Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#1 Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by kemox »

Koliko ste zadovoljni/razočarani dobivenim (mala brzina interneta, samo jedan tv degitalna, slab kvalitet usluge, cijena)
Loš/dobar odnos prema kupcima
Ko ima najpovoljniju/najnepovoljniju ponudu

-Internet
-Kablovska
-telefonija
-ostalo
Last edited by kemox on 03/03/2016 20:08, edited 1 time in total.
User avatar
newlevel
Posts: 1168
Joined: 30/03/2013 23:51

#2 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by newlevel »

Definitivno telemach, koristim internet i kablovsku, bh telecom ne bi iz nekih svojih principa. A HS grohotom se smijem, pravit cu se da je naziv teme:"telemach vs bh telecom vs ostali".
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#3 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by kemox »

newlevel wrote:Definitivno telemach, koristim internet i kablovsku, bh telecom ne bi iz nekih svojih principa. A HS grohotom se smijem, pravit cu se da je naziv teme:"telemach vs bh telecom vs ostali".
telemach ima samo dobru reklamu raja se zalijepila
ti si otpisao hs pogledaj ovo poređenje sa hs-om

kad preko hs-a priključiš digitalnu dobiješ 138 kanala od toga 13 hd i ima samo dodatni paket HBO
možeš digitalnu da priključiš na sve televizore u stanu/kući bez dodatne pretplate samo trebaš kupiti modem ili ci modul (vi sa telemacha vjerovatno ne znate šta je ci modul i DVB-C)

kad preko telemacha priključiš digitalnu dobiješ samo kanale iz analogne ponude u digitalnom formatu
imaš posebo hd paket i još nekoliko pakete i za svaki plaćaš 3,5,8 Km (otimanje para)
možeš digitalnu da priključiš samo na 1 tv za druge plaćaš po televizoru 8 KM? (otimanje para)

kod hs-a najefiniji internet paket je 15 KM kod temecha 22 KM(od 17 maja hs povećava brzine)

Telemach prodaje priču kako su oni evropska firma kako su najbolji, a raja glupa neće da pogleda oko sebe i zalijepila se na tu priču

U ovom trenutku HS je daleko povoljniji od Telemacha koji se ponaša prema kupcima kao bh telekom

Raja se žali na HS da trebaju još ustabiliti ponudu posebno digitalni tv, ali znam dosta raje koja se isto tako žali na telemach u zadnje vrijeme posebno na nove resivere koje ne mogu da dobiju umjesto starih i ako su pretplatnici od prvog dana

telemach prodaje maglu i to dobro naplaćuje za trećinu skuplje od HS-a
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40651
Joined: 29/06/2011 23:39

#4 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by dječak sa šibicama »

Imam Telemach, moja sestra ima HS, razlika je ko nebo i zemlja.

HS nije do koljena Telemachu.
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#5 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by kemox »

dječak sa šibicama wrote:Imam Telemach, moja sestra ima HS, razlika je ko nebo i zemlja.

HS nije do koljena Telemachu.
To je to o čemu pričam raja neće da realno pogleda šta dobija za pare koje daje
Telemach ima dobru reklamu na čemu i HS treba da poradi

http://www.hs-hkb.ba/ :bih:
http://www.telemach.ba/Telemach/1/Naslovna.shtml :run:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 9518_n.jpg
http://www.telemach.ba/D3+digitalna+tel ... nuda.shtml
Last edited by kemox on 20/04/2013 22:01, edited 3 times in total.
frljoka
Posts: 79
Joined: 02/04/2013 19:53

#6 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by frljoka »

dječak sa šibicama wrote:Imam Telemach, moja sestra ima HS, razlika je ko nebo i zemlja.

HS nije do koljena Telemachu.
:thumbup:
tuitamo
Posts: 385
Joined: 14/04/2013 00:35

#7 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by tuitamo »

bespotrebno je porediti telemach i hs jer ovaj prvi je dio svjetskog telekomunikacijskog giganta ali i to ne daje neku drastičnu razliku. najviše se svodi na reklame i razbacivanje jambo plakatama... 36KM za internet 8/1Mbps i digitalnu sa HD kanalima je sasvim pristojno za domaćeg providera. čak mislim da hs ide rame uz rame sa telemachom kada je internet u pitanju...
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#8 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by kemox »

tuitamo wrote:bespotrebno je porediti telemach i hs jer ovaj prvi je dio svjetskog telekomunikacijskog giganta ali i to ne daje neku drastičnu razliku. najviše se svodi na reklame i razbacivanje jambo plakatama... 36KM za internet 8/1Mbps i digitalnu sa HD kanalima je sasvim pristojno za domaćeg providera. čak mislim da hs ide rame uz rame sa telemachom kada je internet u pitanju...
Nije bitno to što su oni svjetski igrači bitno je kako se ponašaju na lokalnom nivou
kupujmodomace
Posts: 128
Joined: 04/11/2012 22:12

#9 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by kupujmodomace »

Pravo da vam kažem HS je bio loš do prošle godine, međutim znatno su poboljšali
ponudu kanala koja je sada zaista odlična.
Telemach ima dobar HD paket i HBO paket koji je bolji od HSa...
Da to nema, po meni HS bi bio broj 1.
Naravno mislim na HS digitalu, analogija me ne zanima.
I svakako da ću radije davati pare HSu nego srbijancima...
telemach pruža uslugu al izvozi pare iz Bosne, tako da...patriota sam sta mogu :)
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#10 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by The Realist »

Teško je to porediti, kada većina samo jedno koristi.

Ako gledamo samo program, analogna Telemacha, iako je najskuplja, također je najbolja (tu će teško neko nešto moći napraviti, jer oni vjerovatno SK ne plaćaju i mogu dati odmah više SK kanala u ponudu, a novac koji uštede tu, mogu prebaciti za ubacivanje drugih kanala, tako da su tu duplo na dobitku).

Što se digitalne tiče, tu je već razlika puno manja, jer je HS uveo stvarno dosta dobrih kanala i što se tiče filmsko-serijskih kanala, razlika je minimalna, dokumentaraca, muzičkih, domaćih imaju i jedni i drugi, te jedni imaju SK, drugi Arene ( s tim da je SK trenutno definitivno jači, ali Arena definitivno nije odron, kakvim se želi prikazati). HS je puno jeftiniji tu, znam da sam ja izračunao da bi mi za istu uslugu trebalo oko 15KM više na Telemachu u odnosu na HS.

Telemach ima i onu D3GO uslugu, ili kako već, što im je naravno veliki plus.

Što se interneta tiče, tu su negdje, s tim da ovo što HS priprema ( i što je već dijelu korisnika pustio) bi poveliki plus mogao biti za njih (neće biti povećanje kako neki očekuju, tj.24 sata, ali neće biti ni samo par sati za 20-30%, nego puno više i procenat i dužina trajanja - barem koliko ja znam).

Telemach ima definitivno bogatiju ponudu, samo je pitanje kome to vrijedi dodatan novac.

HS ima problem negativne reklame, iako uopšte nisu loši (o digitalii internetu govorim, a analogna mi je sasvim OK, ali nju samo ponekada u drugoj sobi gledam, pa i nisam neko mjerilo).

Za Telecom ne znam šta bih tačno rekao i mislim da je najbolje sačekati promjene koje je Iceman najavio, pa da se onda napravi procjena.

Ima ovdje još operatera, ali nisi ih naveo.

Ovdje nisam telefoniju naveo i tu HS kaska i mora ponudu popraviti (barem cijene 20-ak posto oboriti).
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#11 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by ladyblue18 »

dječak sa šibicama wrote:
HS nije do koljena Telemachu.
Iz mog iskustva totalno je obrnuto.
mrkalj
Posts: 130
Joined: 11/07/2012 19:53

#12 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by mrkalj »

Svi govorite o kanalima i cijenama ali niko ne spominje podršku.Podrška je pola para vjerujte.
Evo i moje iskustvo sa stabilnošću usluge i podrškom.Ocjena je od 0-10
Korisnik sam samo nekih usluga BH telecom.Stabilnost i podrška korisnicima je za 10,ali su skuplji od konkurencije 30-40% za iste usluge.Iz razloga cijene koristim samo neke usluge.
Eh što se tiče telemaha i HS-a tu ima razlike.Jedan od ova dva operatera koristim trenutno (analogna ,digitalna,internet,hd kanali)
Namjerno neću da kažem kod kojeg sam operatera jer sam ranije koristio ovog drugog.Ali da sumiram što se tiče podrške .
Telemah je ocjena 2 a HS ocjena 7.Obrazloženje ovih ocjena nisu operateri koji se samo jave i registruju problem i kažu biće rješeno za 48 sati,nego brzina kojom će poslati ljude na teren koji će uspostaviti traženu uslugu.
Prema tome podrška korisniku igra veoma važnu ulogu,jer šta vrijedi nekome svi ovi paketi usluga koji neće raditi po 48 sati a možda i više.
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#13 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by iceman2010 »

Kod Telecom-a treba istaci i besplatne pozive unutar mreze. Cijenom i uslugom mislim da je phone paket BH Telecom-a ubjedljivo najbolji u tom segmentu (IPTV + telefon). Treba istaci i to da se pored VoIP telefona koji je jedina opcija alternativnih operater u mojaTV paketima moze izabrati POTS telefon ciju pouzdanost i kvalitet rade ne treba posebno isticati. To vam je svima poznato jer ste isti koristili ili jos uvijek koristite. Ako se ovome doda jos Internet za 17 KM, trenutna ponuda od 25+17+PDV je sasvim solidna. Cijena dodatnog STB je sada 3,5 KM+PDV, a omoguceno je do 3 STB po prikljucku gdje postoji tehnicka mogucnost. Ja radim u BH Telecom-u. Moje misljenje je naravno subjektivno, ali nastojim istaci objektivne cinjenice koje idu u prilog BHT-u. Meni licno, ovi pozivi unutar mreze znace jako puno jer supruga ima potrebu da svaki dan komunicira sa rodbinom u drugom kantonu. Usteda je ogromna.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40651
Joined: 29/06/2011 23:39

#14 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by dječak sa šibicama »

Ja opet kazem, mogu o svima jer koristim Telemach, sestra je na HS kablovskoj i BHT internetu.

Kaze neko podrska Telekoma za 10 :D kako da ne... zoves ih zbog problema sa konekcijom, prvo sto nece da se jave, a kad se nakon 10 poziva konacno jave, kazu "ostavite nam vase podatke, javit cemo se mi vama" i onda te zovnu nakon 4 dana. U medjuvremenu ako ne zelis da blejis bez neta, odes licno u postu na Maltu i rijesis problem.

Toliko o Telekom podrski.

Naivni ce mozda povjerovati, pa nastavite sa propagandom.

Ja nemam koristi ni od jednih, Telemachu redovno na temi napisem sta im se ima reci, zbog nekih muljaza i slicno.. ali sto se tice usluge, vrhunska je. Problem se rjesava odmah, bez cekanja, nemas interneta, telefona? odmah se uzimaju kontakt podaci i najkasnije sutra ujutro dolazi ekipa da rijesi problem. Nerijetko isto poslijepodne, ako stignu.

Ne radim im reklamu, ni iz djepa ni u djep, ali su jedini profesionalci u svom poslu. HS? programska shema na tv-u dno dna, u vrh glave 15 kanala gledljivo, sve ostalo mozes izbrisati. Nekakve tv Kakanj, Valentino i slicne gluposti.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#15 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by The Realist »

mrkalj wrote:Svi govorite o kanalima i cijenama ali niko ne spominje podršku.Podrška je pola para vjerujte.
Evo i moje iskustvo sa stabilnošću usluge i podrškom.Ocjena je od 0-10
Korisnik sam samo nekih usluga BH telecom.Stabilnost i podrška korisnicima je za 10,ali su skuplji od konkurencije 30-40% za iste usluge.Iz razloga cijene koristim samo neke usluge.
Eh što se tiče telemaha i HS-a tu ima razlike.Jedan od ova dva operatera koristim trenutno (analogna ,digitalna,internet,hd kanali)
Namjerno neću da kažem kod kojeg sam operatera jer sam ranije koristio ovog drugog.Ali da sumiram što se tiče podrške .
Telemah je ocjena 2 a HS ocjena 7.Obrazloženje ovih ocjena nisu operateri koji se samo jave i registruju problem i kažu biće rješeno za 48 sati,nego brzina kojom će poslati ljude na teren koji će uspostaviti traženu uslugu.
Prema tome podrška korisniku igra veoma važnu ulogu,jer šta vrijedi nekome svi ovi paketi usluga koji neće raditi po 48 sati a možda i više.
Kvaliteta podrške je bitna, ali do izražaja dolazi ako imaš problema, tako da.... Ono, sjajno je imati dobru podršku, ali ako se oni iznova moraju dokazivati, onda tu ima problem.

Ja imam samo jedan problem koji moram riješiti na HS-u, ali već sam se dogovorio, sada je samo do mene da nađem vremena (pa ćemo vidjeti je li stvarno to bio problem).

HS hoće poslati tehničare, ali.... Nije ih uvijek lako dobiti, a nekada kažu da će doći, pa ne dođu, nego tek sutradan, ili ih ponovo moraš zvati. Nije često (barem meni), ali bude tu nesporazuma.

Telemach nisam koristio, a BHT je imao odličnu podršku (osim u jednoj situaciji, kada je tehničar slagao da je odradio posao, a onda je rekao da je to uradio, jer jednostavno nisu znali šta da rade), s tim da nisu jako dugo mogli riješiti problem (ali to je davno bilo).

Slažem se da je podrška bitna, ali je meni bitnije da ih što manje moram zvati :D.
Last edited by The Realist on 21/04/2013 14:04, edited 1 time in total.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#16 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by The Realist »

iceman2010 wrote:Kod Telecom-a treba istaci i besplatne pozive unutar mreze. Cijenom i uslugom mislim da je phone paket BH Telecom-a ubjedljivo najbolji u tom segmentu (IPTV + telefon). Treba istaci i to da se pored VoIP telefona koji je jedina opcija alternativnih operater u mojaTV paketima moze izabrati POTS telefon ciju pouzdanost i kvalitet rade ne treba posebno isticati. To vam je svima poznato jer ste isti koristili ili jos uvijek koristite. Ako se ovome doda jos Internet za 17 KM, trenutna ponuda od 25+17+PDV je sasvim solidna. Cijena dodatnog STB je sada 3,5 KM+PDV, a omoguceno je do 3 STB po prikljucku gdje postoji tehnicka mogucnost. Ja radim u BH Telecom-u. Moje misljenje je naravno subjektivno, ali nastojim istaci objektivne cinjenice koje idu u prilog BHT-u. Meni licno, ovi pozivi unutar mreze znace jako puno jer supruga ima potrebu da svaki dan komunicira sa rodbinom u drugom kantonu. Usteda je ogromna.
Dobro, treba sačekati još te promjene na TV ponudi, da bi se mogla neka procjena dati. Naravno, za telefon je tačno što si napisao.

I još jedan veliki plus BHT-a je pokrivenost.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#17 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by The Realist »

I da, jedna velika mana je slanje tehničara od 8 -17h (tako je kod HS-a i bilo ja na BHT-u, ne znam za ostale). Problem je u tome što sam ja recimo kod BHT-a imao problem nakon 16h, pa do nekih 7-8 ujutro, nakon toga sve odlično i svaki dan tako. Oni naravno nisu mogli otkriti problem kada dolaze, jer ga tada nije bilo, jedino što su u centrali mogli vidjeti da se stalno gubi konekcija, ali to nije toliko pomagalo rješavanju problema.

Isto i kod kablovaca, obično problemi sa netom nastaju u kasnim satim (hvala Bogu, nemam baš taj problem), ali kako nema tehničara, ne mogu ni riješiti isti, jer kada oni dođu, izmjere sve, sve je odlično....

Razumijem zašto je to tako, ali definitivno je mana.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#18 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by zateznistub »

dječak sa šibicama wrote:Ja opet kazem, mogu o svima jer koristim Telemach, sestra je na HS kablovskoj i BHT internetu.

Kaze neko podrska Telekoma za 10 :D kako da ne... zoves ih zbog problema sa konekcijom, prvo sto nece da se jave, a kad se nakon 10 poziva konacno jave, kazu "ostavite nam vase podatke, javit cemo se mi vama" i onda te zovnu nakon 4 dana. U medjuvremenu ako ne zelis da blejis bez neta, odes licno u postu na Maltu i rijesis problem.

Toliko o Telekom podrski.

Naivni ce mozda povjerovati, pa nastavite sa propagandom.

Ja nemam koristi ni od jednih, Telemachu redovno na temi napisem sta im se ima reci, zbog nekih muljaza i slicno.. ali sto se tice usluge, vrhunska je. Problem se rjesava odmah, bez cekanja, nemas interneta, telefona? odmah se uzimaju kontakt podaci i najkasnije sutra ujutro dolazi ekipa da rijesi problem. Nerijetko isto poslijepodne, ako stignu.

Ne radim im reklamu, ni iz djepa ni u djep, ali su jedini profesionalci u svom poslu. HS? programska shema na tv-u dno dna, u vrh glave 15 kanala gledljivo, sve ostalo mozes izbrisati. Nekakve tv Kakanj, Valentino i slicne gluposti.
Malo si pretjerao kad se spominje podrska BHT-a. Svaki put su bili veoma ljubazni i strucni. Nikada se nije desilo da ih zovem vise puta ili da se niko nije javio. Jos kasnije neko drugi zovne i pita da li je sve ok i da li je problem otklonjen.

Sto se mene licno tice, volio bih neku kombinaciju BHT stabilnosti sa LOL ponudom tv kanala.
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#19 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by jastuk1 »

dječak sa šibicama wrote:Ja opet kazem, mogu o svima jer koristim Telemach, sestra je na HS kablovskoj i BHT internetu.

Kaze neko podrska Telekoma za 10 :D kako da ne... zoves ih zbog problema sa konekcijom, prvo sto nece da se jave, a kad se nakon 10 poziva konacno jave, kazu "ostavite nam vase podatke, javit cemo se mi vama" i onda te zovnu nakon 4 dana. U medjuvremenu ako ne zelis da blejis bez neta, odes licno u postu na Maltu i rijesis problem.

Toliko o Telekom podrski.

Naivni ce mozda povjerovati, pa nastavite sa propagandom.

Ja nemam koristi ni od jednih, Telemachu redovno na temi napisem sta im se ima reci, zbog nekih muljaza i slicno.. ali sto se tice usluge, vrhunska je. Problem se rjesava odmah, bez cekanja, nemas interneta, telefona? odmah se uzimaju kontakt podaci i najkasnije sutra ujutro dolazi ekipa da rijesi problem. Nerijetko isto poslijepodne, ako stignu.

Ne radim im reklamu, ni iz djepa ni u djep, ali su jedini profesionalci u svom poslu. HS? programska shema na tv-u dno dna, u vrh glave 15 kanala gledljivo, sve ostalo mozes izbrisati. Nekakve tv Kakanj, Valentino i slicne gluposti.

Vidiš ovo gore tvoje podebljano? E pa upravo ti je iz džepa! Jer kao jedina strana firma Telemach svu dobit nakon poreza izvlači iz BiH, dok BHT 90 posto te dobiti vraća u budžet, a 10 posto malim dioničarima. HS i LOL se šire koliko mogu sopstvenim snagama, a Telemach samo preuzimanjem loklanih kablovskih provajdera. I sa svakim novim preuzimanjem, Telemach efikasno udara šamar BiH jer se profit nakon poreza troši izvan BiH ili za preuzimanje malih kablovskih provajdera.

Inače sam bio dugo na BHT, pa kad je Logosoft uveo velike brzine kod njih, pa kad nakon nekoliko mjeseci nisu mogli davati maksimalnu brzinu odnosno imao sam nekih 65-70 posto od deklarisane, onda sam prešao na HS. Internet na HS-u je beton (nisu skoro nikad imali da se mora na backup što je kod Telemacha svako malo, a i katkad se dešava i na Logosoftu) kablovsku ne gledam i nije mi bitna ali mi je HS fiksna telefonija "presukupa." Ako me išta natjera da sve vratim na BHT, sada kad i oni imaju dosta dobre brzine, to će biti fiksna telefonija.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40651
Joined: 29/06/2011 23:39

#20 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by dječak sa šibicama »

Ja govorim o svom iskustvu.

A ova prica o nekakvim patriotama iz Telekoma, prevazidjeno i smijesno.
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#21 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by jastuk1 »

dječak sa šibicama wrote:Ja govorim o svom iskustvu.

A ova prica o nekakvim patriotama iz Telekoma, prevazidjeno i smijesno.

Ma ja. Samo ti zagovaraj bogaćenje stranaca i mirna uh pardon i dalje siromašna i još siromašnija Bosna. Btw, nisam na BHT-u nego na HS-u!!!!
User avatar
ČičineBrčine
Posts: 675
Joined: 04/04/2013 14:02

#22 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by ČičineBrčine »

dječak sa šibicama wrote:Ja govorim o svom iskustvu.

A ova prica o nekakvim patriotama iz Telekoma, prevazidjeno i smijesno.
Onako iz mog ugla HS ima najj ponudu sto se tice interneta, Telemach sto se tice tv-a, a Telecom stabilnost, podrsku i telefon.
I tu svako trazi sto njemu najvise odgovara, pod uslovom dostupnosti kabl operatera.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40651
Joined: 29/06/2011 23:39

#23 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by dječak sa šibicama »

Ko sta voli, neka izvoli.

Znam samo da je u mojoj zgradi ponuda Telemach i HS, od nekih 40 stanova u dva ulaza, niko nije na HS-u. Vidim po racunima kad dodju, u svakom sanducetu je Telemachov racun.
Jasminak
Posts: 121
Joined: 18/02/2013 00:26

#24 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by Jasminak »

moze li mi neko da kaze treba li ovaj digitalni prijemnik i za ove nove hd digitalne televizije koje vec imaju taj neki unutrasnji resiver :) ?
User avatar
Cracked
Posts: 575
Joined: 16/05/2012 02:31

#25 Re: telemach vs HS vs bh telekom vs ostali

Post by Cracked »

Bio sam na HS sad sam Telemach. Telemach meni ima bolje kanale. Koristim telefon i tv a internet je logosoft. Imao sam i Logosoft superTV i oni definitivno imaju najvecu ponudu kanala, ali i kao kod digitalnih, za svaki tv treba dodatno reciever/modul/nestotrece
Post Reply