TENIS

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22351 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Inače, dok čekamo Shakea i Agassija.

"I think Djokovic is the best player. He is since last year - Feli said in press conference after the match against Roberto Bautista Agut.

The difference with other players that is so much different than when Rafa and Roger were No. 1. When Rafa was No. 1, he was very far away from Djokovic's current level. I think Federer is second after the Serb. Djokovic developed a kind of invincibility'
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#22352 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

necko_hz wrote:Sranje je sve što se kosi s mišljenjem velikog Čevapčinice, makar dolazilo iz usta Federera. :mrgreen:

Niko te nije ni tjerao da ulaziš. :mrgreen:
Pa sto sam sebi sranje u usta stavljas? Jesam li ja tebe prozvao ili imenovao? :izet:
Eto platicu ti casove maternjeg i Engleskog, Federer nije rekao da je sada u boljoj formi nego ikada ranije..
To sto on kaze da se osjeca dobro i da moze izdrzati duze meceve to je skroz druga stvar i padez i srz onoga sto smo ja i ostali pokusali napisati. Ali eto, pisi sta hoces ali javi ako si trener u kakvom klubu da ga zaobilazim u sirokom krugu... :mrgreen:
Pa nije tvoja kafana da mi treba pozivnica.. 8-)
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22353 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Mene si citirao nakon moje interne zajebancije sa Leom i @Konektovanim. :mrgreen:

Važi, ja ću tebi veliki poster Rogera Federera da imaš koga poljubiti svaku noć prije spavanja. :mrgreen: Vrhunski sportisto. :lol:

Sad nastavi relativizirati izjavu i izjave, Englez. :mrgreen:
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#22354 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

necko_hz wrote:Mene si citirao nakon moje interne zajebancije sa Leom i @Konektovanim. :mrgreen:

Važi, ja ću tebi veliki poster Rogera Federera da imaš koga poljubiti svaku noć prije spavanja. :mrgreen: Vrhunski sportisto. :lol:

Sad nastavi relativizirati izjavu i izjave, Englez. :mrgreen:
Ne treba mi poster, eto obecavam da cu ih sve izljubiti od tebe ako budem imao priliku ovog ljeta. Da ne ispadnem da nekog sada majoriziram poljubicu ih sve tri puta kao sto to rade Svicarci a i pripadnici naseg konstitutivnog naroda.
Javi se u junu ako ti treba neko da te pokrene sto se tice treninga. Nesto se previse zadises kada ides na Kosevo..
:mrgreen:
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22355 Re: TENIS

Post by necko_hz »

cevapcinica wrote:Ne treba mi poster, eto obecavam da cu ih sve izljubiti od tebe ako budem imao priliku ovog ljeta. Da ne ispadnem da nekog sada majoriziram poljubicu ih sve tri puta kao sto to rade Svicarci a i pripadnici naseg konstitutivnog naroda.Javi se u junu ako ti treba neko da te pokrene sto se tice treninga. Nesto se previse zadises kada ides na Kosevo..
Poster je poklon od mene, a pokloni se ne odbijaju. :mrgreen:

Bold :lol:

Bit će prije da si ti taj, čim kmečiš o fizikalijama ovoliko. Ali mogu ti poslati plan prehrane i treninga, pa uz malo sreće možda dođeš na fizički nivo svog idola. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#22356 Re: TENIS

Post by Velkoski »

vidi se da šiš ne poznaje neĆka :sad: :mrgreen:
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22357 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Velkoski wrote:vidi se da šiš ne poznaje neĆka :sad: :mrgreen:
Šta čekaš, javi se frajeru da te fizički aktivira :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#22358 Re: TENIS

Post by Velkoski »

necko_hz wrote:
Velkoski wrote:vidi se da šiš ne poznaje neĆka :sad: :mrgreen:
Šta čekaš, javi se frajeru da te fizički aktivira :mrgreen:
jedino ako ima bolje steroide od nas :mrgreen:
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22359 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Velkoski wrote:jedino ako ima bolje steroide od nas :mrgreen:
Kaže da je vrhunski sportista, jbg, vrijedno je rizika. :mrgreen:
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#22360 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

necko_hz wrote:
cevapcinica wrote:Ne treba mi poster, eto obecavam da cu ih sve izljubiti od tebe ako budem imao priliku ovog ljeta. Da ne ispadnem da nekog sada majoriziram poljubicu ih sve tri puta kao sto to rade Svicarci a i pripadnici naseg konstitutivnog naroda.Javi se u junu ako ti treba neko da te pokrene sto se tice treninga. Nesto se previse zadises kada ides na Kosevo..
Poster je poklon od mene, a pokloni se ne odbijaju. :mrgreen:

Bold :lol:

Bit će prije da si ti taj, čim kmečiš o fizikalijama ovoliko. Ali mogu ti poslati plan prehrane i treninga, pa uz malo sreće možda dođeš na fizički nivo svog idola. :mrgreen:
Moze, samo da znas da me nije lako nahaniti. Isto tako jednolicno handrljanje u teretani nije pravi trening. Treba malo izaci na svjez zrak.. :-D
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#22361 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

Velkoski wrote:
necko_hz wrote:
Velkoski wrote:vidi se da šiš ne poznaje neĆka :sad: :mrgreen:
Šta čekaš, javi se frajeru da te fizički aktivira :mrgreen:
jedino ako ima bolje steroide od nas :mrgreen:
Znao sam da se radi o oznojenim podrumasima iz teretane.
Nazalost steroide nikada nisam upraznjavao kao ni razne proteinske dodatke.
Sta kazete na jedan triatlon? :-D
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22362 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Ništa @Velkoski, ovo naturalac neki, a taman sam se ponadao bio. :mrgreen:
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#22363 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

necko_hz wrote:
Velkoski wrote:jedino ako ima bolje steroide od nas :mrgreen:
Kaže da je vrhunski sportista, jbg, vrijedno je rizika. :mrgreen:
Sve to je u proslosti iz bivse nam drzave ali sam jos jako aktivan za svoje godine koje iz sigurnosno-bezbjednosnih razloga ne smijem dijeliti sa javnosti.. 8)
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22364 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Ma ja, da nam kažeš morAo bi nas ubit.

:mrgreen:
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#22365 Re: TENIS

Post by cevapcinica »

necko_hz wrote:Ma ja, da nam kažeš morAo bi nas ubit.

:mrgreen:
Ti samo o udaranju i ubijanju. Vidis sta tvoja planirana ishrana steroidima i "proteinima" rade od mozga.
Ne vec bi me morali persirati.. :-D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#22366 Re: TENIS

Post by Velkoski »

cevapcinica wrote:
Velkoski wrote:
necko_hz wrote:
Šta čekaš, javi se frajeru da te fizički aktivira :mrgreen:
jedino ako ima bolje steroide od nas :mrgreen:
Znao sam da se radi o oznojenim podrumasima iz teretane.
Nazalost steroide nikada nisam upraznjavao kao ni razne proteinske dodatke.
Sta kazete na jedan triatlon? :-D
dok nam stigne efedrin pa ćemo onda
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#22367 Re: TENIS

Post by shake69 »

necko_hz wrote:Inače, dok čekamo Shakea i Agassija.

"I think Djokovic is the best player. He is since last year - Feli said in press conference after the match against Roberto Bautista Agut.

The difference with other players that is so much different than when Rafa and Roger were No. 1. When Rafa was No. 1, he was very far away from Djokovic's current level. I think Federer is second after the Serb. Djokovic developed a kind of invincibility'
Paaa, celavac je rekel da je u igri s Samprasom, a znas kakvo je to rivalstvo bilo i ko je Pete, mogao pronaci neku rupu u njegovoj igri i nekako ga probiti ali da je to kod Rogera nemoguce. Savrsenstvo od igre.
Eto tako je rekao a da se Srbijancu divio ikada takvim rijecima kao sto ti cinis-nije.Medjusobno nisu igrali, to znamo.
Vjerujem da znas koliko je on tvrd bio na komplimentu opcenito a mozda je i dijelom sto je ono Djovakovo trcanje i udarci s dvije ruke negledljivo, kao i njegova pojava, ko zna. :wink:
Last edited by shake69 on 05/01/2018 07:10, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#22368 Re: TENIS

Post by Tomahawk11 »

Ja se sjećam da je Nole lomio meč na USO forhendima ''zažmiri i ako uđe'' :mrgreen: , neke se linije pogađale, znam da ću sad biti napadnut, jer je u pitanju najviši nivo tenisa ikad, ali ja sam to, kao laik-gledaoc, tako vidio.
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22369 Re: TENIS

Post by necko_hz »

shake69 wrote:Paaa, celavac je rekel da je u igri s Samprasom, a znas kakvo je to rivalstvo bilo i ko je Pete, mogao pronaci neku rupu u njegovoj igri i nekako ga probiti ali da je to kod Rogera nemoguce. Savrsenstvo od igre.
Ako se vratiš na temu Australian Open, vidjećeš da sam tu izjavu Agassija i sam naglasio. Ali to je bilo 2005. godine. Imal šta novo il treba da ti stavljam izjavu Agassija od prije dva mjeseca kad je rekao da Federer nije najbolji ikad zbog konkurencije. :mrgreen:
Tomahawk11 wrote:Ja se sjećam da je Nole lomio meč na USO forhendima ''zažmiri i ako uđe'' :mrgreen: , neke se linije pogađale, znam da ću sad biti napadnut, jer je u pitanju najviši nivo tenisa ikad, ali ja sam to, kao laik-gledaoc, tako vidio.
Kako je Federer slomio Roddicka na Wimbledonu 2009, kad je gađao onaj drajv volej na dvije brejk lopte Amerikanca u petom setu? Jel tvoje laičko oko tada to vidjelo (ako se sjećaš toga) kao umjetnost ili 'zažmiri, pa ako uđe uđe'. :mrgreen:

Đoković je dvije godine zaredom Federera poništio na taj način na istom turniru u istoj fazi. Ako se jednom i može nazvati slučajnošću, dva puta ne može.
cevapcinica wrote:Ti samo o udaranju i ubijanju. Vidis sta tvoja planirana ishrana steroidima i "proteinima" rade od mozga.
Ne vec bi me morali persirati.
Vidio sam šta tebi Federer radi. :mrgreen:

Stani pred ogledalo i persiraj se do sutra. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#22370 Re: TENIS

Post by Tomahawk11 »

Ne sjećam se toga, iskreno.
Komentarisao sam ovo, jer je bilo aktuelna priča, pa se sjetih.
Sve ok, mora se imati i sreće, samo kažem da je to uticalo na konačan ishod meča, a i na osvajane GS.
Naravno da ne poništavam Novakov uspjeh.
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22371 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Pa imao je utjecaj i Federerov Inside Out forhend protiv Haasa na brejk loptu kod 4:3 za Nijemca u trećem setu onog duela na Roland Garrosu 2009. godine. Prođi po youtubeu i zamisli da je taj forhend otišao par centimetara u stranu, Federer danas vjerovatno ne bi imao taj jedini Roland Garros koji je osvojio, jer bi Haas servirao za meč.

Federer se 'uchokirao' nakon Đokovićevog riterna 2011. godine, ali godinu prije toga Đoković je dvije meč lopte spasio na igru i muda, jer ni kod jedne od njih Federeru nije dao niti promil šanse.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#22372 Re: TENIS

Post by shake69 »

Hordasa Necku pod hitno u Radosni Group, ionako je osakacena nekim otkazima "Solunaca"! :zoka:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#22373 Re: TENIS

Post by Velkoski »

što radosni group, je l' to moraš biti srbin da bi navijao za Noleta? :zoka:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#22374 Re: TENIS

Post by shake69 »

Ultima je to davno objasnio ovdje i nema potrebe da se ponavlja!Tu je covjek...
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#22375 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Rublev je umro u današnjem meču, ja ne znam kako će se suprostaviti sutra Monfilsu, ali dobro je to što mu forhend dozvoljava da pritisne Francuza, kome je to tehnički prilično loš udarac.

Alex De Minaur, osamnaestogodišnjak, igra nenormalnu sedmicu, Raonića i Mmoha je razbio, a večeras je na redu Ryan Harrison. Malac je predobar, borben, ima odličan bekend i stav na terenu.
Post Reply