Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Telemach
Posts: 15736
Joined: 13/10/2010 14:13

#62626 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@emirsarajevo

Kolege su potvrdile da se radi na tome. Zamolit ćemo vas za smao malo strpljenja.
User avatar
emirsarajevo
Posts: 252
Joined: 27/09/2010 13:01

#62627 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by emirsarajevo »

Telemach wrote:@emirsarajevo

Kolege su potvrdile da se radi na tome. Zamolit ćemo vas za smao malo strpljenja.
Očekujem konkretan poziv i prijedlog/rješenje, imali ste 365+ dana strpljenja sa moje strane.
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#62628 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Cjenovnik koji stupa na snagu za 3 dana: https://telemach.ba/Binary/10589/CJENOV ... 2.2018.pdf
User avatar
Telemach
Posts: 15736
Joined: 13/10/2010 14:13

#62629 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@crnivrag

U Cjenovniku možete jasno vdijeti da određene cijene paketa ostaju iste, dok će određene cijene biti umanjene, kao što je cijena Premium paketa :)
User avatar
hrasno38
Posts: 31446
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#62630 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hrasno38 »

crnivrag wrote:Cjenovnik koji stupa na snagu za 3 dana: https://telemach.ba/Binary/10589/CJENOV ... 2.2018.pdf
nije to je stari cjenovnik bar koliko ja vidim usporedjujuci sa cijenama na stranici koje bi trebalo da su jos uvijek stare
Last edited by hrasno38 on 21/02/2018 10:49, edited 1 time in total.
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#62631 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Telemach wrote:@crnivrag

U Cjenovniku možete jasno vdijeti da određene cijene paketa ostaju iste, dok će određene cijene biti umanjene, kao što je cijena Premium paketa :)
Nisam ništa komentarisao za cijene, samo sam postavio cjenovnik koji je danas osvanuo na oficijelnoj web stranici kompanije Telemach.
User avatar
hrasno38
Posts: 31446
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#62632 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hrasno38 »

crnivrag wrote:
Telemach wrote:@crnivrag

U Cjenovniku možete jasno vdijeti da određene cijene paketa ostaju iste, dok će određene cijene biti umanjene, kao što je cijena Premium paketa :)
Nisam ništa komentarisao za cijene, samo sam postavio cjenovnik koji je danas osvanuo na oficijelnoj web stranici kompanije Telemach.
Isti koliko sam ja vidio za trio pakete kao onaj na stranici :?
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#62633 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

hrasno38 wrote: Isti koliko sam ja vidio za trio pakete kao onaj na stranici :?
Da, u ovom cjenovniku nisu navedene promjene cijene koje stupaju na snagu od 01.04.2018.

Ne znam šta je tačno drugačije od cjenovnika koji je bio aktuelan prije njega, ali ovaj stupa na snagu 24.02.2018, kao što piše na dnu, na zadnjoj stranici cjenovnika.
User avatar
hrasno38
Posts: 31446
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#62634 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hrasno38 »

crnivrag wrote:
hrasno38 wrote: Isti koliko sam ja vidio za trio pakete kao onaj na stranici :?
Da, u ovom cjenovniku nisu navedene promjene cijene koje stupaju na snagu od 01.04.2018.

Ne znam šta je tačno drugačije od cjenovnika koji je bio aktuelan prije njega, ali ovaj stupa na snagu 24.02.2018, kao što piše na dnu, na zadnjoj stranici cjenovnika.
Da mozda ima neke kozmetike
m-senchy
Posts: 68
Joined: 11/05/2017 10:40

#62635 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by m-senchy »

Telemach wrote:@crnivrag

U Cjenovniku možete jasno vdijeti da određene cijene paketa ostaju iste, dok će određene cijene biti umanjene, kao što je cijena Premium paketa :)
Da li je i dalje EON aplikacija za Smart TV rezervisana samo za Extra i Premium pakete?
User avatar
pepeljara
Posts: 6562
Joined: 22/08/2003 00:00

#62636 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by pepeljara »

Telemach,

kad me planiraju pozvati korisnicka sluzba da mi revidira ponudu obzirom na poskupljenje vase usluge, i sto je to neplanirano povecanje troskova kucnog budzeta.

hvala.
User avatar
Telemach
Posts: 15736
Joined: 13/10/2010 14:13

#62637 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

m-senchy » 32 minutes ago

Telemach wrote:
@crnivrag

U Cjenovniku možete jasno vdijeti da određene cijene paketa ostaju iste, dok će određene cijene biti umanjene, kao što je cijena Premium paketa :)


Da li je i dalje EON aplikacija za Smart TV rezervisana samo za Extra i Premium pakete?
Za sada, da. O novostima ćemo vas obavijestiti.
User avatar
Telemach
Posts: 15736
Joined: 13/10/2010 14:13

#62638 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@pepeljara

Pozvat će vas kolege u narednim danima. Zamolit ćemo vas za malo strpljenja.
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#62639 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drug_profi »

@Telemach
Trudite se, vidim sad da vam je bitna reakcija kupaca. Pohvalno svakako.
Opet kažem nisu bitne dvije marke, već uzmi ili ostavi metoda, po treći put u kratkom periodu.
Ovim vašim trudom i ponudama, pokazujete da vam je ipak stalo do svakog korisnika. Družićemo se još neko vrijeme.
User avatar
Telemach
Posts: 15736
Joined: 13/10/2010 14:13

#62640 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@drugi profil

Naravno da su nam bitne reakcije korisnika. Naša metoda sigurno nije "uzmi ili ostavi". Naša briga o korsnicima je na zavidnom nivou, i vjerujemo da naši korisnici to znaju :)
User avatar
daors
Posts: 354
Joined: 10/10/2007 19:24
Location: 127.0.0.1

#62641 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by daors »

Da li je neko imao slican problem i kako ga je rijesio?

Na kupljenom zemljistu sam zatekao banderu Telemacha koja mi nije smetala neko vrijeme. Sada mi smeta zbog nekih radova i kontaktirao sam Telemach da tu banderu izmjeste. Prvo sam ih kontaktirao telefonski pa kada se niko nije obazirao na to poslao sam i par mailova. Nakon mailova je u dva-tri navrata izasla neka njihova ekipa i obecala da ce banderu ubrzo izmjestiti.

Al' prodje od tad 13 Bajrama ... :)

Zadnji put sam ih kontaktirao nekad ljetos, znaci prije 5-6 mjeseci, a u periodu poslije sam imao nekih drugih obaveza i to sam ostavio da ceka proljece. Objektivno, imaju problem da tu banderu izmjeste jer je malo nezgodna lokacija. Nakon treceg izlaska sam im ponudio da je pomjere u ugao parcele gdje ne bi smetala, ali da plate neku naknadu jer je u pitanju privatno vlasnistvo. To su odbili jer ce oni banderu izmjestiti.

Nisam njihov korisnik i ne postoji nikakav pisani dokument sa prethodnim vlasnikom zemljista u vezi te bandere. Na koji nacin ih natjerati da urade to sto moraju? Kome bih se mogao obratiti?
User avatar
Telemach
Posts: 15736
Joined: 13/10/2010 14:13

#62642 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@daors

Dostavite nam vašu adresu i kontakt telefon, provjerit ćemo sa kolegama, da se to završi što prije.
User avatar
Radar71
Posts: 7288
Joined: 21/07/2010 15:43

#62643 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

daors wrote:Da li je neko imao slican problem i kako ga je rijesio?

Na kupljenom zemljistu sam zatekao banderu Telemacha koja mi nije smetala neko vrijeme. Sada mi smeta zbog nekih radova i kontaktirao sam Telemach da tu banderu izmjeste. Prvo sam ih kontaktirao telefonski pa kada se niko nije obazirao na to poslao sam i par mailova. Nakon mailova je u dva-tri navrata izasla neka njihova ekipa i obecala da ce banderu ubrzo izmjestiti.

Al' prodje od tad 13 Bajrama ... :)

Zadnji put sam ih kontaktirao nekad ljetos, znaci prije 5-6 mjeseci, a u periodu poslije sam imao nekih drugih obaveza i to sam ostavio da ceka proljece. Objektivno, imaju problem da tu banderu izmjeste jer je malo nezgodna lokacija. Nakon treceg izlaska sam im ponudio da je pomjere u ugao parcele gdje ne bi smetala, ali da plate neku naknadu jer je u pitanju privatno vlasnistvo. To su odbili jer ce oni banderu izmjestiti.

Nisam njihov korisnik i ne postoji nikakav pisani dokument sa prethodnim vlasnikom zemljista u vezi te bandere. Na koji nacin ih natjerati da urade to sto moraju? Kome bih se mogao obratiti?
http://www.drvosjeca.ba/ :D :D
User avatar
daors
Posts: 354
Joined: 10/10/2007 19:24
Location: 127.0.0.1

#62644 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by daors »

Radar71 wrote: http://www.drvosjeca.ba/ :D :D
I to je bila jedna od opcija :D :D :D :D
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#62645 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zunazu »

Telemach wrote:Trudimo se kreirati što više opcija u našoj ponudi, kako bi ponuda odgovarala svakom korisniku.
Onda nam dajte mogućnost da mijenjamo raspored kanala, jer ja npr ne želim 'rtrs' ni u prvih 100, a ne na početku liste.

Zato sam ugasio receiver, a skenirao kanale na TV-u i poredao kako meni odgovara. Ipak, ova opcija ima manu jer neke kanale nije moguće gledati. Ima li makar neko rješenje za ovo, da mi ne izbacuje da nema signala?
kakaljin
Posts: 11640
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#62646 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

zunazu wrote:
Telemach wrote:Trudimo se kreirati što više opcija u našoj ponudi, kako bi ponuda odgovarala svakom korisniku.
Onda nam dajte mogućnost da mijenjamo raspored kanala, jer ja npr ne želim 'rtrs' ni u prvih 100, a ne na početku liste.

Zato sam ugasio receiver, a skenirao kanale na TV-u i poredao kako meni odgovara. Ipak, ova opcija ima manu jer neke kanale nije moguće gledati. Ima li makar neko rješenje za ovo, da mi ne izbacuje da nema signala?
Treba ti modul za tv umjesto resivera
User avatar
daors
Posts: 354
Joined: 10/10/2007 19:24
Location: 127.0.0.1

#62647 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by daors »

Telemach wrote:@daors

Dostavite nam vašu adresu i kontakt telefon, provjerit ćemo sa kolegama, da se to završi što prije.
Sve podatke imate u ranije poslanim mailovima. Ponovo cu vas kontaktirati sluzbenim putem ili ce neko drugi u moje ime. Ovo "zavrsavanje posla" preko foruma je ipak neprofesionalno za jednu takvu firmu.

Zamislite da vam neko parkira auto ispred ulaza, blokira prolaz i kaze "samo pet minuta, brzo cu" i onda ga nema godinu.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#62648 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by aditon »

Telemach wrote:@crnivrag

U Cjenovniku možete jasno vdijeti da određene cijene paketa ostaju iste, dok će određene cijene biti umanjene, kao što je cijena Premium paketa :)
Čekajte malo, zbog čega je cijena premium paketa umanjena? Jeste korisnicima tih paketa omogućili Arene? Jeste! EON?, Jeste! Pinkove? Jeste!! Kako onda umanjenje? Jel mi to korisnici "nižih" paketa treba da plaćamo i za njih, tj njih nagrađujete preko naših leđa. Kakva vam je to politika? Sve ovo gore pobrojano je po vama unapređenje, iako nije, a plaćaju svi osim Premium korisnici...ne mogu da shvatim logiku. Najbolje da ste zaokružili odmah 100 KM mjesečno da vam plaćamo i ne trebaju nam paketi, sve što nudite u jedan stavite i tako ćete najsretniji biti.
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#62649 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drug_profi »

Pa mislim logično je da daš benefit nekome ko uzme premium paket, tj. najskuplju uslugu... šta vam je tu čudno. Nemojte sad pretjerivati.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#62650 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by aditon »

Drug, jesi ti uopšte pročitao post iznad? Ne bih rekao. Do jučer si bacao drvlje i kamenje na vijest o poskupljenju a sad se ponašaš kao advokat Telemacha.
Locked