Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
adsubzero
Posts: 3003
Joined: 08/02/2013 15:52

#6276 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by adsubzero »

Industrialyzer wrote: 23/01/2021 13:13 Eno nova teorija ljudi slicnih ovom Lao Ce, Bidenova inauguracija je bila lazna :lol:


Interesantno je da ljudi koji dijele takve vijesti i vjeruju u to, dijele i ove zavjere vezane za Covid.
Ma stvar je vrlo jasna, nemaju ljudi dovoljno uzbudjenja u zivotu, pa je ovo nacin da se zabave jer oni ZELE da se nesto kontroverzno desava.
belfy
Posts: 7689
Joined: 06/08/2007 09:00

#6277 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by belfy »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 22/01/2021 20:53
belfy wrote: 22/01/2021 16:49
lijepo si poceo, a i trudio da se nametnes u diskusiju. eto, uspio si i dobio si odgovor. sada kada vidim sta nadalje pises poprilicno sam siguran da vise nisam dobar sugovornik. iz istih razloga opisanih iznad u odgovoru Dozeru. pricali smo o jednom, a sada siris stative ne bi li prosao kakav gol. nisam od te rabote... :kakoste:
Ha gledaj, ne tumacimo i ne vidimo svi na isti nacin svijet i dogadjaje oko sebe. Neko misli da je se vecina stvari oko njega desava slucajno, neko misli da se stvari desavaju sa namjerom. Doduse, ta je prica/dilema je sa nama pd postanka svijeta, Veliki Prasak ili Bog, nauka ili religija.

Neko vjeruje u sve sta mu se kaze, neko ne vjeruje, neko misli da je onaj sto vjeruje teski naivac lisen bilo kakvog kritickog razmisljanja, da se bavi nebitnim temama ocekujuci da neko drugi razmislja za njega, ujedino i pripadnik zaglupljene generacije koja je sve dobila na gotovo i za nista, bitno, se nije izborila i da ce to dobijeno na guzove uskoro da izgubi dok neko misli da je ovaj sto ne vjeruje paranoik sa aluminijskom folijoj na glavi, nepismeno - neobrazovana budala i retardirani teoreticar zavjere koji ocekuje da ce ga neko cipovati i misli da ga truju sa namjerom( mislim da sam posteno podijelio pridjeve i opise, da ne bi ispalo da te vrijedjam :mrgreen: )

U sustini neces daleko stici bez provjere i trazenja vise izvora i vise razlicitih misljenja o bilo cemu. Opet, naravno, mozes pogrijesiti i donijeti pogresan sud. Ono sto ce se desiti ce definisati ko je bio u pravu, a ko je ispao tupan. Iskreno se nadam da ja nisam u pravu, al fakat.
sve ja to jako dobro razumijem, zato sam i rekao da tu nadalje nisam dobar sugovornik.

evo ti primjer LaoCe-a koji post pocinje sa: "Još malo prave nauke, činjenica, objektivnosti i istine:" u toj prici nema rasprave. mozes samo da se svadjas u nedogled. ti si slicno napravio nakon sto si pokusavao da se ubacis u raspravu sa jednom pricom, a onda okrenuo na suprotnu stranu. vec rekoh, meni je tu sve jasno i tu nisam dobar sugovornik.
adsubzero
Posts: 3003
Joined: 08/02/2013 15:52

#6278 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by adsubzero »

belfy wrote: 23/01/2021 14:17
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 22/01/2021 20:53
belfy wrote: 22/01/2021 16:49
lijepo si poceo, a i trudio da se nametnes u diskusiju. eto, uspio si i dobio si odgovor. sada kada vidim sta nadalje pises poprilicno sam siguran da vise nisam dobar sugovornik. iz istih razloga opisanih iznad u odgovoru Dozeru. pricali smo o jednom, a sada siris stative ne bi li prosao kakav gol. nisam od te rabote... :kakoste:
Ha gledaj, ne tumacimo i ne vidimo svi na isti nacin svijet i dogadjaje oko sebe. Neko misli da je se vecina stvari oko njega desava slucajno, neko misli da se stvari desavaju sa namjerom. Doduse, ta je prica/dilema je sa nama pd postanka svijeta, Veliki Prasak ili Bog, nauka ili religija.

Neko vjeruje u sve sta mu se kaze, neko ne vjeruje, neko misli da je onaj sto vjeruje teski naivac lisen bilo kakvog kritickog razmisljanja, da se bavi nebitnim temama ocekujuci da neko drugi razmislja za njega, ujedino i pripadnik zaglupljene generacije koja je sve dobila na gotovo i za nista, bitno, se nije izborila i da ce to dobijeno na guzove uskoro da izgubi dok neko misli da je ovaj sto ne vjeruje paranoik sa aluminijskom folijoj na glavi, nepismeno - neobrazovana budala i retardirani teoreticar zavjere koji ocekuje da ce ga neko cipovati i misli da ga truju sa namjerom( mislim da sam posteno podijelio pridjeve i opise, da ne bi ispalo da te vrijedjam :mrgreen: )

U sustini neces daleko stici bez provjere i trazenja vise izvora i vise razlicitih misljenja o bilo cemu. Opet, naravno, mozes pogrijesiti i donijeti pogresan sud. Ono sto ce se desiti ce definisati ko je bio u pravu, a ko je ispao tupan. Iskreno se nadam da ja nisam u pravu, al fakat.
sve ja to jako dobro razumijem, zato sam i rekao da tu nadalje nisam dobar sugovornik.

evo ti primjer LaoCe-a koji post pocinje sa: "Još malo prave nauke, činjenica, objektivnosti i istine:" u toj prici nema rasprave. mozes samo da se svadjas u nedogled. ti si slicno napravio nakon sto si pokusavao da se ubacis u raspravu sa jednom pricom, a onda okrenuo na suprotnu stranu. vec rekoh, meni je tu sve jasno i tu nisam dobar sugovornik.
Kakav Lao Ce botina teska, covjek blokirao bilo koga ko je pokusavao diskutovati sa njim i ovdje samo vodi neke smijesne monologe. :lol:
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#6279 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

Industrialyzer wrote: 23/01/2021 13:13 Eno nova teorija ljudi slicnih ovom Lao Ce, Bidenova inauguracija je bila lazna :lol:


Interesantno je da ljudi koji dijele takve vijesti i vjeruju u to, dijele i ove zavjere vezane za Covid.
Pa sta bi s Bidenom, da li su ljudi gusteri u pitanju :lol: :lol:

Meni je najjaca ona da ptice ne postoje :shock:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#6280 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

Mogy87 wrote: 23/01/2021 14:51
Industrialyzer wrote: 23/01/2021 13:13 Eno nova teorija ljudi slicnih ovom Lao Ce, Bidenova inauguracija je bila lazna :lol:


Interesantno je da ljudi koji dijele takve vijesti i vjeruju u to, dijele i ove zavjere vezane za Covid.
Pa sta bi s Bidenom, da li su ljudi gusteri u pitanju :lol: :lol:

Meni je najjaca ona da ptice ne postoje :shock:
Kako je Carli rekao iz dana u dan ce nam sada biti otkrivani cudesni slatki dogadjai za koje nismo znali kao sto je i ovaj koji je izasao juce petak 22 jan. Cula sam vec negde tu vest ali nisam reagovala dok nisam sada dobila vec tri potvrde sa raznih izvora...
Tramp je dao zakletvu u 11:58 20 januara u BK unutra dok je pedobajadera davao svoju laznu napolju u 11:48. Tramp je dalje LEGALNI predsednik Amerike a pedobajadera ilegalni lazni predsednik kompanije koja je unistena 😂
Ovo je moralo da se uradi jer je on LEGALNO dobio 3/4 americkih glasova i odneo pobedu 3 novembra i naravno da ni vojska ni Tramp ni alijansa ni GF ni patriote Amerike ne bi dali na ovako glup nacin svoju zemlju komunistima i lazovima posle svega sta su uradili i pored toliko savrsenog plana koji je obradjivan deceniju i vise!
Nemojte se dati zavarati tako lako i na tako glup nelogicni nacin......
Informisite se......
A sada samo jos da posjasnim ono iscurelo a svi znamo ............... e pa nije bas tako jer ono sto iscuri iscuri nama svetlosnim ratnicima koji se borimo da istina izadje i oslobadja znaci za jedne iscurela infomracija koja ce jednom biti javno recena za spavace. Znaci za do nas su dosle info a do njih jos nisu. To je isto ono kad kazem za jedne je klon za druge original vest je ista. Mi smo sada saznali a ostali ce kad dodje za njih vreme preko javnih medija.

Pa se ti raspravljaj :lol:
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6281 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Korona konc. logor u Njemačkoj

User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6282 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Image
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6283 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Đe je onaj belfy, a i drugi, koji se pozivao na Izrael u vezi vakcinacije. Izvolite :mrgreen:
Helsinki Committee to declare Pfizer performing unauthorized human experiment in Israel

https://www.israelnationalnews.com/News ... WmZU-tKjZU
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#6284 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

Industrialyzer wrote: 23/01/2021 16:22
Mogy87 wrote: 23/01/2021 14:51
Industrialyzer wrote: 23/01/2021 13:13 Eno nova teorija ljudi slicnih ovom Lao Ce, Bidenova inauguracija je bila lazna :lol:


Interesantno je da ljudi koji dijele takve vijesti i vjeruju u to, dijele i ove zavjere vezane za Covid.
Pa sta bi s Bidenom, da li su ljudi gusteri u pitanju :lol: :lol:

Meni je najjaca ona da ptice ne postoje :shock:
Kako je Carli rekao iz dana u dan ce nam sada biti otkrivani cudesni slatki dogadjai za koje nismo znali kao sto je i ovaj koji je izasao juce petak 22 jan. Cula sam vec negde tu vest ali nisam reagovala dok nisam sada dobila vec tri potvrde sa raznih izvora...
Tramp je dao zakletvu u 11:58 20 januara u BK unutra dok je pedobajadera davao svoju laznu napolju u 11:48. Tramp je dalje LEGALNI predsednik Amerike a pedobajadera ilegalni lazni predsednik kompanije koja je unistena 😂
Ovo je moralo da se uradi jer je on LEGALNO dobio 3/4 americkih glasova i odneo pobedu 3 novembra i naravno da ni vojska ni Tramp ni alijansa ni GF ni patriote Amerike ne bi dali na ovako glup nacin svoju zemlju komunistima i lazovima posle svega sta su uradili i pored toliko savrsenog plana koji je obradjivan deceniju i vise!
Nemojte se dati zavarati tako lako i na tako glup nelogicni nacin......
Informisite se......
A sada samo jos da posjasnim ono iscurelo a svi znamo ............... e pa nije bas tako jer ono sto iscuri iscuri nama svetlosnim ratnicima koji se borimo da istina izadje i oslobadja znaci za jedne iscurela infomracija koja ce jednom biti javno recena za spavace. Znaci za do nas su dosle info a do njih jos nisu. To je isto ono kad kazem za jedne je klon za druge original vest je ista. Mi smo sada saznali a ostali ce kad dodje za njih vreme preko javnih medija.

Pa se ti raspravljaj :lol:
Sta procitah :shock: :shock: :shock:
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6285 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Kada od PCR zamijeniš slova, dobiješ PRC a što je skračeno od prcanje u mozak :D
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#6286 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

Mogy87 wrote: 24/01/2021 08:33
Industrialyzer wrote: 23/01/2021 16:22
Mogy87 wrote: 23/01/2021 14:51

Pa sta bi s Bidenom, da li su ljudi gusteri u pitanju :lol: :lol:

Meni je najjaca ona da ptice ne postoje :shock:
Kako je Carli rekao iz dana u dan ce nam sada biti otkrivani cudesni slatki dogadjai za koje nismo znali kao sto je i ovaj koji je izasao juce petak 22 jan. Cula sam vec negde tu vest ali nisam reagovala dok nisam sada dobila vec tri potvrde sa raznih izvora...
Tramp je dao zakletvu u 11:58 20 januara u BK unutra dok je pedobajadera davao svoju laznu napolju u 11:48. Tramp je dalje LEGALNI predsednik Amerike a pedobajadera ilegalni lazni predsednik kompanije koja je unistena 😂
Ovo je moralo da se uradi jer je on LEGALNO dobio 3/4 americkih glasova i odneo pobedu 3 novembra i naravno da ni vojska ni Tramp ni alijansa ni GF ni patriote Amerike ne bi dali na ovako glup nacin svoju zemlju komunistima i lazovima posle svega sta su uradili i pored toliko savrsenog plana koji je obradjivan deceniju i vise!
Nemojte se dati zavarati tako lako i na tako glup nelogicni nacin......
Informisite se......
A sada samo jos da posjasnim ono iscurelo a svi znamo ............... e pa nije bas tako jer ono sto iscuri iscuri nama svetlosnim ratnicima koji se borimo da istina izadje i oslobadja znaci za jedne iscurela infomracija koja ce jednom biti javno recena za spavace. Znaci za do nas su dosle info a do njih jos nisu. To je isto ono kad kazem za jedne je klon za druge original vest je ista. Mi smo sada saznali a ostali ce kad dodje za njih vreme preko javnih medija.

Pa se ti raspravljaj :lol:
Sta procitah :shock: :shock: :shock:
Neki svjetlosni ratnik, najbolji prijatelj ovog Lao Ce :lol: vidis da je skontao da, ako zamjenis slova PCR dobijes PRC, nevaljac mali duhoviti :lol:
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#6287 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

Industrialyzer wrote: 24/01/2021 12:52
Mogy87 wrote: 24/01/2021 08:33
Industrialyzer wrote: 23/01/2021 16:22




Pa se ti raspravljaj :lol:
Sta procitah :shock: :shock: :shock:
Neki svjetlosni ratnik, najbolji prijatelj ovog Lao Ce :lol: vidis da je skontao da, ako zamjenis slova PCR dobijes PRC, nevaljac mali duhoviti :lol:
:mrgreen: super tajni podatak do kojeg je dosla ona za koji niko ne zna, ali ga eto ona objavljuje javno na drustvenim mrezama.

Ali psttttt nemoj nikome reci :mrgreen:
belfy
Posts: 7689
Joined: 06/08/2007 09:00

#6288 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by belfy »

Lao Ce wrote: 23/01/2021 21:50 Đe je onaj belfy, a i drugi, koji se pozivao na Izrael u vezi vakcinacije. Izvolite :mrgreen:
Helsinki Committee to declare Pfizer performing unauthorized human experiment in Israel

https://www.israelnationalnews.com/News ... WmZU-tKjZU
tu je belfy. procitao i to sto si postao i hvala ti na tome, jer u clanku lijepo pise:
"Update: After publication of the Calcalist report, Helsinki Committee Chairman Prof. Eitan Friedman issued a denial, saying that he and the entire Helsinki Committee continues to recommend the vaccine in those not contraindicated, continuing that "the vaccine is not a clinical trial. It is based on clinical study, it is based on experimentation. There is no connection between the vaccine and a clinical test.""

nisi ni procitao dalje od naslova, jel tako?
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6289 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Image
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6290 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Nema kraja ovoj covid hebacini, pa vi gledajte šta ćete dalje
New Zealand has reported its first case of Covid-19 outside of a quarantine facility in more than two months.

Health officials said a 56-year-old woman who had recently returned from Europe tested positive 10 days after completing a compulsory two-week period of managed isolation.

https://www.bbc.com/news/world-asia-55785787
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6291 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

belfy wrote: 24/01/2021 13:24
Lao Ce wrote: 23/01/2021 21:50 Đe je onaj belfy, a i drugi, koji se pozivao na Izrael u vezi vakcinacije. Izvolite :mrgreen:
Helsinki Committee to declare Pfizer performing unauthorized human experiment in Israel

https://www.israelnationalnews.com/News ... WmZU-tKjZU
tu je belfy. procitao i to sto si postao i hvala ti na tome, jer u clanku lijepo pise:
"Update: After publication of the Calcalist report, Helsinki Committee Chairman Prof. Eitan Friedman issued a denial, saying that he and the entire Helsinki Committee continues to recommend the vaccine in those not contraindicated, continuing that "the vaccine is not a clinical trial. It is based on clinical study, it is based on experimentation. There is no connection between the vaccine and a clinical test.""

nisi ni procitao dalje od naslova, jel tako?
Ma zaprijetili mu. Klasika zastrašivanja. Đe ćeš pričati protiv vakcine.
belfy
Posts: 7689
Joined: 06/08/2007 09:00

#6292 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by belfy »

Lao Ce wrote: 24/01/2021 14:51
belfy wrote: 24/01/2021 13:24
Lao Ce wrote: 23/01/2021 21:50 Đe je onaj belfy, a i drugi, koji se pozivao na Izrael u vezi vakcinacije. Izvolite :mrgreen:

tu je belfy. procitao i to sto si postao i hvala ti na tome, jer u clanku lijepo pise:
"Update: After publication of the Calcalist report, Helsinki Committee Chairman Prof. Eitan Friedman issued a denial, saying that he and the entire Helsinki Committee continues to recommend the vaccine in those not contraindicated, continuing that "the vaccine is not a clinical trial. It is based on clinical study, it is based on experimentation. There is no connection between the vaccine and a clinical test.""

nisi ni procitao dalje od naslova, jel tako?
Ma zaprijetili mu. Klasika zastrašivanja. Đe ćeš pričati protiv vakcine.
kojem "njemu" su zaprijetili?
da vidim da li razumijem. novine napisu da si ti nesto izjavio, a ti se onda javis da nisi. iz toga se jednostavno da zakljuciti da te neko zastrasio, pa ne smijes priznati ono sto su novine slagale? jel to ta logika?
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6293 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

belfy wrote: 24/01/2021 15:06
Lao Ce wrote: 24/01/2021 14:51
belfy wrote: 24/01/2021 13:24
tu je belfy. procitao i to sto si postao i hvala ti na tome, jer u clanku lijepo pise:
"Update: After publication of the Calcalist report, Helsinki Committee Chairman Prof. Eitan Friedman issued a denial, saying that he and the entire Helsinki Committee continues to recommend the vaccine in those not contraindicated, continuing that "the vaccine is not a clinical trial. It is based on clinical study, it is based on experimentation. There is no connection between the vaccine and a clinical test.""

nisi ni procitao dalje od naslova, jel tako?
Ma zaprijetili mu. Klasika zastrašivanja. Đe ćeš pričati protiv vakcine.
kojem "njemu" su zaprijetili?
da vidim da li razumijem. novine napisu da si ti nesto izjavio, a ti se onda javis da nisi. iz toga se jednostavno da zakljuciti da te neko zastrasio, pa ne smijes priznati ono sto su novine slagale? jel to ta logika?
Zašto bi novine slagale nešto? Novine sve što napišu je istina, jel tako?
belfy
Posts: 7689
Joined: 06/08/2007 09:00

#6294 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by belfy »

Lao Ce wrote: 24/01/2021 15:08
belfy wrote: 24/01/2021 15:06
Lao Ce wrote: 24/01/2021 14:51

Ma zaprijetili mu. Klasika zastrašivanja. Đe ćeš pričati protiv vakcine.
kojem "njemu" su zaprijetili?
da vidim da li razumijem. novine napisu da si ti nesto izjavio, a ti se onda javis da nisi. iz toga se jednostavno da zakljuciti da te neko zastrasio, pa ne smijes priznati ono sto su novine slagale? jel to ta logika?
Zašto bi novine slagale nešto? Novine sve što napišu je istina, jel tako?
pa, kad ih ti postavis, onda mora da su istina. kako ti ono vec prije napisa o istom...

elem, nisi los trol, ali mislim da ti treba jos prakse, tako da podrzavam ovaj tvoj trud. keep going! :thumbup:
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6295 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Lao Ce wrote: 24/01/2021 14:31 Image
Koji su ovo marifetluci sa cijelim ovim covid projektom da ni sami njeni kreatori i učesnici ne mogu popuniti sve rupe. Toliko je sve bušno i smješno.
Sada nezainteresovanost i krah vakcinacije u Evropi opravdavaju sa time da nema vakcina na tržištu :mrgreen:

Pa onda uvode novi lijek :lol:

Ono LZN ili nit znaš jesi li poš'o ili doš'o :mrgreen:
Coronavirus: Germany to use new antibody-based drug
Health Minister Jens Spahn has said the government has purchased a new drug to help fight COVID-19 amid a vaccine shortage. Germany will be the first EU nation to use the medicine, which was also given to Donald Trump.

https://www.dw.com/en/coronavirus-germa ... oPmkFg169E
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6296 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

belfy wrote: 24/01/2021 15:11
Lao Ce wrote: 24/01/2021 15:08
belfy wrote: 24/01/2021 15:06
kojem "njemu" su zaprijetili?
da vidim da li razumijem. novine napisu da si ti nesto izjavio, a ti se onda javis da nisi. iz toga se jednostavno da zakljuciti da te neko zastrasio, pa ne smijes priznati ono sto su novine slagale? jel to ta logika?
Zašto bi novine slagale nešto? Novine sve što napišu je istina, jel tako?
pa, kad ih ti postavis, onda mora da su istina. kako ti ono vec prije napisa o istom...

elem, nisi los trol, ali mislim da ti treba jos prakse, tako da podrzavam ovaj tvoj trud. keep going! :thumbup:
Sve je istina drug, nema laži, nema prevare. Nema šta da se brineš. Živiš u svijetu gdje vlade brinu o svojim građanima, gdje nema nepoštenja, korupcije, prevare, laži, sve je idilično. Nema ucjena, nema naslija, nema ratova, nema velika riba jede malu ribu, nema interesa, nema zla, sve popločano zlatom.

Kad su onog japanskog nobelovca natjerali da promijeni mišljenje o porijeklu virusa s početka epidemije, pa je morao nešto izmišljati. Elem nejse, vjeruj u šta hoćeš.
belfy
Posts: 7689
Joined: 06/08/2007 09:00

#6297 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by belfy »

Lao Ce wrote: 24/01/2021 15:19
belfy wrote: 24/01/2021 15:11
Lao Ce wrote: 24/01/2021 15:08

Zašto bi novine slagale nešto? Novine sve što napišu je istina, jel tako?
pa, kad ih ti postavis, onda mora da su istina. kako ti ono vec prije napisa o istom...

elem, nisi los trol, ali mislim da ti treba jos prakse, tako da podrzavam ovaj tvoj trud. keep going! :thumbup:
Sve je istina drug, nema laži, nema prevare. Nema šta da se brineš. Živiš u svijetu gdje vlade brinu o svojim građanima, gdje nema nepoštenja, korupcije, prevare, laži, sve je idilično. Nema ucjena, nema naslija, nema ratova, nema velika riba jede malu ribu, nema interesa, nema zla, sve popločano zlatom.

Kad su onog japanskog nobelovca natjerali da promijeni mišljenje o porijeklu virusa s početka epidemije, pa je morao nešto izmišljati. Elem nejse, vjeruj u šta hoćeš.
nista nije istina drug. sve su lazi i sve prevare. moras ostati zabrinut. zivis u svijetu gdje se vlade ne brinu o svojim gradjanima, gdje postoji samo neposteno, koruptivno, prevare, lazi, nista nije idilicno. stalne ucjene, puno nasilja, ratova, gdje samo postoji velika riba koja jede malu, gdje su samo interesi, zlo i nista nije poplocano zlatom.

kao kad je jedan bosanski forumas promijenio misljenje o porijeklu virusa s pocetka epidemije, pa je morao predociti cinjenice. elem, ne vjeruj ni u sta.
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6298 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Još malo 'trolanja' za raju :D
Experts and manufacturers warn: FFP2 masks do NOT protect against viruses!

https://unser-mitteleuropa.com/experten ... 2MAlbySzjM
Although politicians are currently doing everything they can to fool the citizen and convince them that wearing so-called FFP2 protective masks against the transmission of the corona virus is effective, the well-known experts and manufacturers disagree. In many cases, they even consider it dangerous and absolutely counterproductive to wear FFP2 jackets, as will be the case in Bavaria and soon all of Austria. Quite apart from the fact that even the Robert Koch Institute warns of the health risks posed by these types of masks
There are neither reliable clinical / epidemiological studies nor other scientific evidence. The few experimental studies come to different results. The better external protection is in any case controversial and (so far) not verifiable.

The better self-protection of FFP2 masks compared to conventional mouth and nose protection can also be questioned. Various studies show that it makes no difference whether an MNS or an FFP2 mask is worn. "It is also internationally recommended to wear a MNS when caring for C19 patients or suspected cases (for non-aerosol-generating activities) and this is seen as sufficient," said Weissflog, who concluded:

"In summary, it can be stated that a greater external protection effect through FFP2 masks has not been proven, a greater self-protection effect through FFP2 masks compared to a med. MNS is also not proven. "
Manufacturers warn in instruction leaflets. "Does not protect against viruses"

And: almost all European manufacturers of FFP protection masks warn in their instruction leaflets that FFP1 and FFP2 masks do NOT protect against viruses. Only FFP3 masks do this, which in turn may only be worn for a very short time due to the risk of damage to health.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8580
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#6299 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Pitar sa Kariba »

Bille, Bille gdje ce ti dusa Bille...

Image
:mrgreen:
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#6300 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Pitar sa Kariba wrote: 24/01/2021 16:26 Bille, Bille gdje ce ti dusa Bille...

Image
:mrgreen:
Ovo je već bilo i naravno opet trolanje kad se nema ništa reći. Vi apsolutno nemate ništa reći da odbranite ovu covid ublehu i projekat osim naravno ovakvih miniranja, spinovanja itd. Bušni ste u vugla kao maske kroz koje virus prolazi kao propuh :mrgreen:
Locked