Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#87351 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Anno Domini » 4 minutes ago

Pozdrav, jel moguć prelazak sa telemah paketa na Total tv, naime ugasio bi telemah a uzeo TTV?
Možete nam se javiti putem privatne poruke, pozvat ćemo Vas za sve opcije.
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#87352 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Anno Domini »

Benq wrote:
Anno Domini wrote:Pozdrav, jel moguć prelazak sa telemah paketa na Total tv, naime ugasio bi telemah a uzeo TTV?
Total TV mozes imati svugdje. Ako si pod ugovornom obavezom, onda moras cekati istek ugovora ili platiti kaznu za prijevremeni raskid ugovora.
to nek im ćaća plaća, hoću da raskinem ugovori ili neću plaćat ništa pa nek tuže, ionako mi ne mogu ništa.
User avatar
Radar71
Posts: 7293
Joined: 21/07/2010 15:43

#87353 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

kad balvac umisli da je faca :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#87354 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

Nije internet za svakog.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#87355 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by diablobih »

Cuj ne mogu mu nista heheeh
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#87356 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Anno Domini »

diablobih wrote:Cuj ne mogu mu nista heheeh
a šta mi mogu, nit mi sudski mogu naplatit nit ide na sud nego neka agencija šalje poruke da platiš, što mene živo zaboli kita, dakle ne mogu mi ništa, ako hoće nek raskinu ugovor i da se ide na TTV ako neće zaboli me, ponavljam ne mogu mi ništa.
User avatar
Radar71
Posts: 7293
Joined: 21/07/2010 15:43

#87357 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

pa vjerujem da i ne mogu jer maloljetnici ne mogu potpisati ugovor
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#87358 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by diablobih »

Anno Domini wrote:
diablobih wrote:Cuj ne mogu mu nista heheeh
a šta mi mogu, nit mi sudski mogu naplatit nit ide na sud nego neka agencija šalje poruke da platiš, što mene živo zaboli kita, dakle ne mogu mi ništa, ako hoće nek raskinu ugovor i da se ide na TTV ako neće zaboli me, ponavljam ne mogu mi ništa.
Na sud ide kada ne zelis da platis duze vrijeme. A onda valja placati i sudske troskove pored regularnih racuna.
Boban0726
Posts: 565
Joined: 12/12/2018 16:52

#87359 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Boban0726 »

Pretplate do kraja ugovorne obaveze moras platiti sta god ti mislio.
Sta mislis da ce ti oprostiti neplacene rate zato sto prikljucujes Total TV koji je usluga satelitske tv Telemacha.
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#87360 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Anno Domini »

Radar71 wrote:pa vjerujem da i ne mogu jer maloljetnici ne mogu potpisati ugovor
to što vi ne poznajete zakon je vaš problem, dakle nema načina da mi naplate dug ni za 1KM, ni za 50, ni za 100, ni za 600, nijedan sud neće to uzet u razmatranje, već telemah šalje to na McGrath & Arthur d.o.o.
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#87361 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Anno Domini »

diablobih wrote:
Anno Domini wrote:
diablobih wrote:Cuj ne mogu mu nista heheeh
a šta mi mogu, nit mi sudski mogu naplatit nit ide na sud nego neka agencija šalje poruke da platiš, što mene živo zaboli kita, dakle ne mogu mi ništa, ako hoće nek raskinu ugovor i da se ide na TTV ako neće zaboli me, ponavljam ne mogu mi ništa.
Na sud ide kada ne zelis da platis duze vrijeme. A onda valja placati i sudske troskove pored regularnih racuna.
:lol: :lol: :lol:
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#87362 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Dzontra_Volta »

Anno Domini wrote:
Radar71 wrote:pa vjerujem da i ne mogu jer maloljetnici ne mogu potpisati ugovor
to što vi ne poznajete zakon je vaš problem, dakle nema načina da mi naplate dug ni za 1KM, ni za 50, ni za 100, ni za 600, nijedan sud neće to uzet u razmatranje, već telemah šalje to na McGrath & Arthur d.o.o.
Možeš li nam navesti taj zakon?
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#87363 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Anno Domini »

Boban0726 wrote:Pretplate do kraja ugovorne obaveze moras platiti sta god ti mislio.
Sta mislis da ce ti oprostiti neplacene rate zato sto prikljucujes Total TV koji je usluga satelitske tv Telemacha.
nisam ja dužan platit nikome ništa jel tebi jasno jebe mi se, hoću da raskinem ugovor, nećete nema problema tužite me za nastali dug, šta god meni svejedno svakako ga od mene neće niko naplatit.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#87364 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

Jel ovo onaj Iza Horizonta, Iza prozora, aleja serije, serye sync i jos 5000 nickova sto je imao?!
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#87365 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Anno Domini »

dakle to ide ovako neplatim dva računa vi isključite, i onda dolazi samo nekih 5 markica mjesečno na dug :lol: :lol: :lol: može tužite me dočekat ćete sud, a McGrath & Arthur d.o.o :lol: :lol: :lol: nek šalju poruke
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#87366 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by arnes_king »

TESLA_EDISON wrote:
Benq wrote:
TESLA_EDISON wrote: Taj porez za tv prijemnik u iznosu 17% je plaćen prilikom kupovine. Sve ostalo je protuzakonito i nelegalno.
U zakonu pise drugacije:
Član 54.
Taksa za posjedovanje prijemnika
(1) Svako domaćinstvo i pravno lice na teritoriji Bosne i Hercegovine koje posjeduje radio ili
televizijski prijemnik dužno je plaćati mjesečnu taksu na posjedovanje tog prijemnika (u
daljnjem tekstu: RTV taksa), pod uvjetima određenim ovim Zakonom.
(2) Od obaveze iz prethodnog stava izuzimaju se domaćinstva i pravna lica kojima se ne
isporućuje signal nijednog javnog servisa u Bosni i Hercegovini.
(3) Prihod od RTV takse može se koristiti samo za finansiranje osnovne djelatnosti
RTVFBiH.
(4) Prihod od RTV taksa ne podliježe poreskim obavezama.
Još prije desetak godina taj zakon o taksama je proglašen protuustavnim a niti jedan zakon nije iznad Ustava. Šta misliš zašto nema računa za taj harač i zašto nikoga ne tuže već pokušavaju hinjski preko računa za struju uvaliti penzionerima i neupućenim da plaćaju? Od mene mogu dobiti samo.... da ne spominjem ovdje, nije umjesno.
Imam rodjaka koji je bio na sudu radi neplacanja te takse.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#87367 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

arnes_king wrote: Imam rodjaka koji je bio na sudu radi neplacanja te takse.
Ne vjeruju ljudi dok im se to ne desi, ali dobro, svako ima svoje..
Boban0726
Posts: 565
Joined: 12/12/2018 16:52

#87368 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Boban0726 »

Anno Domini wrote:
Boban0726 wrote:Pretplate do kraja ugovorne obaveze moras platiti sta god ti mislio.
Sta mislis da ce ti oprostiti neplacene rate zato sto prikljucujes Total TV koji je usluga satelitske tv Telemacha.
nisam ja dužan platit nikome ništa jel tebi jasno jebe mi se, hoću da raskinem ugovor, nećete nema problema tužite me za nastali dug, šta god meni svejedno svakako ga od mene neće niko naplatit.
Nista druze,ti raskini ugovor a reci da neces nista platiti pa nam javi sta je bilo.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4420
Joined: 21/02/2011 12:56

#87369 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by REDDEVILS »

MTV wrote:Jel ovo onaj Iza Horizonta, Iza prozora, aleja serije, serye sync i jos 5000 nickova sto je imao?!
Ovo je izgleda Adrian1946 - duffy_duck - Anno Domini :lol: :lol:
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#87370 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Ljeto u Video klubu bit će vrelo novog sadržaja



U susret ljetu, pripremili smo za vas još novih filmova i serija, a cjelokupan sadržaj dostupan je preko EON i D3 platformi.

Pickbox nam je odmah nakon svjetske premijere omogućio da uživamo u drugoj sezoni intrigantne serije Riviera. Serija je okarakterisana kao „jet set thriller“ i otkriva nam misterije u životima milionera iz Monte Carla. Djelo oskarovca Neil Jordana je zasluženo izazvalo mnoštvo pozitivnih kritika nakon prve sezone. U seriji Kardinal degradirani detektiv John Cardinal vraćen je na slučaj koji mu je upropastio reputaciju, kad se ispostavi da je sve vrijeme bio u pravu. S mladom partnerkom Lise Delorme neumorno traga za serijskim ubicom. Pitanje je, ko krije tajnu?

HBO nam ovog juna donosi svjetski blockbuster, koji je izrodio dobitnika Oscara za najbolju mušku ulogu Rami Maleka, koji tumači neponovljivog Freddie Mercury-a u filmu Bohemian Rhapsody. Svi ljubitelji muzike i filma imaju priliku da uživaju uz biografsku priču koja prati nastanak i postojanje, po mnogima, najboljeg rok sastava svih vremena, grupu Queen. Nova sezona serije Nevine laži sa Meryl Streep, Nicole Kidman i Reese Witherspoon startuje ovog juna na HBO kanalu. Saznajte koja od njih tri zna istinu i zašto tajne uvijek isplivaju na površinu.

Juni je rezervisan za još jednu premijeru na HBO katalogu. Serija Euforija je drama o odrastanju, prati grupu srednjoškolaca, njihove ljubavi i prijateljstva u svijetu droge, seksa, traume i društvenih medija. Glumica i pjevačica Zendaya predvodi glumačku postavu.

Seriju Kraljevska bolnica možete pronaći u katalogu Epic Drama. Smještena na kraj 18. vijeka, u historijskom kontekstu potrešenom ekonomskom krizom i dolaskom liberalnih ideja Francuske revolucije, ovo je priča o Olayi, djevojci sa sela. Serija govori o savršenoj kombinaciji ljubavi, misterije i melodrame.

Cinestar TV Premier Plus katalog obogaćen je sjajnim naslovima, komedijom Špijun koji me je šutnuo sa Milom Kunis and Kate McKinnon zajedno u kadru. Na najbolji mogući način kombinuju pamet jedne i nevjerovatnu spretnost druge, što im pomaže da uspješno završe započetu misiju. Sicario 2– Ratnik je nastavak akcionog hita iz 2015. godine, Benicio del Toro će ponoviti svoje uloge, dok će mu se pridružiti i Catherine Keener. Narko karteli počinju da trguju teroristima širom američko-meksičke granice i to je razlog zašto dolazi do eskalacije rata oko prevlasti u trgovini drogom.

U okviru AXN kataloga, očekuje vas prva sezona serije Obožavateljka, dok će mališani imati priliku da kroz Pikaboo katalog uživaju u svim epizodama Maše i medvjeda.

Ovo je nekolicina od 16.000 i više drugih naslova koji su vam na raspolaganju u Telemachovom Video klubu. Ostaje vam samo da odaberete vama omiljeno društvo, da se dobro zavalite u fotelju i uživate u serijama i filmovima ovog juna.
https://telemach.ba/a53812/podrska/vije ... rzaja.html
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#87371 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »



User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#87372 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

crnivrag wrote:
Otkad to imaju Arenasport 5 i AS 6 kanale u ponudi? I ako budu, da li će ih svako moći gledati ko ima Arenasport SD paket ili samo HD paket???
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#87373 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Maharadza wrote:
Otkad to imaju Arenasport 5 i AS 6 kanale u ponudi? I ako budu, da li će ih svako moći gledati ko ima Arenasport SD paket ili samo HD paket???
A vidi fakat, nisam ni primjetio taj detalj.

Moguće da su pokupili logotipe kanala i naredali ih, ili se fakat spremaju da puste i ova dodatna dva kanala.
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#87374 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Telemach wrote:
Otkud na promo videu kanali "Arena Sport 5" i "Arena Sport 6"?

Da li je ovo greška, ili se spremate da iste uvrstite u ponudu?
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#87375 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

crnivrag wrote:
Telemach wrote:
Otkud na promo videu kanali "Arena Sport 5" i "Arena Sport 6"?

Da li je ovo greška, ili se spremate da iste uvrstite u ponudu?
Pa ako su izbacili video onda ce biti, sve drugo je obmana korisnika
Locked