Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#45251 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kafanski_covjek »

@Telemach, de ubacite koji program kao sto je http://www.diynetwork.com/ :)
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#45252 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

kafanski_covjek wrote:@Telemach, de ubacite koji program kao sto je http://www.diynetwork.com/ :)
Zdravo kafanski_covjek,
Grupacija Telemach se trudi da programsku shemu uskladi sa zahtjevima korisnika.
Naš tim će prikupljati i evidentirati sve pristigle prijedloge, koje ćemo razmotriti te ukoliko se ukažu realne mogućnosti, nastojati uvrstiti u našu programsku shemu.
Vaše prijedloge možete slati na e-mail adresu [email protected]
maxmax1
Posts: 17
Joined: 18/08/2015 14:50

#45253 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by maxmax1 »

Imam paket TGF i dodatni resiver koji placam 3.50 KM a na kojem nema sve programe kao na osnovnom resiveru, da li mogu imati sve programe i na dodatnom resiveru i da li se to placa dodatno?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
maxmax1
Posts: 17
Joined: 18/08/2015 14:50

#45254 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by maxmax1 »

Imam paket TGF i dodatni resiver koji placam 3.50 KM a na kojem nema sve programe kao na osnovnom resiveru, da li mogu imati sve programe i na dodatnom resiveru i da li se to placa dodatno?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3029
Joined: 25/06/2014 14:16

#45255 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakotakonikako »

maxmax1 wrote:Imam paket TGF i dodatni resiver koji placam 3.50 KM a na kojem nema sve programe kao na osnovnom resiveru, da li mogu imati sve programe i na dodatnom resiveru i da li se to placa dodatno?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Koliko ja znam, a tako su rekli i ovdje a i na 1360, na dodatnoj kartici 3,5 KM imas sve kanale kao i na osnovnom risiveru. Telemach - da li sam u pravu ?
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#45256 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by diablobih »

Ma jest, mora imati iste kanale ako placa 3.5 KM, bas sam ja jucer dobio modul i imam sve kanale kao i na glavnom resiveru, takodjer TGF.
maxmax1
Posts: 17
Joined: 18/08/2015 14:50

#45257 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by maxmax1 »

Al kod mene nije modul neko dodatni resiver, ako to nesto znaci

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#45258 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by diablobih »

Nista ne znaci, ako placas 3.5 KM, moras imati iste kanale, samo nazovi 1360 i rijesit ce ti ;)
maxmax1
Posts: 17
Joined: 18/08/2015 14:50

#45259 Re: RE: Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by maxmax1 »

diablobih wrote:Nista ne znaci, ako placas 3.5 KM, moras imati iste kanale, samo nazovi 1360 i rijesit ce ti ;)
Ok, hvala

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#45260 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kafanski_covjek »

Telemach wrote:
kafanski_covjek wrote:@Telemach, de ubacite koji program kao sto je http://www.diynetwork.com/ :)
Zdravo kafanski_covjek,
Grupacija Telemach se trudi da programsku shemu uskladi sa zahtjevima korisnika.
Naš tim će prikupljati i evidentirati sve pristigle prijedloge, koje ćemo razmotriti te ukoliko se ukažu realne mogućnosti, nastojati uvrstiti u našu programsku shemu.
Vaše prijedloge možete slati na e-mail adresu [email protected]
poslao, hvala... :)
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#45261 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

maxmax1 wrote:Imam paket TGF i dodatni resiver koji placam 3.50 KM a na kojem nema sve programe kao na osnovnom resiveru, da li mogu imati sve programe i na dodatnom resiveru i da li se to placa dodatno?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Zdravo maxmax1,
zamolit ćemo Vas da nam dostavite korisničke podatke u pp kako bismo provjerili usluge koje koristite.
Ukoliko mjesečno plaćate 3,50 KM za dodatni uređaj, u tom slučaju Vam je aktivna opcija u okviru koje na oba uređaja pratite iste kanale.
Stojimo Vam na raspolaganju za sve dodatne informacije.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#45262 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Herr Flick »

Ja ne znam sto su kod mene na jednom resiveru zakljucani SK2 HD ,Eurosport news,Dorcel TV,RT,DW,Balkanika,KCN1,KCN2,AMC,NAT Geo HD.24kitchenHD i jos par,trio grande paket,niđe veze :-) :-)
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#45263 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Herr Flick wrote:Ja ne znam sto su kod mene na jednom resiveru zakljucani SK2 HD ,Eurosport news,Dorcel TV,RT,DW,Balkanika,KCN1,KCN2,AMC,NAT Geo HD.24kitchenHD i jos par,trio grande paket,niđe veze :-) :-)
Zdravo Herr Flick,
uvidom u naš sistem, na Vašoj adresi su aktivna tri D3 uređaja.
Na glavnom uređaju Vam je aktivan Trio Grande paket u okviru kojeg pratite Osnovni paket digitalne televizije, kao i na jednom dodatnom uređaju koji je uvezan opcijom Renta. Na drugom dodatnom uređaju Vam je aktivan Start paket digitalne televizije. Predlažemo da nas posjetite na najbližem korisničkom servisu i potpišete Anex i za drugi dodatni uređaj, kako biste pratili isti paket kanala kao na glavnom uređaju. Stojimo Vam na raspolaganju za sve dodatne informacije.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#45264 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rizibizi »

zateznistub wrote: Kod mene je pds2 i nikad ne bih uzeo modul, ali ima dosta raje koja objese tv na zid ispod nema ni vitrine ni police pa nemaju gdje staviti resiver. Starije osobe se izgube sa dva daljinska pa im je i tu prednost modula, ali ništa maestralno...
Kod mene PDS3 i sad za sad, STB majka samo zato sto mogu koristiti sve usluge koje imam na raspolaganju. Inace da isto rade i modul i STB uvijek sam za opciju manje daljinskih, kablova, struje i svega ostalog.
CooK
Posts: 3887
Joined: 28/01/2012 19:50

#45265 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by CooK »

Moze li mi nekoliko vas sa foruma napisati koliko dana je u vasem slucaju trebalo od narucivanja do prikljucivanja paketa? Meni su stvarno bili ljubazni prilikom dogovora o detaljima paketa na cemu sam ih ovdje i pohvalio a na nekoliko mojih molbi da mi kazu koliko dana treba za prikljucivanje paketa uvijek su odgovarali sa 4-7 dana a evo proslo je 15 dana i niti ko zove a niti dolazi da prikljuci paket. Da stvar bude apsurdnija u mom gradu je njihovo sjediste udaljeno nekih 300 metara vazdusne linije od moje kuce i ne treba im vise od pola sata i da dodju i da mi to prikljuce. Pa ako moze nekoliko vas sa foruma da mi napise koliko je to kod vas trajalo da bih mogao stvoriti neku realniju sliku i pretpostavku kada bi mogli doci.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#45266 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Herr Flick »

Telemach wrote:
Herr Flick wrote:Ja ne znam sto su kod mene na jednom resiveru zakljucani SK2 HD ,Eurosport news,Dorcel TV,RT,DW,Balkanika,KCN1,KCN2,AMC,NAT Geo HD.24kitchenHD i jos par,trio grande paket,niđe veze :-) :-)
Zdravo Herr Flick,
uvidom u naš sistem, na Vašoj adresi su aktivna tri D3 uređaja.
Na glavnom uređaju Vam je aktivan Trio Grande paket u okviru kojeg pratite Osnovni paket digitalne televizije, kao i na jednom dodatnom uređaju koji je uvezan opcijom Renta. Na drugom dodatnom uređaju Vam je aktivan Start paket digitalne televizije. Predlažemo da nas posjetite na najbližem korisničkom servisu i potpišete Anex i za drugi dodatni uređaj, kako biste pratili isti paket kanala kao na glavnom uređaju. Stojimo Vam na raspolaganju za sve dodatne informacije.
OK,hvala na informacijama :)
User avatar
Reglan
Posts: 4848
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#45267 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

je li do telemacha, ne mogu da otvorim stranicu

http://www.olx.ba/
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#45268 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Reglan wrote:je li do telemacha, ne mogu da otvorim stranicu

http://www.olx.ba/
Ne otvara je ni kod mene , ni kod par mojih prijatelja. Vjerovatno problem do OLX-a, nije im prvi put :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#45269 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zateznistub »

CooK wrote:Moze li mi nekoliko vas sa foruma napisati koliko dana je u vasem slucaju trebalo od narucivanja do prikljucivanja paketa? Meni su stvarno bili ljubazni prilikom dogovora o detaljima paketa na cemu sam ih ovdje i pohvalio a na nekoliko mojih molbi da mi kazu koliko dana treba za prikljucivanje paketa uvijek su odgovarali sa 4-7 dana a evo proslo je 15 dana i niti ko zove a niti dolazi da prikljuci paket. Da stvar bude apsurdnija u mom gradu je njihovo sjediste udaljeno nekih 300 metara vazdusne linije od moje kuce i ne treba im vise od pola sata i da dodju i da mi to prikljuce. Pa ako moze nekoliko vas sa foruma da mi napise koliko je to kod vas trajalo da bih mogao stvoriti neku realniju sliku i pretpostavku kada bi mogli doci.
To koliko je sjedište udaljeno od tvoje kuće ne znači ništa. Niti kabl vuku iz tog sjedišta niti će neko iz sjedišta da ti to uradi. Zavisi od firme Koja radi na tvojoj mreži, koliko imaju naloga i ljudstva a i opreme... I koliko su ažurni!
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#45270 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

CooK wrote:Moze li mi nekoliko vas sa foruma napisati koliko dana je u vasem slucaju trebalo od narucivanja do prikljucivanja paketa? Meni su stvarno bili ljubazni prilikom dogovora o detaljima paketa na cemu sam ih ovdje i pohvalio a na nekoliko mojih molbi da mi kazu koliko dana treba za prikljucivanje paketa uvijek su odgovarali sa 4-7 dana a evo proslo je 15 dana i niti ko zove a niti dolazi da prikljuci paket. Da stvar bude apsurdnija u mom gradu je njihovo sjediste udaljeno nekih 300 metara vazdusne linije od moje kuce i ne treba im vise od pola sata i da dodju i da mi to prikljuce. Pa ako moze nekoliko vas sa foruma da mi napise koliko je to kod vas trajalo da bih mogao stvoriti neku realniju sliku i pretpostavku kada bi mogli doci.
Zdravo CooK,
Unaprijed se izvinjavamo zbog dužeg čekanja na prikljuečnje naših usluga, Vaše podatke smo proslijedili kolegama i bit ćete ubrzo kontaktirani.
Hvala na razumijevanju i strpljenju.
j66o
Posts: 415
Joined: 05/01/2017 13:48

#45271 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by j66o »

Ovako vjerovatno cu uzeti Duo net grande family..kako vidim u njemu je start+osnovni+prosireni...pa me intetrsuje posto imam sva 3 sk u HD ali u razlicitim paketima..pa me interesuje da li ja to mogu sloziti u svoju listu da mi budu poredani jedan do drugog..posto cu uzeti dodatni resiver planniram onaj sto mu ne treba kablo da bi imao opciju 72 sata unazad..i zanima ne da li cu imati iste kanale i na dodatnom kao i na osnovnom resiveru..vidim ovaj paket kosta 51 km+6 km (resiver)=57 km ja msm da bi me tako izlazilo??
User avatar
Aidmedo
Posts: 282
Joined: 22/04/2016 12:23

#45272 Re: RE: Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Aidmedo »

j66o wrote:Ovako vjerovatno cu uzeti Duo net grande family..kako vidim u njemu je start+osnovni+prosireni...pa me intetrsuje posto imam sva 3 sk u HD ali u razlicitim paketima..pa me interesuje da li ja to mogu sloziti u svoju listu da mi budu poredani jedan do drugog..posto cu uzeti dodatni resiver planniram onaj sto mu ne treba kablo da bi imao opciju 72 sata unazad..i zanima ne da li cu imati iste kanale i na dodatnom kao i na osnovnom resiveru..vidim ovaj paket kosta 51 km+6 km (resiver)=57 km ja msm da bi me tako izlazilo??
Mozes na svakom resiveru praviti svoju listu. Taj resiver od 6KM odnosno PDS3 u sebi ima ugrađen modem , tako da ga ne moraš spajati sa ruterom. Također na njemu ćeš imati sve kanale kao na glavnom resiveru jer plaćaš rentu tog resivera, tj. 6KM.

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
CooK
Posts: 3887
Joined: 28/01/2012 19:50

#45273 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by CooK »

zateznistub wrote:
CooK wrote:Moze li mi nekoliko vas sa foruma napisati koliko dana je u vasem slucaju trebalo od narucivanja do prikljucivanja paketa? Meni su stvarno bili ljubazni prilikom dogovora o detaljima paketa na cemu sam ih ovdje i pohvalio a na nekoliko mojih molbi da mi kazu koliko dana treba za prikljucivanje paketa uvijek su odgovarali sa 4-7 dana a evo proslo je 15 dana i niti ko zove a niti dolazi da prikljuci paket. Da stvar bude apsurdnija u mom gradu je njihovo sjediste udaljeno nekih 300 metara vazdusne linije od moje kuce i ne treba im vise od pola sata i da dodju i da mi to prikljuce. Pa ako moze nekoliko vas sa foruma da mi napise koliko je to kod vas trajalo da bih mogao stvoriti neku realniju sliku i pretpostavku kada bi mogli doci.
To koliko je sjedište udaljeno od tvoje kuće ne znači ništa. Niti kabl vuku iz tog sjedišta niti će neko iz sjedišta da ti to uradi. Zavisi od firme Koja radi na tvojoj mreži, koliko imaju naloga i ljudstva a i opreme... I koliko su ažurni!
Ne treba vuci nikakve kablove, vec sam spojen na njihov kablovski sistem i svi kablovi u kuci su dovedeni do televizora jer sam trenutno pretplatnik njihove analogne kablovske i gledam njihove analogne i ovo sto ima otkljucanih digitalnih kanala. Samo trebaju spojiti modem i 2 recivera, provjeriti jel radi i to je sav njihov posao.
CooK
Posts: 3887
Joined: 28/01/2012 19:50

#45274 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by CooK »

Telemach wrote:
CooK wrote:Moze li mi nekoliko vas sa foruma napisati koliko dana je u vasem slucaju trebalo od narucivanja do prikljucivanja paketa? Meni su stvarno bili ljubazni prilikom dogovora o detaljima paketa na cemu sam ih ovdje i pohvalio a na nekoliko mojih molbi da mi kazu koliko dana treba za prikljucivanje paketa uvijek su odgovarali sa 4-7 dana a evo proslo je 15 dana i niti ko zove a niti dolazi da prikljuci paket. Da stvar bude apsurdnija u mom gradu je njihovo sjediste udaljeno nekih 300 metara vazdusne linije od moje kuce i ne treba im vise od pola sata i da dodju i da mi to prikljuce. Pa ako moze nekoliko vas sa foruma da mi napise koliko je to kod vas trajalo da bih mogao stvoriti neku realniju sliku i pretpostavku kada bi mogli doci.
Zdravo CooK,
Unaprijed se izvinjavamo zbog dužeg čekanja na prikljuečnje naših usluga, Vaše podatke smo proslijedili kolegama i bit ćete ubrzo kontaktirani.
Hvala na razumijevanju i strpljenju.
Ok, hvala vam.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#45275 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@j66o

Imate mogućnost kreirati omiljene liste kanala. Također, možete se odlučiti za opciju rente resivera, kako biste pratili istu ponudu kanala, kao i na glavnom resiveru. Iznos rente resivera zavisi od tipa resivera koji izaberete. Predlažemo Vam da preuzmete Cjenovnik usluga, na sljedećem linku :

http://telemach.ba/Korisnicki-servis/Ko ... umentacija

Dostavite nam Vaše podatke putem privatne poruke, rado ćemo Vas pozvati za više informacija.
Zahvaljujemo se na interesovanju.
Locked