Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
probook
Posts: 4594
Joined: 13/10/2013 22:38

#62651 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by probook »

drugi profil wrote:Pa mislim logično je da daš benefit nekome ko uzme premium paket, tj. najskuplju uslugu... šta vam je tu čudno. Nemojte sad pretjerivati.
A ne bi im bog otac ugodio, npr kada se sve otkljuca onda se niko ne buni sto u tom slucaju korisnici najviseg paketa bukvalno nista ne dobijaju jer to sve vec imaju.
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#62652 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

zunazu wrote:
Telemach wrote:Trudimo se kreirati što više opcija u našoj ponudi, kako bi ponuda odgovarala svakom korisniku.
Onda nam dajte mogućnost da mijenjamo raspored kanala, jer ja npr ne želim 'rtrs' ni u prvih 100, a ne na početku liste.

Zato sam ugasio receiver, a skenirao kanale na TV-u i poredao kako meni odgovara. Ipak, ova opcija ima manu jer neke kanale nije moguće gledati. Ima li makar neko rješenje za ovo, da mi ne izbacuje da nema signala?
@zunazu,
Imate mogućnost kreiranja omiljene liste kanala. Ukoliko imate prijedlog za željeni kanal, možete ga dostaviti na e-mail adresu: [email protected].
Također, kolege mogu na adresi provjeriti uređaj koji posjedujete. U slučaju da želite tehničku reklamaciju, javite nam se u pp.
User avatar
travar
Posts: 2764
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#62653 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by travar »

Logika je davno spakovala prnje i razgulila iz ove zemlje. :roll:
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#62654 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

daors wrote:
Telemach wrote:@daors

Dostavite nam vašu adresu i kontakt telefon, provjerit ćemo sa kolegama, da se to završi što prije.
Sve podatke imate u ranije poslanim mailovima. Ponovo cu vas kontaktirati sluzbenim putem ili ce neko drugi u moje ime. Ovo "zavrsavanje posla" preko foruma je ipak neprofesionalno za jednu takvu firmu.

Zamislite da vam neko parkira auto ispred ulaza, blokira prolaz i kaze "samo pet minuta, brzo cu" i onda ga nema godinu.
@daors,
Zahvaljujemo se na saradnji i razumijevanju. Naravno da nam se možete obratiti i na službeni e-mail kompanije: [email protected] ili na adresu: Džemala Bijedića 216.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#62655 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drug_profi »

aditon wrote:Drug, jesi ti uopšte pročitao post iznad? Ne bih rekao. Do jučer si bacao drvlje i kamenje na vijest o poskupljenju a sad se ponašaš kao advokat Telemacha.
Vidi, ja sam se bunio isključivo radi načina kako nam je to isporučeno, i što se to dešava treći put, kako poskupljuje osnovna usluga, koju ne možeš izbjeći, i kako je cijena HD paketa nakon pretumbavanja nelogična. To su moje primjedbe.
Ovo sve što je iznad osnovnog paketa nije obavezno da imaš, pa možeš odjaviti te nema smisla prigovarati kako je to nešto skupo.
A prigovarati kako najskuplji paketi dobijaju popust na cijenu je potpuno nelogično.
Kad odeš u Deichmann npr. pa kupiš jedan par cipela, žališ li se što onaj koji je kupio dva para dobije popust 50% na jedan par? A onaj koji je kupio tri para, plati dva, a treći mu gratis. Trebao bi se i za to žaliti.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#62656 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by supercali »

probook wrote:
drugi profil wrote:Pa mislim logično je da daš benefit nekome ko uzme premium paket, tj. najskuplju uslugu... šta vam je tu čudno. Nemojte sad pretjerivati.
A ne bi im bog otac ugodio, npr kada se sve otkljuca onda se niko ne buni sto u tom slucaju korisnici najviseg paketa bukvalno nista ne dobijaju jer to sve vec imaju.
Upravo to
Evo ja sam placao 83 marke sve ono sto su nizi paketi imali za 63 53 ili koliko vec od 15 dec do 15 januara i nije im smetalo
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#62657 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drug_profi »

U periodu kad daju te gratis kanale zaista bi bilo fer umanjiti račun za taj period ovima koji to plaćaju cijelu godinu.
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#62658 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by klaki »

t̶o̶ ̶n̶a̶v̶o̶d̶n̶o̶ ̶p̶o̶v̶e̶c̶a̶n̶j̶e̶ ̶u̶p̶l̶o̶a̶d̶a̶ ̶o̶d̶ ̶2̶5̶%̶ ̶s̶t̶u̶p̶a̶ ̶n̶a̶ ̶s̶n̶a̶g̶u̶ ̶1̶.̶4̶?̶

a ne ovaj mail je konfuzan, to samo govore da su radili prije..
Last edited by klaki on 21/02/2018 16:02, edited 1 time in total.
c_g
Posts: 1152
Joined: 29/09/2016 01:52

#62659 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by c_g »

Upravo to ja govorim mjesecima, nas nema nigdje. Ovi manji paketi sve dobijaju gratis, non stop im otvaraju nove kanale, mjesec dva dana, a nas ni na mapi. Naprotiv, nama još više dižu cijene paketa. Tužno.
Gledam danas račun, nije baš 10km benefita manje, ali eto.
User avatar
kokikol
Posts: 507
Joined: 03/04/2016 19:36

#62660 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kokikol »

Telemach wrote:@drugi profil

Naravno da su nam bitne reakcije korisnika. Naša metoda sigurno nije "uzmi ili ostavi". Naša briga o korsnicima je na zavidnom nivou, i vjerujemo da naši korisnici to znaju :)
e pa kad je tako pojeftinite uslugu jer više ništa besplatno nemate za ponuditi
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#62661 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

drugi profil wrote:U periodu kad daju te gratis kanale zaista bi bilo fer umanjiti račun za taj period ovima koji to plaćaju cijelu godinu.
@drugi profil,
Korisnici koji imaju sve kanale otključane, u toku akcijske ponude , uvijek dobiju neke druge pogodnosti, npr. dodatne naslove u okviru VOD usluge i sl.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#62662 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by JanuaryJones »

Zašto neki kanali/emisije/serije mogu na TV unazad a neki ne mogu?
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#62663 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

kokikol wrote:
Telemach wrote:@drugi profil

Naravno da su nam bitne reakcije korisnika. Naša metoda sigurno nije "uzmi ili ostavi". Naša briga o korsnicima je na zavidnom nivou, i vjerujemo da naši korisnici to znaju :)
e pa kad je tako pojeftinite uslugu jer više ništa besplatno nemate za ponuditi
@kokikol,
Uvijek imamo ponudu kojom ćete biti zadovoljni. Vaše je samo da nam dopustite da pokušamo :)
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#62664 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

JanuaryJones wrote:Zašto neki kanali/emisije/serije mogu na TV unazad a neki ne mogu?
@JanuaryJones,
Usluga TV unazad 72h je dostupna na određenom broju kanala. Također, broj se konstantno povećava, a o svim daljim izmjenama ćete biti obaviješteni.
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#62665 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

c_g wrote:Upravo to ja govorim mjesecima, nas nema nigdje. Ovi manji paketi sve dobijaju gratis, non stop im otvaraju nove kanale, mjesec dva dana, a nas ni na mapi. Naprotiv, nama još više dižu cijene paketa. Tužno.
Gledam danas račun, nije baš 10km benefita manje, ali eto.
@c_g,
Imate pp.
User avatar
Radar71
Posts: 7290
Joined: 21/07/2010 15:43

#62666 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

daors wrote:
Telemach wrote:@daors

Dostavite nam vašu adresu i kontakt telefon, provjerit ćemo sa kolegama, da se to završi što prije.
Sve podatke imate u ranije poslanim mailovima. Ponovo cu vas kontaktirati sluzbenim putem ili ce neko drugi u moje ime. Ovo "zavrsavanje posla" preko foruma je ipak neprofesionalno za jednu takvu firmu.

Zamislite da vam neko parkira auto ispred ulaza, blokira prolaz i kaze "samo pet minuta, brzo cu" i onda ga nema godinu.
Druže vjeruj mi da ćeš najbrže završiti to s nickom @Telemach. Podrška putem ovom foruma je za čistu desetku.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#62667 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by supercali »

c_g wrote:Upravo to ja govorim mjesecima, nas nema nigdje. Ovi manji paketi sve dobijaju gratis, non stop im otvaraju nove kanale, mjesec dva dana, a nas ni na mapi. Naprotiv, nama još više dižu cijene paketa. Tužno.
Gledam danas račun, nije baš 10km benefita manje, ali eto.
Ja koliko vidim najvecim paketima se ne povecava nista
Ja placam 83 i dalje cu placati toliko
User avatar
konektovan
Posts: 40627
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#62668 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by konektovan »

Vas sa najvecim i najskupljim paketima treba dodatno oporezovati, jer to je luksuz, k'o cigare, parfeme, alkohol. :mrgreen:


@telemach

Menadžment kompanije prati reakcije korisnika, na izmjene cijene koje se nisu mogle izbjeći, kako bismo za svakog korisnika pronašli ono što mu odgovara, u odnosu na našu aktualnu ponudu.



Moze li iko dati pravo objašnjenje, zasto se izmjene cijena nisu mogle izbjeci?!

Pustite se pinkova, pikaboo i drugih gluposti kao opravdanje za poskupljenje.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#62669 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by supercali »

konektovan wrote:Vas sa najvecim i najskupljim paketima treba dodatno oporezovati, jer to je luksuz, k'o cigare, parfeme, alkohol. :mrgreen:


@telemach

Menadžment kompanije prati reakcije korisnika, na izmjene cijene koje se nisu mogle izbjeći, kako bismo za svakog korisnika pronašli ono što mu odgovara, u odnosu na našu aktualnu ponudu.



Moze li iko dati pravo objašnjenje, zasto se izmjene cijena nisu mogle izbjeci?!

Pustite se pinkova, pikaboo i drugih gluposti kao opravdanje za poskupljenje.
Mi s najvecim mozemo spricati po ovim sto se konektuju na mrezu :mrgreen:
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#62670 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@konektovan

Cijene su usklađene sa novom ponudom, te troškovima poslovanja i cijenama na tržištu.
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#62671 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@supercali

Cijene premium paketa ostaju iste.
User avatar
konektovan
Posts: 40627
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#62672 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by konektovan »

O hebem ti akcize i naftu Govnaliću. :D
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#62673 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by NediM17 »

@Telemach,

imam primjedbu vezano za telefoniju. Kada pricam s nekim, dakle linija je zauzeta, treca osoba moze okrenuti moj kucni telefon, i njemu ce uredno zvoniti, sto nikako nije uredu, jer trebalo bi da izbaci, da javi da je linija zauzeta...

Ovako ispada kao da nisam kod kuce ili ne zelim da se javim. Nadam se da se ovo moze rijesiti.
User avatar
crnivrag
Posts: 12925
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#62674 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

NediM17 wrote:@Telemach,

imam primjedbu vezano za telefoniju. Kada pricam s nekim, dakle linija je zauzeta, treca osoba moze okrenuti moj kucni telefon, i njemu ce uredno zvoniti, sto nikako nije uredu, jer trebalo bi da izbaci, da javi da je linija zauzeta...

Ovako ispada kao da nisam kod kuce ili ne zelim da se javim. Nadam se da se ovo moze rijesiti.
Ako ti je aktivirana opcija Unifon, onda se vjerovatno poziv prosljeđuje toj aplikaciji, mada iako ona nije aktivna (nije online), može zvoniti telefon u centrali.
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#62675 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by NediM17 »

@Vraze,

hvala, to je bio problem. Iako sam obrisao Unifon sa mobitela (bio instaliran samo testa radi) i dalje su se pozivi preusmjeravali na taj neki broj. Sada sam to pobrisao na mojtelemach.ba , i radi sve kako treba. :thumbup:
Locked