Telemach BH

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

User avatar
Telemach
Posts: 15784
Joined: 13/10/2010 14:13

#22451 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

Alkos wrote: 07/05/2024 23:10 Internet je katastrofa veceras. Ne znam jel ikada ovako los bio, veci upload od downloada. :roll:
Ako bude ovako i sutra, ocekujte poziv! :twisted:
Edit: nakon tekme se sve vratilo u normalu. Sta cemo kad finale bude!? :run:
Zdravo @Alkos,
Ukoliko su navedene smetnje sa uslugom i dalje prisutne ljubazno ćemo vas zamoliti da nam dostavite kontakt broj u inbox stranice. Kolege iz Tima za tehničku podršku će vas pozvati te izvršiti detaljniju provjeru. Stojimo vam na raspolaganju.
User avatar
MTV
Posts: 14365
Joined: 21/08/2013 19:39

#22452 Re: Telemach BH

Post by MTV »

hamo1977 wrote: 08/05/2024 08:39 Ako sam dobro shvatio, samo 33 filma, od svega što ima na HBO MAX mogu ići u 4K?
Pa kakva mi je onda razlika imam li 1080P ili 4K, niđe veze. Svejedno je.
Game of thrones je serija. Fali na spisku Aquaman 2, onaj Vili vonka ili kako vec nije taj spisak konacan.
hamo1977
Posts: 402
Joined: 17/12/2019 12:49

#22453 Re: Telemach BH

Post by hamo1977 »

MTV wrote: 08/05/2024 09:35
hamo1977 wrote: 08/05/2024 08:39 Ako sam dobro shvatio, samo 33 filma, od svega što ima na HBO MAX mogu ići u 4K?
Pa kakva mi je onda razlika imam li 1080P ili 4K, niđe veze. Svejedno je.
Game of thrones je serija. Fali na spisku Aquaman 2, onaj Vili vonka ili kako vec nije taj spisak konacan.
Ma imam ga godinama, pregledao sam more stvari. Mislio sam stvarno da puno više naslova ima u 4K, ali nisam iskreno ni obraćao pažnju. Ali ako od, Bog zna koliko hiljada naslova, dođemo na to da 40-50 prave neku razliku između paketa, to onda nije vrijedno spomena. Meni naravno. Poštujem da nekome jeste.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4916
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#22454 Re: Telemach BH

Post by typeOnegative »

Sve to stoji i u pravu si u principu , ali ni to nije konačna cifra i dodavati će se vremenom , a I sad radi nekih naslova vrijedi..

Poštujem tvoj stav i ne bih želio zvučati snobovski, ali ima nas koji zaista uživamo u tome ,nismo žalili potrošiti za taj svoj cejf i te sadrzaje želimo gledati u vrhunskoj slici na uređajima na kojim je razlika bas primjetna, tako da nam standardni paket ne odgovara nikako... jbga sto ljudi sto ćudi :-D
kakaljin
Posts: 11697
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#22455 Re: Telemach BH

Post by kakaljin »

typeOnegative wrote: 08/05/2024 16:15 Sve to stoji i u pravu si u principu , ali ni to nije konačna cifra i dodavati će se vremenom , a I sad radi nekih naslova vrijedi..

Poštujem tvoj stav i ne bih želio zvučati snobovski, ali ima nas koji zaista uživamo u tome ,nismo žalili potrošiti za taj svoj cejf i te sadrzaje želimo gledati u vrhunskoj slici na uređajima na kojim je razlika bas primjetna, tako da nam standardni paket ne odgovara nikako... jbga sto ljudi sto ćudi :-D
Pa zato se naprave da svi budu zadovoljni i da gledaju sta zele i plate to svoje zadovoljstvo. Ko zeli dokupi i gleda, ko ne zeli placa manju pretplatu i to je to, a ne da imas samo jednu opciju uzmi ili ostavi.

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
typeOnegative
Posts: 4916
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#22456 Re: Telemach BH

Post by typeOnegative »

To i je poanta sve priče, samo pravo izbora, kako za ovo, tako i za druge servise ,kao i za sve drugo ,općenito u zivotu, al to je vec neka druga tema.
hamo1977
Posts: 402
Joined: 17/12/2019 12:49

#22457 Re: Telemach BH

Post by hamo1977 »

Pa i napisao sam da poštujem da je to nekome važno, samo pišem svoje mišljenje naravno. Već me malo trznulo odjednom ovoliko pisanje i mislio sam da ide baš neka žestoka degradacija servisa. Sigurno je da će dodavati još sadržaja u 4K, ali ako budu to radili ovom brzinom onda jbg... Mizerija naslova u 4K za deceniju. Ja to pratim još od kada je bila ona HBO GO aplikacija, više mi je teže naći šta nisam gledao nego šta jesam :)
U zadnje vrijeme sam više na Netflixu, obnavljam star trek od Kirka pa novije :D
malasavjetnica
Posts: 73
Joined: 08/06/2021 13:48

#22458 Re: Telemach BH

Post by malasavjetnica »

Telemach, zašto ukidate unifi??? Umjesto da uvodite još noviteta, vi nam smanjujete i ovo što imamo. Meni je unifi koristio u Beogradu, Ljubljani, a i kod mame u stanu jer ona nema nikakav internet priključak. Kakva je alternativa za ovu uslugu???
User avatar
Telemach
Posts: 15784
Joined: 13/10/2010 14:13

#22459 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

malasavjetnica wrote: 09/05/2024 08:23 Telemach, zašto ukidate unifi??? Umjesto da uvodite još noviteta, vi nam smanjujete i ovo što imamo. Meni je unifi koristio u Beogradu, Ljubljani, a i kod mame u stanu jer ona nema nikakav internet priključak. Kakva je alternativa za ovu uslugu???
Pozdrav @malasavjetnica.
Kako sama aplikacija neće imati daljnji razvoj, nažalost, servisi Unifi i Unifi travel od 04.06. ove godine prestaju biti dijelom naše ponude.
Razumijemo važnost Unifi servisa za vas. Kako bismo pronašli najbolje rješenje za vaš ugovor, pozivamo vas da nam u inbox stranice dostavite vaše korisničke podatke, kao i kontakt broj. Naš Tim za brigu o korisnicima će vas kontaktirati u najkraćem roku nakon toga.
malasavjetnica
Posts: 73
Joined: 08/06/2021 13:48

#22460 Re: Telemach BH

Post by malasavjetnica »

Telemach wrote: 09/05/2024 09:02
malasavjetnica wrote: 09/05/2024 08:23 Telemach, zašto ukidate unifi??? Umjesto da uvodite još noviteta, vi nam smanjujete i ovo što imamo. Meni je unifi koristio u Beogradu, Ljubljani, a i kod mame u stanu jer ona nema nikakav internet priključak. Kakva je alternativa za ovu uslugu???
Pozdrav @malasavjetnica.
Kako sama aplikacija neće imati daljnji razvoj, nažalost, servisi Unifi i Unifi travel od 04.06. ove godine prestaju biti dijelom naše ponude.
Razumijemo važnost Unifi servisa za vas. Kako bismo pronašli najbolje rješenje za vaš ugovor, pozivamo vas da nam u inbox stranice dostavite vaše korisničke podatke, kao i kontakt broj. Naš Tim za brigu o korisnicima će vas kontaktirati u najkraćem roku nakon toga.
Dostavila sam vam podatke.
User avatar
Telemach
Posts: 15784
Joined: 13/10/2010 14:13

#22461 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

malasavjetnica wrote: 09/05/2024 10:21
Telemach wrote: 09/05/2024 09:02
malasavjetnica wrote: 09/05/2024 08:23 Telemach, zašto ukidate unifi??? Umjesto da uvodite još noviteta, vi nam smanjujete i ovo što imamo. Meni je unifi koristio u Beogradu, Ljubljani, a i kod mame u stanu jer ona nema nikakav internet priključak. Kakva je alternativa za ovu uslugu???
Pozdrav @malasavjetnica.
Kako sama aplikacija neće imati daljnji razvoj, nažalost, servisi Unifi i Unifi travel od 04.06. ove godine prestaju biti dijelom naše ponude.
Razumijemo važnost Unifi servisa za vas. Kako bismo pronašli najbolje rješenje za vaš ugovor, pozivamo vas da nam u inbox stranice dostavite vaše korisničke podatke, kao i kontakt broj. Naš Tim za brigu o korisnicima će vas kontaktirati u najkraćem roku nakon toga.
Dostavila sam vam podatke.
Zahvaljujemo se na dostvaljenim podacima. Možete očekivati poziv od kolega iz nadležnog odjela u najkraćem vremenskom periodu. Za sva dodatna pitanja stojimo vam na raspolaganju.
adnan_hz
Posts: 662
Joined: 15/03/2008 22:10

#22462 Re: Telemach BH

Post by adnan_hz »

Telemach wrote: 09/05/2024 09:02
malasavjetnica wrote: 09/05/2024 08:23 Telemach, zašto ukidate unifi??? Umjesto da uvodite još noviteta, vi nam smanjujete i ovo što imamo. Meni je unifi koristio u Beogradu, Ljubljani, a i kod mame u stanu jer ona nema nikakav internet priključak. Kakva je alternativa za ovu uslugu???
Pozdrav @malasavjetnica.
Kako sama aplikacija neće imati daljnji razvoj, nažalost, servisi Unifi i Unifi travel od 04.06. ove godine prestaju biti dijelom naše ponude.
Razumijemo važnost Unifi servisa za vas. Kako bismo pronašli najbolje rješenje za vaš ugovor, pozivamo vas da nam u inbox stranice dostavite vaše korisničke podatke, kao i kontakt broj. Naš Tim za brigu o korisnicima će vas kontaktirati u najkraćem roku nakon toga.
Red je da smanjite cijenu pretplate jer izbacujete nešto po ugovoru. Da li će od 21.5. na Telemachu biti dostupan MAX umjesto HBO Max za premium korisnike?
User avatar
Telemach
Posts: 15784
Joined: 13/10/2010 14:13

#22463 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

adnan_hz wrote: 09/05/2024 11:52
Telemach wrote: 09/05/2024 09:02
malasavjetnica wrote: 09/05/2024 08:23 Telemach, zašto ukidate unifi??? Umjesto da uvodite još noviteta, vi nam smanjujete i ovo što imamo. Meni je unifi koristio u Beogradu, Ljubljani, a i kod mame u stanu jer ona nema nikakav internet priključak. Kakva je alternativa za ovu uslugu???
Pozdrav @malasavjetnica.
Kako sama aplikacija neće imati daljnji razvoj, nažalost, servisi Unifi i Unifi travel od 04.06. ove godine prestaju biti dijelom naše ponude.
Razumijemo važnost Unifi servisa za vas. Kako bismo pronašli najbolje rješenje za vaš ugovor, pozivamo vas da nam u inbox stranice dostavite vaše korisničke podatke, kao i kontakt broj. Naš Tim za brigu o korisnicima će vas kontaktirati u najkraćem roku nakon toga.
Red je da smanjite cijenu pretplate jer izbacujete nešto po ugovoru. Da li će od 21.5. na Telemachu biti dostupan MAX umjesto HBO Max za premium korisnike?
Pozdrav @adnan_hz,
Kao što smo već i prethodno naveli, HBO Max aplikacija od 21.05.2024. postaje Max za sve korisnike. U okviru naše ponude, i dalje imate mogućnost korištenja Standardnog paketa Max aplikacije, jer Max aplikacija ostaje sastavni dio HBO Premium paketa. HBO i Cinemax kanali, kao i HBO OD ostaju nepromijenjeni. Svakako, predlažemo vam da nam dostavite korisničke podatke u inbox stranice kako bismo izvršili detaljnije provjere i pružili vam sve potrebne informacije. Stojimo vam na raspolaganju.
User avatar
TMovac
Posts: 1207
Joined: 07/03/2010 00:39

#22464 Re: Telemach BH

Post by TMovac »

Telemach wrote: 09/05/2024 13:20
adnan_hz wrote: 09/05/2024 11:52
Telemach wrote: 09/05/2024 09:02
Pozdrav @malasavjetnica.
Kako sama aplikacija neće imati daljnji razvoj, nažalost, servisi Unifi i Unifi travel od 04.06. ove godine prestaju biti dijelom naše ponude.
Razumijemo važnost Unifi servisa za vas. Kako bismo pronašli najbolje rješenje za vaš ugovor, pozivamo vas da nam u inbox stranice dostavite vaše korisničke podatke, kao i kontakt broj. Naš Tim za brigu o korisnicima će vas kontaktirati u najkraćem roku nakon toga.
Red je da smanjite cijenu pretplate jer izbacujete nešto po ugovoru. Da li će od 21.5. na Telemachu biti dostupan MAX umjesto HBO Max za premium korisnike?
Pozdrav @adnan_hz,
Kao što smo već i prethodno naveli, HBO Max aplikacija od 21.05.2024. postaje Max za sve korisnike. U okviru naše ponude, i dalje imate mogućnost korištenja Standardnog paketa Max aplikacije, jer Max aplikacija ostaje sastavni dio HBO Premium paketa. HBO i Cinemax kanali, kao i HBO OD ostaju nepromijenjeni. Svakako, predlažemo vam da nam dostavite korisničke podatke u inbox stranice kako bismo izvršili detaljnije provjere i pružili vam sve potrebne informacije. Stojimo vam na raspolaganju.
Samo što je trenutnoj HBO Max aplikaciji ( paketu ) ekvivalent novi Max Premium ( paket ), a ne Max Standard paket. Te se nadam da ćete za nas EON PREMIUM korisnike ugovoriti Max Premium pakete, a ne Max standard. Što bi uistinu bio downgrade.
adnan_hz
Posts: 662
Joined: 15/03/2008 22:10

#22465 Re: Telemach BH

Post by adnan_hz »

TMovac wrote: 09/05/2024 13:59
Telemach wrote: 09/05/2024 13:20
adnan_hz wrote: 09/05/2024 11:52
Red je da smanjite cijenu pretplate jer izbacujete nešto po ugovoru. Da li će od 21.5. na Telemachu biti dostupan MAX umjesto HBO Max za premium korisnike?
Pozdrav @adnan_hz,
Kao što smo već i prethodno naveli, HBO Max aplikacija od 21.05.2024. postaje Max za sve korisnike. U okviru naše ponude, i dalje imate mogućnost korištenja Standardnog paketa Max aplikacije, jer Max aplikacija ostaje sastavni dio HBO Premium paketa. HBO i Cinemax kanali, kao i HBO OD ostaju nepromijenjeni. Svakako, predlažemo vam da nam dostavite korisničke podatke u inbox stranice kako bismo izvršili detaljnije provjere i pružili vam sve potrebne informacije. Stojimo vam na raspolaganju.
Samo što je trenutnoj HBO Max aplikaciji ( paketu ) ekvivalent novi Max Premium ( paket ), a ne Max Standard paket. Te se nadam da ćete za nas EON PREMIUM korisnike ugovoriti Max Premium pakete, a ne Max standard. Što bi uistinu bio downgrade.
Upravo tako.. Ne mozes sa premium na standard da me prebacis.
User avatar
Telemach
Posts: 15784
Joined: 13/10/2010 14:13

#22466 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

vkmiro wrote: 09/05/2024 13:44 Ozbiljno ču ovaj put razmisliti o obnovi ugovora iako sam najstariji korisnik. Ovdje se više ništa ne dešava, samo se nešto ukida.
Pozdrav @vkmiro,
Ljubazno ćemo vas zamoliti da nam u inbox stranice dostavite vaše korisničke podatke kako bismo provjerili šta možemo uraditi za usluge koje koristite.
DON_eARL
Posts: 3742
Joined: 31/10/2010 22:26

#22467 Re: Telemach BH

Post by DON_eARL »

Novi uređaji dostupni za kupovinu na rate https://telemach.ba/klub, sada u ponudi ima i iPhone 15 koliko vidim, Sony TV 2+3 godine garancije...
User avatar
typeOnegative
Posts: 4916
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#22468 Re: Telemach BH

Post by typeOnegative »

Bilo je i vrijeme da se promijene pravila za kupovinu uređaja, prije moglo samo ako si pred kraj ugovora, sad po ovome kako piše mogu svi koji ispunjavaju one uvjete...@ telemach? Jesam dobro shvatio?

U svakom slučaju dobra stvar, nadam se da ce se i podebljati ponuda vremenom..
User avatar
Telemach
Posts: 15784
Joined: 13/10/2010 14:13

#22469 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

typeOnegative wrote: 09/05/2024 17:54 Bilo je i vrijeme da se promijene pravila za kupovinu uređaja, prije moglo samo ako si pred kraj ugovora, sad po ovome kako piše mogu svi koji ispunjavaju one uvjete...@ telemach? Jesam dobro shvatio?

U svakom slučaju dobra stvar, nadam se da ce se i podebljati ponuda vremenom..
Zdravo @typeOnegative,
Zahvaljujemo se na obraćanju. Potvrđujemo da svi naši lojajni korisnici koji koriste usluge po punoj cijeni godinu dana i duže te redovno izmiruju svoje mjesečne račune, imaju mogućnost kupovinue željenog proizvoda na 24 mjesečne rate uz obnovu ugovorne obaveze ili prelaskom na veći paket uz ugovor na 24 mjeseca. Asortiman ponude će se u narednom periodu svakako nadopunjavati sa novim uređajima. Pozivamo Vas da nastavite pratite našu stranicu, kako biste bili u toku sa svim novitetima. Ukoliko imate dodatnih pitanja stojimo Vam na raspolaganju putem privatne poruke gdje nam možete dostaviti Vaš kontakt broj, kako bismo Vas mogli kontaktirati za sve detaljne informacije.
User avatar
chakany
Posts: 2930
Joined: 05/09/2010 14:05

#22470 Re: Telemach BH

Post by chakany »

Ova Doma TV bi baš bila dobra zamjena za AXN i AXN Spin kanale. Prvo zbog toga što uglavnom pušta serije sa AXN kanala, a drugo što ide u HD formatu, a evo i treće u vlasništvu je United Grupe.
Hoćemo Doma TV :thumbup:
EKSER1337
Posts: 289
Joined: 24/09/2014 22:12

#22471 Re: Telemach BH

Post by EKSER1337 »

Kakvi su problemi sa internetom, lokacija Otoka? :-D
User avatar
joyjoy
Posts: 288
Joined: 19/11/2009 20:28

#22472 Re: Telemach BH

Post by joyjoy »

Zašto nestiže račun (e-mail)?
:?
User avatar
crnivrag
Posts: 12964
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#22473 Re: Telemach BH

Post by crnivrag »

joyjoy wrote: 10/05/2024 00:10 Zašto nestiže račun (e-mail)?
:?
1. maj, vaskrs, dan pobjede nad fašizmom...
User avatar
Telemach
Posts: 15784
Joined: 13/10/2010 14:13

#22474 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

EKSER1337 wrote: 09/05/2024 22:44 Kakvi su problemi sa internetom, lokacija Otoka? :-D
Pozdrav @EKSER1337,
Ukoliko su navedene poteškoće i dalje prisutne zamolit ćemo vas da nam dostavite korisničke podatke u inbox stranice za usluge, za koje se odnosi dostavljeni upit. Stojimo vam na raspolaganju.
Post Reply