Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#53701 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

MTV wrote: Vazno je trolati :mrgreen:
Moze , a i ne mora bit :D

Uglavnom samo treba detaljno citat , raspitat se i ne napadat bez potrebe.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72894
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#53702 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Velkoski »

kakaljin wrote:
Velkoski wrote:ma zanimljivo kako na bht temi nikada nemaš nijedne primjedbe, a ovdje sve što radiš je trolanje :mrgreen:
Zato što uslugu imam funkcionalnu i sve ono što je napisano, a ti mi ne odgovori na pitanje
pa šta čekaš? odjavi Telemach, koristi SvojuTV i ne peglaj ovdje :thumbup:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#53703 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zateznistub »

Velkoski wrote:
kakaljin wrote:
Velkoski wrote:ma zanimljivo kako na bht temi nikada nemaš nijedne primjedbe, a ovdje sve što radiš je trolanje :mrgreen:
Zato što uslugu imam funkcionalnu i sve ono što je napisano, a ti mi ne odgovori na pitanje
pa šta čekaš? odjavi Telemach, koristi SvojuTV i ne peglaj ovdje :thumbup:
Smori i ti sa tim "svojatv"...
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#53704 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rugafet »

kakaljin wrote:Pa neka napišu šta ne možeš gledati na drugim mrežama, a ne da se nezvanično saznaje šta ne može gledati od korisnika koji testiraju pa jave šta ne radi.
Pa valjda znas kakva se galama digla i dize oko SK kanala. I ti si pomislio da ce neko sa druge mreze najnormalnije ih gledati putem EON-a?
Genijalno.
User avatar
kemox
Posts: 658
Joined: 02/02/2013 12:43

#53705 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kemox »

Rugafet wrote:
kakaljin wrote:Pa neka napišu šta ne možeš gledati na drugim mrežama, a ne da se nezvanično saznaje šta ne može gledati od korisnika koji testiraju pa jave šta ne radi.
Pa valjda znas kakva se galama digla i dize oko SK kanala. I ti si pomislio da ce neko sa druge mreze najnormalnije ih gledati putem EON-a?
Genijalno.
Ne kontam, ja to sve plaćam uredno i ne mogu im reći ovaj mjsece evo vam 15 KM
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#53706 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rugafet »

kemox wrote:
Rugafet wrote:
kakaljin wrote:Pa neka napišu šta ne možeš gledati na drugim mrežama, a ne da se nezvanično saznaje šta ne može gledati od korisnika koji testiraju pa jave šta ne radi.
Pa valjda znas kakva se galama digla i dize oko SK kanala. I ti si pomislio da ce neko sa druge mreze najnormalnije ih gledati putem EON-a?
Genijalno.
Ne kontam, ja to sve plaćam uredno i ne mogu im reći ovaj mjsece evo vam 15 KM
Koji dio ne kontas?
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#53707 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

DearJohn wrote:Dragi Telemase, ja jos uvijek dobijam poruku "Izabrani kanal nije dostupan na vasoj teritoriji" kad pokusavam da pokrenem pojedine kanale koji inace normalno rade na televizoru i na koje ide pretplata?? Vasa tehnicka podrska mi ne daje "podrsku". Imate li kakvu ideju?
Sa koje mreže pristupate EON aplikaciji ?
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#53708 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Mehemed wrote:Još uvijek samo crnina. AKO STE TOLIKO NESPOSOBNI DA NAPRAVITE DA RADI, NEMOJTE NIKAKO NI OBJAVLJIVATI, BOLJE DA GA NIKAKO NEMA, NEGO DA GA IMA A NE RADI! ***** TI EON! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
@ lendric
Ljubazno ćemo Vas zamoliti za malo stpljenja.Kolege su upoznate,potrudit ćemo se da navedena poteškoća bude riješena što prije.
User avatar
odmor
Posts: 1157
Joined: 10/05/2006 12:42

#53709 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by odmor »

fortaleza wrote:Naravno da je suplja po pitanju SK HD programa, nakon sto su uveli SK1 "HD" BiH smanjili su bitrate zbog vise kanala, a sto se tice izvora signala dobivaju ga putem optike dok recimo nekim drugim operaterima poput max tv salju signal putem satelita.

A to da ne mogu utjecati na izvorni signal je tek smijeh jer je u pitanju isti vlasnik SK kanala i Telemacha. Oni su ovo namjerno smanjili bitrate i kontaju moze im se u BiH, Srbija je ipak malo vece trziste pa to ne rade.
U silnim raspravama o EON nisam upratio da je neko izbacio da je uveden "novi" kanal :-)
Je li to sad ima "SK1 HD BiH", pretpostavljam sa bosanskim jezikom i komentatorom? Koji broj na resiveru.. hajde "crni vraze" na tebe je red :D
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#53710 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

VPSA wrote:Kod mene isto kao kod Mehemeda na laptopu, s tim da mi na mobitelu radi normalno. Zato pretpostavljam da nije do accounta vec nesto do uredjaja ili nekih pozadinskih postavki. Ali opet kontam, najlogicnije bi mi bilo da bi neko od tih tehnicara i poznavalaca programa iz Telemacha trebao da zna do cega bi ovo moglo biti i onda bi im jedno kratko obavjestenje i objasnjenje rijesilo ocigledno rasprostranjen problem. A ne ovako da im saljemo kofol pm jedan po jedan, zovemo podrsku, oni kao nesto rade, a nigdje nista.

Hajde Telemase ovo malo konkretno poguraj, zovi najjaceg frajera u firmi za tehniku i pitaj ga sto nam je crno :mrgreen:
Zamolit ćemo Vas samo da nam se javite sa podacima u pp .
Jim Smorrison
Posts: 71
Joined: 21/10/2014 10:29

#53711 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Jim Smorrison »

Poštovani,

Da li će se EON aplikacija ikad pojaviti na drugim samsung smart televizorima (koji sad nisu na listi)?
Ili je možda moguće instalirati aplikaciju na neki grugi način?
User avatar
kemox
Posts: 658
Joined: 02/02/2013 12:43

#53712 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kemox »

Pitanje za telemach

Mogu li se javiti da mi zaključate HBO kanale i arene, pošto su mi otključani na eonu ???
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#53713 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Jim Smorrison wrote:Poštovani,

Da li će se EON aplikacija ikad pojaviti na drugim samsung smart televizorima (koji sad nisu na listi)?
Ili je možda moguće instalirati aplikaciju na neki grugi način?
EON SMART TV aplikaciju možete koristiti ukoliko ste pretplaćeni na Duo, Trio Extra ili Premium paket i ujedno posjedujete SMART TV novije generacije. Trenutno ,podržani uređaji su Samsung i Sony televizori, napravljeni 2017. godine.
Ukoliko bude promjena,rado ćemo Vas obavijestiti.
Aplikaciju možete instalirati na drugim podržanim uređajima Smartphone (iOS, Android), tablet (iOS, Android), računar, laptop (web aplikacija u browser-u).
User avatar
odmor
Posts: 1157
Joined: 10/05/2006 12:42

#53714 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by odmor »

Da i ja pitam.. za smart tv, prilikom kupovine gledat ce se da li podrzava EON hahaha :D Sad me zanima po cemu znati? Je li svaki koji podrzava NETFLIX moze i EON ili ?
User avatar
odmor
Posts: 1157
Joined: 10/05/2006 12:42

#53715 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by odmor »

Telemach wrote:
Jim Smorrison wrote:Poštovani,

Da li će se EON aplikacija ikad pojaviti na drugim samsung smart televizorima (koji sad nisu na listi)?
Ili je možda moguće instalirati aplikaciju na neki grugi način?
EON SMART TV aplikaciju možete koristiti ukoliko ste pretplaćeni na Duo, Trio Extra ili Premium paket i ujedno posjedujete SMART TV novije generacije. Trenutno ,podržani uređaji su Samsung i Sony televizori, napravljeni 2017. godine.
Ukoliko bude promjena,rado ćemo Vas obavijestiti.
Aplikaciju možete instalirati na drugim podržanim uređajima Smartphone (iOS, Android), tablet (iOS, Android), računar, laptop (web aplikacija u browser-u).
A moze li preciznije sta tv treba imati u sebi.. jer mozda LG moze.. sta konkretno treba tv imati u sebi da bi "poguro" taj EON ?
Jim Smorrison
Posts: 71
Joined: 21/10/2014 10:29

#53716 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Jim Smorrison »

odmor wrote:Da i ja pitam.. za smart tv, prilikom kupovine gledat ce se da li podrzava EON hahaha :D Sad me zanima po cemu znati? Je li svaki koji podrzava NETFLIX moze i EON ili ?
Moj televizor je iz 2016-te. Ima Netflix ali nema EON. Nadam se da će biti proširenja aplikacije i na starije verzije?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#53717 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Pitanje, paket Duo Tel Grande Extra, u sebi ima ili nema HBO OD???

Odnosno, je li HBO OD dio HBO paketa???

Molim odgovor.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#53718 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

odmor wrote:Da i ja pitam.. za smart tv, prilikom kupovine gledat ce se da li podrzava EON hahaha :D Sad me zanima po cemu znati? Je li svaki koji podrzava NETFLIX moze i EON ili ?
Po godini proizvodnje, dakle 2017. Druge aplikacije nemaju veze sa EON-om.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#53719 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

dječak sa šibicama wrote:Pitanje, paket Duo Tel Grande Extra, u sebi ima ili nema HBO OD???

Odnosno, je li HBO OD dio HBO paketa???

Molim odgovor.
HBO OD je u sklopu HBO Premium paketa , a taj paket je u Duo/Duo Tel/Trio Grande Premium paketima.
Ti u sklopu svog paketa imas HBO paket ali ne i HBO Premium.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#53720 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Hvala na odgovoru.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53721 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Bobi »

BH Telekom internet...android mobitel...radi eon..svi kanali :D je da kao ima obavjest bla bla nije dostupno na vasem podrucju ali pojavi se slika :D.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53722 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Bobi »

Haaaaaaaaaaa haaa haaaaaaaaaaa...moram se smijati :D, kako se jučer nisam sjetio, imam oba interneta kod kuce, znaci BH Telekom i Tellemach...tek eto sad da probam BHTelekom na desktop racunaru i olaaa..nije vise crno...radi sve :D.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#53723 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Bobi wrote:Haaaaaaaaaaa haaa haaaaaaaaaaa...moram se smijati :D, kako se jučer nisam sjetio, imam oba interneta kod kuce, znaci BH Telekom i Tellemach...tek eto sad da probam BHTelekom na desktop racunaru i olaaa..nije vise crno...radi sve :D.
Bobi na kojim si ti bobama :mrgreen: :lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53724 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Bobi »

Na kojim su oni bobama... :lol: , definitivno je do njih :thumbup:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#53725 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Meni na EON-u ne radi HBO iako ga imam u paketu (nije moj paket ali jeste od rodice, ona ga ionako ne zeli koristiti pa sam ja pokusao).

Govorim o tv boxu naravno.

Dabogda da oni ovo u red dovedu do nove godine.
Locked