Telemach BH

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22051 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

adexonis wrote: 24/03/2024 15:29 Pozdrav raja, da li neko ima problema na telemach mrezi sa playstation 4 (psn servisi, ps store, whats new...) sve sto se tice interneta steka. Radi pa ne radi, store loading, pa nakon minutu otvori isl. Ako uradim test network connection(cudno, kao da osvjezi mrezu) ili iskljucim net pa ukljucim na ps-u onda radi neko vrijeme pa opet tako u krug... PS4 slim nov u pitanju, wifi 5ghz nakacen, 11.50 sistem. Modem je ubee. Sve radi uredno i igrice i sistem, samo to me zafrkava. Inace ostali uredjaji na 5ghz mrezi rade uredno. Da li treba neki port otvoriti, staviti u dmz, promjeniti neki dns (google ili cloudfare) jer koristi po defaultu telemachove za psn servise? Bio kod pajde maloprije bhtelecom mreza jos nakacen na 2.4 ghz i sve radi uredno. Evo i ja maloprije upalio hotspot preko mobitela (bhtelecom) 2.4ghz i 5ghz i ne baguje tj. sve normalno vrti.

Da li neko ima slicno ili isto iskustvo sa ps4 ili ps5 na telemachu?

Hvala


EDIT: defintivno je nesto do telemacha ili ovog ubee gatewaya. Cijelo vrijeme uredno radilo na hotspotu i na 2.4ghz i 5ghz mrezi, cim sam vratio pocelo zezati, ima li neko slucajno ps4 i ubee da proba :)
Zdravo @adexonis ,
Zahvaljujemo se na odvojenom vremenu da nam se obratite na ovaj način. Zaista nam je žao zbog navedenih odstupanja u radu internet servisa. Kako bismo izvršili potrebne provjere sa naše strane ljubazno Vas molimo da nam dostavite kontakt telefon na koji smo u mogućnosti pozvati Vas ispred Tima tehničke podrške. Očekujemo Vaše javljanje.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22052 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

AnonymousBIH wrote: 24/03/2024 15:35
Telemach wrote: 24/03/2024 14:41
AnonymousBIH wrote: 23/03/2024 19:01

Istovremeno ste vise puta povecali cijene usluga, izgubili Arene Sport i apsolutno nista niste uradili po pitanju infrastrukture, barem u Visokom, plus imate daleko bolju ponudu u zemljama u okruženju
Zdravo @AnonymousBIH ,
Zahvaljujemo Vam se na odvojenom vremenu da nam se obratite na ovaj način. Zaista nam je žao kada pročitamo ovakav komentar s obzirom da kontinuirano vršimo ulaganja u naš servis kako bismo korisnicima pružili najbolje usluge. Pozivamo Vas u inbox stranice da nam dostavite Vaše podatke, kao i kontakt telefon. Želimo izvršiti sve potrebne provjere po pitanju usluga na koje ste pretplaćeni. Stojimo Vam na raspolaganju.
Sve radi ok koliko dobro može raditi na zastarjelom DOCSIS sistemu. Ja ne vidim sta ste uradili, niti sta ulazete, kablovi u mojoj ulici i dalje vise sa dalekovodnih stubova kao sto su visili i prije 15 godina kada sam postao vas korisnik, npr. optike ni na vidiku niti se priča o tome. I tako dalje, da se ne ponavljamo, izjednacite ponudu kao u okruženju pa i nama ponudite 1GBps/500mbps za 42.90 eura (Eon Trio Premium) kao u Hrvatskoj (83.90 KM), a ne za 86.45 KM duplo, čak troduplo, losiji paket kakva vam je ponuda u BIH.
@AnonymousBIH ,

Hvala Vam na ponovnom obraćanju na ovaj način. Kako nam je korisničko zadovoljstvo primarni cilj još jednom ćemo Vas ljubazno zamoliti da nam u inbox stranice dostavite korisničke podatke. Želimo izvršiti detaljniju provjeru te osluškujući Vaše potrebe pokušati pronaći najbolje rješenje za usluge koje koristite. Stojimo Vam na raspolaganju.
AnonymousBIH
Posts: 1478
Joined: 10/11/2014 14:20

#22053 Re: Telemach BH

Post by AnonymousBIH »

Telemach wrote: 25/03/2024 09:17
AnonymousBIH wrote: 24/03/2024 15:35
Telemach wrote: 24/03/2024 14:41
Zdravo @AnonymousBIH ,
Zahvaljujemo Vam se na odvojenom vremenu da nam se obratite na ovaj način. Zaista nam je žao kada pročitamo ovakav komentar s obzirom da kontinuirano vršimo ulaganja u naš servis kako bismo korisnicima pružili najbolje usluge. Pozivamo Vas u inbox stranice da nam dostavite Vaše podatke, kao i kontakt telefon. Želimo izvršiti sve potrebne provjere po pitanju usluga na koje ste pretplaćeni. Stojimo Vam na raspolaganju.
Sve radi ok koliko dobro može raditi na zastarjelom DOCSIS sistemu. Ja ne vidim sta ste uradili, niti sta ulazete, kablovi u mojoj ulici i dalje vise sa dalekovodnih stubova kao sto su visili i prije 15 godina kada sam postao vas korisnik, npr. optike ni na vidiku niti se priča o tome. I tako dalje, da se ne ponavljamo, izjednacite ponudu kao u okruženju pa i nama ponudite 1GBps/500mbps za 42.90 eura (Eon Trio Premium) kao u Hrvatskoj (83.90 KM), a ne za 86.45 KM duplo, čak troduplo, losiji paket kakva vam je ponuda u BIH.
@AnonymousBIH ,

Hvala Vam na ponovnom obraćanju na ovaj način. Kako nam je korisničko zadovoljstvo primarni cilj još jednom ćemo Vas ljubazno zamoliti da nam u inbox stranice dostavite korisničke podatke. Želimo izvršiti detaljniju provjeru te osluškujući Vaše potrebe pokušati pronaći najbolje rješenje za usluge koje koristite. Stojimo Vam na raspolaganju.
Hvala Vam na ljubaznosti i ažurnosti, tu ste uvijek bili neprikosnoveni. Kao što rekoh nemam poteškoća sa uslugom, imam 2 prikljucka i oba rade ok, s tim sto cu jedan nakon isteka ugovora odjaviti, a drugi slabiji zadrzati kao backup, jer konkurencija je napokon dosla blizu mene sa optikom, iako sam se iskreno nadao da cete vi jos davno podignuti uslugu na taj nivo. LP
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22054 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

AnonymousBIH wrote: 25/03/2024 12:16
Telemach wrote: 25/03/2024 09:17
AnonymousBIH wrote: 24/03/2024 15:35

Sve radi ok koliko dobro može raditi na zastarjelom DOCSIS sistemu. Ja ne vidim sta ste uradili, niti sta ulazete, kablovi u mojoj ulici i dalje vise sa dalekovodnih stubova kao sto su visili i prije 15 godina kada sam postao vas korisnik, npr. optike ni na vidiku niti se priča o tome. I tako dalje, da se ne ponavljamo, izjednacite ponudu kao u okruženju pa i nama ponudite 1GBps/500mbps za 42.90 eura (Eon Trio Premium) kao u Hrvatskoj (83.90 KM), a ne za 86.45 KM duplo, čak troduplo, losiji paket kakva vam je ponuda u BIH.
@AnonymousBIH ,

Hvala Vam na ponovnom obraćanju na ovaj način. Kako nam je korisničko zadovoljstvo primarni cilj još jednom ćemo Vas ljubazno zamoliti da nam u inbox stranice dostavite korisničke podatke. Želimo izvršiti detaljniju provjeru te osluškujući Vaše potrebe pokušati pronaći najbolje rješenje za usluge koje koristite. Stojimo Vam na raspolaganju.
Hvala Vam na ljubaznosti i ažurnosti, tu ste uvijek bili neprikosnoveni. Kao što rekoh nemam poteškoća sa uslugom, imam 2 prikljucka i oba rade ok, s tim sto cu jedan nakon isteka ugovora odjaviti, a drugi slabiji zadrzati kao backup, jer konkurencija je napokon dosla blizu mene sa optikom, iako sam se iskreno nadao da cete vi jos davno podignuti uslugu na taj nivo. LP
@AnonymousBIH ,
Još jednom Vam se zahvaljujemo. Žao nam je ukoliko prekid saradnje jednog od Vaših Ugovora bude konačna odluka. Predlažemo da Vas kontaktiramo prije donošenja iste u svrhu pronalaska kompromisnog rješenja koje će uvjereni smo ispuniti Vaša očekivanja s obzirom da ponudu kreiramo u skladu sa potrebama i Vašim željama. Uvijek nam se možete obratiti u inbox stranice. Stojimo Vam na raspolaganju.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4859
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#22055 Re: Telemach BH

Post by typeOnegative »

adexonis wrote: 24/03/2024 15:29 Pozdrav raja, da li neko ima problema na telemach mrezi sa playstation 4 (psn servisi, ps store, whats new...) sve sto se tice interneta steka. Radi pa ne radi, store loading, pa nakon minutu otvori isl. Ako uradim test network connection(cudno, kao da osvjezi mrezu) ili iskljucim net pa ukljucim na ps-u onda radi neko vrijeme pa opet tako u krug... PS4 slim nov u pitanju, wifi 5ghz nakacen, 11.50 sistem. Modem je ubee. Sve radi uredno i igrice i sistem, samo to me zafrkava. Inace ostali uredjaji na 5ghz mrezi rade uredno. Da li treba neki port otvoriti, staviti u dmz, promjeniti neki dns (google ili cloudfare) jer koristi po defaultu telemachove za psn servise? Bio kod pajde maloprije bhtelecom mreza jos nakacen na 2.4 ghz i sve radi uredno. Evo i ja maloprije upalio hotspot preko mobitela (bhtelecom) 2.4ghz i 5ghz i ne baguje tj. sve normalno vrti.

Da li neko ima slicno ili isto iskustvo sa ps4 ili ps5 na telemachu?

Hvala


EDIT: defintivno je nesto do telemacha ili ovog ubee gatewaya. Cijelo vrijeme uredno radilo na hotspotu i na 2.4ghz i 5ghz mrezi, cim sam vratio pocelo zezati, ima li neko slucajno ps4 i ubee da proba :)

Poz... koristim ps4 i ubee ( crni tanki) , nisam primjetio nikakve probleme u ovih par dana kako je priključena usluga , kao ni na tc2121 na drugoj adresi gdje sam bio do neki dan... nisam ništa mijenjao u postavkama sto se plejke tiče, sve ok od prvog dana... bas čudan problem :?
User avatar
Luciano88
Posts: 540
Joined: 10/12/2019 12:22

#22056 Re: Telemach BH

Post by Luciano88 »

typeOnegative wrote: 25/03/2024 13:28
adexonis wrote: 24/03/2024 15:29 Pozdrav raja, da li neko ima problema na telemach mrezi sa playstation 4 (psn servisi, ps store, whats new...) sve sto se tice interneta steka. Radi pa ne radi, store loading, pa nakon minutu otvori isl. Ako uradim test network connection(cudno, kao da osvjezi mrezu) ili iskljucim net pa ukljucim na ps-u onda radi neko vrijeme pa opet tako u krug... PS4 slim nov u pitanju, wifi 5ghz nakacen, 11.50 sistem. Modem je ubee. Sve radi uredno i igrice i sistem, samo to me zafrkava. Inace ostali uredjaji na 5ghz mrezi rade uredno. Da li treba neki port otvoriti, staviti u dmz, promjeniti neki dns (google ili cloudfare) jer koristi po defaultu telemachove za psn servise? Bio kod pajde maloprije bhtelecom mreza jos nakacen na 2.4 ghz i sve radi uredno. Evo i ja maloprije upalio hotspot preko mobitela (bhtelecom) 2.4ghz i 5ghz i ne baguje tj. sve normalno vrti.

Da li neko ima slicno ili isto iskustvo sa ps4 ili ps5 na telemachu?

Hvala


EDIT: defintivno je nesto do telemacha ili ovog ubee gatewaya. Cijelo vrijeme uredno radilo na hotspotu i na 2.4ghz i 5ghz mrezi, cim sam vratio pocelo zezati, ima li neko slucajno ps4 i ubee da proba :)

Poz... koristim ps4 i ubee ( crni tanki) , nisam primjetio nikakve probleme u ovih par dana kako je priključena usluga , kao ni na tc2121 na drugoj adresi gdje sam bio do neki dan... nisam ništa mijenjao u postavkama sto se plejke tiče, sve ok od prvog dana... bas čudan problem :?
Slican problem sam imao, riješio sam opcijom UPnP koji je po defaultu na modemu disable-ovan, uradio enable i sve procepilo.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4859
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#22057 Re: Telemach BH

Post by typeOnegative »

:thumbup:
Neka proba, vj je onda to.
User avatar
adexonis
Posts: 50
Joined: 04/04/2020 13:12

#22058 Re: Telemach BH

Post by adexonis »

Baš sam gledao upnp i ukljucen mi je, cak sam probao u dmz postaviti, portove nisam otvarao, ali bio je u dmz-u, tako da vise ni sam ne znam u cemu je problem. MTU nisam podesavao, ne znam ni da li ima logike. Danas cu skopcati na kabal cisto da probam i vidim da li je wifi ili telemach. Jedina promjena na routeru je to da su me neki dan izbacili iz cgnata, trebao ftp postaviti, ali tad nisam imao spojen ps, pa ne znam da li je mozda do toga, a ne bi trebalo biti (moze samo biti bolje). Probao kod kolege na bht mrezi i sve radi uredno. Zaista cudno :(
Luciano88 wrote: 25/03/2024 13:56
typeOnegative wrote: 25/03/2024 13:28
adexonis wrote: 24/03/2024 15:29 Pozdrav raja, da li neko ima problema na telemach mrezi sa playstation 4 (psn servisi, ps store, whats new...) sve sto se tice interneta steka. Radi pa ne radi, store loading, pa nakon minutu otvori isl. Ako uradim test network connection(cudno, kao da osvjezi mrezu) ili iskljucim net pa ukljucim na ps-u onda radi neko vrijeme pa opet tako u krug... PS4 slim nov u pitanju, wifi 5ghz nakacen, 11.50 sistem. Modem je ubee. Sve radi uredno i igrice i sistem, samo to me zafrkava. Inace ostali uredjaji na 5ghz mrezi rade uredno. Da li treba neki port otvoriti, staviti u dmz, promjeniti neki dns (google ili cloudfare) jer koristi po defaultu telemachove za psn servise? Bio kod pajde maloprije bhtelecom mreza jos nakacen na 2.4 ghz i sve radi uredno. Evo i ja maloprije upalio hotspot preko mobitela (bhtelecom) 2.4ghz i 5ghz i ne baguje tj. sve normalno vrti.

Da li neko ima slicno ili isto iskustvo sa ps4 ili ps5 na telemachu?

Hvala


EDIT: defintivno je nesto do telemacha ili ovog ubee gatewaya. Cijelo vrijeme uredno radilo na hotspotu i na 2.4ghz i 5ghz mrezi, cim sam vratio pocelo zezati, ima li neko slucajno ps4 i ubee da proba :)

Poz... koristim ps4 i ubee ( crni tanki) , nisam primjetio nikakve probleme u ovih par dana kako je priključena usluga , kao ni na tc2121 na drugoj adresi gdje sam bio do neki dan... nisam ništa mijenjao u postavkama sto se plejke tiče, sve ok od prvog dana... bas čudan problem :?
Slican problem sam imao, riješio sam opcijom UPnP koji je po defaultu na modemu disable-ovan, uradio enable i sve procepilo.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#22059 Re: Telemach BH

Post by diablobih »

Hvala @Telemach brzo i efikasno i na moje zadovoljstvo sve sredjeno :) Uzivat cu i naredne 2 godine :)
User avatar
joyjoy
Posts: 285
Joined: 19/11/2009 20:28

#22060 Re: Telemach BH

Post by joyjoy »

Da li je moguće dobiti zamjesnki telefonski aparat( za Premium paket) , uopšte nekoristim ali neki dan samo pokušao telefonirati i skontao da aparat nije 100 ispravan , prima pozive ali prilikom biranja nije moguće pozvati jer je tipka dial zapekla!
:bih:
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22061 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

adexonis wrote: 25/03/2024 15:01 Baš sam gledao upnp i ukljucen mi je, cak sam probao u dmz postaviti, portove nisam otvarao, ali bio je u dmz-u, tako da vise ni sam ne znam u cemu je problem. MTU nisam podesavao, ne znam ni da li ima logike. Danas cu skopcati na kabal cisto da probam i vidim da li je wifi ili telemach. Jedina promjena na routeru je to da su me neki dan izbacili iz cgnata, trebao ftp postaviti, ali tad nisam imao spojen ps, pa ne znam da li je mozda do toga, a ne bi trebalo biti (moze samo biti bolje). Probao kod kolege na bht mrezi i sve radi uredno. Zaista cudno :(
Luciano88 wrote: 25/03/2024 13:56
typeOnegative wrote: 25/03/2024 13:28


Poz... koristim ps4 i ubee ( crni tanki) , nisam primjetio nikakve probleme u ovih par dana kako je priključena usluga , kao ni na tc2121 na drugoj adresi gdje sam bio do neki dan... nisam ništa mijenjao u postavkama sto se plejke tiče, sve ok od prvog dana... bas čudan problem :?
Slican problem sam imao, riješio sam opcijom UPnP koji je po defaultu na modemu disable-ovan, uradio enable i sve procepilo.
@adexonis ,
Ljubazno Vas molimo da nam dostavite kontakt broj u inbox stranice kako bismo bili u prilici pristupiti provjeri i pružanju podrške po pitanju navedene problematike. Očekujemo Vaše javljanje.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22062 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

diablobih wrote: 25/03/2024 15:34 Hvala @Telemach brzo i efikasno i na moje zadovoljstvo sve sredjeno :) Uzivat cu i naredne 2 godine :)
@diablobih ,
Hvala Vama na povjerenju, kao i na saradnji koju nam ukazujete. Drago nam je da smo bili u prilici ispuniti Vaša očekivanja. Uvijek smo Vam na raspolaganju.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22063 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

joyjoy wrote: 25/03/2024 15:39 Da li je moguće dobiti zamjesnki telefonski aparat( za Premium paket) , uopšte nekoristim ali neki dan samo pokušao telefonirati i skontao da aparat nije 100 ispravan , prima pozive ali prilikom biranja nije moguće pozvati jer je tipka dial zapekla!
:bih:
Zdravo @joyjoy ,
Zahvaljujemo se na obraćanju na ovaj način. Predlažemo da nam dostavite svoje podatke u inbox stranice kako bismo bili u prilici dostaviti Vam više informacija u vezi navedenog. Budite slobodni da nam pišete.
User avatar
adexonis
Posts: 50
Joined: 04/04/2020 13:12

#22064 Re: Telemach BH

Post by adexonis »

Da se nadovezem na ovo gore za playstation, isprobano i direktno kablom u portu 2 isti problem se manifestuje stoga je definitivno nesto sa ubee ili imam nesto blokirano. Isprobane sve moguce varijante osim da smanjim mtu, mada cisto sumnjam i na to, jer isti radi uredno na bhteleocmu i hotspotu i modemu.
User avatar
Luciano88
Posts: 540
Joined: 10/12/2019 12:22

#22065 Re: Telemach BH

Post by Luciano88 »

adexonis wrote: 25/03/2024 17:22 Da se nadovezem na ovo gore za playstation, isprobano i direktno kablom u portu 2 isti problem se manifestuje stoga je definitivno nesto sa ubee ili imam nesto blokirano. Isprobane sve moguce varijante osim da smanjim mtu, mada cisto sumnjam i na to, jer isti radi uredno na bhteleocmu i hotspotu i modemu.
Žao mi je što ti nisam mogao pomoći, meni je UPnP riješio smetnje. Čak je NAT type prije je bio "Strict" , sad je "Open" regularno.
User avatar
adexonis
Posts: 50
Joined: 04/04/2020 13:12

#22066 Re: Telemach BH

Post by adexonis »

Zao je i meni :( nadam se da cu sa telemachom rijesiti kao i sve ostalo sto su mi do sad rjesavali. Mislim da je neka sitnica sa njihove strane i ne sumnjam da ce zavrsiti.Kao da na PS ne moze zadrzati konekciju (keep alive), a i dalje je uredno spojen i ne javlja da nije. Ako vec nekome korisniku ps 4 radi sve uredno na ubee EVW32C neka jednostavno "prepisu" kakvu postavku jer sam zaista sve varijante iscrpio i probao. Znaci isto se manifestuje i na kablu direkt i na oba banda 2.4 i 5ghz. Btw evo 2 sata na mobilnom hotspotu ide bez problema ikakvih. NAT type za PS je i na telemachu i na hotspotu 2, dok na lan portu bude nat 3 bez obzira što sam stavio u dmz i otvorio sve portove, a obicno i na 3 radi kako treba i store i tabovi whats new i ostalo, samo pojedine igre su problem, a ne znam vise ni sam...

Hvala, zivio
Luciano88 wrote: 25/03/2024 21:58
adexonis wrote: 25/03/2024 17:22 Da se nadovezem na ovo gore za playstation, isprobano i direktno kablom u portu 2 isti problem se manifestuje stoga je definitivno nesto sa ubee ili imam nesto blokirano. Isprobane sve moguce varijante osim da smanjim mtu, mada cisto sumnjam i na to, jer isti radi uredno na bhteleocmu i hotspotu i modemu.
Žao mi je što ti nisam mogao pomoći, meni je UPnP riješio smetnje. Čak je NAT type prije je bio "Strict" , sad je "Open" regularno.
User avatar
MTV
Posts: 14349
Joined: 21/08/2013 19:39

#22067 Re: Telemach BH

Post by MTV »

Telemache sta je sa Gradacackom nema usluga sat vremena kad ce prekid biti rijesen. Hvala
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#22068 Re: Telemach BH

Post by TMovac »

Poštovani @Telemach , slika se smrzava na sekund dva na kanalima ili dolazi do zamucenja slike na par sekundi. Probao sam restartovati eon box, ali nije pomoglo
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3652
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#22069 Re: Telemach BH

Post by anex »

Problemi su solarne prirode...solarna oluja danas je na reprtoaru :D
talijan97
Posts: 311
Joined: 26/11/2019 18:18

#22070 Re: Telemach BH

Post by talijan97 »

Rijesite problem intereneta u Gradacackoj, hvala!
User avatar
Luciano88
Posts: 540
Joined: 10/12/2019 12:22

#22071 Re: Telemach BH

Post by Luciano88 »

Nešto se kopa u Gradačačkoj, izgleda da su neki struju isjekli stručnjaci...
User avatar
MTV
Posts: 14349
Joined: 21/08/2013 19:39

#22072 Re: Telemach BH

Post by MTV »

Od prosle sedmoce imaju ovi neki radovi oko stepenica a danas oko 10:30 sve riknu. Ili su neki drugi radovi u pitanju?
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22073 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

MTV wrote: 26/03/2024 11:35 Telemache sta je sa Gradacackom nema usluga sat vremena kad ce prekid biti rijesen. Hvala
Zdravo @MTV ,
Zahvaljujemo se na obraćanju na ovaj način. Zaista nam je žao zbog poteškoća na koje ste naišli kada je naš servis u pitanju. Naime, na navedenom području bilježimo grupni prekid servisa. Kolege iz nadležnog sekora su upoznate i ulažemo maksimalne napore kako bismo navedena odstupanja otklonili u najkraćem mogućem roku. Ljubazno Vas molimo za još malo strpljenja. Unaprijed hvala na razumijevanju. Uvijek smo Vam na raspolaganju.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22074 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

TMovac wrote: 26/03/2024 11:48 Poštovani @Telemach , slika se smrzava na sekund dva na kanalima ili dolazi do zamucenja slike na par sekundi. Probao sam restartovati eon box, ali nije pomoglo
Zdravo @TMovac ,
Zahvaljujemo se na javljanju na ovaj način. Žao nam je zbog zabilježenih smetnji kada je naš servis u pitanju. Zamolit ćemo Vas da nam dostavite korisničke podatke, kao i kontakt telefon na koji smo u mogućnosti pozvati Vas u svrhu daljih provjera i pružanja podrške. Budite slobodni da nam se javite u inbox stranice.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#22075 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

talijan97 wrote: 26/03/2024 12:05 Rijesite problem intereneta u Gradacackoj, hvala!
Zdravo @talijan97 ,
Zahvaljujemo se na odvojenom vremenu da nam se obratite na ovaj način. Kolege iz nadležnog Odjeljenja su upoznate i intenzivno se radi na rješavanju zabilježenih poteškoća na navedenoj lokaciji. U cilju nam je smetnje otkloniti u najkraćem mogućem roku kako bismo omogućili neometano korištenje servisa. Unaprijed hvala na razumijevanju.
Post Reply