Telemach - ALL ABOUT

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#2976 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by HaHaHa2 »

iPod wrote:
Hendrix wrote:Ma ok sve to ali ja nisam imao nikakvih problema sa netom do ono neki dan kada je baš sve palo, i sada je normala opet, 10MB mi je paket i toliko i imam brzinu u bilo koje doba dana, nemam šta folirat ni lagati, bio sam i na ADSL-u, i na Globalnetu, ovo mi je dosada najbolji net koji sam imao. Par dana je bilo ovih problema, umanjili su račun, po meni ok odluka.
Vjerujem da mnogo ljudi ima problema na kablovskoj, ali zato srećom i ima izbora sad pa može čovjek otići i na ADSL bez glupog limita.
Kakav je danas ?
nikad bolji :lol: isti paket ko kod @Hendrixa

Image
Image
User avatar
Radar71
Posts: 7276
Joined: 21/07/2010 15:43

#2977 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Radar71 »

Bagerista, koji tvrdi da je to njegava ideja, odlučio se na taj čin u znak protesta jer mu se žena dopisivala sa ljubavnikom koji je inkasant Telemach-a :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
hopi
Posts: 5631
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#2978 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by hopi »

Image

upalim internet, na početku (nekih 10-15min.) dobra brzina kasnije spadne i ostane tako, i već par dana je ovako, pokušao film skinuti ne može da prebaci 50 kb/s.
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 2991
Joined: 28/08/2010 11:17

#2979 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Zvek wrote:BH Telecom je pomeo konkurenciju sa MojaTV paketima i internetom. Stabilna i funkcionala mreža, nema prekida ka nadprovajderima i sličnih kvarova. Ostali nemaju šanse sada. Telemach je mogao da iskoristi slabosti BHT do prije godinu dana, ali oni su ispali gori po svim osnovama.
Ti reče ovo i ostade živ !? :lol:
Pa dragi moj, za 65 KM dobiješ ono što imaš kod drugih ISP-ova za mnogo manje para. Što neko reče, radnici BHT-a izgleda dobili naredbu da se registruju po forumima i hvale svoju "ponudu"...
neki
Posts: 6633
Joined: 17/02/2005 07:57

#2980 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by neki »

novi.dan.nova.nafaka wrote:
Zvek wrote:BH Telecom je pomeo konkurenciju sa MojaTV paketima i internetom. Stabilna i funkcionala mreža, nema prekida ka nadprovajderima i sličnih kvarova. Ostali nemaju šanse sada. Telemach je mogao da iskoristi slabosti BHT do prije godinu dana, ali oni su ispali gori po svim osnovama.
Ti reče ovo i ostade živ !? :lol:
Pa dragi moj, za 65 KM dobiješ ono što imaš kod drugih ISP-ova za mnogo manje para. Što neko reče, radnici BHT-a izgleda dobili naredbu da se registruju po forumima i hvale svoju "ponudu"...
dragi moj, drugi ISP-ovi uopste nemaju takvu ponudu kao sto je ta od BHT, zato ne lupaj
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2981 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Kinaski »

E da nije ovog telemacha jos bi vi sa tim telekomom na skrge surfali internetom , bas me zanima koliko bi mogli mjesecno filmova da skinete za jedan mjesec .
User avatar
Radar71
Posts: 7276
Joined: 21/07/2010 15:43

#2982 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Radar71 »

Image
User avatar
BaDa
Posts: 2334
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#2983 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by BaDa »

meni je sinoc pukla konekcija oko 19h i nisam imao nikako sve do maloprije oko 16h mi je opet stigla konekcija!! ebem im mater sto racun tako ne kasni nego racun uvijek na vrijeme stigne!! :x :x
ibizza
Posts: 4554
Joined: 05/06/2008 00:46

#2984 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by ibizza »

Image
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#2985 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by shiljak »

evo i meni puca net, recimo svakih 40 minuta.. pukne pa dodje za par minuta.. ali problem je sto skidam nesto pa svaki put od pocetka :D - sreca u nesreci pa mi se ip promjeni svaki put :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2986 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by bordo gandalf »

sheilak wrote:
Ok, optika pukla ovaj put kod nekog ood Vakufa. Sta je bilo sinoc, preksinoc (kad sam btw zamalo sludila jer sam cijelu noc radila na necemu, za sto bi mi trebalo 2-3 sata inace¨, zbog sadistickog interneta), sta je bilo tokom jula, juna, maja i da ne idem dalje unazad? Osim toga amazing rare never seen before kvara, kako ga je neko super nazvao? Mogu li nam dati spisak kvarova (pucanja, izlizavanja kablova, elektricnih shokova, upada aliena, itd.) koji ce se najvjerovatnije jos desit do kraja augusta? Da znamo.

Gledam na stranici im jos stoji onaj blentavi natpis o "najsavremenijoj opremi uopste, ikada napravljenoj" i neke tipove u odijelima sjede na konferenciji.

Trenutna brzina

Image

Sta je njima, hebote?
Sta je bilo sve je ferceralo u 16
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2987 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by sheilak »

Pa i nije baš. Već od maja negdje počelo je štekati. Juni malo više, juli grozan.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2988 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by bordo gandalf »

sheilak wrote:Pa i nije baš. Već od maja negdje počelo je štekati. Juni malo više, juli grozan.
Meni je sve radilo super do onog nesretnog kvara, od tad je otezan rad ali bice bolje :)
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#2989 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Mustafapasa »

-
milekitic
Posts: 1
Joined: 15/08/2011 10:44

#2990 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by milekitic »

sheilak wrote:Ali nekako se odrazilo i na ponedeljak (dan, kao i noc na utorak).

Meni je samo cudno da im se stalno nesto desava. Vec par mjeseci.
Možda im konkurencija opet baca bombe :))
sindrom
Posts: 46
Joined: 05/08/2011 08:51

#2991 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by sindrom »

Lijepo je bilo u Telemachu,

Doviđenja u Telecomu .....

:lol:
:lol:
:lol:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2992 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Comrad »

Hendrix wrote:Mustafapaša, fino kad ulijećeš na Telemach temu uvijek prvo reci HVALA TELEMACH što se došli sa svojim paketima kakvi god bili i natjerali lopove u Telecomu da konačno uvedu FLAT pakete, jer da ne bi njih ti bi i dan danas gledo jesi li prešo limit. :)

I da, 2MB je smiješna brzina danas Mustafa, doduše to je moje mišljenje.
Bravo!

Al Telecom uvijek ide prvi. :lol: jbt MMS uveli prosle godine :lol:
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3328
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#2993 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Dupli_skalp »

187 wrote:E da nije ovog telemacha jos bi vi sa tim telekomom na skrge surfali internetom , bas me zanima koliko bi mogli mjesecno filmova da skinete za jedan mjesec .
ja i? jel ja plaćam "šta bi bilo, kad bi bilo" ili plaćam uslugu za koju sam potpisao ugovor i redovno je plaćam?

i btw, imali su mnogi flat i prije telemacha, bio sam na elobu i 100x puta je bolje bilo... nije telemach izmislio toplu vodu...

za ne povjerovati koju količinu gluposti pojedini mogu naškrabati.
Hendrix
Posts: 4083
Joined: 27/02/2004 00:00

#2994 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Hendrix »

Ja sam bio i na globalnetu i na telecomcu ali ovakav net nisam imao nikada za ove pare, zadnjih 15ak dana je bilo problema ali to mogu i oprostiti kada znam da u 8 navečer subotom imam punu brzinu ili bilo kojim danom.

Image
User avatar
open the pendzer
Posts: 144
Joined: 23/04/2011 16:13

#2995 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by open the pendzer »

Samo vi hajte na Telecom, bice bolja konekcija nama koji ostanemo na Telemachu :wink:
User avatar
BaDa
Posts: 2334
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#2996 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by BaDa »

open the pendzer wrote:Samo vi hajte na Telecom, bice bolja konekcija nama koji ostanemo na Telemachu :wink:
upravo :D ahahahahah
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2997 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Kinaski »

eyesburn wrote:
187 wrote:E da nije ovog telemacha jos bi vi sa tim telekomom na skrge surfali internetom , bas me zanima koliko bi mogli mjesecno filmova da skinete za jedan mjesec .
ja i? jel ja plaćam "šta bi bilo, kad bi bilo" ili plaćam uslugu za koju sam potpisao ugovor i redovno je plaćam?

i btw, imali su mnogi flat i prije telemacha, bio sam na elobu i 100x puta je bolje bilo... nije telemach izmislio toplu vodu...

za ne povjerovati koju količinu gluposti pojedini mogu naškrabati.
Napisao to ovima koji dizu telekom u nebo , da ne zaborave bitnu cinjenicu !! Uostalom mi smo samo korisnici/potrosaci , a ne volim kad neki padobranac dodje i pocne soliti pamet kako je telekom dobar, svi znamo o cemu se tu radi .

Ne moras citati gluposti koje ja pisem , idi pisi novi ustav , treba nam takvih intelektualaca :lol:
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#2998 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by njonjica »

Image

Imali su i boljih dana, ali i ovo je podnosljivo.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2999 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

E ovako
ako mi ko moze pomoci
Kakva je procedura odjave kablovskog interneta?
Da li se mora platiti nesto dodatno ili kkao to ide
Ostavicu njihovu kablovsku i uzeti LOL xDSL
User avatar
BaDa
Posts: 2334
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3000 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by BaDa »

StupskaBitanga wrote:E ovako
ako mi ko moze pomoci
Kakva je procedura odjave kablovskog interneta?
Da li se mora platiti nesto dodatno ili kkao to ide
Ostavicu njihovu kablovsku i uzeti LOL xDSL
blago tebi imas mogucnost za xdsl :D a procedura odes u poslovnicu platis 20 km za raskid ugovora :D i eto ga
Locked