TELEMACH JE LOPOVSKA KABLOVSKA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Locked
samirk

#1 TELEMACH JE LOPOVSKA KABLOVSKA

Post by samirk » 11/05/2012 18:30

ovo jeste totalna navlakusa.
ja sam imao digitalnu preko telemacha i sada sam uveo hd. kada su mi to uveli pustili su mi sve pakete. rekao sam monteru da to meni ne treba ali je ovaj rekao da je to promotivnih mjesec dana gratis. to je bio 20.ti u mjesecu. ja 23.ceg zovem njihov call centar da to otkazem a djevojka mi ljubazno kaze da nema potrebe jer posto je kraj mjeseca ona ce upisati da mi produze jos jedan mjesec. naravno-obzirom da su to lopovi stigao mi je racun sa uracunatim svim paketima za oba mjeseca. ponovo nazovem njihov broj i kazu mi da ja nemam pravo na promotivni period jer sam to ispucao prije godinu kada sam uveo digitalnu. odem na internet i lijepo stoji da svako ko uvede hd ima pravo. naravno ovi lopovi to ne priznaju iako im tako pise. pitam kome se mogu zaliti, kazu nikome
fol je da su instruisali operatere i montere da te navlace, kao nemate potrebe to iskljuciti jer je besplatno.
sad cu ovo nakaciti na sve forume jer su totalni kreteni,
racun im necu platiti nego cu uvesti moju tv, a ni resiver im necu vratiti.
kad me tuze lijepo cu ponijeti print screen njihove stranice sa "promo periodom"
ljudi bjezite od telemacha-ONI SU LOPOVI

tag33

#2 Re: TELEMACH JE LOPOVSKA KABLOVSKA

Post by tag33 » 11/05/2012 18:39

Oni su ljoooopovi :lol: ja nikad nisam imao tih problema sa njima :)

Bobi
Forum administrator
Has thanked: 58 times
Been thanked: 80 times

#3 Re: TELEMACH JE LOPOVSKA KABLOVSKA

Post by Bobi » 11/05/2012 18:46

Ma ko nije lopov?

inSighT

#4 Re: TELEMACH JE LOPOVSKA KABLOVSKA

Post by inSighT » 11/05/2012 19:04

samirk wrote:ovo jeste totalna navlakusa.
ja sam imao digitalnu preko telemacha i sada sam uveo hd. kada su mi to uveli pustili su mi sve pakete. rekao sam monteru da to meni ne treba ali je ovaj rekao da je to promotivnih mjesec dana gratis. to je bio 20.ti u mjesecu. ja 23.ceg zovem njihov call centar da to otkazem a djevojka mi ljubazno kaze da nema potrebe jer posto je kraj mjeseca ona ce upisati da mi produze jos jedan mjesec. naravno-obzirom da su to lopovi stigao mi je racun sa uracunatim svim paketima za oba mjeseca. ponovo nazovem njihov broj i kazu mi da ja nemam pravo na promotivni period jer sam to ispucao prije godinu kada sam uveo digitalnu. odem na internet i lijepo stoji da svako ko uvede hd ima pravo. naravno ovi lopovi to ne priznaju iako im tako pise. pitam kome se mogu zaliti, kazu nikome
fol je da su instruisali operatere i montere da te navlace, kao nemate potrebe to iskljuciti jer je besplatno.
sad cu ovo nakaciti na sve forume jer su totalni kreteni,
racun im necu platiti nego cu uvesti moju tv, a ni resiver im necu vratiti.
kad me tuze lijepo cu ponijeti print screen njihove stranice sa "promo periodom"
ljudi bjezite od telemacha-ONI SU LOPOVI

Prvi post pa odmah kukanje:

Daj malo ubuduće neofirniji budite vi iz telecoma! :mrgreen:

Locked