teretana/fitnes klub u sarajevu

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
maraska
Posts: 211
Joined: 10/12/2008 12:06

#101 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by maraska »

Ne mogu da nađem na forumu, pa da pitam ovdje - zna li iko kako se sada kreću cijene za fitness klub u hotelu Central, Westwood, kako li se već zove?
ralissimo
Posts: 3
Joined: 24/08/2010 22:28

#102 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by ralissimo »

Muzikjunki wrote:
shljashtecha wrote:
Muzikjunki wrote:Evo ovdje imas spisak i informacije o vecini teretana u Sarajevu, pa mozes pronaci sta ti odgovara:
http://www.teretana.ba/teretane/grad/7

Vecina ih ima i svoju web stranicu s potrebnim informacijama :)

Ja licno bih preporucio Body Art u Zetri. Postoji fitness studio, teretana i sauna. Sve je odlicno opremljeno, sprave su nove, a proslo ljeto su se i prosirili, tako da ima sve sto je potrebno. Ono sto mi odgovara je da je bas cisto i da nema svakakve mrake da dolazi :-D
Sto se tice cijena, imas jutarnji termin, od 09 - 15:30 h, i kosta 60 maraka mjesecno. Takodjer imas 09 - 22:00 h, kosta 80 maraka mjesecno. Za oba termina se moze trenirati 7 dana u sedmici. Imas vise informacija na njihovoj stranici pa pogledaj.
Ako si student, onda je cijena 40 maraka, ali moras imati onu StudID karticu :)
odakle to za popust studentima uz StudID karticu? pitam jer nemaju tu napomenu na stranici.
Evo odavde:

http://www.studid.ba/index.php?option=c ... &Itemid=12

Zadnja recenica u tekstu :thumbup:
maraska wrote:Ne mogu da nađem na forumu, pa da pitam ovdje - zna li iko kako se sada kreću cijene za fitness klub u hotelu Central, Westwood, kako li se već zove?
e ako hoces u central moras imati bas debel novcanik ...mislm da je samo clanarina 200KM a mjesecno posle placas 120KM s tim kad dođes tamo pocnu da ti pametuju kako ce ti dati popust na clanariu nekih 40-50KM ja sam bio nekad u januaru i tako mi rekli...meni licno je to preskupo
maraska
Posts: 211
Joined: 10/12/2008 12:06

#103 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by maraska »

Znala sam da je skupo, samo sam se pitala koliko. Hvala.
TesTosTeroN
Posts: 2
Joined: 30/08/2010 01:24

#104 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by TesTosTeroN »

Plati pa reklamiraj

:sax:
TesTosTeroN
Posts: 2
Joined: 30/08/2010 01:24

#105 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by TesTosTeroN »

Frutek wrote:Znaci prijedlozi vezani za dobru teretanu ovde u Sarajevu -- gdje se nalazi, kako je uredjena, mjesecna clanarina i sl.?!

Sprave i tegovi me toliko i ne interesuju kolko trake, steperi i sl. spravice za aerobni dio -- radim po cijeli dan, pa trazim neko fino mjesto da se rekreiram (istrcim) na kraju dana hehe...

Pozdrav :)
Ja licno preporucujem PROGYM na stadionu Kosevo..
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#106 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by art vandeley »

Nije se dugo pricalo na ovu temu pa evo da pitam nebi li se prica nastavila...jednostavno zanimaju me teretane koje su blizu podrucju oko Bjelava , Breke i slicno... uslovi , cijene , usluge i sve...dakle vidim da ih ima u Zetri i oko Koseva sto je nekako po meni odlicno a i vidim da je bilo price gore o tim istim ali je od tada proslo dosta vremena , mozda je neko stekao drukcije impresije...Imam nijet da se malo aktiviram konacno , proljece se blizi pa trazim najbolju teretanu pogodnu prije svega za fitness pa bujrum predlazite , hvalite , kudite itd...
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#107 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by kween »

meni je fis odlicna opcija po kvalitetu imaju apsolutno sve , a i cijena je ok ..sta sve naplacuju i po kojim uslovima super..
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#108 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by art vandeley »

Bio sam u FIS-u jedno vrijeme i ne svidja mi se bas , iz cisto subjektivnih razloga... A ima li neko informaciju u vezi ove PROGYM na Kosevu , mislim da sam negdje cuo ili procito da ima popust za studente pa ima li istine u tome? Njihova web stranica nije u funkciji , nemoze se nikako uci...
User avatar
vesna555
Posts: 565
Joined: 01/11/2010 22:30
Location: Sarajevo

#109 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by vesna555 »

Ima li negdje na Grbavici i okolini fina teretana za žene?
Htjela bih malo sad pred ljeto krenuti par mjeseci da se razgibam, bila sam u onoj na vilsu, ali tamo idu samo likovi bez vrata i ćelavih glava i nije mi ugodno.
Najljepše bi mi bilo kada bi bili samo neki termini za žene :) Nista posebno mi ne treba, par spravica najjednostavnijih i da nije preskupo :) Ako je bio neko u ovoj teretani blizu Bosmala neka me prosvijetli malo kako je :D
Hvala :)
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#110 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by art vandeley »

vesna555 wrote:Ima li negdje na Grbavici i okolini fina teretana za žene?
Htjela bih malo sad pred ljeto krenuti par mjeseci da se razgibam, bila sam u onoj na vilsu, ali tamo idu samo likovi bez vrata i ćelavih glava i nije mi ugodno.
Najljepše bi mi bilo kada bi bili samo neki termini za žene :) Nista posebno mi ne treba, par spravica najjednostavnijih i da nije preskupo :) Ako je bio neko u ovoj teretani blizu Bosmala neka me prosvijetli malo kako je :D
Hvala :)
Vjerovatno mislis na Sport Life teretanu...ja sam o njoj cuo sve najbolje i da mi nije podaleko prvo bi se tamo uputio.
Evo imas i njihovu web stranicu za vise informacija http://www.sportlife.ba/sportlife/novosti
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#111 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by nera18 »

imal djevojaka koje idu na fitnes i aerobik?
sta predlazete? tj gdje idete?
User avatar
kuharica
Posts: 1355
Joined: 26/07/2011 17:54

#112 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by kuharica »

ja sam dugo isla u sportsku dvoranu na dobrinji, fitnes klub Fighter. stalno ima nekih aerobik termina od 18-21 ili 22, a teretana je otvorena od 10-22. radi svaki dan osim nedelje. cini mi se da je clanarina bila 40-50 KM mjesecno.

ne znam jel ti to blizu mjesta gdje stanujes, ali meni je ovo solidno mjesto
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#113 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by nera18 »

kuharica wrote:ja sam dugo isla u sportsku dvoranu na dobrinji, fitnes klub Fighter. stalno ima nekih aerobik termina od 18-21 ili 22, a teretana je otvorena od 10-22. radi svaki dan osim nedelje. cini mi se da je clanarina bila 40-50 KM mjesecno.

ne znam jel ti to blizu mjesta gdje stanujes, ali meni je ovo solidno mjesto
ta mi je najbliza ustvari al uvijek je velika guzva a niko bas nema vremena da ti "pomogne, pokaze" bilo sta... to mi je dole mana
User avatar
kuharica
Posts: 1355
Joined: 26/07/2011 17:54

#114 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by kuharica »

dodji nekad subotom popodne kad nema puno raje, zatrazi elzu ili nekog od instruktora
kad sam bila zadnji put, bila je jedna cura, stalno je trenirala na spravama, pa ako je jos tu mozes i nju pitati za neki savjet, ako vec neces muske. cura je bila totalno ok, ma i frajeri su, nisu oni nabildani kreteni koji vicu grrrr i dizu 300kg :roll:

osim toga ako imas neko konkretno pitanje posalji pp, mozda ti ja mogu pomoci
Alive
Posts: 386
Joined: 12/04/2010 15:05

#115 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Alive »

Ima li negdje u blizini TRGA HEROJA, HRASNO neki dobar fitnes klub, teretana..??? Hvala
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31493
Joined: 16/04/2011 18:46

#116 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by skafiskafsnjak »

Kod Mikija :P
jadran
Posts: 76
Joined: 18/02/2011 10:48

#117 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by jadran »

jel neko zna kakv je fitnes centar u WOG-u u Vogosci???
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#118 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Baby Jane »

Da ne bih otvarala novu temu, da pitam ovdje, gdje ima kupiti onih kucnih sprava za teretanu tipa biciklo itd. Ne bih nesto glomazno, vec nesto osnovno. Koliko kosta?
maraska
Posts: 211
Joined: 10/12/2008 12:06

#119 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by maraska »

Ima u Mercatoru (Intersport) na Socijalnom, Ilidži, Dobrinji. Za cijene ne znam.
User avatar
lala*
Posts: 255
Joined: 17/03/2010 17:05
Location: rajvoSa

#120 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by lala* »

Zna li neko naziv fitnes (rekreacionog) centra na Breki?

Nedavno sam čula reklamu na radiju, ali ne mogu nigdje da nadjem tacan naziv. :|
nerma.
Posts: 94
Joined: 03/07/2011 02:28

#121 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by nerma. »

Ima li iko da ide u hotel Central da prenese iskustva? Koja je cijena, bude li guzve, i najbitnije da li je cisto? Hvala :-D
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#122 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by eluna »

ne znam niti koliko je lokacija interesantna, niti da li je baš teretana u pitanju :shock:

naime, kad se krene od otoke starom ilidžanskom cestom, odmah iza rasadnika u sivoj staklenoj zgradi (ne znam kako drugačije da opišem) na desnoj strani, na spratu - čini mi se da je otvorena teretana ili vam fitnes ............ vidim uz stakla poredane te trake za trčanje valjda i još neke sprave, a jednom sam primjetila i da neko vježba

eto - mali je moj doprinos temi, ali za vas zaljubljenike ako provjerite mjesto možda bude i fino jer je prostor sav u staklu :)
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#123 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by nera18 »

nerma. wrote:Ima li iko da ide u hotel Central da prenese iskustva? Koja je cijena, bude li guzve, i najbitnije da li je cisto? Hvala :-D
cijena, hm 120+100 godisnja clanarina
80+50 studenti
cisto, bude guzve u terminima nakon posla, cisto, lijepo, sta ocekivati za ove pare nego da je tako...
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#124 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by pakica_ »

ne znam za vas, ali meni je progym (stadion kosevo) vrhunska teretana.. ima svega! i cisto je!
muskarcima je clanarina 50 KM, zenama 40 KM..
samo je problem s guzvanjcem kao i u svim teretanama od jedno 18:00h do jedno 21:00h, ali je prednost ove teretane sto radi 24 sata 7 dana u sedmici.. pa mozete vala probrati termin da nema guzve taman da se na glavu nasadite :D
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#125 Re: teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by aribes »

@pakica_
znas li kakva je situacija vikendom u jutarnjem terminu?
Post Reply