Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#251 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by agent_zero »

Benq wrote:
agent_zero wrote:Ima li neko da je bio na telemachu, a da je sad na logosoftu ili obrnuto?

Dvoumim se između trio paketa logosofta i telemacha. Telemach je već postavio infrastrukturu, dok s logosoftom dobijam malo povoljniju cijenu.

Iskustva, preporuke?
Sve zavisi sta ti treba , najbolje bi bilo da odes na stranicu i jednih i drugih , odaberes pakete i usluge koje se nude u okviru paketa i izvagas. Ako bude nesto nejasno napisi ovdje pa cemo pojasniti :)
Pa sve sam otprilike vidio, telemach je malo skuplji, logosof malo jeftiniji, telemach mislim nudi par HD kanala više, logosoft brži internet, telemach nudi sportklubove, logosoft arenesport, telemach je već ugradio infrastrukturu, logosoft je dostupan na toj lokaciji :)
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#252 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by MTV »

Sta god odabrao da te lijepo sluzi i da uzivas. :)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#253 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by arzuhal »

Jel i Telemach, i Logososft, i BHTelecom/Moja TV (u tim osnovnim paketima TRIO: tv, internet i telefon) nudi ruter/modem/vražijustrinu, odnosno mogućnost korištenja interneta s više računara u stanu, preko mobitela i sl. ili ima neka razlika, jedni da a drugi ne (treba nešto dodatno od uređaja, rentanja, plaćanja usluge i sl)?
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#254 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Benq »

arzuhal wrote:Jel i Telemach, i Logososft, i BHTelecom/Moja TV (u tim osnovnim paketima TRIO: tv, internet i telefon) nudi ruter/modem/vražijustrinu, odnosno mogućnost korištenja interneta s više računara, mobitel i sl. ili ima neka razlika (treba nešto dodatno od uređaja, rentanja, plaćanja usluge i sl)?
Sto se tice telemacha u svim duo i trio paketima se dobije na koristenje modem sa 4 lan porta i integrisanim wifi.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#255 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by arzuhal »

Benq wrote:
arzuhal wrote:Jel i Telemach, i Logososft, i BHTelecom/Moja TV (u tim osnovnim paketima TRIO: tv, internet i telefon) nudi ruter/modem/vražijustrinu, odnosno mogućnost korištenja interneta s više računara, mobitel i sl. ili ima neka razlika (treba nešto dodatno od uređaja, rentanja, plaćanja usluge i sl)?
Sto se tice telemacha u svim duo i trio paketima se dobije na koristenje modem sa 4 lan porta i integrisanim wifi.
'nači 4 komada mogu na kabl ako nijedan nema wireless adapter? :mrgreen:
Xeox2
Posts: 300
Joined: 21/02/2016 22:14

#256 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Xeox2 »

Kako je Logosoft implementirao svoju mobilnu mrežu. Ima li svoje bazne stanice ili se oslanja na drugog operatera.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#257 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Benq »

arzuhal wrote: 'nači 4 komada mogu na kabl ako nijedan nema wireless adapter? :mrgreen:
Upravo tako :)
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#258 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Benq »

Xeox2 wrote:Kako je Logosoft implementirao svoju mobilnu mrežu. Ima li svoje bazne stanice ili se oslanja na drugog operatera.
Logosoft je u saradnji sa mtel-om.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#259 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by arzuhal »

Benq wrote:
arzuhal wrote: 'nači 4 komada mogu na kabl ako nijedan nema wireless adapter? :mrgreen:
Upravo tako :)
:thumbup:
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#260 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by MTV »

arzuhal wrote:Jel i Telemach, i Logososft, i BHTelecom/Moja TV (u tim osnovnim paketima TRIO: tv, internet i telefon) nudi ruter/modem/vražijustrinu, odnosno mogućnost korištenja interneta s više računara u stanu, preko mobitela i sl. ili ima neka razlika, jedni da a drugi ne (treba nešto dodatno od uređaja, rentanja, plaćanja usluge i sl)?
Kod logosofta za trio i guatro pakete, nisam siguran za duo pakete, daje router (ZTE Home Gateway) sa integrisanim wifiom. Ima 4 izlaza koji se koriste ovako: prvi lan kabl za kompjuter, drugi, treci i cetrti lan izlaz za TV. Ili drugi i treci za TV a cetvrti za telefon. Drugi i treci resiver rentas za 4 KM +pdv (po komadu) ili jednokratno kupis po cijeni 148 KM. Ako zelis vise uredjaja spojiti lan kablom onda ti treba dodatni ruter koeg mozes kupiti u radnji za 50 KM.
Daju besplatno ZTE Home gateway, prvi HD resiver, fiskni aparat. U medjuvremenu mislim da su promijenili politiku i da nedaju vise fiksni aparat al ga mozes kod njih kupiti ili nesto slicno. Ja imam od njih fiksni telefon jer sam ih prikljucio davne 2012.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#261 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by MTV »

Xeox2 wrote:Kako je Logosoft implementirao svoju mobilnu mrežu. Ima li svoje bazne stanice ili se oslanja na drugog operatera.
Logosoft je u 65% vlasnistvu mtela BiH. Mobilna mreza je da kazem mtelova. Super TV nije u vlasnistvu mtela jer im je programska shema nebo i zemlja.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#262 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Benq »

MTV wrote: Kod logosofta za trio i guatro pakete, nisam siguran za duo pakete, daje router (ZTE Home Gateway) sa integrisanim wifiom. Ima 4 izlaza koji se koriste ovako: prvi lan kabl za kompjuter, drugi, treci i cetrti lan izlaz za TV. Ili drugi i treci za TV a cetvrti za telefon. Drugi i treci resiver rentas za 4 KM +pdv (po komadu) ili jednokratno kupis po cijeni 148 KM. Ako zelis vise uredjaja spojiti lan kablom onda ti treba dodatni ruter koeg mozes kupiti u radnji za 50 KM.
Daju besplatno ZTE Home gateway, prvi HD resiver, fiskni aparat. U medjuvremenu mislim da su promijenili politiku i da nedaju vise fiksni aparat al ga mozes kod njih kupiti ili nesto slicno. Ja imam od njih fiksni telefon jer sam ih prikljucio davne 2012.
To mi se u jednu ruku i svidja kod njih (mada je u isto vrijeme i veliki minus) sto ne daju uredjaj koji ima integrisan wifi nego ako hoces da imas wifi onda kupi ruter i radi s njim sta hoces, dok telemach daje modeme sa integrisanim wifi i svako malo mozes vidjeti kako negoduju na forumu zbog brzine preko wifi-a koja je manja nego sto je propisano paketom , a ljudi su nebrojeno puta pismenim putem obavijestili da ne garantuju brzinu koju korisnik ostvaruje putem wifi-a jer na wifi utice dosta faktora a jedan od njih je i brzina wifi modula u uredjaju kojeg korisnik koristi.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#263 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by MTV »

Benq wrote:
MTV wrote: Kod logosofta za trio i guatro pakete, nisam siguran za duo pakete, daje router (ZTE Home Gateway) sa integrisanim wifiom. Ima 4 izlaza koji se koriste ovako: prvi lan kabl za kompjuter, drugi, treci i cetrti lan izlaz za TV. Ili drugi i treci za TV a cetvrti za telefon. Drugi i treci resiver rentas za 4 KM +pdv (po komadu) ili jednokratno kupis po cijeni 148 KM. Ako zelis vise uredjaja spojiti lan kablom onda ti treba dodatni ruter koeg mozes kupiti u radnji za 50 KM.
Daju besplatno ZTE Home gateway, prvi HD resiver, fiskni aparat. U medjuvremenu mislim da su promijenili politiku i da nedaju vise fiksni aparat al ga mozes kod njih kupiti ili nesto slicno. Ja imam od njih fiksni telefon jer sam ih prikljucio davne 2012.
To mi se u jednu ruku i svidja kod njih (mada je u isto vrijeme i veliki minus) sto ne daju uredjaj koji ima integrisan wifi nego ako hoces da imas wifi onda kupi ruter i radi s njim sta hoces, dok telemach daje modeme sa integrisanim wifi i svako malo mozes vidjeti kako negoduju na forumu zbog brzine preko wifi-a koja je manja nego sto je propisano paketom , a ljudi su nebrojeno puta pismenim putem obavijestili da ne garantuju brzinu koju korisnik ostvaruje putem wifi-a jer na wifi utice dosta faktora a jedan od njih je i brzina wifi modula u uredjaju kojeg korisnik koristi.
Imam osjecaj da se nesto nismo razumili al eto.
ZTE Home Gateway je slican vasem Ubee ali nema 5 Gh mrezu. U trio i quatro paketima nema modema vec ti Lol da ZTE Home Gateway sa integrisanim wifiom. A za sva ostala spajanja sa lan kablom moras imati dodatni ruter.
Sto se tice wifi brzine kod mene je paket od 50/3 Mbps a mjerenja su sarolika od npr. 48/3,20 Mbps, 42/3,10 Mbps, 38 Mbps, 37 Mbps do 17 Mbps, 23 Mbps itd. Upload sam namjerno onako pisao jer je skoro uvijek preko 3 Mbps sto se meni jako svidja :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72861
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#264 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Velkoski »

Logosoft ima dobar net, al' džaba kada ordiniraju u tri ulice :roll:
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#265 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by baja »

arzuhal wrote:Jel i Telemach, i Logososft, i BHTelecom/Moja TV (u tim osnovnim paketima TRIO: tv, internet i telefon) nudi ruter/modem/vražijustrinu, odnosno mogućnost korištenja interneta s više računara u stanu, preko mobitela i sl. ili ima neka razlika, jedni da a drugi ne (treba nešto dodatno od uređaja, rentanja, plaćanja usluge i sl)?
BHT paket moja TV full daje i ruter/modem/WiFi (all-in-one) i STB za TV džabe ako potpišeš ugovor na 2 godine. Fer ponuda...
Na wifi može koliko hoćeš uređaja, a žicom samo jedan. Ako ti treba više tu ti treba obični hub/switch za djeljenje konekcije
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#266 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by arzuhal »

baja wrote:
arzuhal wrote:Jel i Telemach, i Logososft, i BHTelecom/Moja TV (u tim osnovnim paketima TRIO: tv, internet i telefon) nudi ruter/modem/vražijustrinu, odnosno mogućnost korištenja interneta s više računara u stanu, preko mobitela i sl. ili ima neka razlika, jedni da a drugi ne (treba nešto dodatno od uređaja, rentanja, plaćanja usluge i sl)?
BHT paket moja TV full daje i ruter/modem/WiFi (all-in-one) i STB za TV džabe ako potpišeš ugovor na 2 godine. Fer ponuda...
Na wifi može koliko hoćeš uređaja, a žicom samo jedan. Ako ti treba više tu ti treba obični hub/switch za djeljenje konekcije
MTV wrote:
arzuhal wrote:Jel i Telemach, i Logososft, i BHTelecom/Moja TV (u tim osnovnim paketima TRIO: tv, internet i telefon) nudi ruter/modem/vražijustrinu, odnosno mogućnost korištenja interneta s više računara u stanu, preko mobitela i sl. ili ima neka razlika, jedni da a drugi ne (treba nešto dodatno od uređaja, rentanja, plaćanja usluge i sl)?
Kod logosofta za trio i guatro pakete, nisam siguran za duo pakete, daje router (ZTE Home Gateway) sa integrisanim wifiom. Ima 4 izlaza koji se koriste ovako: prvi lan kabl za kompjuter, drugi, treci i cetrti lan izlaz za TV. Ili drugi i treci za TV a cetvrti za telefon. Drugi i treci resiver rentas za 4 KM +pdv (po komadu) ili jednokratno kupis po cijeni 148 KM. Ako zelis vise uredjaja spojiti lan kablom onda ti treba dodatni ruter koeg mozes kupiti u radnji za 50 KM.
Daju besplatno ZTE Home gateway, prvi HD resiver, fiskni aparat. U medjuvremenu mislim da su promijenili politiku i da nedaju vise fiksni aparat al ga mozes kod njih kupiti ili nesto slicno. Ja imam od njih fiksni telefon jer sam ih prikljucio davne 2012.
Hvala vam obojici na infu, kao i @Benqu :thumbup: :-D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8581
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#267 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Pitar sa Kariba »

Doš`o Telemach :D

Image

Fakat kontroliše li ovo iko, kome se žaliti na ovu "infrastrukturu"? Il` čekati kakav kamion da počupa....
Variola Vera
Posts: 225
Joined: 27/09/2016 22:57

#268 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Variola Vera »

šta hoćeš imaš WIFI :lol:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#269 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Benq »

MTV wrote: Imam osjecaj da se nesto nismo razumili al eto.
ZTE Home Gateway je slican vasem Ubee ali nema 5 Gh mrezu. U trio i quatro paketima nema modema vec ti Lol da ZTE Home Gateway sa integrisanim wifiom. A za sva ostala spajanja sa lan kablom moras imati dodatni ruter.
Sto se tice wifi brzine kod mene je paket od 50/3 Mbps a mjerenja su sarolika od npr. 48/3,20 Mbps, 42/3,10 Mbps, 38 Mbps, 37 Mbps do 17 Mbps, 23 Mbps itd. Upload sam namjerno onako pisao jer je skoro uvijek preko 3 Mbps sto se meni jako svidja :mrgreen:
A osjecaj tebe ne lazeee... :lol: , fakat nemam pojma kako mi je ta prva recenica promakla :). U tom slucaju ide u korist telemacha jer se kod njih mogu koristiti sva 4 lan porta , a ovaj Ubee je zvijer :D.
baja wrote: BHT paket moja TV full daje i ruter/modem/WiFi (all-in-one) i STB za TV džabe ako potpišeš ugovor na 2 godine. Fer ponuda...
Na wifi može koliko hoćeš uređaja, a žicom samo jedan. Ako ti treba više tu ti treba obični hub/switch za djeljenje konekcije
Taj dio mi nije poznat , zar ne bi trebalo da i oni daju osnovne uredjaje na koristenje bez obzira potpisao se ugovor na 12 ili 24mj ? Hoces reci da ako se potpise ugovor na 12mj da se onda placa iznajmljivanje modema i stb-a na mjesecnom nivou ?
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#270 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by MTV »

Benq wrote:
MTV wrote: Imam osjecaj da se nesto nismo razumili al eto.
ZTE Home Gateway je slican vasem Ubee ali nema 5 Gh mrezu. U trio i quatro paketima nema modema vec ti Lol da ZTE Home Gateway sa integrisanim wifiom. A za sva ostala spajanja sa lan kablom moras imati dodatni ruter.
Sto se tice wifi brzine kod mene je paket od 50/3 Mbps a mjerenja su sarolika od npr. 48/3,20 Mbps, 42/3,10 Mbps, 38 Mbps, 37 Mbps do 17 Mbps, 23 Mbps itd. Upload sam namjerno onako pisao jer je skoro uvijek preko 3 Mbps sto se meni jako svidja :mrgreen:
A osjecaj tebe ne lazeee... :lol: , fakat nemam pojma kako mi je ta prva recenica promakla :). U tom slucaju ide u korist telemacha jer se kod njih mogu koristiti sva 4 lan porta , a ovaj Ubee je zvijer :D.
Desi se i najboljima. Ajd sad se valjda skroz razumijemo :mrgreen:
arzuhal wrote:
Hvala vam obojici na infu, kao i @Benqu :thumbup: :-D
Nema na cemu :)
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#271 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Sanjarko »

:arrow:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#272 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by agent_zero »

Meni je kod LoL jedini minus što za drugi tv treba i drugi STB uređaj kojeg naplaćuju 5KM + pdv (kako mi rekoše jučer preko telefona, zvao ipak da provjerim).

Kod telemacha mogu džabe na koliko god hoću televizora, doduše analogiju i digitalu preko DVB-T.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#273 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by semirsar »

Benq wrote:
MTV wrote: Kod logosofta za trio i guatro pakete, nisam siguran za duo pakete, daje router (ZTE Home Gateway) sa integrisanim wifiom. Ima 4 izlaza koji se koriste ovako: prvi lan kabl za kompjuter, drugi, treci i cetrti lan izlaz za TV. Ili drugi i treci za TV a cetvrti za telefon. Drugi i treci resiver rentas za 4 KM +pdv (po komadu) ili jednokratno kupis po cijeni 148 KM. Ako zelis vise uredjaja spojiti lan kablom onda ti treba dodatni ruter koeg mozes kupiti u radnji za 50 KM.
Daju besplatno ZTE Home gateway, prvi HD resiver, fiskni aparat. U medjuvremenu mislim da su promijenili politiku i da nedaju vise fiksni aparat al ga mozes kod njih kupiti ili nesto slicno. Ja imam od njih fiksni telefon jer sam ih prikljucio davne 2012.
To mi se u jednu ruku i svidja kod njih (mada je u isto vrijeme i veliki minus) sto ne daju uredjaj koji ima integrisan wifi nego ako hoces da imas wifi onda kupi ruter i radi s njim sta hoces, dok telemach daje modeme sa integrisanim wifi i svako malo mozes vidjeti kako negoduju na forumu zbog brzine preko wifi-a koja je manja nego sto je propisano paketom , a ljudi su nebrojeno puta pismenim putem obavijestili da ne garantuju brzinu koju korisnik ostvaruje putem wifi-a jer na wifi utice dosta faktora a jedan od njih je i brzina wifi modula u uredjaju kojeg korisnik koristi.
ajd da pokusam da prikazem sta ja imadem...
http://wwwen.zte.com.cn/en/products/acc ... 24162.html
Quadro+ ti je kod mene paket, na ovu gore haparaturu se kace supertv i fiksni tako da ostaju 2(dva) lan porta za sve drugo, kuzite :mrgreen:
Net preko zice, perfektan u zadnje vrijeme, prije je znalo stucati, izgleda hi proslo, a dokle vidjecemo.
wifi je grom, ja na kraju zgrade zivim, a ulaz na parking mi je skroz na drugom kraju i na samom ulazu cujem kad se mob poveze na kucni wifi :thumbup: ako znas koliki su parkinzi na Dbr. onda ce ti biti sve jasno, brzina sitnica na LOL temi sam postavljao screenshotove, uglavnom idu oko 60Mbps dok je upload maksimalnih 10Mbps
Receiver za stv je mag 254 i radi, sta drugo reci, ne steka ne ledi, cak i snimalica kod mene skoro pa perfektno radi :thumbup:
fiksni je uvijek bio dobar, neki philips, a dobio sam ga nekad davno, par mjeseci prije @MTV tacnije u septembru 2011 :mrgreen: stuca samo kad stuca i net.
mobiljni, uzeh him onaj ms lumia 535ds za marku, android sam zaboravio zbog njega, fakat mi dobro sluzi, naravno ima i boljih za marku... ko sta voli, bujrum :mrgreen: veza ide preko mtela 067 i vrlo je stabilna, ne puca, barem meni jos nije, net takodje vrlo dobar. Da se razumijemo, bht uvijek, skoro uvijek ima 1 cizu vise nego mtel, ali oba rade :thumbup:
et' tolko od mene, ogladnih od skrabanja, odoh stogod maznut iz friza :run:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#274 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Benq »

semirsar wrote: ajd da pokusam da prikazem sta ja imadem...
http://wwwen.zte.com.cn/en/products/acc ... 24162.html
Quadro+ ti je kod mene paket, na ovu gore haparaturu se kace supertv i fiksni tako da ostaju 2(dva) lan porta za sve drugo, kuzite :mrgreen:
Net preko zice, perfektan u zadnje vrijeme, prije je znalo stucati, izgleda hi proslo, a dokle vidjecemo.
wifi je grom, ja na kraju zgrade zivim, a ulaz na parking mi je skroz na drugom kraju i na samom ulazu cujem kad se mob poveze na kucni wifi :thumbup: ako znas koliki su parkinzi na Dbr. onda ce ti biti sve jasno, brzina sitnica na LOL temi sam postavljao screenshotove, uglavnom idu oko 60Mbps dok je upload maksimalnih 10Mbps
Receiver za stv je mag 254 i radi, sta drugo reci, ne steka ne ledi, cak i snimalica kod mene skoro pa perfektno radi :thumbup:
fiksni je uvijek bio dobar, neki philips, a dobio sam ga nekad davno, par mjeseci prije @MTV :mrgreen: stuca samo kad stuca i net.
mobiljni, uzeh him onaj ms lumia 535ds za marku, android sam zaboravio zbog njega, fakat mi dobro sluzi, naravno ima i boljih za marku... ko sta voli, bujrum :mrgreen: veza ide preko mtela 067 i vrlo je stabilna, ne puca, barem meni jos nije, net takodje vrlo dobar. Da se razumijemo, bht uvijek, skoro uvijek ima 1 cizu vise nego mtel, ali oba rade :thumbup:
et' tolko od mene, ogladnih od skrabanja, odoh stogod maznut iz friza :run:
Android zaboravio ? Ovo cu ti zamjerat dok si ziv :mrgreen:

Uglavnom , takva je ista situacija i kod mene sa telemachom , nikad nekih vecih problema , uglavnom su bile sitnice sa kanalima koje sam rjesavao preko PP-a s njima u 10 minuta.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#275 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by semirsar »

Benq wrote: Android zaboravio ? Ovo cu ti zamjerat dok si ziv :mrgreen:

Uglavnom , takva je ista situacija i kod mene sa telemachom , nikad nekih vecih problema , uglavnom su bile sitnice sa kanalima koje sam rjesavao preko PP-a s njima u 10 minuta.
:lol: ma tuj je on jos, na njemu je unicredit aplikacija :D
Imadesmo mi nekad nasu ljuskicu, a sad vi @Telemach :thumbup:
Post Reply