Telemach odgovara

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#101 Re: Telemach odgovara

Post by bordo gandalf »

tacna wrote:
EsadCo wrote:Da li će te u programsku šemu uvrstiti i RTS1 i 2, i B92?
Za ostalo samo pohvale, kako CATV, tako i internet, puno bolje nego je to radio Global net.
Ni tih kanala nemate LOL sve to uredno daje u osnovnom paketu nije provokacija volio bih da ima konkurencije sto vise.
Pa ti na temu o LOL-u i uzivaj
User avatar
Miroslav70
Posts: 14
Joined: 07/09/2010 19:48
Location: BiH

#102 Re: Telemach odgovara

Post by Miroslav70 »

van Basten wrote:zbog čega mi kanali eurosportova idu sa engleskim komentatorima a ne sa srpskim?

btw, podržavam prijedloge za : arenasport, travel & living te b92
A jeste čuli da se mijenja jezik na risiveru? :-) :-) :-)
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#103 Re: Telemach odgovara

Post by van Basten »

Miroslav70 wrote:
van Basten wrote:zbog čega mi kanali eurosportova idu sa engleskim komentatorima a ne sa srpskim?

btw, podržavam prijedloge za : arenasport, travel & living te b92
A jeste čuli da se mijenja jezik na risiveru? :-) :-) :-)
jao nisam... šta je to... nešto za jelo.... :-) :-) :-)
stvarno ne kontam ove prepotentne koji dođu i gledaju nas kao da smo mi do jučer travu pasli pa se sad uhvatili malo tehnologije.
Ugl, naravno da sam probao to sa promjenom jezika na risiveru (iako je prvi dan bio komentator na srpskom, a ja poslije ništa nisam čačkao) i stoji jezik: engleski bez opcije da se promjeni.
User avatar
Miroslav70
Posts: 14
Joined: 07/09/2010 19:48
Location: BiH

#104 Re: Telemach odgovara

Post by Miroslav70 »

van Basten wrote:
Miroslav70 wrote:
van Basten wrote:zbog čega mi kanali eurosportova idu sa engleskim komentatorima a ne sa srpskim?

btw, podržavam prijedloge za : arenasport, travel & living te b92
A jeste čuli da se mijenja jezik na risiveru? :-) :-) :-)
jao nisam... šta je to... nešto za jelo.... :-) :-) :-)
stvarno ne kontam ove prepotentne koji dođu i gledaju nas kao da smo mi do jučer travu pasli pa se sad uhvatili malo tehnologije.
Ugl, naravno da sam probao to sa promjenom jezika na risiveru (iako je prvi dan bio komentator na srpskom, a ja poslije ništa nisam čačkao) i stoji jezik: engleski bez opcije da se promjeni.
Nemoj se duriti, jarane, ništa loše nisam mislio :?
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#105 Re: Telemach odgovara

Post by manki »

tacna wrote:
EsadCo wrote:Da li će te u programsku šemu uvrstiti i RTS1 i 2, i B92?
Za ostalo samo pohvale, kako CATV, tako i internet, puno bolje nego je to radio Global net.
Ni tih kanala nemate LOL sve to uredno daje u osnovnom paketu nije provokacija volio bih da ima konkurencije sto vise.
Šta tražiš ti sad na ovom threadu? Fino si nas otjerao sve s Logosoft teme, i sve korisnike Telemacha nazivao kojekakvim imenima, šta sad hoćeš ovdje?
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#106 U vezi izmjena programskih sema

Post by Telemach »

Sve vaše sugestije koje se odnose na izmjene programske šeme prenosimo. Mišljenje korisnika se uvažava kad god je to moguće, naravno u mjeri u kojoj postoji objektivno interesiranje. O svim planovima ćemo vas kao i do sada, blagovremeno obavještavati.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#107 Re: Telemach odgovara

Post by shiljak »

zensko 100% - ili je bosko :D
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#108 Re: Telemach odgovara

Post by Telemach »

ratata wrote:cekam vec dva mjeseca da mi vratite digitalnu televiziju, imate i moj broj i moju prijavu i smatram da ovo sto radite vise nije sramota nego totalno neozbiljno.

zar ne mislite da ste trebali u potpunosti da uspostavite novi sistem pa tek onda da iskljucujete ljudima signal digitalne tv ? pogotovo onima koji su kao ja koristili i redovno placali i internet, i digitalnu i kablovsku ?

o internetu da ne pricam, imao sam paket zvani Extra kod Eloba i fenomenalan upload i download a sad je to katastrofa.

Image

digitalne vise nemam i pored bezbroj poziva i ostavljanja podataka

u kablovskoj ponudi ste najavili preko 60 kanala od kojih 7 do 8 redovno ne rade.

i dalje ocekujem poboljsanje u Vasem pristupu klijentima, i dalje vjerujem da je ovo sve posljedica promjene vlasnika ali je bez sumnje sve ukupno odrađeno krajnje neprofesionalno, jer u krajnjem slucaju ja treba sve ovo vrijeme provedeno bez digitalne i uz stalne probleme sa konekcijom da platim.

zelim Vam da sto prije stanete na prave noge, ali ovo sto radite zaista postaje vise smijesno nego nepodnosljivo.
Vrlo nam je važno da provjerimo sve Vaše navode, upravo da bi ispravili sve eventualne greške pa Vas molimo da nam na PP pošaljete nešto od informacija potrebnih za provjeru.

Vaš Telemach.
EsadCo
Posts: 193
Joined: 03/10/2010 13:36

#109 Re: U vezi izmjena programskih sema

Post by EsadCo »

Telemach wrote:Sve vaše sugestije koje se odnose na izmjene programske šeme prenosimo. Mišljenje korisnika se uvažava kad god je to moguće, naravno u mjeri u kojoj postoji objektivno interesiranje. O svim planovima ćemo vas kao i do sada, blagovremeno obavještavati.
Postoji interesovanje za B92, Arenu (makar A1 u osnovnoj pomudi), RTS1, travel & living. A micite one silne turbo folk sund muzike!!!
bullmastiff
Posts: 580
Joined: 11/11/2009 18:25

#110 Re: Telemach odgovara

Post by bullmastiff »

mozete li mi odgovoriti zasto jos uvijek nisam pozvan za prelazak sa kablovske na digitalnu?
potpisao ugovor prije dvije sedmice??
hvala
User avatar
logme
Posts: 2099
Joined: 13/09/2009 22:52
Location: where the streets have no name

#111 Re: Telemach odgovara

Post by logme »

Mene interesuje slijedece:
Otkako ste napravili ove zadnje pomjene slika na BH1 i FTV je jako losa (TV plazma star 1 god). Jos je veci problem sa TV-om u drugoj sobi, tamo imam samo 3 kanala (TV star 10 god). O cemu je rijec, slabiji signal ili? Ranije nisam imao slicnih problema. Govorim o kablovskoj televiziji
bullmastiff
Posts: 580
Joined: 11/11/2009 18:25

#112 Re: U vezi izmjena programskih sema

Post by bullmastiff »

EsadCo wrote:
Telemach wrote:Sve vaše sugestije koje se odnose na izmjene programske šeme prenosimo. Mišljenje korisnika se uvažava kad god je to moguće, naravno u mjeri u kojoj postoji objektivno interesiranje. O svim planovima ćemo vas kao i do sada, blagovremeno obavještavati.
Postoji interesovanje za B92, Arenu (makar A1 u osnovnoj pomudi), RTS1, travel & living. A micite one silne turbo folk sund muzike!!!
kakav crni rts1?
sta ima na njemu intresantno?

sto se tice turbo folk programa..imate ih previse...
bolje da ste uveli jedan americki MTV, ili VIVA.....ili neki program gdje mozemo slusati hitove 70ih 80ih 90ih...

bolji jetakav jedan svjetski nego tri pinkova folk programa!
nije stvar u kvantitetu....
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#113 Re: Telemach odgovara

Post by shiljak »

logme wrote:Mene interesuje slijedece:
Otkako ste napravili ove zadnje pomjene slika na BH1 i FTV je jako losa (TV plazma star 1 god). Jos je veci problem sa TV-om u drugoj sobi, tamo imam samo 3 kanala (TV star 10 god). O cemu je rijec, slabiji signal ili? Ranije nisam imao slicnih problema. Govorim o kablovskoj televiziji
i meni je slaba slika bila, ali sad kako su pravili net, popravili i sliku :-D
EsadCo
Posts: 193
Joined: 03/10/2010 13:36

#114 Re: U vezi izmjena programskih sema

Post by EsadCo »

bullmastiff wrote:
EsadCo wrote:
Telemach wrote:Sve vaše sugestije koje se odnose na izmjene programske šeme prenosimo. Mišljenje korisnika se uvažava kad god je to moguće, naravno u mjeri u kojoj postoji objektivno interesiranje. O svim planovima ćemo vas kao i do sada, blagovremeno obavještavati.
Postoji interesovanje za B92, Arenu (makar A1 u osnovnoj pomudi), RTS1, travel & living. A micite one silne turbo folk sund muzike!!!
kakav crni rts1?
sta ima na njemu intresantno?

sto se tice turbo folk programa..imate ih previse...
bolje da ste uveli jedan americki MTV, ili VIVA.....ili neki program gdje mozemo slusati hitove 70ih 80ih 90ih...

bolji jetakav jedan svjetski nego tri pinkova folk programa!
nije stvar u kvantitetu....
Zato što ima dosta filmova i zabavnog programa.
medoIL
Posts: 215
Joined: 12/10/2010 13:47

#115 Re: Telemach odgovara

Post by medoIL »

Da li ce Telemach internet i TV dostupan na Ilidzi tacnije u Pejtonu...ovdje je ASK CATV sa Europronetovim kablovskim internetom...
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#116 Re: Telemach odgovara

Post by bpsang »

bullmastiff wrote:potpisao sam ugovor za prelazak na digitalnu prije skoro dvije sedmice i jos se nisu javili da prikljuce..zna li se otprilike kad ce to biti?
unaprijed hvala
mozda jos nisu prokopali kanal do tebe :lol: :lol:
bullmastiff
Posts: 580
Joined: 11/11/2009 18:25

#117 Re: Telemach odgovara

Post by bullmastiff »

100_KA wrote:
bullmastiff wrote:potpisao sam ugovor za prelazak na digitalnu prije skoro dvije sedmice i jos se nisu javili da prikljuce..zna li se otprilike kad ce to biti?
unaprijed hvala
mozda jos nisu prokopali kanal do tebe :lol: :lol:
hehe imam ja kablovsku vec pa zato pitam
User avatar
logme
Posts: 2099
Joined: 13/09/2009 22:52
Location: where the streets have no name

#118 Re: Telemach odgovara

Post by logme »

shiljak wrote:
logme wrote:Mene interesuje slijedece:
Otkako ste napravili ove zadnje pomjene slika na BH1 i FTV je jako losa (TV plazma star 1 god). Jos je veci problem sa TV-om u drugoj sobi, tamo imam samo 3 kanala (TV star 10 god). O cemu je rijec, slabiji signal ili? Ranije nisam imao slicnih problema. Govorim o kablovskoj televiziji
i meni je slaba slika bila, ali sad kako su pravili net, popravili i sliku :-D
Pa eto bar da mi odgovori kad ce praviti net :) Ovako se drkam s kablovima, ubacio 15 metara novog, kontam da se nije gdje prekinuo. U pitanju je Mojmilo, Trg Barcelone
majstor.yoda
Posts: 317
Joined: 16/04/2009 00:48

#119 Re: Telemach odgovara

Post by majstor.yoda »

nakon malog problema sa brzinom i prijavom problema, moram priznati da su iz telemacha reagovali brzo jer mi je u toku dana pustena puna brzina mog paketa (4mbps)
medjutim, primjetio sam jedan problem. kad igram online igre (u mom slucaju WoW), ping je nesto visi nego sto sam ocekivao, oko 250ms, a inace sam imao ispod toga dok sam koristio epn-ov 1,5mbps paket. jesam li ja jedini koji ima ovakav problem?

i jos jedno pitanje, dok nisam zaboravio. ja nisam primjetio ali da li postoji neka fair use klauzula, odnosno mjesecno ogranicenje koliko se moze skinuti sa neta?

hvala
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#120 Re: Telemach odgovara

Post by Telemach »

bullmastiff wrote:potpisao sam ugovor za prelazak na digitalnu prije skoro dvije sedmice i jos se nisu javili da prikljuce..zna li se otprilike kad ce to biti?
unaprijed hvala
Ako Vas već nismo zamolili - proslijedite nam Vaše podatke na PP da bi provjerili.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#121 Re: Telemach odgovara

Post by kokuz_sa »

Telemach wrote:
bullmastiff wrote:potpisao sam ugovor za prelazak na digitalnu prije skoro dvije sedmice i jos se nisu javili da prikljuce..zna li se otprilike kad ce to biti?
unaprijed hvala
Ako Vas već nismo zamolili - proslijedite nam Vaše podatke na PP da bi provjerili.
ja jucer proslijedi..rekoste danas zvat a nigdje nikog
User avatar
Baja_Zvjerka
Posts: 33
Joined: 13/10/2009 00:15

#122 Re: Telemach odgovara

Post by Baja_Zvjerka »

Vrlo neprofesionalna firma.. Internet je prespor, ne moze gore.. Steta samo sto ne hvatam drugi inace bih davno presao, a inace imam Elob flat bivsi, ne znam sada kako ga zovete, niti me zanima..
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#123 Re: Telemach odgovara

Post by bordo gandalf »

Baja_Zvjerka wrote:Vrlo neprofesionalna firma.. Internet je prespor, ne moze gore.. Steta samo sto ne hvatam drugi inace bih davno presao, a inace imam Elob flat bivsi, ne znam sada kako ga zovete, niti me zanima..
Ne znam gdje zivis ali na u zivotu bolji net nisam imao a nisam u "centru"
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#124 Re: Telemach odgovara

Post by Telemach »

kokuz_sa wrote:
Telemach wrote:
bullmastiff wrote:potpisao sam ugovor za prelazak na digitalnu prije skoro dvije sedmice i jos se nisu javili da prikljuce..zna li se otprilike kad ce to biti?
unaprijed hvala
Ako Vas već nismo zamolili - proslijedite nam Vaše podatke na PP da bi provjerili.
ja jucer proslijedi..rekoste danas zvat a nigdje nikog
Provjerit ćemo još jednom. Izvinjenje zbog čekanja.
User avatar
munevera44
Posts: 1780
Joined: 25/03/2008 19:36

#125 Re: Telemach odgovara

Post by munevera44 »

Baja_Zvjerka wrote:Vrlo neprofesionalna firma.. Internet je prespor, ne moze gore.. Steta samo sto ne hvatam drugi inace bih davno presao, a inace imam Elob flat bivsi, ne znam sada kako ga zovete, niti me zanima..



Ova osoba koja daje "stručne" odgovore, koliko vidim pravi selekciju, odgovara samo na one postove što bi kod nas rekli ko doktor kad ti da andol nit pomaže nit odmaže,


Ali za to postoje forumaši prijatelji kojima nije niti teško a niti mrsko poslati pp. Hvala ti prijatelju a ova Telemach oliti "seljačka radna zadruga" bar što se mene tiče odlazi u aut
:dance: :run:
Locked