Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#8401 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by muhafuca »

Dead Man Walking wrote: 10/06/2021 20:49
vet wrote: 10/06/2021 17:04 .





..
Pa ko ga tjera da putuje? Svakako se nije putovalo zbog virusa, sad kad se zahvaljujuci vakcinama pocelo vracati u normalu, ukoliko neko ne zeli biti dio drustva ne mora. Svakako ste vi mentalno daleko ispred ovaca, cudi me kako niste na tehnoloski i socijalno nezavisnom nivou da nas odyebete? Kako mislite nastaviti sa zivotom kad mi vakcinisani poumiremo od vakcina ili predjemo na autopilot kod Gatesa (usput, zna li se sta nas ceka od ovo dvoje)?
u prividu demokratije koji je dirigovan od 1% (multimilijarderi iza scene) vecina uvjek diktira manjini.

nazalost vi koji ste podlegli histeriji i propagandi ste vecina.
Dead Man Walking
Posts: 6360
Joined: 28/05/2004 21:49

#8402 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dead Man Walking »

Ta vecina ce svakako, po vasoj prici, ubrzo biti ili na dzojstiku ili pod zemljom. Sta cete onda vi koji ste ostali pri pameti?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45199
Joined: 29/12/2005 01:20

#8403 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

muhafuca wrote: 10/06/2021 21:01 u prividu demokratije koji je dirigovan od 1% (multimilijarderi iza scene) vecina uvjek diktira manjini.
Kako mudra recenica. :facepalm:

Jeste, kakva je to demokratija gdje vecina odlucuje. :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50406
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#8404 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Bloo »

Ne citirajte ga vise...nema ga.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5621
Joined: 04/08/2020 19:22

#8405 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by -Chesterfield- »

Industrialyzer wrote: 10/06/2021 14:19
Otac_Porfirije wrote: 10/06/2021 13:50
Industrialyzer wrote: 10/06/2021 13:39

Da bi preispitao, moras imati neko temeljno predznanje. Da bi postao hirurg prvo moras poloziti anatomiju, histologiju, fiziologiju itd. da bi stvorio temelj. Isto tako ako zelis biti virolog prvo moras poloziti opcu mikrobiologiju, biohemiju, genetiku...

E ti sebe postavljas u poziciju da si sposoban analizitati hirurgiju bez preslusanog predavanja iz npr. histologije. Inteligentan covjek to sebi nikad ne bi dozvolio. Jednostavno ne poznajes materiju dovoljno da bi mogao kvalitetno odrediti sta je istina, a sta laz. Volis ti sebe u tu ulogu staviti zbog ega, ali druze, daleko je to od prave stvari :-D

I nemoj mi, zivota ti, sad nekakva pitanja postavljati koja su tebi nelogicna. Uzmi knjigu i uci, ako te zanima, inteligentni ljudi tako skupljaju informacije.
Pa ti hoćeš reć da svi virolozi isto misle o ovoj plandemiji? Oćeš se kladit da ima više ljudi sa jačim referencama od ovih koji ovo hendlaju a da ne podrzavaju ove zločine?
Zar virologija nije fake nauka? :lol:

Ako ti neko kaze da je ovaj virus vjestacki iz tog i tog razloga, a onda neko drugi kaze da je poptuno prirodan iz tog i tog razloga, osoba koja apsolutno nema nikakvo znanje iz te oblasti ce spekulativno izabrati i prikloniti se jednoj strani.

Licno poznajem mnogo ljudi iz te i srodnih oblasti i ne mogh se sjetiti da bilo ko smatra da je ovo neka vjestacki stvorena pandemija sa nekim visim ciljevima. Dok, poznajem dosta ljudi koji nemaju veze sa prirodnim naukama i naravno, imaju svoje sumnje. Ali dobro, te sumnje su rezultat neznanja.

Otprilike bi to bilo kao da neki ekonomisti pocnu tvrditi da nas ceka ekonomska kriza, a drugi kaze da to nece biti bas tako i obojica imaju dosta kompleksne argumente. Ja kao neko ko nema nikakvih dodirnih tacaka sa tim, jako tesko mogu odvagati koji od njih je upravu, dok ljudi iz te oblasti puno lakse i logicnije mogu shvatiti na koju stranu treba stati. Ja da bi shvatio kompleksne ekonomske argumente moram shvatiti osnove, i upravo tu filozofiju primjenjujem u stvarnom zivotu. Svakodnevno citam knjige o osnovima finansija i investiranja i smatram da cu za nekih 5 godina moci donijeti poprilicno dobru odluku gdje i kako ulagati novac. Do tada, sutim i ucim, i sto vise informacija imam, lakse napravim izbor.

Kako kaze Buffett, strah je odrat neznanja :mrgreen:
Prave (istinite) Informacije su ključ. Tako da i manje inteligentna osoba može saznati istinu.
Sve ostalo je nagađanje - lutrija.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#8406 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by muhafuca »

jeza u ledja wrote: 10/06/2021 21:06
muhafuca wrote: 10/06/2021 21:01 u prividu demokratije koji je dirigovan od 1% (multimilijarderi iza scene) vecina uvjek diktira manjini.
Kako mudra recenica. :facepalm:

Jeste, kakva je to demokratija gdje vecina odlucuje. :lol:
hajd ponovo procitaj
User avatar
Dozer
Posts: 28379
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#8408 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dozer »

In the meantime....

https://www.index.hr/vijesti/clanak/cdc ... 82640.aspx

Al' Moderna nije nasla vezu...bas me cudi 😀😀😀
Dead Man Walking
Posts: 6360
Joined: 28/05/2004 21:49

#8409 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dead Man Walking »

Dozer wrote: 10/06/2021 23:20 In the meantime....

https://www.index.hr/vijesti/clanak/cdc ... 82640.aspx

Al' Moderna nije nasla vezu...bas me cudi 😀😀😀

Znaci od toga da cemo pomrijeti i ici na autopilot kod Bilija, dodjosmo do 400tinjak slucajeva upale (bez posljedica na kraju), na 130 miliona vakcinisanih. Joj satanista sta nam rade, dje ce im dusa.
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8410 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

.





..
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8411 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Gornji video je bio za relaksiranje a ovdje ispod imamo - 'more serious staff':


Dr. Sherry Tenpenny Testifies to Ohio Congress - Protect Medical Freedom:


https://odysee.com/@TimTruth:b/tenpennyOhio:a


"Attempted Mass Genocide" MagnetGate Hypothesis From Medical Doctor #MagnetChallenge (Dr. T):


https://odysee.com/@TimTruth:b/Drtmagne ... thesis-1:c


...ili, ukratko rečeno, postoji dosta indikacija koje ukazuju na to da su kovid-vakcine - kemijsko-biološko oružje.

..
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#8412 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

vet wrote: 11/06/2021 10:32 Gornji video je bio za relaksiranje a ovdje ispod imamo - 'more serious staff':


Dr. Sherry Tenpenny Testifies to Ohio Congress - Protect Medical Freedom:


https://odysee.com/@TimTruth:b/tenpennyOhio:a


"Attempted Mass Genocide" MagnetGate Hypothesis From Medical Doctor #MagnetChallenge (Dr. T):


https://odysee.com/@TimTruth:b/Drtmagne ... thesis-1:c


...ili, ukratko rečeno, postoji dosta indikacija koje ukazuju na to da su kovid-vakcine - kemijsko-biološko oružje.

..
Spada li Sputnik V u biolosko oruzje i protiv koga se koristi?
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8413 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Industrialyzer wrote: 11/06/2021 11:57
vet wrote: 11/06/2021 10:32 Gornji video je bio za relaksiranje a ovdje ispod imamo - 'more serious staff':


Dr. Sherry Tenpenny Testifies to Ohio Congress - Protect Medical Freedom:


https://odysee.com/@TimTruth:b/tenpennyOhio:a


"Attempted Mass Genocide" MagnetGate Hypothesis From Medical Doctor #MagnetChallenge (Dr. T):


https://odysee.com/@TimTruth:b/Drtmagne ... thesis-1:c


...ili, ukratko rečeno, postoji dosta indikacija koje ukazuju na to da su kovid-vakcine - kemijsko-biološko oružje.

..
Spada li Sputnik V u biolosko oruzje i protiv koga se koristi?
I Sputnik V je kovid-vakcina. Nego, nije li interesantno i to kako se kroz medije (mnogi filmovi, uključujući i video iznad), za zombifikaciju ljudi uvijek okrivljuje virus za kojeg se “lijek” uvijek nalazi u šprici dok se sadržaj šprice nikad ne veže sa zombifikacijom. Naravno, kad čovjek zna da poruke koje nam mediji šalju treba okrenuti naopačke, onda se neće dati zbuniti tj. znaće odakle vjetar duva.

(Ono svjedočenje pred kongresom doktorice Tenpenny imaće istorijski značaj bez obzira na trenutnu cenzuru.)


..
User avatar
Dozer
Posts: 28379
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#8414 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dozer »

:thumbup:
Samo polako.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#8416 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

vet wrote: 11/06/2021 12:46
Industrialyzer wrote: 11/06/2021 11:57
vet wrote: 11/06/2021 10:32 Gornji video je bio za relaksiranje a ovdje ispod imamo - 'more serious staff':


Dr. Sherry Tenpenny Testifies to Ohio Congress - Protect Medical Freedom:


https://odysee.com/@TimTruth:b/tenpennyOhio:a


"Attempted Mass Genocide" MagnetGate Hypothesis From Medical Doctor #MagnetChallenge (Dr. T):


https://odysee.com/@TimTruth:b/Drtmagne ... thesis-1:c


...ili, ukratko rečeno, postoji dosta indikacija koje ukazuju na to da su kovid-vakcine - kemijsko-biološko oružje.

..
Spada li Sputnik V u biolosko oruzje i protiv koga se koristi?
I Sputnik V je kovid-vakcina. Nego, nije li interesantno i to kako se kroz medije (mnogi filmovi, uključujući i video iznad), za zombifikaciju ljudi uvijek okrivljuje virus za kojeg se “lijek” uvijek nalazi u šprici dok se sadržaj šprice nikad ne veže sa zombifikacijom. Naravno, kad čovjek zna da poruke koje nam mediji šalju treba okrenuti naopačke, onda se neće dati zbuniti tj. znaće odakle vjetar duva.

(Ono svjedočenje pred kongresom doktorice Tenpenny imaće istorijski značaj bez obzira na trenutnu cenzuru.)


..
Znam da je covid vakcina, ali da li smatras da je Sputnik V biolosko oruzje i protiv koga se koristi?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45199
Joined: 29/12/2005 01:20

#8417 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

Gdje je video one glupace sto pokusava kljuc ili sta li vec zaljepiti nekako na vrat al valjda ljepilo popustilo sta li? :mrgreen:

Primi vakcinu ko gospodza i onda serucka drugima da je opasna. :thumbup:
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#8418 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Industrialyzer wrote: 11/06/2021 14:27
vet wrote: 11/06/2021 12:46
Industrialyzer wrote: 11/06/2021 11:57

Spada li Sputnik V u biolosko oruzje i protiv koga se koristi?
I Sputnik V je kovid-vakcina. Nego, nije li interesantno i to kako se kroz medije (mnogi filmovi, uključujući i video iznad), za zombifikaciju ljudi uvijek okrivljuje virus za kojeg se “lijek” uvijek nalazi u šprici dok se sadržaj šprice nikad ne veže sa zombifikacijom. Naravno, kad čovjek zna da poruke koje nam mediji šalju treba okrenuti naopačke, onda se neće dati zbuniti tj. znaće odakle vjetar duva.

(Ono svjedočenje pred kongresom doktorice Tenpenny imaće istorijski značaj bez obzira na trenutnu cenzuru.)


..
Znam da je covid vakcina, ali da li smatras da je Sputnik V biolosko oruzje i protiv koga se koristi?
Nije mi poznat tačan sadržaj nijedne vakcine, pa tako ni Sputnik V ali na osnovu svojih istraživanja ove dinamike manipulacije čovječanstva, odnosno, vlastitih opservacija, imam dovoljno razloga da vjerujem da se u svim kovid-vakcinama nalaze nano-čestice koje trebaju da formiraju interfejs ili sučelje koje se treba povezati sa „centralnim kompjuterom“ preko 5G tehnologije što će nas pretvoriti u daljinske kontrolisane bio-hemijske robote ili „zombije“. O tome sam davno ovdje pisao, pa neću mnogo da ponavljam. Tako, i sve ove štetne zdravstvene posljedice posljedice nakon vakcinacije, uključujući i smrtne slučajeve, bile bi „mala maca iz Obrenovaca“ u poređenju s fazom prikopčavanja na 5G mrežu, odnosno, AI/kompjuter in ono što će usljediti nakon toga. Na prethodnoj stranici se može naći i link za video Velika slika, pa oni koji razumiju njegov sadržaj, razumjeće i to da ovdje nema „dobre stranke“ tj. da živimo u zoni lažnog dualizma, gdje ne može biti istinski „dobrih momaka“. (O tome sam dosta pisao pod temama Virtuelna realnost i Bitka za dušu, na ovom forumu.) U prijevodu, ruska vlada isto kao i zapadne, - radi za gazdu. I oni učestvuju u korona-cirkusu, isto kao i ostali; i kod njih vlada cenzura, isto kao i drugdje; i oni manipulišu svoj narod, isto kao i drugi. Odatle, ni u njihovoj vakcini ne može biti nikakvog spasa od izmišljene pandemije.

..
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#8419 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

vet wrote: 11/06/2021 16:37
Industrialyzer wrote: 11/06/2021 14:27
vet wrote: 11/06/2021 12:46
I Sputnik V je kovid-vakcina. Nego, nije li interesantno i to kako se kroz medije (mnogi filmovi, uključujući i video iznad), za zombifikaciju ljudi uvijek okrivljuje virus za kojeg se “lijek” uvijek nalazi u šprici dok se sadržaj šprice nikad ne veže sa zombifikacijom. Naravno, kad čovjek zna da poruke koje nam mediji šalju treba okrenuti naopačke, onda se neće dati zbuniti tj. znaće odakle vjetar duva.

(Ono svjedočenje pred kongresom doktorice Tenpenny imaće istorijski značaj bez obzira na trenutnu cenzuru.)


..
Znam da je covid vakcina, ali da li smatras da je Sputnik V biolosko oruzje i protiv koga se koristi?
Nije mi poznat tačan sadržaj nijedne vakcine, pa tako ni Sputnik V ali na osnovu svojih istraživanja ove dinamike manipulacije čovječanstva, odnosno, vlastitih opservacija, imam dovoljno razloga da vjerujem da se u svim kovid-vakcinama nalaze nano-čestice koje trebaju da formiraju interfejs ili sučelje koje se treba povezati sa „centralnim kompjuterom“ preko 5G tehnologije što će nas pretvoriti u daljinske kontrolisane bio-hemijske robote ili „zombije“. O tome sam davno ovdje pisao, pa neću mnogo da ponavljam. Tako, i sve ove štetne zdravstvene posljedice posljedice nakon vakcinacije, uključujući i smrtne slučajeve, bile bi „mala maca iz Obrenovaca“ u poređenju s fazom prikopčavanja na 5G mrežu, odnosno, AI/kompjuter in ono što će usljediti nakon toga. Na prethodnoj stranici se može naći i link za video Velika slika, pa oni koji razumiju njegov sadržaj, razumjeće i to da ovdje nema „dobre stranke“ tj. da živimo u zoni lažnog dualizma, gdje ne može biti istinski „dobrih momaka“. (O tome sam dosta pisao pod temama Virtuelna realnost i Bitka za dušu, na ovom forumu.) U prijevodu, ruska vlada isto kao i zapadne, - radi za gazdu. I oni učestvuju u korona-cirkusu, isto kao i ostali; i kod njih vlada cenzura, isto kao i drugdje; i oni manipulišu svoj narod, isto kao i drugi. Odatle, ni u njihovoj vakcini ne može biti nikakvog spasa od izmišljene pandemije.

..
Znaci rusi, EU, Kina i Amerika su se ujedinile, usaglasile stavove i rekle hajmo napraviti projekat, ali da bude medijski apsolutno propraceno da srbin iz Pančeva ili bosnjo iz Zavidovica sa 4 razreda srednje imaju pristup informacijama koje bi nas mogle razotkriti?
adsubzero
Posts: 3000
Joined: 08/02/2013 15:52

#8420 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by adsubzero »

Vjerovatno cu zazaliti sto pitam, ali... @vet Sto niko od vas teoreticara ublehasa vise ne serucka protiv 4G? Bilo je istih budalastina o stetnosti za zdravlje, o unistavanju privatnosti, o interfejsima i slicnim glupostima...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55616
Joined: 15/12/2008 16:53

#8421 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ultima_palabra »

Nije mi poznat tačan sadržaj nijedne vakcine, pa tako ni Sputnik V ali na osnovu svojih istraživanja ove dinamike manipulacije čovječanstva, odnosno, vlastitih opservacija, imam dovoljno razloga da vjerujem da se u svim kovid-vakcinama nalaze nano-čestice koje trebaju da formiraju interfejs ili sučelje koje se treba povezati sa „centralnim kompjuterom“ preko 5G tehnologije što će nas pretvoriti u daljinske kontrolisane bio-hemijske robote ili „zombije“.
Ok :mrgreen:
Dead Man Walking
Posts: 6360
Joined: 28/05/2004 21:49

#8422 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dead Man Walking »

ultima_palabra wrote: 11/06/2021 17:18
Nije mi poznat tačan sadržaj nijedne vakcine, pa tako ni Sputnik V ali na osnovu svojih istraživanja ove dinamike manipulacije čovječanstva, odnosno, vlastitih opservacija, imam dovoljno razloga da vjerujem da se u svim kovid-vakcinama nalaze nano-čestice koje trebaju da formiraju interfejs ili sučelje koje se treba povezati sa „centralnim kompjuterom“ preko 5G tehnologije što će nas pretvoriti u daljinske kontrolisane bio-hemijske robote ili „zombije“.
Ok :mrgreen:
Sta se smijes, vidis da je uradio istrazivanje i dosao do ovog jedinog logicnog zakljucka. Mene samo cudi kako ovo misljenje nije poprimilo masovne oblike, nece ljudi da citaju i istrazuju jbga. Sreca ma imamo veta, dozera, i ostalu ekipu da galaksije koja hrabro stoji na crti zombijima i satanistima.

I jas bas juce citam malcu svom jedno naucno djelo, i tu, vidju djavla, navodi se primjer jedne djevojke, Pepeljuge, koja je bila umrla, i naidje lik i poljubi je i ona ozivi. :shock: Samo treba citati i istrazivati.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45199
Joined: 29/12/2005 01:20

#8423 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

A kako mi znamo dan u stvari vet nije zombi ili antropoid? Mozda je bas on cipovan i kontrolisan te pokusava nas da uvuce u svoj kult? :shock:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#8424 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by saint_mirad »

jeza u ledja wrote: 11/06/2021 23:39 A kako mi znamo dan u stvari vet nije zombi ili antropoid? Mozda je bas on cipovan i kontrolisan te pokusava nas da uvuce u svoj kult? :shock:
najdelotvorniji kultovi su oni u kojima nisi svestan da si clan, niti da se radi o kultu. jedan od najpoznatijih je mainstream kultura.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45199
Joined: 29/12/2005 01:20

#8425 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by jeza u ledja »

saint_mirad wrote: 11/06/2021 23:40
jeza u ledja wrote: 11/06/2021 23:39 A kako mi znamo dan u stvari vet nije zombi ili antropoid? Mozda je bas on cipovan i kontrolisan te pokusava nas da uvuce u svoj kult? :shock:
najdelotvorniji kultovi su oni u kojima nisi svestan da si clan, niti da se radi o kultu. jedan od najpoznatijih je mainstream kultura.
Pa sta ako je upravo vet dio nekog kulta a da ni sam nije svjestan? A i ti si mi bogami sumnjiv.
Locked