TENIS

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
erik2
Posts: 1411
Joined: 27/01/2011 16:41
Location: Sarajevo

#5051 Re: TENIS

Post by erik2 »

Je l' ovo ex - sarajlija doveo pojačanje ? 8-) Ja bih da čestitam Radwanskoj na odličnoj igri jučer :D
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#5052 Re: TENIS

Post by odesveuhonduras »

Đokovićev babo za one iz BiH koji onanišu na "Noleta":
SRĐAN ĐOKOVIĆ, otac najboljeg svjetskog tenisača, izjavio je da su Srbija i Republika Srpske jedna država i da ga ne zanimaju "nepostojeće" granice. Đoković je kao predsjednik Skupštine Unije teniskih profesionalaca Srbije boravio u Banjoj Luci i dogovarao suradnju sa Teniskim savezom Republike Srpske.

"Ta suradnja treba ići kao suradnja Beograda i Vojvodine ili Niškog regije i Timočkog regije. To je isti narod. Ne zanima me razdvajanje nepostojećim granicama. To je za mene uvijek bila i ostala jedna država. I upravo tako vidim našu buduću suradnju." rekao je Đoković za "Nezavisne novine".
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#5053 Re: TENIS

Post by vox-populi »

odesveuhonduras wrote:Đokovićev babo za one iz BiH koji onanišu na "Noleta":
SRĐAN ĐOKOVIĆ, otac najboljeg svjetskog tenisača, izjavio je da su Srbija i Republika Srpske jedna država i da ga ne zanimaju "nepostojeće" granice. Đoković je kao predsjednik Skupštine Unije teniskih profesionalaca Srbije boravio u Banjoj Luci i dogovarao suradnju sa Teniskim savezom Republike Srpske.

"Ta suradnja treba ići kao suradnja Beograda i Vojvodine ili Niškog regije i Timočkog regije. To je isti narod. Ne zanima me razdvajanje nepostojećim granicama. To je za mene uvijek bila i ostala jedna država. I upravo tako vidim našu buduću suradnju." rekao je Đoković za "Nezavisne novine".
Ja i?
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5054 Re: TENIS

Post by radostan dan »

4 strelica -Ja to gledam malo drugačije. Počeo sam vjerovati Novaku ono što izjavljuje u medijima...Januar - neću da mislim o tenisu do daljnjeg...
Februar - glavni su mi RG i OI, tako ću i tempirati formu,
Mart -ima toliko stvari van tenisa...
April - sad sam spreman (izjava prije četvrtfinala sa Fererom)...diže formu, to se vidjelo iz 3 prva seta u zadnja tri meča, ovaj na B9 kaže (a zaista je kompetentan) da ta tri seta su bolje od onoga što je igrao na AO.
Marej...da se osim Tipsarevića preznojio još koji put, možda bi prvi set bio teži, možda bi išlo u tri.
Last edited by radostan dan on 01/04/2012 22:22, edited 1 time in total.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#5055 Re: TENIS

Post by Better Man »

Da sad neodemo u politiku, ali mislim da mu je otac po ponašanju sličan ocu Jelene Dokić i da njegove fašističke izjave nisu vrijedne komentarisanja i da takvog fašistu treba ignorisati! Čovjek koji se stidi svog crnogorskog porijekla nije nikakv čovjek, već obična nula! I još da dodam mislim da on teroriše Novaka u smislu da od njega traži i da ga tjera da bude najbolji na svijetu. Naravno mi to ne vidimo, ali da Novak nema ovakve rezultate brzo bi na vidjelo izašli podaci o tiraniji njegovog oca.
Last edited by Better Man on 01/04/2012 22:21, edited 2 times in total.
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5056 Re: TENIS

Post by radostan dan »

strelica wrote:
radostan dan wrote:Ispadneš iz ritma. Jedan meč manje ok, ali dva na turniru - previše.
Ma nebitan je Majami, od maja kreće žurka.
Bil' tebi bilo nebitno da ti Nole ponudi 1.000.000KM (toliko je upravo osvojio)...
On više nije u toj klasi da mu je bitan milion, dva, masters jedan, dva...On se pošteno izborio da bude u klasi sa Federerom i Nadalom i da bude numero uno, i njega sada pokreću GS-ovi i ova dvojica, a ne dolari i mastersi.
Mada sam ja još uvijek malo skeptičan po pitaju koliko će ga to držati, jer mu znam genetski mterijal. :mrgreen:
RusmirBurek
Posts: 106
Joined: 27/03/2012 18:53

#5057 Re: TENIS

Post by RusmirBurek »

Zasluženo. Škot ovaj put nije bio škrt i poklanjao je poene Novaku i kapom i šakom.
User avatar
erik2
Posts: 1411
Joined: 27/01/2011 16:41
Location: Sarajevo

#5058 Re: TENIS

Post by erik2 »

vox-populi wrote:
erik2 wrote:
I sad treba da ignorišemo to "lično mišljenje" ? :shock:
Da jer ne igra tenis Srdjan Djokovic nego Novak Djokovic. U suprotnom bi trebao da pratis sta mi govori uza i sira familija, rodbina, prijatelji... Malo debilan kriterij za sportistu.

Nole nesto slicno do sada nije izjavio, ako izjavi onda se moze i treba kritikovati.
Samo sam pitao, nije potrebno vrijeđati, ajd laku noć ;)
User avatar
citadela
Posts: 739
Joined: 29/11/2011 01:56

#5059 Re: TENIS

Post by citadela »

Mr.Penguin wrote:koji je sljedeci turnir? i kad pocinje
Casablanca i Houston - 9.4. :D

Monte-Carlo - za 2 sedmice


Mislim da vecina indiferentnih prema Novaku i zamrze njegov lik i djelo upravo zbog ovih sto masturbiraju na pomen njegovog imena, sto je najgore. :) Dajte ba ljudi, prestanite silovat temu s tom pricom.
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#5060 Re: TENIS

Post by vox-populi »

erik2 wrote:
Samo sam pitao, nije potrebno vrijeđati, ajd laku noć ;)
Dje te uvrijedih??? :)

Samo rekoh da su Srdjan i Novak dvije razlicite osobe i da nije nuzno da isto razmisljaju.
User avatar
erik2
Posts: 1411
Joined: 27/01/2011 16:41
Location: Sarajevo

#5061 Re: TENIS

Post by erik2 »

vox-populi wrote:
erik2 wrote:
Samo sam pitao, nije potrebno vrijeđati, ajd laku noć ;)
Dje te uvrijedih??? :)

Samo rekoh da su Srdjan i Novak dvije razlicite osobe i da nije nuzno da isto razmisljaju.
Nemam ja nikakav "debilni" kriterij ;) Never mind :thumbup:
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5062 Re: TENIS

Post by radostan dan »

strelica wrote:
RusmirBurek wrote:Zasluženo. Škot ovaj put nije bio škrt i poklanjao je poene Novaku i kapom i šakom.
Ti si, RusmireBurece, nakon predaje Nadala najavio da turnir ide u ruke Mareju... Sta bi s tom pricom?
Pu, pu , daleko bilo, bješte vraži od mene, bješte vraži od mene...Nikad, ali nikad ne pitaj Bureka da ti objašnjava što i zašto. Burek ne gleda u prošlo vrijeme, okrenut je budućnosti. Uvijek. Zapamti to ako želiš da te prime kao ravnopravnog člana ove teme.
Burek, oprosti neukoj.
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#5063 Re: TENIS

Post by vox-populi »

erik2 wrote:
vox-populi wrote:
erik2 wrote:
Samo sam pitao, nije potrebno vrijeđati, ajd laku noć ;)
Dje te uvrijedih??? :)

Samo rekoh da su Srdjan i Novak dvije razlicite osobe i da nije nuzno da isto razmisljaju.
Nemam ja nikakav "debilni" kriterij ;) Never mind :thumbup:
A dobro, sorry. Bezveze kriterij onda. Nisam imao namjeru da vrijedjam.
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#5064 Re: TENIS

Post by Mr.Penguin »

vox-populi wrote:
erik2 wrote:
I sad treba da ignorišemo to "lično mišljenje" ? :shock:
Da jer ne igra tenis Srdjan Djokovic nego Novak Djokovic. U suprotnom bi trebao da pratis sta mi govori uza i sira familija, rodbina, prijatelji... Malo debilan kriterij za sportistu.

Nole nesto slicno do sada nije izjavio, ako izjavi onda se moze i treba kritikovati.
Sjecam se kada je bilo pitanje kosova akutelno onda je Srdjan govorio gdje je stigao Kosova je Srbija, pa se cak Nole pojavio na prenosu uzivo preko platna na pola zgrade govoreci da je Kosovo Srbija i da bi on volio da je tamo dsa njima na protestima. Mislim da Nole je pod utjecajem svog oca u stavovima ali dok Nole ne izjavi ovo novo sto je Srdjan rekao ne treba se obazirati na to.
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5065 Re: TENIS

Post by radostan dan »

Možemo li prestati o Srđanu. Ako vas baš interesuje, evo malo pikanterija...Srđan je dobio šut kartu ima dvije godine, malo ga prenijelo...slava, novac..moć...i vesele stvari koje uz to idu :dance: . Čovjek se vratio u pubertet.
Novak je taj koji ga je smirio. Kao bubicu. Vrlo lako i jednostavno.
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#5066 Re: TENIS

Post by Mr.Penguin »

Federer nece igrati na monte karlu, azarenka, i nadal?
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5067 Re: TENIS

Post by radostan dan »

seman wrote:Kakav otac takav sin. Ne pada jabuka daleko od stabla. :skoljka:

:run:
i ja bi zdušio polije takve gluposti koju si napisao :)

Đoković ambasador UNICEF-a

Prvorangirani teniser sveta Novak Đoković imenovan za nacionalnog ambasadora UNICEF-a. Počastvovan sam što ću kao nacionalni ambasador UNICEF-a moći da pomognem da se poveća svest o važnosti obrazovanja dece u ranom uzrastu, rekao Đoković na ceremoniji proglašenja u Njujorku.
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5068 Re: TENIS

Post by radostan dan »

auuu, vidi ovaj podatak...

Marej: Treniram na ovom terenu, ali za Novaka nije bilo rešenja

D. Nikolić | 01. 04. 2012. - 21:41h | Foto: Reuters
Posle poraza od Novaka Đokovića sa 6:1, 7:6(4) u finalu turnira u Majamiju Endi Marej je priznao da je naleteo na boljeg od sebe.


"Novak je odlično i servirao i vraćao servise u prvom setu. U drugom sam uspeo da bolje odreagujem na njegove servis-gemove. Bio je to prilično dugačak meč. Nije bilo lako, a meni ostaje da čestitam Novaku na urađenom. Zaslužio je da pobedi, cele nedelje je igrao svoj najbolji tenis", rekao je Britanac.

On se potom osvrnuo i na činjenicu da živi i trenira upravo u ovom gradu na Floridi.

"Treniram baš na ovom terenu. Volim da treniram u Majamiju, uvek je uživanje biti ovde", zaključio je Marej.

______________________________________________________________________________________

e jbg rođo, tebi onda zaista treba nešto u glavi da kvrcne da bi krenuo u vis.
Jameka
Posts: 859
Joined: 25/04/2008 15:19

#5069 Re: TENIS

Post by Jameka »

Novak ima ruzan sorc. Neko ga zeza s onim krojem. :skoljka:
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#5070 Re: TENIS

Post by CSKA »

Novak odbranio titulu,vidim euforija na forumu.Kako uvijek propustim zurku :D .
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55689
Joined: 15/12/2008 16:53

#5071 Re: TENIS

Post by ultima_palabra »

Mr.Penguin wrote:Federer nece igrati na monte karlu, azarenka, i nadal?
Ne postoji turnir u Monte Carlu za žene ;-) Federer nije planirao igrati, možda uzme WC. Nadal govori da nije teža povreda, te da bi trebao braniti sedam puta osvojenu titulu.
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#5072 Re: TENIS

Post by Mr.Penguin »

ultima_palabra wrote:
Mr.Penguin wrote:Federer nece igrati na monte karlu, azarenka, i nadal?
Ne postoji turnir u Monte Carlu za žene ;-) Federer nije planirao igrati, možda uzme WC. Nadal govori da nije teža povreda, te da bi trebao braniti sedam puta osvojenu titulu.
Organizator je rekao da ce cuvati kartu za Federera a posto je i rano ispao ne bi mu bilo lose i da igra.
exSarajlija
Posts: 142
Joined: 01/03/2011 11:23

#5073 Re: TENIS

Post by exSarajlija »

sa ovim se inace nole izjednacio sa legedarnim pit samprasom po broju mastersa. ispred njega su jos sam fed, rafa i agasi a po procentima pobjeda na mastersimja je na 2. mjestu svih vremena, iza nadala.

sa ovih prostora su masterse u singlu jos osvajali ivanisevic 2 i ljuba, koji je najavio povlacenje u MC-u, 1.
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#5074 Re: TENIS

Post by CSKA »

Saznao sam i ja veceras da se izjednacio sa Samprasom po broju master titula.Prijatno iznenadjenje.
caros
Posts: 1362
Joined: 16/03/2012 19:05

#5075 Re: TENIS

Post by caros »

Ma samo ga stavi na foe listu ;-)
Post Reply