Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
zdruzdjo
Posts: 5209
Joined: 16/08/2009 00:27

#67551 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zdruzdjo »

harkan69 wrote:
dječak sa šibicama wrote:neka zatamnjuju, dok je neta nadje se i HRT2 u HD formatu
Moze link u PP?
Hvala
Pa ljudi pun net iptv listi. Neke stabilne, neke nisu.
Pa nema sve u google-tu.
Zadajte se malo po forumima, fb grupama, dark web-u....
Ja sam juce na glupavom fb saletio neku listu, pa nema kakvih nema sport kanala. Vecina u hd. Jes da ih ima i iz nekih arapskih zemalja ali.....

Ne "mere" sve na gotovo.
PhilCou
Posts: 141
Joined: 08/04/2018 23:24

#67552 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by PhilCou »

A možda kralju neko nije "maher" za to, pa traži pomoć. Šta si mu našao prosipati pamet, ako imaš link, proslijedi i svi sretni i zadovoljni. Koliko imaš ljudi što jedva stream zna naći, pa ne znam u čemu je problem onda..
puz_u_salati
Posts: 318
Joined: 29/03/2018 10:58

#67553 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by puz_u_salati »

PhilCou wrote:A možda kralju neko nije "maher" za to, pa traži pomoć. Šta si mu našao prosipati pamet, ako imaš link, proslijedi i svi sretni i zadovoljni. Koliko imaš ljudi što jedva stream zna naći, pa ne znam u čemu je problem onda..
To je piraterija i neko neće rizikovati ban sa foruma kako bi tebi postavio link.
PhilCou
Posts: 141
Joined: 08/04/2018 23:24

#67554 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by PhilCou »

puz_u_salati wrote:
PhilCou wrote:A možda kralju neko nije "maher" za to, pa traži pomoć. Šta si mu našao prosipati pamet, ako imaš link, proslijedi i svi sretni i zadovoljni. Koliko imaš ljudi što jedva stream zna naći, pa ne znam u čemu je problem onda..
To je piraterija i neko neće rizikovati ban sa foruma kako bi tebi postavio link.
Svejedno, postoji i drugi način za slanje..
zdruzdjo
Posts: 5209
Joined: 16/08/2009 00:27

#67555 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zdruzdjo »

PhilCou wrote:A možda kralju neko nije "maher" za to, pa traži pomoć. Šta si mu našao prosipati pamet, ako imaš link, proslijedi i svi sretni i zadovoljni. Koliko imaš ljudi što jedva stream zna naći, pa ne znam u čemu je problem onda..
Burazere nisam ni ja maher. Vidis da imam problem sa kojim se nosim sedmicama. Nisam ni ja programer pa da znam kako iscackati iptv liste.
Problem sa tim listama je sto su obicno ogranicene i uskog grla. A veci problem je sto ljudima serviras i dadnes a onda on djevojci, djevojka rodici, rodica bratu, brat-haveru....i tako
Nakon sedmicu nemas ni ti listu. Ne cjeni se rad a sisa se necija sisa. Isto kao sa torrentima. Srkne, skine, ugasi nema seed-a i eto.

Ukljucis se malo u zajednicu pa malo doprineses. Neku noc sam onako just for fun pomogao momku da instalira nesto za iptv na smart tv preko fb. Nisam Nikad to radio niti imam smart tv ali mi je postupak zvucao logican u mojoj glavi pa sam mu pomogao da vidimo moze li tako. Ispalo je ok. Momak ila' i bog hoce da mi plati na pay-pal sto sam mu pomogao.
Naravno nisam htio, rekao mu zivio i sretno uzivaj. Ako se kad sretnemo pivku hla'nu castis i to je.
Znaci imate na fb grupu kodi hrvatska, imate osjek build,..... ima more grupa sa prefiksom iptv list....
Udjete malo citate raspitate se, ima tona how to....o dark webu necu da kenjam. Ni sam ne znam ni hiljaditi dio i ne idem gdje sam i 0.5% nesiguran.

Nista nije nuklearna fizika. Nema knjige po kojoj se to radi ista.
Nije fb samo selfi opali, like...malo open your mind.
Mozda se dodje u situaciju da se pomogne nekome ili sebi pa se ustedi koji dinar umjesto sto bi platio nekome na pik-u da ti "proda listu" i setup-uje.
zdruzdjo
Posts: 5209
Joined: 16/08/2009 00:27

#67556 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zdruzdjo »

puz_u_salati wrote: To je piraterija i neko neće rizikovati ban sa foruma kako bi tebi postavio link.
Bravo.
Necu da ban ali necu ni da me neko poslije cima sto ovo ne radi, jel tebi radi.....sam sjednes pa skontas sto i kako.

Jebo te prije xy godina kad su bile u opticaju skystar 2 kartice sa satelitsku tv na racunaru znao sam sjediti satima da nastimam sebi signal i liste kako i sta.
Vrijeme dial-up interneta kod nas. To je bio horor ugajguliti. Ali nije bilo univerzalnog nacina. Vise od 50% si morao ugajguliti sam da bi mogao dobiti rezultat.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#67557 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by channel10 »

Jesu li to konačno zatamnili hrt i srt :mrgreen: za vrijeme SP -na cijeloj teritoriji BIH-a?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#67558 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

Skystar 2 kartice najjace su bile i metak bilo stalno nove liste skidati i ključeve za otvaranje kanala onih najjačih paketa
PhilCou
Posts: 141
Joined: 08/04/2018 23:24

#67559 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by PhilCou »

zdruzdjo wrote:
PhilCou wrote:A možda kralju neko nije "maher" za to, pa traži pomoć. Šta si mu našao prosipati pamet, ako imaš link, proslijedi i svi sretni i zadovoljni. Koliko imaš ljudi što jedva stream zna naći, pa ne znam u čemu je problem onda..
Burazere nisam ni ja maher. Vidis da imam problem sa kojim se nosim sedmicama. Nisam ni ja programer pa da znam kako iscackati iptv liste.
Problem sa tim listama je sto su obicno ogranicene i uskog grla. A veci problem je sto ljudima serviras i dadnes a onda on djevojci, djevojka rodici, rodica bratu, brat-haveru....i tako
Nakon sedmicu nemas ni ti listu. Ne cjeni se rad a sisa se necija sisa. Isto kao sa torrentima. Srkne, skine, ugasi nema seed-a i eto.

Ukljucis se malo u zajednicu pa malo doprineses. Neku noc sam onako just for fun pomogao momku da instalira nesto za iptv na smart tv preko fb. Nisam Nikad to radio niti imam smart tv ali mi je postupak zvucao logican u mojoj glavi pa sam mu pomogao da vidimo moze li tako. Ispalo je ok. Momak ila' i bog hoce da mi plati na pay-pal sto sam mu pomogao.
Naravno nisam htio, rekao mu zivio i sretno uzivaj. Ako se kad sretnemo pivku hla'nu castis i to je.
Znaci imate na fb grupu kodi hrvatska, imate osjek build,..... ima more grupa sa prefiksom iptv list....
Udjete malo citate raspitate se, ima tona how to....o dark webu necu da kenjam. Ni sam ne znam ni hiljaditi dio i ne idem gdje sam i 0.5% nesiguran.

Nista nije nuklearna fizika. Nema knjige po kojoj se to radi ista.
Nije fb samo selfi opali, like...malo open your mind.
Mozda se dodje u situaciju da se pomogne nekome ili sebi pa se ustedi koji dinar umjesto sto bi platio nekome na pik-u da ti "proda listu" i setup-uje.
:thumbup:
zdruzdjo
Posts: 5209
Joined: 16/08/2009 00:27

#67560 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zdruzdjo »

afannedim wrote:Skystar 2 kartice najjace su bile i metak bilo stalno nove liste skidati i ključeve za otvaranje kanala onih najjačih paketa
Jooo kad se sjetim kljuceva i listi. Sky italia paket je vazda bio svjetlo u tami. Kad ga zakljucaju pa dok ne dodju kljucevi suicid.
Jos kad sam diseqc sklopku ugajgulio da mi motor vrti. Ejssss. A forumi na kasikicu.
Pa kontaj i skontavaj. A dial up na us robotics od 56 kbps pa se nogama lupas u guzicu kad ti se konektuje na 28.


I onda mi moj sin dodje u teen godinama i kaze kako da root-am telefon ili haj' mi instaliraj windows ili gdje da nadjem taj i taj program za mobitel.
Pa samar mi dodje da mu zaljepim. Necu uradi sam, ako se sta zadimi, zovi me. Pretrazi malo pa ces i naci kako. Telefon ako brick-as nema drugi.
Ma bjezi ba.
lajavi krelac
Posts: 106
Joined: 19/03/2004 10:03

#67561 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by lajavi krelac »

puz_u_salati wrote: A zašto neko da preko neta traži HRT2 kad ima BHT HD?

Ne kontam.
Zato što sportski komentator na HTV-u ( za razliku od ovog priučenog na BHT-u) zna da se selektror svjetskog prvaka zove Joakim , a ne Jirgen ... :D
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2564
Joined: 07/05/2009 19:51

#67562 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Magarece_godine »

Magarece_godine wrote:Jel mi postojeci korisnici trio paketa ne mozemo u ovu akciju?
Malo je diskriminatorski da se potrosacima nudi ista usluga po razlicitim cijenama...
Zna li iko?
Anjalaaa selaaa
Posts: 57
Joined: 12/06/2018 22:46

#67563 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Anjalaaa selaaa »

Magarece_godine wrote:
Magarece_godine wrote:Jel mi postojeci korisnici trio paketa ne mozemo u ovu akciju?
Malo je diskriminatorski da se potrosacima nudi ista usluga po razlicitim cijenama...
Zna li iko?
Sto je diskriminatorski,zamisli da se zali onaj sto je platio tene 200km a nakon 10 dana snizenje 30%?
Placas sve kako ti padne grah nema tu diskriminacije.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2564
Joined: 07/05/2009 19:51

#67564 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Magarece_godine »

Anjalaaa selaaa wrote:
Magarece_godine wrote:
Magarece_godine wrote:Jel mi postojeci korisnici trio paketa ne mozemo u ovu akciju?
Malo je diskriminatorski da se potrosacima nudi ista usluga po razlicitim cijenama...
Zna li iko?
Sto je diskriminatorski,zamisli da se zali onaj sto je platio tene 200km a nakon 10 dana snizenje 30%?
Placas sve kako ti padne grah nema tu diskriminacije.
To je proizvod, ovo je usluga...Zakon o zastiti potrosaca jasno tretira diskriminaciju u pruzanju usluge...Ovo ke takav slucaj ako cu ja za istu uslugu placati vise nego komsija...Eh sad, druga je stvar sto se ta ocita diskriminacija lijepo upakuje u pakete i bonuse...

Nije ni bitno, nego mogu li ja kao aktivni korisnik dobiti ove pogodnosti ili ne? Mozda da raskinem ugovor i trazim novi?
Anjalaaa selaaa
Posts: 57
Joined: 12/06/2018 22:46

#67565 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Anjalaaa selaaa »

Ja ti navodim primjer i pokusavam ti objasnit da nemas potrebe se zalit.Takav je vid usluge samo zavisi kolko ces ga ti kao takvog prihvatit ili ces samo sebe gledat u tome pa trazit kojekakve izgovore.Mene recimo to ne zanima,dobio sam na akciji arene i fiksni tel. dzaba,meni dosta.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#67566 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

chakany wrote:Još uvijek su prisutni problemi sa EON-om :evil:
@chakany,
Pišite nam u pp koje primjedbe imate na EON uslugu.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#67567 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Magarece_godine wrote:
Magarece_godine wrote:Jel mi postojeci korisnici trio paketa ne mozemo u ovu akciju?
Malo je diskriminatorski da se potrosacima nudi ista usluga po razlicitim cijenama...
Zna li iko?
@Magarece_godine,
U trenutku potpisivanja Ugovora se ostvaruju pogodnosti, koje se odnose na aktuelnu akcijsku ponudu. Sigurni smo da ste i Vi uživali/uživate u određenim. Također, obnovom Ugovora ili prelaskom na veći paket usluga, dobijate dodatne benefite. Dostavite nam korisničke podatke u pp kako bismo Vam preciznije odgovrili na upit.
sasajev
Posts: 630
Joined: 20/06/2016 09:49

#67568 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by sasajev »

Ima li i jedan kanal na ovom eonu da radi u Svedskoj? Pa kakva je ovo smijurija, svi moguci kanali blokirani?! Ovaj eon bas nema nikakvu svrhu, sem ako si kuci :D
kakaljin
Posts: 11638
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#67569 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

sasajev wrote:Ima li i jedan kanal na ovom eonu da radi u Svedskoj? Pa kakva je ovo smijurija, svi moguci kanali blokirani?! Ovaj eon bas nema nikakvu svrhu, sem ako si kuci :D
Pa ne radi u BiH na internetu drugog operatora u punom kapacitetu. EON i nije namjenjen za inostranstvo jer kanali nemaju pravo emitovanja mimo teritorije BIH na EON platformi. Za to služe satelitski kanali.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#67570 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fusion_ba »

Uz dobar VPN radi sve.
sasajev
Posts: 630
Joined: 20/06/2016 09:49

#67571 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by sasajev »

fusion_ba wrote:Uz dobar VPN radi sve.
Moze li pomoc onda? Ima lo dobar vpn a da ima BiH i da je dzabni?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#67572 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

zdruzdjo wrote:
afannedim wrote:Skystar 2 kartice najjace su bile i metak bilo stalno nove liste skidati i ključeve za otvaranje kanala onih najjačih paketa
Jooo kad se sjetim kljuceva i listi. Sky italia paket je vazda bio svjetlo u tami. Kad ga zakljucaju pa dok ne dodju kljucevi suicid.
Jos kad sam diseqc sklopku ugajgulio da mi motor vrti. Ejssss. A forumi na kasikicu.
Pa kontaj i skontavaj. A dial up na us robotics od 56 kbps pa se nogama lupas u guzicu kad ti se konektuje na 28.


I onda mi moj sin dodje u teen godinama i kaze kako da root-am telefon ili haj' mi instaliraj windows ili gdje da nadjem taj i taj program za mobitel.
Pa samar mi dodje da mu zaljepim. Necu uradi sam, ako se sta zadimi, zovi me. Pretrazi malo pa ces i naci kako. Telefon ako brick-as nema drugi.
Ma bjezi ba.
Tačno dial up bio, sky italia , a taquila i Premiere kanale kad otkljucas e to su bila vremena
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#67573 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fusion_ba »

sasajev wrote:
fusion_ba wrote:Uz dobar VPN radi sve.
Moze li pomoc onda? Ima lo dobar vpn a da ima BiH i da je dzabni?
Teško da ima za džabe. Možda samo probni period od 7 dana.
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#67574 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Muuky »

Na koliko se ova nova akcija mora potpisati , tj. na koliko ugovor ?
sasajev
Posts: 630
Joined: 20/06/2016 09:49

#67575 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by sasajev »

fusion_ba wrote:
sasajev wrote:
fusion_ba wrote:Uz dobar VPN radi sve.
Moze li pomoc onda? Ima lo dobar vpn a da ima BiH i da je dzabni?
Teško da ima za džabe. Možda samo probni period od 7 dana.
Nasao sam to expressvpn, 7 dana trial period. Ali za android. Meni bi trebalo za windows
Locked