Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
RtrnOfSalisbury
Posts: 3563
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#10126 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by RtrnOfSalisbury »

...situvacija je nadapeta :skoljka: :skoljka:
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#10127 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Blitz1 »

Zabranjeno je komentirati rad moderacije. Ako vam se ne sviđa ova tema, dajte se prebaciti na vic dana pa tamo komentirajte.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#10128 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Bloo »

saint_mirad wrote: 06/01/2022 15:39 jako je indikativno da se odjednom pojavio ovaj system admim gentoo na temi o covidu i zaključao je iako nikad tamo ne zalazi, niti piše išta.

smatram da se radi o supresiji istine (niko nije prekršio pravila one teme da bi bila zaključana) i pokušaju getoizacije 'antivaksera' tako što će imat samo jednu temu - onu o teorijama zavere.

treba bit značajno slep pored očiju pa ne videti da su se teorije obistinile. ova tema je neadekvatna, trebamo temu istina o plandemiji.
2 sedmice
Komentarisanje rada administracije
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#10129 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Bloo »

Trappist wrote: 06/01/2022 15:44 Moze li se znati sto je moderator (valjda, ne znam sta je onaj frajer koji nije slova napisao na onoj temi) zakljucao temu o koroni i stavio ovu kao alternativnu? Na onoj temi se jako rijetko spominjale teorije zavjere kao ovdje, pogotovo 5g, bil gejc i slicna sranja. Ja sam licno najvise dijelio clanke sa zvanicnih izvora ili najpopularnijih portala, i oko toga se vecinom vrtila rasprava. Kakve su ovo nebuloze sad ?
2 sedmice
Komentarisanje rada moderacije
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#10130 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by cassius »

:lol: :lol:
DonieBrasco
Posts: 15184
Joined: 31/08/2016 16:09

#10131 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by DonieBrasco »

Da li je neko od fanova Novaka pokusao na isti nacin da uđe u Australiju i prisustvuje turniru ? Bas me zanima kako bi se oni proveli kao anonimusi kad je kao zvijezda zatvoren.
User avatar
Javelin21
Posts: 11
Joined: 07/01/2022 15:09

#10132 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Javelin21 »

RtrnOfSalisbury wrote: 06/01/2022 15:59 ...situvacija je nadapeta :skoljka: :skoljka:
mlogo napeta
User avatar
Javelin21
Posts: 11
Joined: 07/01/2022 15:09

#10133 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Javelin21 »

Dado dijasporitus wrote: 03/01/2022 19:01 Prve dvije vakcine uzeo bez puno predomisljanja ali za ovu trecu
necu :D
cim ne traze trecu za putovanja, necu je ni primiti
dvije jesam i putujem najnormalnije
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10134 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Njanjavi »

Kako ja uzivam otkako je ove pandemije, ne mogu vam opisat, iskreno.
Uzivam u raspadu drustva, nemoci institucija, uzivam u skidanju mrene sa ociju ovcama, doduse većina i dalje trpa glavu u pjesak al hajd.
Društvo i globalne institucije su pokazale i dokazale preko ovoga najblaze receno da su obscelitna forma organizovane kontrole populusa.
Sve vise i vise afera izlazi na vidjelo.
Nase mucke aka fadil i ekipa su mala maca sta se dogadja u engleskoj i americi oko stimanja tendera kronerima bliskim sa vladajućim skobaljima.
Narod se polako al sigurno budi.
Bice revolucija akb, social anarhija inshala <3
A oko korone, pa i debilu je bilo jasno da smjernice od početka vode u prolongiranje pandemije.
Prvo trubljenje o upotrebi dezinfekcijskih sredstava, a ovca ko ovca kad joj se tako nesto trubi maltene po hrani krene prskat smece.
Druga stvar, doktori su polozili za sva vremena.
Kljukanjem antibioticima na startu dok nisu znali jos nista.
Najlakse antibiotik kljuknut pa sta bude.
A doslovno i jedno i drugo doprinose slabljenju imunoloskog sistema ubijanjem dobrih bakterija u organizmu koje su prva linija odbrane.
Treca stvar, vakcine ne daju pravilno.
Komplikacije oko inflamacije srca i ugrusci nastaju jer skobalji ne paze kako daju vakcine.
Ovim vakcinama nije mjesto u krvozilnom sistemu.
A to se vrlo lako izbjegne tako sto ono povučeš krv u vakcinu ako je potrefilo krvnu zilu i prekidas to doziranje i stavljas novu iglu.
Cetvrta stvar koju je potvrdio i tvorac mrna vakcina je da se nikad, al doslovno nikad u toku pandemije ne vakcinise masovno sav populus.
Vec vakcinise samo najugrozeniji dio populusa kontrolisano.
Sa ovim masovnim vakcinisanjem su samo dali vjetra u krila viruscini da lakse i vise mutira maltene svakodnevno.
A sto se tice teorija zavjere, haj malo da i to ispunim.
Koga zanima to, guglajte crispr, primjeticete da je jedan od bitnijih alata u procesu i rna protein.
Food for though <3
User avatar
drag_gost
Posts: 5503
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#10135 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by drag_gost »

:lol:
melb26sa
Posts: 2447
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#10136 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by melb26sa »

Njanjavi wrote: 10/01/2022 11:05 Kako ja uzivam otkako je ove pandemije, ne mogu vam opisat, iskreno.
Uzivam u raspadu drustva, nemoci institucija, uzivam u skidanju mrene sa ociju ovcama, doduse većina i dalje trpa glavu u pjesak al hajd.
Društvo i globalne institucije su pokazale i dokazale preko ovoga najblaze receno da su obscelitna forma organizovane kontrole populusa.
Sve vise i vise afera izlazi na vidjelo.
Nase mucke aka fadil i ekipa su mala maca sta se dogadja u engleskoj i americi oko stimanja tendera kronerima bliskim sa vladajućim skobaljima.
Narod se polako al sigurno budi.
Bice revolucija akb, social anarhija inshala <3
A oko korone, pa i debilu je bilo jasno da smjernice od početka vode u prolongiranje pandemije.
Prvo trubljenje o upotrebi dezinfekcijskih sredstava, a ovca ko ovca kad joj se tako nesto trubi maltene po hrani krene prskat smece.
Druga stvar, doktori su polozili za sva vremena.
Kljukanjem antibioticima na startu dok nisu znali jos nista.
Najlakse antibiotik kljuknut pa sta bude.
A doslovno i jedno i drugo doprinose slabljenju imunoloskog sistema ubijanjem dobrih bakterija u organizmu koje su prva linija odbrane.
Treca stvar, vakcine ne daju pravilno.
Komplikacije oko inflamacije srca i ugrusci nastaju jer skobalji ne paze kako daju vakcine.
Ovim vakcinama nije mjesto u krvozilnom sistemu.
A to se vrlo lako izbjegne tako sto ono povučeš krv u vakcinu ako je potrefilo krvnu zilu i prekidas to doziranje i stavljas novu iglu.
Cetvrta stvar koju je potvrdio i tvorac mrna vakcina je da se nikad, al doslovno nikad u toku pandemije ne vakcinise masovno sav populus.
Vec vakcinise samo najugrozeniji dio populusa kontrolisano.
Sa ovim masovnim vakcinisanjem su samo dali vjetra u krila viruscini da lakse i vise mutira maltene svakodnevno.
A sto se tice teorija zavjere, haj malo da i to ispunim.
Koga zanima to, guglajte crispr, primjeticete da je jedan od bitnijih alata u procesu i rna protein.
Food for though <3
Sa vecinom se slazem osim da su inflamacije srca i ugrosci uzrokovani nepazljivim davanjem injekcije. Mislim da je stvarnost gora i da sama injekcija mRNA spike proteina uzrokuje i miokarditis, perikarditis, ugruske, srcane udare. Na theysayitsrare.com imas gomilu ljudi koji su sto licno zaplatili jednu od ovih nuspojava ili im je neko iz porodice/s posla/prijatelji zaplatili - u dosta slucajeva to je smrt nakon bustera koji su nevoljko uzeli jer im je doktor/prijatelj/porodica preporucila. Dosta ih ima da su umrli odmah nakon primitka prve doze a posebice sada kada u USA ganjaju i djecu od 5-11 godina da prime nesto sto im uopste ne treba.
I BTW, nevezano za teorije zavjera - knjiga RFK Jr o Fauciju je za obavezno citanje - sve sa citatima novina, medicinskih casopisa, vladinih istrazivanja.
ja71
Posts: 5390
Joined: 31/03/2006 14:45

#10137 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ja71 »

Da se i ja malo bacim u ove konspiracijske vode:

Alfa
Delta
Omikron
Lambda
Flurona
veiz
Posts: 421
Joined: 15/01/2010 20:39

#10138 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by veiz »

Znam da se umire i od vakcina ,samo neznam od kojih više(od astrazenece ili Pfizera)
Ako ko zna da mi javi
Htio bih TAŠTI preporučiti tu učinkovitiju.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#10139 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by salik79 »

Moze li jasnije biti sto se "Great reseta" tice?


Plastican primjer, posto upravo njega imenom i prezimenom spominje:


Image

Ali ovce ispranog mozga ce i dalje da bleje...
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#10140 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Sanjarko »

Narod, velikima nemoze nista realno, bas jutros sa starom pricam o tome, govorila ona za ove velike kako im se dopusta da izguraju male i kako sve vise bogastvo uvecavaju.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10142 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Njanjavi »

Koga zanima predlazem da poslusa epizodu joe rogana sa maajid nawazom, objavljena 19og februara, pa malo serite o 'teorijama' zavjere.
Ovo je praksa zavjere, nikakve teorije vise tu nema.
Locked