Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44870
Joined: 29/12/2005 01:20

#9601 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote: 24/07/2021 20:14
jeza u ledja wrote: 24/07/2021 20:06

Fuj.
Fuj je tvoje konstantno ad hominem prozivanje i insinuacije. Nema nicega fuj u mojoj (putnickoj) dovi, ako nisi neciji placenik. Mozes samo, kao i ja, reci - AMIN! Naravno, ako vjerujes u Boga.
Aha, znaci ja sam u stvari placenik. Dobra ti je taktika. Predskolska.

Ja nigdje gore nisam spomenuo niti insinuirao nikakvo placanje. Fino procitaj ponovo sa razumijevanjem.

Ne vjerujem u boga. To ne znaci da mi se ne mogu gaditi tvoji postovi. :wink:
User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#9602 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

saint_mirad wrote: 24/07/2021 19:48
drag_gost wrote: 24/07/2021 18:55 Mislim da bezveze covjeka ad hominem pokusavate diskreditovati, za razliki od mirada i pojedinih, sa salikom se moze diskutovati. U najgorem slucaju se mozemo sloziti da se ne slazemo i razguliti svako svojim putem.

Ne tvrdi covjek da smo cipovani i da je moguce implementirati ljudski interfejs i meni je ok. 😁

Sto se tice geopolitickih stavova, ne znam, nisam skolovala.
ti si ranije bio skolovan na ovoj temi da postoji neuralink koji radi bas ovo gore podebljano, ali si izgledao zaboravio. :D
Tesko da me ti ili neko kao ti mozete skolovati na ovu temu. Ja veoma dobro znam sta je Neuralink, moj bivsi tim je contributor jednog od algoritama koji se koristi tu za optimizaciju a/b setova, ali to nikakve veze nema sa tim sto takvi kao ti tvrdite. Ili ces mi objasniti tehnicke specifikacije, pa da konstruktivno udjemo u diskusiju? Koristi google slobodno.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#9603 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

drag_gost wrote: 24/07/2021 20:58
saint_mirad wrote: 24/07/2021 19:48

ti si ranije bio skolovan na ovoj temi da postoji neuralink koji radi bas ovo gore podebljano, ali si izgledao zaboravio. :D
Tesko da me ti ili neko kao ti mozete skolovati na ovu temu. Ja veoma dobro znam sta je Neuralink, moj bivsi tim je contributor jednog od algoritama koji se koristi tu za optimizaciju a/b setova, ali to nikakve veze nema sa tim sto takvi kao ti tvrdite. Ili ces mi objasniti tehnicke specifikacije, pa da konstruktivno udjemo u diskusiju? Koristi google slobodno.
dovoljno je da posetis ili zvanični sajt ili wiki stranicu neuralink. tamo piše ovo.

Neuralink Corporation is a neurotechnology company developing implantable brain–machine interfaces (BMIs) and founded by Elon Musk and others.
User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#9604 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

saint_mirad wrote: 24/07/2021 21:12
drag_gost wrote: 24/07/2021 20:58

Tesko da me ti ili neko kao ti mozete skolovati na ovu temu. Ja veoma dobro znam sta je Neuralink, moj bivsi tim je contributor jednog od algoritama koji se koristi tu za optimizaciju a/b setova, ali to nikakve veze nema sa tim sto takvi kao ti tvrdite. Ili ces mi objasniti tehnicke specifikacije, pa da konstruktivno udjemo u diskusiju? Koristi google slobodno.
dovoljno je da posetis ili zvanični sajt ili wiki stranicu neuralink. tamo piše ovo.

Neuralink Corporation is a neurotechnology company developing implantable brain–machine interfaces (BMIs) and founded by Elon Musk and others.
I sta ce raditi taj bran-machine interface? Kako je implementiran? Bez tehnickih specifikacija, ne mozes diskutovati o tome, jer nemas dovoljno formalnog (i neformalnog) obrazovanja. Da imas, znao bi fizicke limitacije. To sto ti mastas, mozda ce za 100 - 200 godina biti moguce. U nase vrijeme i u vrijeme nasih zivota nece. To sam vise puta pisao i detaljno obrazlozio zasto. Znas sta sam dobijao zauzvrat kao odgovor? "Pricaj ti sta hoces, ja znam da je ovako kako ja kazem". I sta ti takvom mozes napisati?

Tako da, prije nego napises da me je neko skolovao sa Neuralinkom, trebao bi makar imati osnovno formalno obrazovanje iz te tematike, da bi mogao uci u diskusiju. Obzirom da toga nema, niti ce biti, zato pisem stalno referencu sa Kosovom. :D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#9605 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

referenca sa kosovom je zadnje utočište usled nemoći u diskusiji. ništa drugo.
User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#9606 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

saint_mirad wrote: 24/07/2021 21:45 referenca sa kosovom je zadnje utočište usled nemoći u diskusiji. ništa drugo.
Ne, vec jedini idiotizam koji ce ti objasniti kako se osjecam kada diskutujem sa tobom. Doslovno tako. Mit (da ste pobedili na Kosovu) kao odgovor na sve idiotske mitove o ljudskom interfejsu i kontrolisanju uma.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#9607 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Tesla Edison »

Tromblon wrote: 24/07/2021 18:08
Tesla Edison wrote: 24/07/2021 11:58 Ma otvoriti sezonu lova na antivaksere i samo bocati bez pitanja.
Vidi lovca rodila ga majka :run:
Samo pelcovati!
User avatar
Gusar-from-Riga
Posts: 622
Joined: 11/06/2020 18:04

#9608 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Gusar-from-Riga »

Ma prisilna vakcinacija je jedino rjesenje. Ko pruzi otpor policija lagano i vezi za bolnicki krevet, drugog rjesenja nema. I ova sad situacija niko maske ne nosi, scc pun turisti na sve strane, ko zna kakvih sve sojeva ima da na dobro izadje samo.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#9609 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

Gusar-from-Riga wrote: 25/07/2021 22:18 Ma prisilna vakcinacija je jedino rjesenje. Ko pruzi otpor policija lagano i vezi za bolnicki krevet, drugog rjesenja nema. I ova sad situacija niko maske ne nosi, scc pun turisti na sve strane, ko zna kakvih sve sojeva ima da na dobro izadje samo.
pu smeće jedno!
User avatar
Gusar-from-Riga
Posts: 622
Joined: 11/06/2020 18:04

#9610 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Gusar-from-Riga »

saint_mirad wrote: 25/07/2021 22:21
Gusar-from-Riga wrote: 25/07/2021 22:18 Ma prisilna vakcinacija je jedino rjesenje. Ko pruzi otpor policija lagano i vezi za bolnicki krevet, drugog rjesenja nema. I ova sad situacija niko maske ne nosi, scc pun turisti na sve strane, ko zna kakvih sve sojeva ima da na dobro izadje samo.
pu smeće jedno!
Pa vidis da mrtvi ljudi padaju po ulicama bolnice prepune, a virusu ne smetaju visoke temperature. Zastitimo sebe i ljude oko nas, ostani kuci kupuj neophodno i masku nosi. Evo najavljuju i 3. doze vakcine, kako i nece gledaj sojeva delte alfe game..
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44870
Joined: 29/12/2005 01:20

#9611 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Ravnozemljasi su poznati kao klikeri. Troperci.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7251
Joined: 12/03/2012 18:04

#9612 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

jeza u ledja wrote: 23/07/2021 05:55

Nedostajem ti vidim. :D

Pitam se ima li kakva studija o dugorocnim posljedicama Covida, cak i asimptomaticnog? Hmmm

Vidim ja, ti si jedan od ovih sa pricom o imunitetu. Vitamin D, zdrav zivot i to. Virus ne proizvodi rak, osim par vrsta. Bakterije ne zaustavljaju rad srca, valjda. Ali on se pita zasto pobogu ne moze to, a moze vakcina za virus. Misteri.

Fino ti u drustvu sa Nobelovcem, bivsim Fajzerasom i sa izumiteljem mRNA. Mi cemo sa onih hiljadu koji dodju na ta tri. Vecina odraslih ljudi u ozbiljnim zemljama se pelcovala. Sto je regija ozbiljnija, obrazovanija, to je pelcovanija. I tako i mi, jer kud svi tu i mali Mujo. Jel, mi smo glupi.
Ti si pametan. Ti u drustvo sa ajatolahovom dlakom i sa ravnozemljasima. U Alabami i u Arkansasu puno takvih. Tvoja raja. Za pet-deset godina cete vladati svijetom, sa 100-ohodisnjim Nobelovcem na celu. Taman da napravite lijek koji lijeci baju raka.

Jebiga sta mi znamo, nismo independent. Pijemo sta nam servira CNN i Bill Gates. Kad se za pet godina budemo hvatali za kvrgu koja ce nam izrasti na glavi sjeticemo se tvojih mudrih rijeci.

Oko mene maltene sve sto znam ljudi davno pelcovano. Mart, april (ostarilo se). Jebiga radim i druzim se sa glupim ljudima, ne znaju sta rade. Citaju gluposti, u zivotu dvije kriticke misli nisu sastavili, ne znaju nista o nauci, politici, medijima, prate najveca sranja na teveu. Sve tupan do tupana. Intelektualno, moralno, radno i estetski zakrzljali. Imunitet nikakav. I svo sa zebnjom samo iscekujemo nus pojave i kvrge na nezgodnim mjestima.

Big Pharma, Rusi, Kinezi, Indijci, Iranci, svi se udruzili da nas zajebu. Prodaju nam kurku, pobiju musterije. Paklen plan nema sta. NWO, eugenics i to.

cvrle zna. mi ne znamo

uf
Trebas citirati kada odgovaras, nisam ni vidio da si odgovorio.

Jok, tebe treba da slusam, da mi objasnis sta se desava :D

Boze sacuvaj, tesko da ti mozes nekome nedostajati :D nego mi je sega kada ko Kerber visis na temi, vec vidjeno sto bi rekli. Isto ko da si na dnevnici, nema stranice bez tvog komentara, sve znas, sve razumijes, sve je tako kako kazes da jeste, a sta nije to je zavEra ili su Rusi :D

Kada smo to zavrsili, da se vratimo na temu. Da li vjerujes da su dva aviona srusila tri zgrade 11 Septembra ? Vidim da si pametan, tumacis, tabiris i govoris sta jeste, a sta nije pa da vidimo dokle ta pamet i kriticko razmisljanje idu, moramo se malo vratiti u proslost da bi shvatili buducnost, ne kazu bezveze da je historija uciteljica zivota.

Naime, gledajuci 20 godina poslije napad na WTC je svasta nesto promijenio i "donio". Od sjebanog BI preko stvaranja ISIL-a, miliona mrtvih, desetine miliona izbjeglica koje dolaze u Europu do pojacanog nadzora nad stanovnistvom, a sve u svrhu sigurnosti i borbe protiv terorizma.

I sve to se dogodi kada talibani, za koje instruktori kazu da su vise manje glupani za letenje, otmu avione, profesionalno se zabiju u zgrade i Pentagon i to bas na dan kada je NORAD imao vjezbu otmice aviona, a na sve to nadju netaknut pasos na zgaristu WTC-a koje su baj d vej cudno pale, haman u slobodnom padu i povrh svega dva aviona sruse tri zgrade. Cudna neka desavanja onomad, a bogme i 20 godina poslije. Sto se potrefi, bas slucajnost.

Dakle, da li vjerujes da su dva aviona srusila tri zgrade, ne mogu biti jasniji, jer ocekujem vrludanje i spinovanje, po obicaju.

Ps.naravno da niste dvije kriticke misli sastavili kada vjerujete u zvanicnu verziju 9/11. Upotrijebio bih i neki tezi pridjev, ali onda moram da pisem ogranicen, a necu, pa cu da preskocim. Znam, bas sam fin i ocekujem odgovor za pola sata, sat, nemoj me iznevjeriti :D


Ovo ne pisem tebi, ne znam zasto je nemoguce da se karte ponovo dijele, samo na drugaciji nacin, ne bi bilo prvi put. Stoka sitnog zuba se svakako nista ne pita iako ima iluziju da se pita i da utice na procese putem glasanja ili skrabanjem aka izrazavanjem mjsljenja po raznoraznim drustvenim mrezama. Super zamjena za ulicu ali ti pobunu ili moderniju verziju - gradjanski neposluh koji se ne moze cenzurisati i koji ima efekta za razliku od nebitnih drustvenih mreza

Zavadi pa vladaj je najbolji izum na svijetu. Ako si protiv eksperimentalne vakcine odmah si antivaxxer, ako si protiv mjera - teoreticar zavjere, ravnozemljas ili ruski trol, ili je crno, ili je bijelo, nema nista izmedju. A bogme ima, to sivo izmedju ostavljate buducim generacijama u amanet, debakl u najavi, rekao bih.
Tromblon
Posts: 2023
Joined: 18/01/2015 19:37

#9613 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Tromblon »

Island 90% stanovništva vakcinisano i porast zaraženih i uvode nove mjere. Kako, ako vakcine čine čuda?
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#9614 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by °u° »

Tromblon wrote: 26/07/2021 06:09 Island 90% stanovništva vakcinisano i porast zaraženih i uvode nove mjere. Kako, ako vakcine čine čuda?
U srijedu 78 pozitivno. Od njih 52 potpuno vakcinisano, 5 pola a 18 nije.

I samo da napomenem argument koji često se koristi da je većina naučne zajednice s jedne kontra dijela, jednako školovanih, s druge strane. Kao da se nikad do sad nije dešavalo slično, da bukvalno, mislim baš bukvalno, komplet medicinska struka i nauka ispadne totalno idiotska kontra pojedinca.
Naslovnica
Posts: 27645
Joined: 20/03/2013 15:38

#9615 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Naslovnica »

Tromblon wrote: 26/07/2021 06:09 Island 90% stanovništva vakcinisano i porast zaraženih i uvode nove mjere. Kako, ako vakcine čine čuda?
Vakcine čine čuda.
Pogledaj broj zaraženih u UK dok nije počela vakicnacija i sada, a onda pogledaj brojeve hospitalizacija i umrlih za te iste periode, pa uporedi.
Naslovnica
Posts: 27645
Joined: 20/03/2013 15:38

#9616 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Naslovnica »

Gusar-from-Riga wrote: 25/07/2021 22:18 Ma prisilna vakcinacija je jedino rjesenje. Ko pruzi otpor policija lagano i vezi za bolnicki krevet, drugog rjesenja nema. I ova sad situacija niko maske ne nosi, scc pun turisti na sve strane, ko zna kakvih sve sojeva ima da na dobro izadje samo.
Tako je!
Stopa dosadašnje vakcinacije u cijelom svijetu od 27.1% prva doza i 13,5% revakcinisanih zorno pokazuje da 6.817.700.000 treba ostati doma i biti odgovorno dok ne dođe red na njih.
:thumbup:

EDIT: tek sada vidjeh da je ovo tema "teorije zavjere bre", a tu se inače ne javljam.

:( :( :(
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#9617 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 26/07/2021 04:48
jeza u ledja wrote: 23/07/2021 05:55

Nedostajem ti vidim. :D

Pitam se ima li kakva studija o dugorocnim posljedicama Covida, cak i asimptomaticnog? Hmmm

Vidim ja, ti si jedan od ovih sa pricom o imunitetu. Vitamin D, zdrav zivot i to. Virus ne proizvodi rak, osim par vrsta. Bakterije ne zaustavljaju rad srca, valjda. Ali on se pita zasto pobogu ne moze to, a moze vakcina za virus. Misteri.

Fino ti u drustvu sa Nobelovcem, bivsim Fajzerasom i sa izumiteljem mRNA. Mi cemo sa onih hiljadu koji dodju na ta tri. Vecina odraslih ljudi u ozbiljnim zemljama se pelcovala. Sto je regija ozbiljnija, obrazovanija, to je pelcovanija. I tako i mi, jer kud svi tu i mali Mujo. Jel, mi smo glupi.
Ti si pametan. Ti u drustvo sa ajatolahovom dlakom i sa ravnozemljasima. U Alabami i u Arkansasu puno takvih. Tvoja raja. Za pet-deset godina cete vladati svijetom, sa 100-ohodisnjim Nobelovcem na celu. Taman da napravite lijek koji lijeci baju raka.

Jebiga sta mi znamo, nismo independent. Pijemo sta nam servira CNN i Bill Gates. Kad se za pet godina budemo hvatali za kvrgu koja ce nam izrasti na glavi sjeticemo se tvojih mudrih rijeci.

Oko mene maltene sve sto znam ljudi davno pelcovano. Mart, april (ostarilo se). Jebiga radim i druzim se sa glupim ljudima, ne znaju sta rade. Citaju gluposti, u zivotu dvije kriticke misli nisu sastavili, ne znaju nista o nauci, politici, medijima, prate najveca sranja na teveu. Sve tupan do tupana. Intelektualno, moralno, radno i estetski zakrzljali. Imunitet nikakav. I svo sa zebnjom samo iscekujemo nus pojave i kvrge na nezgodnim mjestima.

Big Pharma, Rusi, Kinezi, Indijci, Iranci, svi se udruzili da nas zajebu. Prodaju nam kurku, pobiju musterije. Paklen plan nema sta. NWO, eugenics i to.

cvrle zna. mi ne znamo

uf
Trebas citirati kada odgovaras, nisam ni vidio da si odgovorio.

Jok, tebe treba da slusam, da mi objasnis sta se desava :D

Boze sacuvaj, tesko da ti mozes nekome nedostajati :D nego mi je sega kada ko Kerber visis na temi, vec vidjeno sto bi rekli. Isto ko da si na dnevnici, nema stranice bez tvog komentara, sve znas, sve razumijes, sve je tako kako kazes da jeste, a sta nije to je zavEra ili su Rusi :D

Kada smo to zavrsili, da se vratimo na temu. Da li vjerujes da su dva aviona srusila tri zgrade 11 Septembra ? Vidim da si pametan, tumacis, tabiris i govoris sta jeste, a sta nije pa da vidimo dokle ta pamet i kriticko razmisljanje idu, moramo se malo vratiti u proslost da bi shvatili buducnost, ne kazu bezveze da je historija uciteljica zivota.

Naime, gledajuci 20 godina poslije napad na WTC je svasta nesto promijenio i "donio". Od sjebanog BI preko stvaranja ISIL-a, miliona mrtvih, desetine miliona izbjeglica koje dolaze u Europu do pojacanog nadzora nad stanovnistvom, a sve u svrhu sigurnosti i borbe protiv terorizma.

I sve to se dogodi kada talibani, za koje instruktori kazu da su vise manje glupani za letenje, otmu avione, profesionalno se zabiju u zgrade i Pentagon i to bas na dan kada je NORAD imao vjezbu otmice aviona, a na sve to nadju netaknut pasos na zgaristu WTC-a koje su baj d vej cudno pale, haman u slobodnom padu i povrh svega dva aviona sruse tri zgrade. Cudna neka desavanja onomad, a bogme i 20 godina poslije. Sto se potrefi, bas slucajnost.

Dakle, da li vjerujes da su dva aviona srusila tri zgrade, ne mogu biti jasniji, jer ocekujem vrludanje i spinovanje, po obicaju.

Ps.naravno da niste dvije kriticke misli sastavili kada vjerujete u zvanicnu verziju 9/11. Upotrijebio bih i neki tezi pridjev, ali onda moram da pisem ogranicen, a necu, pa cu da preskocim. Znam, bas sam fin i ocekujem odgovor za pola sata, sat, nemoj me iznevjeriti :D


Ovo ne pisem tebi, ne znam zasto je nemoguce da se karte ponovo dijele, samo na drugaciji nacin, ne bi bilo prvi put. Stoka sitnog zuba se svakako nista ne pita iako ima iluziju da se pita i da utice na procese putem glasanja ili skrabanjem aka izrazavanjem mjsljenja po raznoraznim drustvenim mrezama. Super zamjena za ulicu ali ti pobunu ili moderniju verziju - gradjanski neposluh koji se ne moze cenzurisati i koji ima efekta za razliku od nebitnih drustvenih mreza

Zavadi pa vladaj je najbolji izum na svijetu. Ako si protiv eksperimentalne vakcine odmah si antivaxxer, ako si protiv mjera - teoreticar zavjere, ravnozemljas ili ruski trol, ili je crno, ili je bijelo, nema nista izmedju. A bogme ima, to sivo izmedju ostavljate buducim generacijama u amanet, debakl u najavi, rekao bih.
dobar upis. thumbs up.
znalacf
Posts: 91
Joined: 15/08/2013 14:46

#9618 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by znalacf »

Naslovnica wrote: 26/07/2021 09:25
Gusar-from-Riga wrote: 25/07/2021 22:18 Ma prisilna vakcinacija je jedino rjesenje. Ko pruzi otpor policija lagano i vezi za bolnicki krevet, drugog rjesenja nema. I ova sad situacija niko maske ne nosi, scc pun turisti na sve strane, ko zna kakvih sve sojeva ima da na dobro izadje samo.
Tako je!
Stopa dosadašnje vakcinacije u cijelom svijetu od 27.1% prva doza i 13,5% revakcinisanih zorno pokazuje da 6.817.700.000 treba ostati doma i biti odgovorno dok ne dođe red na njih.
:thumbup:

EDIT: tek sada vidjeh da je ovo tema "teorije zavjere bre", a tu se inače ne javljam.

:( :( :(
Promašili ste temu, idite na sado-mazo pa tamo prosipajte koronu ovcama poput Vas
Naslovnica
Posts: 27645
Joined: 20/03/2013 15:38

#9619 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Naslovnica »

znalacf wrote: 26/07/2021 10:38
Naslovnica wrote: 26/07/2021 09:25
Tako je!
Stopa dosadašnje vakcinacije u cijelom svijetu od 27.1% prva doza i 13,5% revakcinisanih zorno pokazuje da 6.817.700.000 treba ostati doma i biti odgovorno dok ne dođe red na njih.
:thumbup:

EDIT: tek sada vidjeh da je ovo tema "teorije zavjere bre", a tu se inače ne javljam.

:( :( :(
Promašili ste temu, idite na sado-mazo pa tamo prosipajte koronu ovcama poput Vas
:thumbup:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44870
Joined: 29/12/2005 01:20

#9620 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 26/07/2021 04:48 9/11 bla bla....
Ono, trenutak kad skontas s kim razgovaras... :run:
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#9621 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ProgramskiJezik »



huh sta rec na ovo? Ljudi placeni da budu anti vaxxeri, neki od komentara:

"Bad-mouthing vaccines in the West undermines trust in our democracies and is supposed to increase trust in Russia's vaccines, and there is only one side that benefits and that is the Kremlin."

But in a statement the Russian embassy in London said: "We treat Covid-19 as a global threat and, thus, are not interested in undermining global efforts in the fight against it, with vaccinating people with the Pfizer vaccine as one of the ways to cope with the virus."

While Fazze's campaign was a flop, Léo Grasset believes it won't be the last attempt to use the power of social influencers to spread disinformation.

"If you want to manipulate public opinion, especially for young people, you don't go to TV" says French YouTuber Léo Grasset.

"Just spend the same money on TikTok creators, YouTube creators. The whole ecosystem is perfectly built for maximum efficiency of disinformation right now."

Anti Vaxxeri:

Image
Last edited by ProgramskiJezik on 26/07/2021 14:25, edited 1 time in total.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#9622 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by spinel_ »

jeza u ledja wrote: 26/07/2021 14:22
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 26/07/2021 04:48 9/11 bla bla....
Ono, trenutak kad skontas s kim razgovaras... :run:
Covjek te "ubio". Naravno da ces se poklopiti i usutiti.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44870
Joined: 29/12/2005 01:20

#9623 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

spinel_ wrote: 26/07/2021 14:25
jeza u ledja wrote: 26/07/2021 14:22

Ono, trenutak kad skontas s kim razgovaras... :run:
Covjek te "ubio". Naravno da ces se poklopiti i usutiti.
Covjek je pokazao da je otprilike na tvom nivou. Da budem iskren, iznenadio me.
User avatar
zubi
Posts: 5135
Joined: 16/07/2009 00:27

#9624 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by zubi »

jeza u ledja wrote: 26/07/2021 15:20
spinel_ wrote: 26/07/2021 14:25

Covjek te "ubio". Naravno da ces se poklopiti i usutiti.
Covjek je pokazao da je otprilike na tvom nivou. Da budem iskren, iznenadio me.
Ma daaaj, pa bilo je ocito da je te fele, covjek vidi i konta sto stoka sitnog zuba ne moze :D
armin071
Posts: 5265
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#9625 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by armin071 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Trebas citirati kada odgovaras, nisam ni vidio da si odgovorio.

Jok, tebe treba da slusam, da mi objasnis sta se desava :D

Boze sacuvaj, tesko da ti mozes nekome nedostajati :D nego mi je sega kada ko Kerber visis na temi, vec vidjeno sto bi rekli. Isto ko da si na dnevnici, nema stranice bez tvog komentara, sve znas, sve razumijes, sve je tako kako kazes da jeste, a sta nije to je zavEra ili su Rusi

Kada smo to zavrsili, da se vratimo na temu. Da li vjerujes da su dva aviona srusila tri zgrade 11 Septembra ? Vidim da si pametan, tumacis, tabiris i govoris sta jeste, a sta nije pa da vidimo dokle ta pamet i kriticko razmisljanje idu, moramo se malo vratiti u proslost da bi shvatili buducnost, ne kazu bezveze da je historija uciteljica zivota.

Naime, gledajuci 20 godina poslije napad na WTC je svasta nesto promijenio i "donio". Od sjebanog BI preko stvaranja ISIL-a, miliona mrtvih, desetine miliona izbjeglica koje dolaze u Europu do pojacanog nadzora nad stanovnistvom, a sve u svrhu sigurnosti i borbe protiv terorizma.

I sve to se dogodi kada talibani, za koje instruktori kazu da su vise manje glupani za letenje, otmu avione, profesionalno se zabiju u zgrade i Pentagon i to bas na dan kada je NORAD imao vjezbu otmice aviona, a na sve to nadju netaknut pasos na zgaristu WTC-a koje su baj d vej cudno pale, haman u slobodnom padu i povrh svega dva aviona sruse tri zgrade. Cudna neka desavanja onomad, a bogme i 20 godina poslije. Sto se potrefi, bas slucajnost.

Dakle, da li vjerujes da su dva aviona srusila tri zgrade, ne mogu biti jasniji, jer ocekujem vrludanje i spinovanje, po obicaju.

Ps.naravno da niste dvije kriticke misli sastavili kada vjerujete u zvanicnu verziju 9/11. Upotrijebio bih i neki tezi pridjev, ali onda moram da pisem ogranicen, a necu, pa cu da preskocim. Znam, bas sam fin i ocekujem odgovor za pola sata, sat, nemoj me iznevjeriti :D


Ovo ne pisem tebi, ne znam zasto je nemoguce da se karte ponovo dijele, samo na drugaciji nacin, ne bi bilo prvi put. Stoka sitnog zuba se svakako nista ne pita iako ima iluziju da se pita i da utice na procese putem glasanja ili skrabanjem aka izrazavanjem mjsljenja po raznoraznim drustvenim mrezama. Super zamjena za ulicu ali ti pobunu ili moderniju verziju - gradjanski neposluh koji se ne moze cenzurisati i koji ima efekta za razliku od nebitnih drustvenih mreza

Zavadi pa vladaj je najbolji izum na svijetu. Ako si protiv eksperimentalne vakcine odmah si antivaxxer, ako si protiv mjera - teoreticar zavjere, ravnozemljas ili ruski trol, ili je crno, ili je bijelo, nema nista izmedju. A bogme ima, to sivo izmedju ostavljate buducim generacijama u amanet, debakl u najavi, rekao bih.
11 sep. je bio prvi globalni test inteligencije a kada je “John” vidio mogućnosti medija i uticaja na čovječanstvo sve je postalo mnogo jednostavnije. Nije da nisu radili to i prije ali ovo je ipak bilo isuviše ofirno bar za one koji to hoće da vide.

Cvrle meni nikako nije jasno kako ti tako bistar da odeš u željovce :D, ali post kao ovaj tvoj iako podug je vrijedan čitanja :thumbup:
Locked