TENIS

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
exSarajlija
Posts: 142
Joined: 01/03/2011 11:23

#4976 Re: TENIS

Post by exSarajlija »

a sto da ne ubrajam. fedu fali. boduje se. za mnoge tenisere je poslije GS najvazniji. igrao kuci na sljaci i izgubio od isnera mec u 3 dobijena. znaci ne treba brojati fedu kada preda to nije, jelte, poraz. pa ne treba brojati DC, znaci nije ni to poraz. pa ne treba brojati ozi jer to je samo GS. itd.... i za neku drzavu je osvojiti DC u rangu osvajanja nekog GS iako mozda ne i za igrace licno. DC je svjetsko reprezentativno prvenstvo u tenisu!

ako ces vec da znas... nole je pojeo feda ove godine na pripremnom turniru pred ozi. ostavio ga na 3 gema ili tako nesto. eto vidis to nisam brojao. a nemoj misliti da fed nije igrao najbolje sto zna. sujetan je on i ne voli da gubi a narocito ne od noleta. turnir je bio jako placen pripremni (poluegzibicijski jer je po sistemu turnira, mnogo jaki igraci, nagrade i sve ali se ne boduje za atp).
Last edited by exSarajlija on 31/03/2012 23:44, edited 1 time in total.
smijesni_ste
Posts: 5967
Joined: 09/10/2009 16:46

#4977 Re: TENIS

Post by smijesni_ste »

Koji je djavo ovoj Sharapovoj? :-) :-)
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#4978 Re: TENIS

Post by Mr.Penguin »

Image

trofeji i priznanja su jedino objektivno mjerilo.
User avatar
erik2
Posts: 1411
Joined: 27/01/2011 16:41
Location: Sarajevo

#4979 Re: TENIS

Post by erik2 »

Mr.Penguin wrote:
exSarajlija wrote:predaja jeste poraz kako god da se broji. ispao je i nije isao dalje. turnir nije osvojio.

po poenima na listi je daleko iza noleta. po rejs listi je iza noleta. slemova nema vise od 2 godine a nema ni finala slema skoro godinu dana. da bi se zvao najboljim u ovom trenutku moras biti ili lud ili zadojen. realan nisi svakako. prati suvu statistiku, trofeje, poene i sl. kakav je to termin od 6 mjeseci? svi koji prate tenis znaju koliko su nole i rafa ozbiljno shvatali period nakon uso.

imas 2. trenutne liste. ulaznu i rejs i na obje je nole br1 (ako uzmemo i poene sa majamija). prosle godine je bio nadmocno najbolji. ove godine je najbolji. u posljednjih 52 sedmice (atp lista) je ubjedljivo najbolji. drzi 3 od 4 GS naslova i eto opet kao nije najbolji! jer je kako vi kazete srbijanac a onaj je valjda svajcarijanac.
Evo da te pitam sto svi mislimo,

Sta ti je?
:thumbup: Pridružujem se radoznalima :mrgreen:
User avatar
erik2
Posts: 1411
Joined: 27/01/2011 16:41
Location: Sarajevo

#4980 Re: TENIS

Post by erik2 »

smijesni_ste wrote:Koji je djavo ovoj Sharapovoj? :-) :-)
Jebi ga između ostalog preagresivna, ne umije taktizirati, to je i košta trofeja u zadnje vrijeme.
User avatar
necko_hz
Posts: 3587
Joined: 18/04/2009 12:36

#4981 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Ovaj se bivši totalno pogubio. :D Šta je čo'ek u stanju napraviti od sebe, samo da bi ispao u pravu. A vidi da ne ide. :-)
Mr.Penguin wrote:Evo da te pitam sto svi mislimo,

Sta ti je?
Nije ustanovljeno. ;-)

Fakat volim diskutovati sa par forumaša ovdje, bez obzira slagao se s njima ili ne, ali ovaj Bivši, ovo je antipropaganda argumentovanog i objektivnog diskutovanja. :mrgreen:
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#4982 Re: TENIS

Post by Mr.Penguin »

necko_hz wrote:Ovaj se bivši totalno pogubio. :D Šta je čo'ek u stanju napraviti od sebe, samo da bi ispao u pravu. A vidi da ne ide. :-)
Mr.Penguin wrote:Evo da te pitam sto svi mislimo,

Sta ti je?
Nije ustanovljeno. ;-)

Fakat volim diskutovati sa par forumaša ovdje, bez obzira slagao se s njima ili ne, ali ovaj Bivši, ovo je antipropaganda argumentovanog i objektivnog diskutovanja. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4983 Re: TENIS

Post by radostan dan »

ja ću samo konstatovati da ste svi u kompletu talašika za jednog Ledenog.
Jameka
Posts: 859
Joined: 25/04/2008 15:19

#4984 Re: TENIS

Post by Jameka »

Jao Sarafice koze, ni jednu brejk loptu, od njih masu, da iskoristi. I u oba seta padne kada je servirala za ostanak, pritisak, sta li. Sto mi je cudno, ni jednu duplu nije odservirala (ili nisam vidjela), a kod nje je normala bar jedna po gemu. Bas mi je nesto zao, od Azarenke ne moze dahnut, i sad kad nema Azarenke... corak.
seman
Posts: 188
Joined: 12/06/2010 00:35

#4985 Re: TENIS

Post by seman »

Realno, da se ne bude dileme ... haj'mo ovako ...

Fedex najbolji.

Roddick > Fedex

Roddick najbolji. ( Federeru nikad ti necu halalit finale Wimbledona 2009!!! )

Fucking yeah!
donBeton
Posts: 615
Joined: 02/01/2007 23:52

#4986 Re: TENIS

Post by donBeton »

Pa ne ide baš Noletu u prilog računanje prema GSovima.

U potpisu:
Đokovićev navijač i čovjek kojeg od svih igrača ikada najviše iritira i iritirao je Federer.


Nego, ljudi,

Kladionice nude 1.40 na Noleta sutra. Slatko sam se nasmijao kvoti, no, naravno, i strah me je, a i protiv mi volje igrati na Andyja. Ja se nadam zanimljivom trećem setu. Nole labilan sve do meča sa Monacom, Murray standardno. Najteži protivnik Đokoviću, ali svašta može biti.
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#4987 Re: TENIS

Post by vox-populi »

shake69 wrote: Sta bi mu covjek!? Taman se okupilo fino tenisko drustvo, tolerantna atmosfera kad eto ti 'bivseg' i 'narodnog poslanika', i sve pokvarise! :run:
Ne svidja ti se?

Odes na drugu temu i sve super.
exSarajlija
Posts: 142
Joined: 01/03/2011 11:23

#4988 Re: TENIS

Post by exSarajlija »

necko_hz wrote: - Šteta je što nismo gledali prvog tenisera na svijetu protiv trenutno najboljeg igrača u ovom trenutku (Roger), ali Roddick je uradio ono što niko, ni u snu nije mogao pretpostaviti - pobijedio Rogera.
...

ja sam samo reagovao na ovo zadebljano pitanjem po kojim to kriterijumima bi rodja mogao biti trenutno u ovom trenutku ispred noleta? a nole samo prvi teniser. ali se vi ubiste da mi realno dokazete da su atp500 turniri vrijedniji od GS!
RusmirBurek
Posts: 106
Joined: 27/03/2012 18:53

#4989 Re: TENIS

Post by RusmirBurek »

exSarajlija wrote: po kojima je eto rodja trenutno najbolji i po kojima su 2 turnira 500 bolja od GS i slicno.
Znaš li možda koji je bolji od prošlogodišnjeg US Opena do 31.03.2012.?
exSarajlija
Posts: 142
Joined: 01/03/2011 11:23

#4990 Re: TENIS

Post by exSarajlija »

1 GS > 0 GS
exSarajlija
Posts: 142
Joined: 01/03/2011 11:23

#4991 Re: TENIS

Post by exSarajlija »

za noleta je prosla sezona zavrsila nakon uso. tek se ozbiljno vratio pred ozi. a vi sebe lazite i dalje ako vas to cini srecnim.
Last edited by exSarajlija on 01/04/2012 00:04, edited 1 time in total.
caros
Posts: 1354
Joined: 16/03/2012 19:05

#4992 Re: TENIS

Post by caros »

Isner > Đoković :D
User avatar
necko_hz
Posts: 3587
Joined: 18/04/2009 12:36

#4993 Re: TENIS

Post by necko_hz »

caros wrote:Isner > Đoković :D
:D

Bazel, Pariz, WTF, Rotterdam, Dubai, IW vs AO. :zzzz: Sve same 500-ice :dance:

Bivši, s tobom definitivno nešto nije udure. Objašnjeno ti je x puta. To što ti to ne želiš prihvatiš je problem tvoje mentalne prirode. Idi majketi i mojne se više brukati i praviti budalu od sebe. Da sam na tvom mjestu ozbiljno bih se zabrinuo.
- Sada ideš na ignore listu, takve poput tebe je najbolje ignorisati, jer je normalan i argumentovan post misaona imenica za tebe i slične tebi.
RusmirBurek
Posts: 106
Joined: 27/03/2012 18:53

#4994 Re: TENIS

Post by RusmirBurek »

exSarajlija wrote:za noleta je prosla sezona zavrsila nakon uso. tek se ozbiljno vratio pred ozi. a vi sebe lazite i dalje ako vas to cini srecnim.
Čuj završila mu sezona poslije US opena. Čemu onda nerviranja, deranja protiv Bagdhatisa u Baselu ili protiv Berdyha u Londonu? Zašto je sa Jankom namjestio poraz da prođe u polufinale ako mu se nije igralo?
caros
Posts: 1354
Joined: 16/03/2012 19:05

#4995 Re: TENIS

Post by caros »

Za malu djecu ili ne, ja digao velike par taj dan. :D
exSarajlija
Posts: 142
Joined: 01/03/2011 11:23

#4996 Re: TENIS

Post by exSarajlija »

za bazel, pariz i wtf je noleta bolila ona stvar nakon onakve sezone i to svako (ne)realan zna, mislim ne vi koji ste prerealni. roterdam je smijesan turnir na kojem noleta nije naravno ni bilo. dubai i IW noletu su sluzili za dizanje forme a svoje prioritete je rekao i prije ove sezone (GS + OI). OZI je daleko najznacajnioji turnir u tom periodu i na njemu su svi bili maximalno spremni i vidjeli smo kako je ko prosao. a majami se jos igra finale pa sacekajmo i to. jedini mec h2h ove godine je nole pojeo rodju.

ali eto... ako ce vam biti drago... kada nema rafe i noleta ili kada im puca neka stvar za neke turnire nakon strahovite dominacije tokom 90% sezone i 6-7 velikih finala ... onda caruje fed. kada se ovi vrate na GS ponovo odigraju finale.. pa opet caruje fed na 500icama i slicno.
RusmirBurek
Posts: 106
Joined: 27/03/2012 18:53

#4997 Re: TENIS

Post by RusmirBurek »

Lud i ponosan wrote:
RusmirBurek wrote: Čuj završila mu sezona poslije US opena. Čemu onda nerviranja, deranja protiv Bagdhatisa u Baselu ili protiv Berdyha u Londonu? Zašto je sa Jankom namjestio poraz da prođe u polufinale ako mu se nije igralo?
Pusti te suplje price o namjestanju i slicne gluposti. To je za malu djecu. ;)
Šta misliš je li mu tad više odgovarala pojeda ili poraz?
RusmirBurek
Posts: 106
Joined: 27/03/2012 18:53

#4998 Re: TENIS

Post by RusmirBurek »

exSarajlija wrote: jedini mec h2h ove godine je nole pojeo rodju.
Kad su igrali?
exSarajlija
Posts: 142
Joined: 01/03/2011 11:23

#4999 Re: TENIS

Post by exSarajlija »

a zasto rodja vec 2 godine nema GS ako je najbolji?

jer su bazel, dubai i pariz znacajniji a GS ga ne inspirisu??

ako je najbolji poslije USO sto ne prodje bar do finala OZIja?

pa je opet najbolji ali nakon ozija, pa do RG-a ili??

znaci inspirisu ga samo najjaci turniri dok ga boli ona stvar za GS dok se nole jadan nervira u tim preznacajnim turnirima i utjehu trazi na ovim GScicima???
User avatar
necko_hz
Posts: 3587
Joined: 18/04/2009 12:36

#5000 Re: TENIS

Post by necko_hz »

RusmirBurek wrote:Kad su igrali?
Egzibicija. :mrgreen:

Nastavi Bivši, uživanje čitati.
Post Reply