Televizija OBN

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 14337
Joined: 21/08/2013 19:39

#2576 Re: Televizija OBN

Post by MTV »

Tabhana wrote:Bojkot takozvane OBN televizije

Grupa na fejsbuku, preko 400 članova već.

Najjači su mi lajk revolucije, balinluk :lol:
Kanal nikad gledaniji a oni za bojkot :lol: :lol:

Ovakvim tekstovima na teletekstu ce samo podic si cijenu. Nova i Prva su imali svakakve ispade po emisijama pa se izvinjavali a najpopularniji su danas. OBN slijedi tradiciju.
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#2577 Re: Televizija OBN

Post by Tabhana »

Image
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2578 Re: Televizija OBN

Post by It_is_a_Leclerc »

Au, al su je uvrijedili....Koliko su uskmečale facebook patriote sve sa ljiljanima na profilnoj, ja sam mislio da je u najmanju ruku onaj nesretni Veselin Gatalo objašnjavao ko je etnički očistio Mostar... Kad ono, ni pet ni šest - "takozvana Armija RBiH", termin koji na RTRS-u, ATV-u i BN-u možete čuti po pet puta dnevno, ali se Bošnjo oko toga puno ne bizuhuri, jer je Bošnjo pristao na to da mu država završava u Sarajevu, pa mu onda bude posve problematično ako mu neko u toj njegovoj patriotskoj oazi remeti ugođaj.

P-ih.
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#2579 Re: Televizija OBN

Post by Tabhana »

It_is_a_Leclerc wrote:Au, al su je uvrijedili....Koliko su uskmečale facebook patriote sve sa ljiljanima na profilnoj, ja sam mislio da je u najmanju ruku onaj nesretni Veselin Gatalo objašnjavao ko je etnički očistio Mostar... Kad ono, ni pet ni šest - "takozvana Armija RBiH", termin koji na RTRS-u, ATV-u i BN-u možete čuti po pet puta dnevno, ali se Bošnjo oko toga puno ne bizuhuri, jer je Bošnjo pristao na to da mu država završava u Sarajevu, pa mu onda bude posve problematično ako mu neko u toj njegovoj patriotskoj oazi remeti ugođaj.

P-ih.
Nisi mi drag forumaš, ali si ovo dobro rekao :thumbup:
User avatar
escobar__
Posts: 8869
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2580 Re: Televizija OBN

Post by escobar__ »

It_is_a_Leclerc wrote:Au, al su je uvrijedili....Koliko su uskmečale facebook patriote sve sa ljiljanima na profilnoj, ja sam mislio da je u najmanju ruku onaj nesretni Veselin Gatalo objašnjavao ko je etnički očistio Mostar... Kad ono, ni pet ni šest - "takozvana Armija RBiH", termin koji na RTRS-u, ATV-u i BN-u možete čuti po pet puta dnevno, ali se Bošnjo oko toga puno ne bizuhuri, jer je Bošnjo pristao na to da mu država završava u Sarajevu, pa mu onda bude posve problematično ako mu neko u toj njegovoj patriotskoj oazi remeti ugođaj.

P-ih.
Bošnjo, realno, nema apsolutno nikakvog uticaja na zbivanja u RS-u i skoro pa ništa ne može napravit po pitanju natpisa i emisija medija iz tog entiteta. Pa kad je već tako daj da pustimo da se i iz sred Sarajeva odbrambena snaga RBiH naziva takozvanom.

Jebo ti ovaj narod, ne zaslužuju Bošnjaci ni rezervat u kom se trenutno nalaze, kamoli čitavu državu. Tragikomedija...
Scopio
Posts: 418
Joined: 04/11/2012 13:03

#2581 Re: Televizija OBN

Post by Scopio »

Na rtrs, donji vakuf i danas srbobran zovu
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2582 Re: Televizija OBN

Post by It_is_a_Leclerc »

escobar__ wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Au, al su je uvrijedili....Koliko su uskmečale facebook patriote sve sa ljiljanima na profilnoj, ja sam mislio da je u najmanju ruku onaj nesretni Veselin Gatalo objašnjavao ko je etnički očistio Mostar... Kad ono, ni pet ni šest - "takozvana Armija RBiH", termin koji na RTRS-u, ATV-u i BN-u možete čuti po pet puta dnevno, ali se Bošnjo oko toga puno ne bizuhuri, jer je Bošnjo pristao na to da mu država završava u Sarajevu, pa mu onda bude posve problematično ako mu neko u toj njegovoj patriotskoj oazi remeti ugođaj.

P-ih.
Bošnjo, realno, nema apsolutno nikakvog uticaja na zbivanja u RS-u i skoro pa ništa ne može napravit po pitanju natpisa i emisija medija iz tog entiteta. Pa kad je već tako daj da pustimo da se i iz sred Sarajeva odbrambena snaga RBiH naziva takozvanom.

Jebo ti ovaj narod, ne zaslužuju Bošnjaci ni rezervat u kom se trenutno nalaze, kamoli čitavu državu. Tragikomedija...
Bošnjo nema utjecaja jer ga ne želi imati, i pomirio se s tim. Iz sred Sarajeva, ili iz sred Foče, meni ti, u konačnici, dođe na isto.
Mediji imaju pravo da se koriste prefiksom kakvim god žele, pa i "takozvanim", jer to odražava slobodu i nezavinost uredničkog i novinarskog stava.
Organizovati proteste i nekom prijetiti bombama i paljenjem, a što se uredno dešava na facebooku,, u povodu ovog slučaja, je samo dokaz da Bošnjaci, kao uostalom ni druga dva naroda, nisu daleko odmakli od one rulje sa bakljama koje idu okolo i čekaju ko će se pokazati kao krivovjernik ili izdajnik.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#2583 Re: Televizija OBN

Post by navedeni »

PR asistent je dobio otkaz danas radi ovog teleteksta, a pogodite: musliman je, kopirao vijest i nije ni pročitao copy paste :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14337
Joined: 21/08/2013 19:39

#2584 Re: Televizija OBN

Post by MTV »

Cijeli im je kanal copy/paste :lol:
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#2585 Re: Televizija OBN

Post by navedeni »

MTV wrote:Cijeli im je kanal copy/paste :lol:
Istina, ali opet bolje nego sranje od Hajata i radikalnog Pinka
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#2586 Re: Televizija OBN

Post by Tabhana »

Opet su gledaniji, tj. najgledanije kod običnog puka :lol:

To više govori o nama, nego o "njima"
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2587 Re: Televizija OBN

Post by bingov buraz »

navedeni wrote:PR asistent je dobio otkaz danas radi ovog teleteksta, a pogodite: musliman je, kopirao vijest i nije ni pročitao copy paste :lol:
Ako je tacno i neka je,glupson.
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#2588 Re: Televizija OBN

Post by Tabhana »

je li musliman ili nosi muslimansko ime?
User avatar
MTV
Posts: 14337
Joined: 21/08/2013 19:39

#2589 Re: Televizija OBN

Post by MTV »

navedeni wrote:
MTV wrote:Cijeli im je kanal copy/paste :lol:
Istina, ali opet bolje nego sranje od Hajata i radikalnog Pinka
Slazem se.
kupujmodomace
Posts: 128
Joined: 04/11/2012 22:12

#2590 Re: Televizija OBN

Post by kupujmodomace »

MTV wrote:
navedeni wrote:
MTV wrote:Cijeli im je kanal copy/paste :lol:
Istina, ali opet bolje nego sranje od Hajata i radikalnog Pinka
Slazem se.
OBN bolji od Hayata i Pinka???
Zato što tako razmišljate, zato i nam i jeste ovako :shock: :skoljka: :run:
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#2591 Re: Televizija OBN

Post by zunazu »

Ovo je jedina televizija koja ne poštuje dan žalosti povodom Srebrenice. Svi se drugi prilagode a kod njih isti uobičajeni pedersko-kuharsko-kurvanjski seljakluk i teferić.

Image
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2592 Re: Televizija OBN

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 22/03/2016 12:34, edited 1 time in total.
kupujmodomace
Posts: 128
Joined: 04/11/2012 22:12

#2593 Re: Televizija OBN

Post by kupujmodomace »

OBN bolji od Hayata i Pinka???
Zato što tako razmišljate, zato i nam i jeste ovako :shock: :skoljka: :run:[/quote]


Hayat je obicna mahalaska televizija prilagodjena za nargila generaciju, Pink je prekodrinski otpad, OBN je obicna parodija od televizije. Tako da je zakljucak - smece su sva tri kanala, svaki na svoj nacin.[/quote][/quote]

Hayat je kvalitetom slike, programom i izgledom uopšte 300 svjetlosnih godina ispred nabrojanih...
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2594 Re: Televizija OBN

Post by Raigor Stonehoof »

kupujmodomace wrote:
Hayat je kvalitetom slike, programom i izgledom uopšte 300 svjetlosnih godina ispred nabrojanih...
Jest al u kurcu.
kupujmodomace
Posts: 128
Joined: 04/11/2012 22:12

#2595 Re: Televizija OBN

Post by kupujmodomace »

Raigor Stonehoof wrote:
kupujmodomace wrote:
Hayat je kvalitetom slike, programom i izgledom uopšte 300 svjetlosnih godina ispred nabrojanih...
Jest al u kurcu.
Čemu psovanje?
Izbaci frustraciju na drugi način :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2596 Re: Televizija OBN

Post by Raigor Stonehoof »

Nije tebi, nerviraju me debili s Hajata :D

Kako ce ti ba jebeni Fikret, seljanchura Mirza, Hana Horseface Hadziavdagic,tatin sin Amar (neki dan intervjuise svog starog i oslovljava ga sa "direktore" :lol: ) itd, biti bolji od ikog :-)
User avatar
MTV
Posts: 14337
Joined: 21/08/2013 19:39

#2597 Re: Televizija OBN

Post by MTV »

Raigor Stonehoof wrote:Nije tebi, nerviraju me debili s Hajata :D

Kako ce ti ba jebeni Fikret, seljanchura Mirza, Hana Horseface Hadziavdagic,tatin sin Amar (neki dan intervjuise svog starog i oslovljava ga sa "direktore" :lol: ) itd, biti bolji od ikog :-)
:lol: :lol: Zato su nikad negledaniji.
kupujmodomace
Posts: 128
Joined: 04/11/2012 22:12

#2598 Re: Televizija OBN

Post by kupujmodomace »

Raigor Stonehoof wrote:Nije tebi, nerviraju me debili s Hajata :D

Kako ce ti ba jebeni Fikret, seljanchura Mirza, Hana Horseface Hadziavdagic,tatin sin Amar (neki dan intervjuise svog starog i oslovljava ga sa "direktore" :lol: ) itd, biti bolji od ikog :-)
Nikad nisam pomenuo voditelje, niti im znam imena..govorim u tehničkom smislu, vizuelno, studijski prostori, emisije kako izgledaju...pa HD verzija pa ostali kanali..vidi se da u to ulažu dosta...manite se vazda iste priče voditelji bla bla...pa ne čini jednu televiziju voditelj neke emisije...
.a kadar..to ne želim komentarisati, niti tako posmatram tv :)
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2599 Re: Televizija OBN

Post by Raigor Stonehoof »

Onda komentarisemo razlicite stvari ;) Sto se tice tog tehnickog dijela, ne razumijem se i nije mi presudan, tako da ako ti tvrdis da je tu Hayat najbolji, nemam razloga da ti ne vjerujem

Ali za mene TV lica itekako cine televiziju, a Hayat je skup najumisljenijih, najodvratnijih i najprimitivnijih glupana i glupaca u regionu.

Znas ono, furaju se da su urbani, a svako malo u programu im Miligram. Kritikuju seljakluk, a u sljedecem prilogu intervju sa Sekom Aleksic. Furaju se na vjeru, reklamiraju pivo. Ismijavaju druge, a nikad se ne pogledaju u ogledalo. Prosle godine drzava u panici, poplave, njima finale ZMBT ko da nista nije bilo.

Itd itd itd, milion ovakvih primjera.
User avatar
MTV
Posts: 14337
Joined: 21/08/2013 19:39

#2600 Re: Televizija OBN

Post by MTV »

Prvo je Hayat poceo padati sa sezonom gdje je Mirza Selimovic bio drugi, otisao momak na Zvezde Granda pobijedio i dobio stan u Beogradu. Druge posljednje dvije sezone ZMBT nikad nisu imali manju gledanost. Poplave i nekoliko mrtvih oni finale ZMBT i nikom nista samo je vazno da imaju cjelodnevni program u povodu Bajrama.

A vamo se pljuje po OBN koji maksimalno kopira Prvu i Novu TV i najgledaniji je u BiH vec 5-6 mjeseci. Sve radi jedne rijeci "takozvane" i sto 15 dana cestita Novu godinu i Bozic, netko slavi katolicki i pravoslavni Bozic i Novu godinu.
Ima tresa i na OBN -u al kad vidim Fikreta i Amara na Hayatu stomak mi se prevrne, naspram njih i TV Slon izgleda svjetski.

Dzaba Hayatu i Ultra HD kanal ako nema zanimljivog programa i sto ima ovih seljacica napuhanaka od TV voditelja.
Post Reply