Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#8551 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

Point. wrote: 19/06/2021 01:06
saint_mirad wrote: 19/06/2021 00:46
jeza u ledja wrote: 19/06/2021 00:43 Pa evo ovaj iznad saint mirad ti je doktor nauka. :oops:
nebitno je moje obrazovanje, imate montagniera koji je nobelovac, pa ga niste poslusali.
Kada misliš uputiti izvinjenje što si poletio i stavio lažnu vijest na forum da je Eriksen dobio vakcinu 31 maja i zbog toga se srušio prošle subote?
sekundu nakon sto vi vakcinasi uputite multipla izvinjenja za stvari koje ste okarakterisali kao teorije zavere, a koje su se ispostavile da su istinite. dosad se niko nije izvinio.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#8552 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Point. »

saint_mirad wrote: 19/06/2021 01:08
Point. wrote: 19/06/2021 01:06
saint_mirad wrote: 19/06/2021 00:46

nebitno je moje obrazovanje, imate montagniera koji je nobelovac, pa ga niste poslusali.
Kada misliš uputiti izvinjenje što si poletio i stavio lažnu vijest na forum da je Eriksen dobio vakcinu 31 maja i zbog toga se srušio prošle subote?
sekundu nakon sto vi vakcinasi uputite multipla izvinjenja za stvari koje ste okarakterisali kao teorije zavere, a koje su se ispostavile da su istinite. dosad se niko nije izvinio.
Kao npr?

Znači, svjestan si da širiš fake news?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44881
Joined: 29/12/2005 01:20

#8553 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

saint_mirad wrote: 19/06/2021 00:46
jeza u ledja wrote: 19/06/2021 00:43 Pa evo ovaj iznad saint mirad ti je doktor nauka. :oops:
nebitno je moje obrazovanje, imate montagniera koji je nobelovac, pa ga niste poslusali.
Pa ti si sam volontirao tu “informaciju”, da imas “doktorat u STEM polju”. :lol:

Ja mislim da ti nemas dovoljno godina uopste za doktorat. :lol:

Ali ako hoces da se vratimo na temu, koliko doktora nauka, ili Nobelovaca, tvrdi suprotno od tog lika? Znaci jedan Nobelovac kaze nesto - to je to?
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8554 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Par interesantnih proročanstava:

Dr Pierre Gilbert 1995 Magnetic Vaccines





Kanadski profesor teologije dr. Pierre Gilbert je tokom predavanja iz 1995.g. upozorio na nadolazeće obavezno cjepivo koje sadrži tečne kristale koji, kada su izloženi magnetnim frekvencijama, pretvaraju vakcinisane u "zombije".

"U biološkom razaranju postoje organizirane oluje na magnetskim poljima", rekao je Gilbert. "Ono što će uslijediti je kontaminacija krvotoka čovječanstva, stvarajući namjerne infekcije."

"Ovo će se provoditi kroz zakone koji će učiniti cijepljenje obaveznim", "A ove vakcine će omogućiti kontrolu ljudi."

"Vakcine će imati tečne kristale koji će se ugnjezditi u moždanim ćelijama i koji će postati mikroprijemnici elektromagnetnih polja kojima će se slati valovi vrlo niskih frekvencija." (Milimetarski talasi ili 5G?!)

"A kroz ove valove niske frekvencije ljudi neće moći razmišljati, bićete pretvoreni u zombije."

„Ne mislite o ovome kao o nekoj hipotezi. To je već učinjeno. Sjetite se Ruande“. (Sugerišući da je ova tehnologija stajala iza genocida u Ruandi 1994. godine).

...

Japanski crtani film iz 2009. godine:

HUMAN 2.0 BIOLOGICAL ANDROIDS, AGENDA 2030, THE GREAT RESET






...
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#8555 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

jeza u ledja wrote: 19/06/2021 05:41
saint_mirad wrote: 19/06/2021 00:46
jeza u ledja wrote: 19/06/2021 00:43 Pa evo ovaj iznad saint mirad ti je doktor nauka. :oops:
nebitno je moje obrazovanje, imate montagniera koji je nobelovac, pa ga niste poslusali.
Pa ti si sam volontirao tu “informaciju”, da imas “doktorat u STEM polju”. :lol:

Ja mislim da ti nemas dovoljno godina uopste za doktorat. :lol:

Ali ako hoces da se vratimo na temu, koliko doktora nauka, ili Nobelovaca, tvrdi suprotno od tog lika? Znaci jedan Nobelovac kaze nesto - to je to?
ne, rekao sam da imam diplomu iz stem oblasti. doktorat nisam spomenuo nikad.

edit: našao sam sad post, zaista stoji phd. sorry, napisao sam tamo pogrešno, nije doktorat u pitanju već bachelor's degree.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13410
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#8556 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by JohnnyS »

Point. wrote: 19/06/2021 01:11
saint_mirad wrote: 19/06/2021 01:08
Point. wrote: 19/06/2021 01:06

Kada misliš uputiti izvinjenje što si poletio i stavio lažnu vijest na forum da je Eriksen dobio vakcinu 31 maja i zbog toga se srušio prošle subote?
sekundu nakon sto vi vakcinasi uputite multipla izvinjenja za stvari koje ste okarakterisali kao teorije zavere, a koje su se ispostavile da su istinite. dosad se niko nije izvinio.
Kao npr?

Znači, svjestan si da širiš fake news?
Fakt čekeri su lani brisali i banirali svakog tko je spominjao covid pasoše i da je virus potekao iz laboratorija, to su sve vćbile teorije zavjere. Covid pasoši su realnost, a teoriju o neskuhanom šišmišu kojeg je pojeo pangolin na tržnici u Wuhanu više ne drže relevantnom ni u Kini. Najlakše je sve otpisati kao teoriju zavjere.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#8557 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

saint_mirad wrote: 19/06/2021 10:13
jeza u ledja wrote: 19/06/2021 05:41
saint_mirad wrote: 19/06/2021 00:46

nebitno je moje obrazovanje, imate montagniera koji je nobelovac, pa ga niste poslusali.
Pa ti si sam volontirao tu “informaciju”, da imas “doktorat u STEM polju”. :lol:

Ja mislim da ti nemas dovoljno godina uopste za doktorat. :lol:

Ali ako hoces da se vratimo na temu, koliko doktora nauka, ili Nobelovaca, tvrdi suprotno od tog lika? Znaci jedan Nobelovac kaze nesto - to je to?
ne, rekao sam da imam diplomu iz stem oblasti. doktorat nisam spomenuo nikad.

edit: našao sam sad post, zaista stoji phd. sorry, napisao sam tamo pogrešno, nije doktorat u pitanju već bachelor's degree.
:lol: :lol: :lol: kakav bolid
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#8558 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ultima_palabra »

saint_mirad wrote: 19/06/2021 10:13
jeza u ledja wrote: 19/06/2021 05:41
saint_mirad wrote: 19/06/2021 00:46

nebitno je moje obrazovanje, imate montagniera koji je nobelovac, pa ga niste poslusali.
Pa ti si sam volontirao tu “informaciju”, da imas “doktorat u STEM polju”. :lol:

Ja mislim da ti nemas dovoljno godina uopste za doktorat. :lol:

Ali ako hoces da se vratimo na temu, koliko doktora nauka, ili Nobelovaca, tvrdi suprotno od tog lika? Znaci jedan Nobelovac kaze nesto - to je to?
ne, rekao sam da imam diplomu iz stem oblasti. doktorat nisam spomenuo nikad.

edit: našao sam sad post, zaista stoji phd. sorry, napisao sam tamo pogrešno, nije doktorat u pitanju već bachelor's degree.
Mora da te je Gejc kontrolisao kad si to pisao… posto nisi primio vakcinu, usao je u tebe kroz chemtrailse :mrgreen:
_BJ_Love_
Posts: 71
Joined: 17/06/2021 22:31

#8559 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by _BJ_Love_ »

GandalfSivi wrote: 18/06/2021 14:22 Jednostavna cinjenica, svaki dan milioni vakcinisanih Amerikanaca lete, niti jedna smrt od krvnih ugrusaka nije prijavljena. Hvala i dovidjenja...
Ma ne znam šta da ti kaem, u redu putnici, ali pilot, to je kao da letiš u tempiranoj bombi:

Image
User avatar
red evil
Posts: 2345
Joined: 30/07/2012 14:08

#8560 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by red evil »

GandalfSivi wrote: 18/06/2021 20:23
belfy wrote: 18/06/2021 17:36 ajd, hebo video. postavit ces ih jos mnogo. trenutacno me vise interesuje zasto se fack-checker koristi kao pogrdan naziv? zar ne bi trebalo provjeravati cinjenice? sta bi drugo provjeravao?
To su im ba smrtni neprijatelji, cinjenice...
Fact-checkeri su klasični party breakeri, svaku dobru teoriju unište, ne daju ljudima ni da se malo raduju, da misle da su skontali moćnike. :run:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#8561 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

_BJ_Love_ wrote: 19/06/2021 11:05
GandalfSivi wrote: 18/06/2021 14:22 Jednostavna cinjenica, svaki dan milioni vakcinisanih Amerikanaca lete, niti jedna smrt od krvnih ugrusaka nije prijavljena. Hvala i dovidjenja...
Ma ne znam šta da ti kaem, u redu putnici, ali pilot, to je kao da letiš u tempiranoj bombi:

Image
Ej, fakat fuck off od mene budalo sa svojim glupostima, ne kontam koja je poenta trajnih banova kada se ovakvi kao ti samo ponovo registruju i krenu ponovo. Prvi put je bio najgori rasizam, drugi put odvratni anti-semitizam, ne zelim da se to istom postu sa tobom nadjem.
_BJ_Love_
Posts: 71
Joined: 17/06/2021 22:31

#8562 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by _BJ_Love_ »

GandalfSivi wrote: 19/06/2021 12:56
_BJ_Love_ wrote: 19/06/2021 11:05
GandalfSivi wrote: 18/06/2021 14:22 Jednostavna cinjenica, svaki dan milioni vakcinisanih Amerikanaca lete, niti jedna smrt od krvnih ugrusaka nije prijavljena. Hvala i dovidjenja...
Ma ne znam šta da ti kaem, u redu putnici, ali pilot, to je kao da letiš u tempiranoj bombi:

Image
Ej, fakat fuck off od mene budalo sa svojim glupostima, ne kontam koja je poenta trajnih banova kada se ovakvi kao ti samo ponovo registruju i krenu ponovo. Prvi put je bio najgori rasizam, drugi put odvratni anti-semitizam, ne zelim da se to istom postu sa tobom nadjem.
Mislim da sam ti svaki put odgovorio po zasluzi...ne bi da komentarišem rad moderacije, ali na ovom forumu sam registrovan bio 15 godina...nijedan post moj nije nikoga provocirao, zato ne laži....a i dalje zatvaraj okice pred istinom, istina svaki dan izlazi na vidjelo, ja sam ljubitelj istine, čak i za one respiratore koji su završili na smetljuštu ima da se zahvališ meni, jer sam ja to ovdje prvi postavio

Image
Image
Image
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8563 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

_BJ_Love_ wrote: 19/06/2021 13:33
Image
Ovaj period od 28 dana od dana vakcinacije za određivanje smrtnih slučajeva od vakcine je besmislen i može se odnositi samo na posljedice grušanja krvi (infarkt, moždani udar, tromboza itd.) Međutim, ukoliko spike-proteini imaju karakteristike priona, te se tako i ponašaju, onda do prvih simptoma prionske bolesti (spongiformni encefalitis, bolest kravljeg ludila ili krojcfeld-jakobova bolest) može proći i godina dana a smrt će usljediti nekoliko mjeseci nakon toga.

Nadalje, postoji i dosta indikacija da se u tijelu vakcinisanog stvara i „magnetna komponenta“ ili „interfejs“, tako da nakon njenog prikopčavanja na „centralni kompjuter“, preko 5G mreže, on može biti „iskopčan“ ili „odjavljen“ odavdje uz pomoć daljinske kontrole, što takođe može, na prvi pogled, izgledati kao infarkt ili moždani udar?! Isto tako, čovjeka se može daljinski navesti da izvrši samoubistvo ili ubija druge, uz pomoć kontrole njegove svijesti preko interfejsa. [Ova tehnologija odavno postoji i davno je isprobana na hiljadama ljudi (pretraživač ali ne Google: „Targeted individuals“ TIs)]

..
Last edited by vet on 19/06/2021 14:14, edited 1 time in total.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#8564 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

Bas me zanina je li se mladjahni Jerry Falwell Jr. vakcinisao? Za neupucene, to je duhovni vodja ovom dva puta banovanom rasisti gore, poznat po vodjenju Liberty University-ja i placanju pool boya da mu odradjuje zenu dok Jerry gleda.

To su te moralne vertikale za kojima se ovi omladinci povode...
_BJ_Love_
Posts: 71
Joined: 17/06/2021 22:31

#8565 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by _BJ_Love_ »

Ovom gore fudbaleru je i bivsa supruga umrla ubrzo nakon njega !
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5532
Joined: 04/08/2020 19:22

#8566 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by -Chesterfield- »

vet wrote: 19/06/2021 08:14
"Vakcine će imati tečne kristale koji će se ugnjezditi u moždanim ćelijama i koji će postati mikroprijemnici elektromagnetnih polja kojima će se slati valovi vrlo niskih frekvencija." (Milimetarski talasi ili 5G?!)

"A kroz ove valove niske frekvencije ljudi neće moći razmišljati, bićete pretvoreni u zombije."
Čim izađe najnoviji model za 5G mrežu kupuj.

Image
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44881
Joined: 29/12/2005 01:20

#8567 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

_BJ_Love_ wrote: 19/06/2021 13:33
GandalfSivi wrote: 19/06/2021 12:56
_BJ_Love_ wrote: 19/06/2021 11:05

Ma ne znam šta da ti kaem, u redu putnici, ali pilot, to je kao da letiš u tempiranoj bombi:

Image
Ej, fakat fuck off od mene budalo sa svojim glupostima, ne kontam koja je poenta trajnih banova kada se ovakvi kao ti samo ponovo registruju i krenu ponovo. Prvi put je bio najgori rasizam, drugi put odvratni anti-semitizam, ne zelim da se to istom postu sa tobom nadjem.
Mislim da sam ti svaki put odgovorio po zasluzi...ne bi da komentarišem rad moderacije, ali na ovom forumu sam registrovan bio 15 godina...nijedan post moj nije nikoga provocirao, zato ne laži....a i dalje zatvaraj okice pred istinom, istina svaki dan izlazi na vidjelo, ja sam ljubitelj istine, čak i za one respiratore koji su završili na smetljuštu ima da se zahvališ meni, jer sam ja to ovdje prvi postavio

Image
Image
Image
Zasto se sto puta nanovo registriras da bi pisao na ovoj temi?
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#8568 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Point. »

JohnnyS wrote: 19/06/2021 10:30
Point. wrote: 19/06/2021 01:11
saint_mirad wrote: 19/06/2021 01:08

sekundu nakon sto vi vakcinasi uputite multipla izvinjenja za stvari koje ste okarakterisali kao teorije zavere, a koje su se ispostavile da su istinite. dosad se niko nije izvinio.
Kao npr?

Znači, svjestan si da širiš fake news?
Fakt čekeri su lani brisali i banirali svakog tko je spominjao covid pasoše i da je virus potekao iz laboratorija, to su sve vćbile teorije zavjere. Covid pasoši su realnost, a teoriju o neskuhanom šišmišu kojeg je pojeo pangolin na tržnici u Wuhanu više ne drže relevantnom ni u Kini. Najlakše je sve otpisati kao teoriju zavjere.
Nivo gluposti koje antivaxeri pišu prelazi svaku normu. To su čiste laži, dezinformacije i izmišljotine. Meni stvarno nije jasno zbog kojeg cilja to rade.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44881
Joined: 29/12/2005 01:20

#8569 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

JohnnyS wrote: 19/06/2021 10:30
Point. wrote: 19/06/2021 01:11
saint_mirad wrote: 19/06/2021 01:08

sekundu nakon sto vi vakcinasi uputite multipla izvinjenja za stvari koje ste okarakterisali kao teorije zavere, a koje su se ispostavile da su istinite. dosad se niko nije izvinio.
Kao npr?

Znači, svjestan si da širiš fake news?
Fakt čekeri su lani brisali i banirali svakog tko je spominjao covid pasoše i da je virus potekao iz laboratorija, to su sve vćbile teorije zavjere. Covid pasoši su realnost, a teoriju o neskuhanom šišmišu kojeg je pojeo pangolin na tržnici u Wuhanu više ne drže relevantnom ni u Kini. Najlakše je sve otpisati kao teoriju zavjere.
Kakvi su to fact checkeri? To su neki moderatori po drustvenim mrezama. Ako su banirali zbog takvih stvari to je glupost.

Imaju mediji koji profesionalno fact check neke izjave politicara i slicno. Ja na njih mislim kad pricam o fact checking, ne na nekog pametnjakovica sa fejsbuka.

Inace generalno, spominjanje Covid pasosa i spekulacije o porijeklu virusa ne spadaju u domenu fakata. Ako nesto nije dokazano to nije fakat. Isto tako ako neko predvidja Covid pasose, to nije fakat koji se moze poreci.

Medjutim ako neko TVRDI da je virus namjerno pusten iz laba ili ako neko TVRDI da ce svjetske vlade zabraniti putovanje bez vakcinacija to je vec druga stvar. Misljenja se ne mogu fact checkirati, tvrdnje mogu.
No opet ponavljam, ni jedna od ovih stvari po meni nije dovoljna za baniranje sa drustvenih mreza ili slicno. Neke druge jesu.

No generalno ako siris paniku i strah u vremenu krize i pandemije gdje sitne stvari mogu pridonjeti sirenju iste…onda ne vrijede bas ista pravila.
_BJ_Love_
Posts: 71
Joined: 17/06/2021 22:31

#8570 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by _BJ_Love_ »

vet wrote: 19/06/2021 14:11
_BJ_Love_ wrote: 19/06/2021 13:33
Image
Ovaj period od 28 dana od dana vakcinacije za određivanje smrtnih slučajeva od vakcine je besmislen i može se odnositi samo na posljedice grušanja krvi (infarkt, moždani udar, tromboza itd.) Međutim, ukoliko spike-proteini imaju karakteristike priona, te se tako i ponašaju, onda do prvih simptoma prionske bolesti (spongiformni encefalitis, bolest kravljeg ludila ili krojcfeld-jakobova bolest) može proći i godina dana a smrt će usljediti nekoliko mjeseci nakon toga.

Nadalje, postoji i dosta indikacija da se u tijelu vakcinisanog stvara i „magnetna komponenta“ ili „interfejs“, tako da nakon njenog prikopčavanja na „centralni kompjuter“, preko 5G mreže, on može biti „iskopčan“ ili „odjavljen“ odavdje uz pomoć daljinske kontrole, što takođe može, na prvi pogled, izgledati kao infarkt ili moždani udar?! Isto tako, čovjeka se može daljinski navesti da izvrši samoubistvo ili ubija druge, uz pomoć kontrole njegove svijesti preko interfejsa. [Ova tehnologija odavno postoji i davno je isprobana na hiljadama ljudi (pretraživač ali ne Google: „Targeted individuals“ TIs)]

..
To je samo u Škotskoj, ne znam šta oni nama ovdje iznose i prezentiraju kao statistiku smrti i nuspojava od vakcina (znas onu pricu sta je 1k umrlih na 100 miliona doza), mišljenja sam da to treba pomnožit najmanje sa x 100 jer lazu,lazu jako puno, sjećas se kad nije bilo vakcina tada su svaku smrt proglašavali kao Covid19, a sad kad neko umre poslje vakcine kazu srcani udar, srce nije izdrzalo i ostale suplje, znas i sam da je dedžal majstor laži i prevara, sama riječ dajjal na arapskom znači obmana...ovo je izuzetno visoka smrtnost za malu Škotsku koja ima 5 miliona stanovnika...Medjutim buduci da se ovdje radi experimentalnoj genskoj terapiji tzv vakcinama, mislim da ovdje ima i dosta placeboa, tek tada su ovi podaci zastrasujuci...

naravno, to što piseš su dugoročni efekti, ali nekog spuca i u roku mjesec, a nekog stigne za godinu - dvije (zombi faza)...
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8571 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#8572 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

saint_mirad wrote: 19/06/2021 01:08 sekundu nakon sto vi vakcinasi uputite multipla izvinjenja za stvari koje ste okarakterisali kao teorije zavere, a koje su se ispostavile da su istinite. dosad se niko nije izvinio.
I na kosovu ste pobedili.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#8573 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GandalfSivi »

Idemo dalje. Da li se Jesse Duplantis vakcinisao? Za neupucene to je ona gnjida od covjeka (evangelisticki svestenik) koji je trazio od ljudi da ne idu doktoru i da se ne lijece, nego da posalju pare njemu da bi mogao kupiti cetvrti avion. Jos jedan od ucitelja ovog rasiste koji jos uvijek ovdje svoju ideologiju prosipa...
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8574 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Osiguravajuća društva smatraju kovid-vakcine eksperimentalnim (kao što one to i jesu, mada to ne možemo čuti od službenih medija), te zdravstveno osiguranje ne pokriva štetne posljedice nastale od kovid-vakcina, što se može vidjeti negdje na 7-moj minuti ovog videa:





…a znamo i to da su proizvođači vakcina, takođe, izuzeti od odgovornosti za sve štetne posljedice njihovih proizvoda. Znači, ko je popušio u sklopu eksperimenta - popušio je.

Last edited by vet on 20/06/2021 08:27, edited 1 time in total.
User avatar
zubi
Posts: 5136
Joined: 16/07/2009 00:27

#8575 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by zubi »

vet wrote: 20/06/2021 08:13 Osiguravajuća društva smatraju kovid-vakcine eksperimentalnim (kao što one to i jesu, mada to ne možemo čuti od službenih medija), te zdravstveno osiguranje ne pokriva štetne posljedice nastale od kovid-vakcina, što se može vidjeti negdje na 7-moj minuti ovog videa:

https://odysee.com/@TimTruth:b/Pilotsdy ... ingout-1:b

…a znamo i to da su proizvođači vakcina, takođe, izuzeti od odgovornosti za sve štetne posljedice njihovih proizvoda. Znači, ko je popušio u sklopu eksperimenta - popušio je.

:lol:
Locked