosti, nekome je sve ovo prelagano, nekome (meni a vjerujem i prosjecnom covjeku/zeni) nije :)
ess
Posts: 34
Joined: 14/04/2012 21:26

#130 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by ess »

bi li mi neko mogao malo nešto reći o fitness centru sport life, ima li gužve.. ima li cura, nešto mi baš ofirno da idem ako su samo muški :o :oops:
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#131 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Miss D »

ess wrote:bi li mi neko mogao malo nešto reći o fitness centru sport life, ima li gužve.. ima li cura, nešto mi baš ofirno da idem ako su samo muški :o :oops:
Ima zena, neces biti jedina :)
Imas i zenske treninge: pon - sri - pet, 19-20h.
Mezopotamija
Posts: 122
Joined: 21/10/2009 20:52

#132 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Mezopotamija »

eluna wrote:ne znam niti koliko je lokacija interesantna, niti da li je baš teretana u pitanju :shock:

naime, kad se krene od otoke starom ilidžanskom cestom, odmah iza rasadnika u sivoj staklenoj zgradi (ne znam kako drugačije da opišem) na desnoj strani, na spratu - čini mi se da je otvorena teretana ili vam fitnes ............ vidim uz stakla poredane te trake za trčanje valjda i još neke sprave, a jednom sam primjetila i da neko vježba

eto - mali je moj doprinos temi, ali za vas zaljubljenike ako provjerite mjesto možda bude i fino jer je prostor sav u staklu :)

ovo bi moglo biti interesantno, za mene koja zivim na Otoci i ne da mi se nigdje dalje hodati od Otoke pa mi to odgovora. Ali svaka preporuka teretane od Otoke pa prema Ilidzi je dobrodosla :D
bit101
Posts: 297
Joined: 31/08/2009 23:51

#133 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by bit101 »

Moze li mi neko reci nesto vise o tererani u FIS-u, kakva je, kakve su cijene itd? Cijena mi je na prvom mjestu.
tarikBA
Posts: 1117
Joined: 29/05/2012 13:35

#134 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by tarikBA »

bit101 wrote:Moze li mi neko reci nesto vise o tererani u FIS-u, kakva je, kakve su cijene itd? Cijena mi je na prvom mjestu.
ja mislim da fis vise ne radi :bih:
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#135 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by nera18 »

otoka - nahla kad su zene u pitanju, mada je guzva - ima onaj neki fitnes centar do nahle, na spratu, ako ima ko vise info dajte :)
skenderija-ubjedljivo alen-tj body zone, nisam trenirala kod boljeg trenera
casrsija -giovanna i central, ublizu s parama pa biram central... s tim da su kod gio programi takodjer odlicni
dobrinja -pro gym, 30 km aerobik, sasvim prihvatljivo, step i aerobik odlican,
hmmm eto :)
User avatar
moa
Posts: 3622
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#136 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by moa »

Mojmilo- 40 KM mjesecno a ako platis 3 mjseca avansno onda je 33 KM mjesecno.
Uglavnom prava hard core teretana, sa puno zeljeza. Nema pogleda i svi koji dodju dodju bas da treniraju.
Jedino sto mene zivcira sto moras trazit tegove po teretani ostalo moze proci :)
User avatar
matsuda
Posts: 483
Joined: 13/07/2011 18:55

#137 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by matsuda »

Ima li kakva preporuka za teretanu/fitnes u centru? (ono u BBI mi se ne svidja, u Westwood sam bio i isclanio se...)
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#138 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Pirija »

matsuda wrote:Ima li kakva preporuka za teretanu/fitnes u centru? (ono u BBI mi se ne svidja, u Westwood sam bio i isclanio se...)

u BBI-u vise nema, jedino da probas progym

https://www.facebook.com/www.progym.ba
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#139 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by nera18 »

Pirija wrote:
matsuda wrote:Ima li kakva preporuka za teretanu/fitnes u centru? (ono u BBI mi se ne svidja, u Westwood sam bio i isclanio se...)

u BBI-u vise nema, jedino da probas progym

https://www.facebook.com/www.progym.ba
Westwood ti nije ok? zasto
User avatar
matsuda
Posts: 483
Joined: 13/07/2011 18:55

#140 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by matsuda »

nera18 wrote:
Pirija wrote:
matsuda wrote:Ima li kakva preporuka za teretanu/fitnes u centru? (ono u BBI mi se ne svidja, u Westwood sam bio i isclanio se...)

u BBI-u vise nema, jedino da probas progym

https://www.facebook.com/www.progym.ba
Westwood ti nije ok? zasto
Izuzmimo cijenu, mogao sam si to priustiti. Problem je sto se uplacuje preko uplatnice ili putem trajnog naloga i to su promijenili odjednom i nisu dali alternativnu opciju (osim da platis kod njih na salteru cijeli iznos clanarine raifaisen shophing karticom)

U fitness sali je dobar dio traka za trcanje pokvareno, ostatak ima neku sitnicu da ne radi kako treba.
Teretana je manje-vise ok, sprave rade sto je najvaznije.
Bazen nije prevelik, tako da moras pratiti termin kad ides (da ne upadnes u guzvu) jer vise od 3 covjeka ne moze plivati komotno.

Sto se tice higijene - cisto je, raja cisti sprave za sobom. Problem je sto ima dosta neispravnih ormarica. Pa ako dodjes u terminu kada je guzva - vrlo vjerovatno neces naci ormaric (slobodnih ormarica ima, ali ne mogu se zakljucati).
Tus kabine su dobre, ali gela za tusiranje nestaje svakog cetvrtka, pa do ponedjeljka. Jos jedna stvar koja mi je pravo isla na zivce jesu ubrusi u svlacionici - vise ih nije bilo nego sto ih je bilo.

Meni je jednsotavno prekipilo. Da hocu da me neko ebe u zdrav mozak, mogao sam to i na ulici naci besplatno....
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#141 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by nera18 »

Nije tema central, al ev sticajem okolnosti...ja sam tamo dugo vec, u zenskoj svlacinici ima papira, nikad se nije desilo da nema slobodnog ormarica, gela za tusiranje takodjer...doduse bude #zadnjim petkom u mjesecu# dosta neuredno, al hajde de, party je... sto se sprava tice, primjetih, i ne shvatam sta cekaju s popravkom. aerobik kod elvira je jedino sto valja kad je aerobik u pitanju al ja sam recimo prestala ici zadnji mjesec jer me zaista izludjuje trazenje parkinga. Znam se i kuci vratiti...tako da i ja trazim drugu varijantu
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#142 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Klitemnestraaa »

Ima li iko kakvu preporuku trebao bi mi pilates ili nešto tog tipa, sad krećem na faks pa ću cijeli dan sjediti, a imam nekih problema s vratnom kičmom pa bih ovako nešto da "razbijem" to svakodnevno sjedenje?
I da, djepovi su studentski, tako da štoo jeftinije, nije bitna lokacija. Dva termina sedmično su ok. (ne vikend)
Pilates mi je naj može nesh tog tipa, nemojte mi samo teretane i te hepeke.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#143 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by eluna »

ima li iko preporuku za dobru teretanu na ilidži, moram ojačati mišiće nakon 3 sedmice gipsa :-?
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#144 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by River_isle »

evo jedan koristan link za sve koji ne znaju gdje trenirati
btw dogadjaj je besplatan, samo se treba nazvati i rezervisati mjesto radi guzve

http://www.rekreacija.ba/index.php/port ... ijafindyou
mala_70
Posts: 2
Joined: 17/09/2013 18:31

#145 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by mala_70 »

Treba mi preporuka za fitness club na carsiji/stari grad?
Citam da je OK Lifestyle club?
Znam i za west wood central ali je valjda preskupo za studentski dzep :-)
Giancarlo
Posts: 482
Joined: 26/12/2008 21:22

#146 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Giancarlo »

Zna li neko kako se zove ona teretana na Dobrinji V kod kruznog toka u onoj "poslovnoj" zgradi i kakve su cijene ako zelis doci ponekad, dakle ne treba mi mjesecna clanarina (naravno ako to i moze u toj teretani) ?
sigicalo
Posts: 257
Joined: 31/08/2006 16:33
Location: Sarajevo

#147 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by sigicalo »

Zna li neko gdje se odrzavaju vjezbe koje vodi prof.Milica Besovic sa Ped.fakulteta?
mad mike
Posts: 332
Joined: 06/08/2011 16:19

#148 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by mad mike »

zna li neko koliko kosta mjesecna clanarina u west wood central ?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#149 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by ultima_palabra »

Bilo je 120, ne znam jesu li šta mijenjali?
mad mike
Posts: 332
Joined: 06/08/2011 16:19

#150 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by mad mike »

i dalje je 120KM, a za studente 80KM
Post Reply