Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

ultima_palabra

#9501 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ultima_palabra »

saint_mirad wrote: 22/07/2021 02:02
ultima_palabra wrote: 22/07/2021 01:59

Meni je zao sto je banovan jer je ono slucaj za ispitivanja. Free entertainment sto kazu.

Ali kako je on mislio za sebe? Samo je prepisivao stvari odnekle, nije ni sa kim ni diskutovao.
to je jedan te isti covek sa drugih foruma, ostavljao je linkove ranije. kako bi i diskutovao sa bilo kime ako je vas genericki odgovor bio ismijavanje?
Pa mogao je preci negdje drugo ako je ovdje “neshvacen”. Nije poenta forumanja u reklamiranju vanjskih sajtova.
saint_mirad

#9502 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

ultima_palabra wrote: 22/07/2021 02:06
saint_mirad wrote: 22/07/2021 02:02

to je jedan te isti covek sa drugih foruma, ostavljao je linkove ranije. kako bi i diskutovao sa bilo kime ako je vas genericki odgovor bio ismijavanje?
Pa mogao je preci negdje drugo ako je ovdje “neshvacen”. Nije poenta forumanja u reklamiranju vanjskih sajtova.
jbg, logikom 'mogao je preći negdje drugo' ćete kreirati vakcinasku eho-komoriu ovde na forumu, a stanje u realnom životu je sasvim drugačije.

pritiskom na ban dugme hoće nestati autor, ali neće njegova argumentacija. šalje se jako loša poruka i o samom forumu i o slobodi govora uopšteno.
saint_mirad

#9503 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

isto ovako je i diwan sklonjen.
breba

#9504 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by breba »

saint_mirad wrote: 22/07/2021 02:13 isto ovako je i diwan sklonjen.
Ekavski je ispravno "sklonen". :-D
ultima_palabra

#9505 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ultima_palabra »

saint_mirad wrote: 22/07/2021 02:12

jbg, logikom 'mogao je preći negdje drugo' ćete kreirati vakcinasku eho-komoriu ovde na forumu, a stanje u realnom životu je sasvim drugačije.

pritiskom na ban dugme hoće nestati autor, ali neće njegova argumentacija. šalje se jako loša poruka i o samom forumu i o slobodi govora uopšteno.
Samo sto to nista nije bila njegova argumentacija, nego propaganda i reklama za druge sajtove. Ne mozes ocekivati od foruma da to tolerise… ustvari, tolerisali su 18 godina :mrgreen:

Meni nije smetao… u danasnje vrijeme dezinformacije ubijaju, ali ovo je bilo na tako infantilnom nivou da ne vjerujem da je moglo zavesti ikoga.
saint_mirad

#9506 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

breba wrote: 22/07/2021 02:16
saint_mirad wrote: 22/07/2021 02:13 isto ovako je i diwan sklonjen.
ako ti tako kažeš. :P
breba

#9507 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by breba »

saint_mirad wrote: 22/07/2021 02:37
breba wrote: 22/07/2021 02:16

ako ti tako kažeš. :P
Pa desi ti se da povrkaš ekavicu i ijekavicu :oops:
jeza u ledja

#9508 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Kakva sloboda govora? Na privatnom si forumu. Cuj sloboda govora. :lol:
Pustanjem da on ko bot pise, reklamira druge sajtove i uopste maltene ne komunicira s ostalima se salje losa poruka.

Autor ne mora da nestane. Moze ucestvovati normalno u raspravama ili koristiti druge nacine kako da reklamira sajtove.
Lik je bukvalno tu bio da siri dezinformacije dezinormisanja radi.
drag_gost

#9509 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

saint_mirad wrote: 22/07/2021 01:07 naravno da je brkata partizanka banovala trajno svakog ko se usudi da misli za sebe. odvratno. :ljut:
I na kosovu ste pobedili. Odvratno.
dzelath

#9510 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by dzelath »

jeza u ledja wrote: 22/07/2021 01:41
dzelath wrote: 22/07/2021 00:30 Sta ti mislis zasto intervju za nobelovcem nije završio ni na jednom a trebao bi na svim mainstream medijima?
O kome se radi nisam upratio?

Spominjao se neki Nobelovac prije godinu dana. Ne znam jel to isti?
Rijec je o nobelovcu, virusologu, koji je dobio nagradu nesto vezano oko HIV-a. Ako je neko strucan, onda bi to bio on. Video traje 2 minuta. Moze se pogledati i prokomentarisati.

drag_gost

#9511 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

dzelath wrote: 22/07/2021 04:37
jeza u ledja wrote: 22/07/2021 01:41

O kome se radi nisam upratio?

Spominjao se neki Nobelovac prije godinu dana. Ne znam jel to isti?
Rijec je o nobelovcu, virusologu, koji je dobio nagradu nesto vezano oko HIV-a. Ako je neko strucan, onda bi to bio on. Video traje 2 minuta. Moze se pogledati i prokomentarisati.

Jedno privatno pitanje, ako moze..., pisao si na prijasnjim stranicama da imas djecu. Jesi li ih vakcinisao? Standardnim vakcinama.

Vezano za video: https://smhoaxslayer.com/no-the-nobel-p ... ars/?amp=1
Tromblon

#9512 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Tromblon »

Bloo wrote: 21/07/2021 21:18
vet wrote: 21/07/2021 04:16
Vjerovatno, od posljedica trovanja grafen-oksidom koji je toksičan sam po sebi a uz to je i supervodič a takođe, ima i magnetna svojstva a koji je prisutan ne samo u vakcinama, nego i u zraku i drugdje (vjerovatno nas i zaprašuju njime iz vazduha ili preko ventilacionih sistema u nekim javnim ustanovama?! – LINK). Kad se udahne u obliku aerosola ili zajedno s prašinom, može da uzrokuje upalu sluznica respiratornog trakta a takođe i promjene čula ukusa i mirisa. Ukratko rečeno, simptomi trovanja grafen oksidom se podudaraju sa simptomima “kovida”. Kad se ubrizga u čovjeka injekcijom (“vakcinom”), postaje interfejs koji može da reaguje s vanjskim EM frekvencijama što se kod mnogih manifestuje kao - "kovid". S obzirom na to da grafen oksid ima određeni apsorpcioni spektar EM frekvencija koje se nekim "slučajem" takođe nalaze i u sklopu pojasa frekvencija 5G mreže ("kovid" i 5G mreža idu zajedno, ruku pod ruku), sve zavisi od toga kad, gdje i koliko dugo će patokratija, na pojedinim područjima, izložiti ljude tim frekvencijama koje su specifične za aktiviranje tog materijala, preko 5G mreže – LINK. Ujedno, tako i režiraju “korona-verzije” i “talase”. Nadalje, postoje i neke indikacije da uz pomoć specifičnih frekvencija, mogu regulisati i čovjekovo raspoloženje, misaone procese, ponašanje itd., odnosno, pretvoriti ga u neku vrstu - daljinski kontrolisanog zombija. – LINK.

Što se mogućnosti dekontaminacije tiče, na osnovu informacija koje su dostupne u pisanim i video materijalima – OVDJE, za sada, se ispostavilo da kod razgrađivanja grafen oksida u organizmu, od pomoći mogu biti:

1. N-acetil-cistein (NAC - kao prekursor glutationa) + cink
2. Nikotin (duvan, cigarete ili žvakače gume s nikotinom, namijenjene za odvikavanje od pušenja.)
3. Etanol (alkoholna pića)

Navodno, moguće je i donekle “blokirati” EM talase tj. zaštiti se od njihovog negativnog dejstva uz pomoć tzv. “orgonskih uređaja” o kojima se može naći dosta informacija na internetu (pretraživač: “orgonite EM protection” ili "orgonski uređaji").

..
Trajni.
Trolanje, sirenje lazi...

https://raskrinkavanje.ba/analiza/vakci ... enov-oksid
Sramota treba da te bude.
dzelath

#9513 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by dzelath »

drag_gost wrote: 22/07/2021 04:45
dzelath wrote: 22/07/2021 04:37

Jedno privatno pitanje, ako moze..., pisao si na prijasnjim stranicama da imas djecu. Jesi li ih vakcinisao? Standardnim vakcinama.

Moze pitanje. Uredno oba vakcinisana, po protokolu.

Zasto si mi ovo poslao? Ovdje se spominju neke nebuloze koje nisu izgovorene u videu.
drag_gost

#9514 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

dzelath wrote: 22/07/2021 06:26
drag_gost wrote: 22/07/2021 04:45

Moze pitanje. Uredno oba vakcinisana, po protokolu.

Zasto si mi ovo poslao? Ovdje se spominju neke nebuloze koje nisu izgovorene u videu.
Pitao sam te nesto, lijepo je bilo sta odgovoriti, a ne izignorisati.

Vezano za video, u punom videu on spominje te stvari koje pisu u tekstu, a koje su se i ovdje spominjale.
saint_mirad

#9515 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

jeza u ledja wrote: 22/07/2021 04:16

Pustanjem da on ko bot pise, reklamira druge sajtove i uopste maltene ne komunicira s ostalima se salje losa poruka.

Autor ne mora da nestane. Moze ucestvovati normalno u raspravama ili koristiti druge nacine kako da reklamira sajtove.
nema potrebe da otkrivas toplu vodu time što kažeš da sam na privatnom forumu, svestan sam gde sam. svaki dobar privatni forumu dozvoljava i stimuliše različita mišljenja i slobodu da se ona izraze. postoje samo neke osnovne regulative koje zabranjuju pozivanje na nasilje, govor mržnje i slične stvari.

ako se uvede previše zabrana, admini foruma oteraju dobre članove i diskusije zamru. na kraju ostane na ovoj temi circle-jerk vakcinasa i opadne posećenost. ko normalan želi gledati tebe, bloo ili dragog gosta kako jedni drugima šašoljite muda pošto mislite da ste sve u pravu.
dzelath

#9516 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by dzelath »

drag_gost wrote: 22/07/2021 08:51
dzelath wrote: 22/07/2021 06:26

Pitao sam te nesto, lijepo je bilo sta odgovoriti, a ne izignorisati.

Vezano za video, u punom videu on spominje te stvari koje pisu u tekstu, a koje su se i ovdje spominjale.
Odgovorio sam u istoj poruci ali kako ne pišem puno na forumu pobjegao mi je taj dio gore iznad pod tvoj odgovor.

Ovo sto si ti poslao ne sadrzi nikakav puni video nego isti onaj video od 2 minuta i sva je paznja fokusirana na prici kako covjek nije rekao da ce vakcinisani pomrijeti u naredne 2 godine. Pa to covjek uopšte nije covjek rekao, niti ja. Ne znam cemu prica o desetoj stvari.
Tesla Edison

#9517 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Tesla Edison »

GAU8 wrote: 21/07/2021 22:47
Tesla Edison wrote: 21/07/2021 21:43 Pobornik sam vakcinacije (i sam sam se vakcinisao), ali cenzuru ne volim, posebno na temi gdje ta cenzura ne bi smjela biti (sama tema se zove teorije zavjere).

Slažem se da je priča o grafen dioksidu glupost, ali to se treba fino argumentovano objasniti, a ne ovako. Ovakvi članci daju još više povoda raznim teorijama, kao i cenzura na ovakav način.

Tema je "Teorije zavjere, pa opletite" i pustite ljude da diskusiju na tu temu, u suprotnom je zaključajte ili obišite.
Koji argument zelis pored same liste sastojaka vakcine, svega ti??? :-) :-) :-)

Treba stvari nazvati pravim imenom. Ovo nisu klasicni teoreticari zavjere, vec ciljani siritelji dezinformacija, na koje se onda nakalemi hrpa budala i imas problem da danas recimo evropa mora moliti ljude da se vakcinisu.

Argumenti tu ne pomazu
Sama evropa je kriva za to. Eto im radikalni liberalizam koji zagovaraju. Daš majmunima izbor i evo šta dobiješ.

Zato fino to treba loviti po ulici, vreća na glavu i bocati. Nema hoćeš-nećeš, nego moraš.
Tromblon

#9518 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Tromblon »

Tesla Edison wrote: 22/07/2021 10:03
GAU8 wrote: 21/07/2021 22:47

Koji argument zelis pored same liste sastojaka vakcine, svega ti??? :-) :-) :-)

Treba stvari nazvati pravim imenom. Ovo nisu klasicni teoreticari zavjere, vec ciljani siritelji dezinformacija, na koje se onda nakalemi hrpa budala i imas problem da danas recimo evropa mora moliti ljude da se vakcinisu.

Argumenti tu ne pomazu
Sama evropa je kriva za to. Eto im radikalni liberalizam koji zagovaraju. Daš majmunima izbor i evo šta dobiješ.

Zato fino to treba loviti po ulici, vreća na glavu i bocati. Nema hoćeš-nećeš, nego moraš.
Gdje si ti prije lovio? Ti ulovi nekog, makar i maloljetnika dam ti nagradu.
drag_gost

#9519 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

dzelath wrote: 22/07/2021 09:55
Odgovorio sam u istoj poruci ali kako ne pišem puno na forumu pobjegao mi je taj dio gore iznad pod tvoj odgovor.

Izvini, ne vidim tvoj odgovor. :D

Mozes li ga ponoviti?
drag_gost

#9520 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

saint_mirad wrote: 22/07/2021 09:39
jeza u ledja wrote: 22/07/2021 04:16

nema potrebe da otkrivas toplu vodu time što kažeš da sam na privatnom forumu, svestan sam gde sam. svaki dobar privatni forumu dozvoljava i stimuliše različita mišljenja i slobodu da se ona izraze. postoje samo neke osnovne regulative koje zabranjuju pozivanje na nasilje, govor mržnje i slične stvari.

ako se uvede previše zabrana, admini foruma oteraju dobre članove i diskusije zamru. na kraju ostane na ovoj temi circle-jerk vakcinasa i opadne posećenost. ko normalan želi gledati tebe, bloo ili dragog gosta kako jedni drugima šašoljite muda pošto mislite da ste sve u pravu.
Time sto bi takvi kao ti, botovi i forumski klaunovi bili cenzurisani sa foruma samo bi se povecao kvalitet diskusije. Tvoje bivstvovanje nije nista drugo do uzaludno udisanje forumskog oksigena. Nikakve druge funkcije nemas, nikakve koristi, sve se svelo na to. Tesko da normalan covjek zeli biti u takvom drustvu. Samim negiranjem vakcine na tvojim rukama je potencijalno necija krv.

E, da, i na Kosovu ste pobedili.
adsubzero

#9521 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by adsubzero »

Kaze otjeraju se dobri ljudi i unisti diskusija :lol:
Pa vet je bukvalno obicni bot bio. Lik isprica pricu, spuca neki random link i nema ga. Samo laprda svoje, kakva diskusija sa njim...
saint_mirad

#9522 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

adsubzero wrote: 22/07/2021 12:56 Kaze otjeraju se dobri ljudi i unisti diskusija :lol:
Pa vet je bukvalno obicni bot bio. Lik isprica pricu, spuca neki random link i nema ga. Samo laprda svoje, kakva diskusija sa njim...
nije vet jedini koji je na taj nacin oteran. diwan je itekako hteo diskusiju pa je zavrsio identicno kao i vet. nije do volje za diskusijom, vec do toga kakav se sadrzaj sme postavljati na ovoj temi. prvo su upise koji ne podrzavaju zvanicni narativ ogranicili samo na ovu temu od celog foruma, a sad ni to nije dovljno strogo vec se ljudi banuju pisuci na adekvatnoj temi koju su sami moderatori odredili.
ultima_palabra

#9523 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ultima_palabra »

saint_mirad wrote: 22/07/2021 13:18
adsubzero wrote: 22/07/2021 12:56 Kaze otjeraju se dobri ljudi i unisti diskusija :lol:
nije vet jedini koji je na taj nacin oteran. diwan je itekako hteo diskusiju pa je zavrsio identicno kao i vet. nije do volje za diskusijom, vec do toga kakav se sadrzaj sme postavljati na ovoj temi. prvo su upise koji ne podrzavaju zvanicni narativ ogranicili samo na ovu temu od celog foruma, a sad ni to nije dovljno strogo vec se ljudi banuju pisuci na adekvatnoj temi koju su sami moderatori odredili.
Jeste htio, ali na kojem nivou? :D Da izvrijedja svakoga ko se ne slaze. Na taj nacin ces dobiti par kracih banova, i ako nastavis ide trajni.

Nisam ja kriv sto su ti istomisljenici duboko asocijalni tipovi, da ne kazem sta gore :D
musicman80

#9524 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by musicman80 »

saint_mirad wrote: 22/07/2021 13:18

Cuj diskusija sa antivakserima :lol: :lol: :lol: Svasta ce covjek da procita. :lol:
un1ted

#9525 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by un1ted »

Nije demokratija baš za svakoga. Demokratija nije da se pusti da piše svakakve gluposti!
Post Reply