Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Telemach
Posts: 15688
Joined: 13/10/2010 14:13

#80201 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

tap3ah75 » 15 minutes ago

Telemach wrote:
afannedim » 2 minutes ago

Dva različita odgovora čovjek dobi, od crnog i @Telemach


Ovaj put ipak mi imamo tačnije informacije :)


A mogu li ja sa trio paketa vratiti se na duo .... net+ tv ... ali da NE BUDE eon.
Možete produžiti Ugovor za isti paket usluga. Ukoliko želite da smanjite broj servisa koji koristite, te da pređete sa Trio paketa, na Duo paket, na raspolaganju su Vam EON Duo paketi.
sencobih
Posts: 6945
Joined: 08/09/2010 08:33

#80202 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by sencobih »

Telemach wrote:
afannedim » 2 minutes ago

Dva različita odgovora čovjek dobi, od crnog i @Telemach
Ovaj put ipak mi imamo tačnije informacije :)
Crni vrag na aparatima :mrgreen:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#80203 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

Zato se i ne javlja više. :mrgreen:
User avatar
crnivrag
Posts: 12886
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#80204 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Image
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#80205 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zateznistub »

ovo su nesto promijenili, nije bilo ovako kad je krenuo eon...
User avatar
rolltroll
Posts: 181
Joined: 02/04/2013 16:36

#80206 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rolltroll »

pa normalno da su promijenili kad eon paketi nisu doživjeli uspjeh kakav su oni mislili da hoće :lol: cijela eon priča je ubleha. Ja ne znam ikog lično da je prešao na eon a svi su korisnici telemacha jer svi kontaju da se iza lijepog interfejsa i za više novca, manje dobija u odnosu na grande pakete..stoga ne čudi da možeš produžiti grande pakete..jer ipak, njima je najbitnija ugovorena obaveza pa onda se vode logikom daj šta daš...
User avatar
fusion_ba
Posts: 4393
Joined: 02/12/2017 20:10

#80207 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fusion_ba »

Boban0726 wrote:Ovisi od tv kuca s kojim ce bitratom ici na satelit.SK ide izmedju 4,5 i 5 Mbits.Dok Fox kanali idu blizu 8.
kakvih tv kuca, pa total salje kanale na satelit i oni odredjuju kakav ce bitrate biti. sad ih mozda fox moze usloviti koliki minimalni bitrate mora biti ali sigurno nece traziti da bude sto manji bitrate.
Boban0726
Posts: 565
Joined: 12/12/2018 16:52

#80208 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Boban0726 »

Ugovorom Totala i tv kuca definise se kojim ce bitrate-om kanal da emituje.Ovisi od raspolozivih tehnickih mogucnosti i zahtjeva tv kuca.
Da samo Total odlucuje svi HD kanali bi isli sa istim bitrateom a tako i SD.Ima velika razlika i u protoku SD kanala.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#80209 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by i agree »

Koje su frekvencije kamera u ulazu i ispred?Danas bio kod jarana ne fata kamere,
User avatar
Maharadza
Posts: 16700
Joined: 30/01/2013 15:13

#80210 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Telemach wrote:
tap3ah75 » 15 minutes ago

Telemach wrote:
afannedim » 2 minutes ago

Dva različita odgovora čovjek dobi, od crnog i @Telemach


Ovaj put ipak mi imamo tačnije informacije :)


A mogu li ja sa trio paketa vratiti se na duo .... net+ tv ... ali da NE BUDE eon.
Možete produžiti Ugovor za isti paket usluga. Ukoliko želite da smanjite broj servisa koji koristite, te da pređete sa Trio paketa, na Duo paket, na raspolaganju su Vam EON Duo paketi.
Dobro to sa obnovom ali pravo pitanje glasi da li ćemo opet dobiti benefite ako produžimo isti (sada nepostojeći) paket npr trio grande family ili sl.?
User avatar
Tiger 033
Posts: 8692
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#80211 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Prljave Metalike wrote:EON paketi su sranje.
Naravno da su sranje...dobijes skuplje sa manje kanala još pri tom (ne)stabilan. Non-stop neki problemi sa istim.
User avatar
odmor
Posts: 1157
Joined: 10/05/2006 12:42

#80212 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by odmor »

Maharadza wrote:
Telemach wrote:
tap3ah75 » 15 minutes ago

Telemach wrote:
afannedim » 2 minutes ago

Dva različita odgovora čovjek dobi, od crnog i @Telemach


Ovaj put ipak mi imamo tačnije informacije :)


A mogu li ja sa trio paketa vratiti se na duo .... net+ tv ... ali da NE BUDE eon.
Možete produžiti Ugovor za isti paket usluga. Ukoliko želite da smanjite broj servisa koji koristite, te da pređete sa Trio paketa, na Duo paket, na raspolaganju su Vam EON Duo paketi.
Dobro to sa obnovom ali pravo pitanje glasi da li ćemo opet dobiti benefite ako produžimo isti (sada nepostojeći) paket npr trio grande family ili sl.?
Pa logicno da ces dobiti, jer ako se ne dobivaju benefiti bolje onda ne produzivati ugovor, vec nek ide kako ide. Mada poznavajuci Telemach, mislim da se dobivaju. U interesu im je da se zadrze korisnici. Ja sam na Trio Grande 40/4 ili 40/6 nesto tako. Kad ugovor istekne odem i trazim ako moze produzenje sa istim benefitima i kraj. Za Hanifu jos uvijek postoji u ponudi Duo Tel Senior, tako da nece biti belaja.
User avatar
thekupus
Posts: 6787
Joined: 25/06/2011 22:38

#80213 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by thekupus »

Ja baš razmišljam šta je to što mogu mojima ponuditi. Na Duo grande sad imamo arene, cinestar premiere i prošireni kao benefite. Eh, sad je taj najniži EON skuplji od ovog, a uz njega se dobija start paket. Dakle, ponudit će mi vjerovatno osnovni, što je stepenica iznad. Ali, to će biti stepenica ispod onog što sad imam, a za više novca. Mislim, baš ružna situacija. Ali dobro, ima do toga još 2 mjeseca, nadam se da će nas ponovo fino iznenaditi, kao nekoliko puta do sada.
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#80214 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mehemed »

Ostaneš na tom na čemu jesi. Kada istekne ugovor ne moraš ga produžavati, ideš dokle hoćeš.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#80215 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avaks »

Gubi benefite jbg, a da bi imao kao do sada plaća više što je belaj :-)
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3031
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#80216 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by suad-sarajevo »

Telemach wrote:
suad-sarajevo wrote:
Može li se produžiti TGF paket ili moram ići na neki EON paket.
Imate mogućnost produžiti Ugovor i za paket koji trenutno koristite, te dobiti određene benefite, u skladu sa vašim potrebama.
Dakle, nije neophodno da pređete na neki od novih EON paketa iz naše ponude.
Ukoliko želite, javite nam se u inbox za sve dodatne informacije.
Zahvaljujem.
User avatar
Telemach
Posts: 15688
Joined: 13/10/2010 14:13

#80217 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

thekupus » 15 minutes ago

Ja baš razmišljam šta je to što mogu mojima ponuditi. Na Duo grande sad imamo arene, cinestar premiere i prošireni kao benefite. Eh, sad je taj najniži EON skuplji od ovog, a uz njega se dobija start paket. Dakle, ponudit će mi vjerovatno osnovni, što je stepenica iznad. Ali, to će biti stepenica ispod onog što sad imam, a za više novca. Mislim, baš ružna situacija. Ali dobro, ima do toga još 2 mjeseca, nadam se da će nas ponovo fino iznenaditi, kao nekoliko puta do sada.
Možete nam se javiti u inbox, pozvat ćemo vas za novu ponudu.
User avatar
crnivrag
Posts: 12886
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#80218 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Telemach wrote:
Upomoć, opala mi jačina signala, internet prekida, a digitalna TV sjecka:

Digitalna TV:

Image

Internet:

Image
User avatar
crnivrag
Posts: 12886
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#80219 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

afannedim wrote:
E nek sam i ovo docekao :wink: :D, divi mu slike na zidu i zavjesa.
Image
User avatar
Maharadza
Posts: 16700
Joined: 30/01/2013 15:13

#80220 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

odmor wrote:
Maharadza wrote:
Dobro to sa obnovom ali pravo pitanje glasi da li ćemo opet dobiti benefite ako produžimo isti (sada nepostojeći) paket npr trio grande family ili sl.?
Pa logicno da ces dobiti, jer ako se ne dobivaju benefiti bolje onda ne produzivati ugovor, vec nek ide kako ide. Mada poznavajuci Telemach, mislim da se dobivaju. U interesu im je da se zadrze korisnici. Ja sam na Trio Grande 40/4 ili 40/6 nesto tako. Kad ugovor istekne odem i trazim ako moze produzenje sa istim benefitima i kraj. Za Hanifu jos uvijek postoji u ponudi Duo Tel Senior, tako da nece biti belaja.
Dobro si, ma meni to nije ni blizu isteka samo eto da znam, a iskreno i kada dođe vrijeme očekujem da će do tada malo "moćnije" boxove nuditi, i naravno najvažnije da softver bude max. stabilan kao što je recimo sada na ovome D3 v2.0 resiveru gdje stvarno nemam problema, možda nekada u rijetkim slučajevima treba 2-3 sec. da prešalta na neki kanal (ugl. sa SD na HD šaltanje) ali nikada nekih većih problema nije bilo, a sad još dobio novi daljinski besplatno naravno (onaj D3 veliki) a koji koristim i za tv kontrole haman sve, usb media player itd. :thumbup:
User avatar
Telemach
Posts: 15688
Joined: 13/10/2010 14:13

#80221 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@crnivrag

Javili smo Vam u inbox.
User avatar
Telemach
Posts: 15688
Joined: 13/10/2010 14:13

#80222 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Maharadza » Yesterday, 5:03 pm

Telemach wrote:
tap3ah75 » 15 minutes ago

Telemach wrote:
afannedim » 2 minutes ago

Dva različita odgovora čovjek dobi, od crnog i @Telemach


Ovaj put ipak mi imamo tačnije informacije :)


A mogu li ja sa trio paketa vratiti se na duo .... net+ tv ... ali da NE BUDE eon.


Možete produžiti Ugovor za isti paket usluga. Ukoliko želite da smanjite broj servisa koji koristite, te da pređete sa Trio paketa, na Duo paket, na raspolaganju su Vam EON Duo paketi.


Dobro to sa obnovom ali pravo pitanje glasi da li ćemo opet dobiti benefite ako produžimo isti (sada nepostojeći) paket npr trio grande family ili sl.?
Naravno da biste imali i benefite :)
User avatar
crnivrag
Posts: 12886
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#80223 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Image
tnt-tunja
Posts: 1035
Joined: 19/08/2014 21:08

#80224 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by tnt-tunja »

@Telemach, imate pp ;)
User avatar
Telemach
Posts: 15688
Joined: 13/10/2010 14:13

#80225 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

tnt-tunja » 9 minutes ago

@Telemach, imate pp ;)
Javili smo Vam se ;)
Locked