Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Reglan
Posts: 4847
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#23301 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

zemomak wrote:Moze li se dobiti taj CI modul da ga stavim na drugi televizor, a na prvom nek ostane resiver, i koliko bi to koštalo???
Ja sam to uzeo, potpisao na godinu dana ugovor i dolazice mi uz racun dodatne 3KM
User avatar
Haris033
Posts: 3865
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#23302 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Haris033 »

Sa uvođenjem CI modula Telemach je zabetonirao sebe kao vodećeg kablovskog operatera u BiH. :thumbup:

Jedina stvar koja mi se ne sviđa je to što se HD programi naplaćuju pod paketom. To se mimo naše regije nigdje ne naplaćuje. :-)
Nadam se da će u skorijoj budućnosti Telemach svoje korisnike usluga osloboditi plaćanja HD paketa (baš kao što to radi HS) :izet:
User avatar
Radar71
Posts: 7289
Joined: 21/07/2010 15:43

#23303 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

Nije da mi nešto trebaju al ne mogu da naadjem radio kanale :D
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#23304 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@ gaius

Raspored kanala ,kao i raspored HD kanala možete pogledati na http://telemach.ba/D3+-+digitalna+telev ... v_start2=0.
Duo net paket sadrži Startni paket,Duo net Grande Osnovni paket,Duo Net Grande Family sadrži Prošireni paket + HBO paket a Duo Net Grande Extra, Prošireni + HD + HBO Premium kanale.
Zahvaljujemo na pitanju.Ukoliko su Vam potrebne još neke informacije,stojimo Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav.
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#23305 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@ Webamaster Dub

Zahvaljujemo se na pitanju kao i na sugestiji. O svim novinama vezano za naš forum , ukoliko ih bude ,rado ćemo Vas obavijestiti.

Srdačan pozdrav :)
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#23306 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

Vidim vama svima u dan - dva stigli da zamijene risiver za modul, a meni još ništa...
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#23307 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@ zemomak

Ukoliko ste zainteresovani za naš CAM modul ,možete nam se javiti u privatnoj poruci kako bi Vam dali potrebne informacije.
Zahvaljujemo se na interesovanju.

Srdačan pozdrav,
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#23308 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@ oldtajmer

Zamolit ćemo Vas da nam dostavite Vaše korisničke podatke u privatnoj poruci.Kolege sa tehničke podrške će Vas kontaktirati, kako bi se detaljnije provjerili Vaši navodi i utvrdili o čemu je riječ.

Srdačan pozdrav,
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#23309 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by shandrprcSA »

Telemach wrote:@ Webamaster Dub

Zahvaljujemo se na pitanju kao i na sugestiji. O svim novinama vezano za naš forum , ukoliko ih bude ,rado ćemo Vas obavijestiti.

Srdačan pozdrav :)
@ Webamaster Dub je izgleda poseban cim je od @Telemacha dobio smajli na kraju (po prvi put) :D :D :D

inace, zamolio bih Vas da otkljucate kanale iz prosirenog paketa koji redovno placam...
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#23310 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

HUMANITARNI BROJ ZA IZGRADNJU RODITELJSKE KUĆE 090 33 02 00

Telemach je otvorio humanitarni broj 090 33 02 00 putem kojeg će korisnici Telemach usluga i M&H Company moći donirati 1 KM, sve u cilju kako bi se obezbijedila sredstva za izgradnju i omogućilo redovno funkcionisanje i održavanje roditeljske kuće.Svaki mjesec prikupljena sredstva putem humanitarnog broja aktiviranog od strane Telemacha prebacivat će se Roditeljskoj kući. Svi korisnici Telemach usluga, kao i M&H Company korisnici, dobit će informacije o mogućnosti donacije računa koje dobivaju poštom.

Image

Detaljnije informacije možete pogledati na http://telemach.ba/Obavijesti/2804/Novc ... ja+b.shtml

Vaš Telemach
User avatar
plagijator1975
Posts: 2576
Joined: 13/07/2011 23:13

#23311 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by plagijator1975 »

@ Telemach

Daj riješite nas korisnike D3 kuće, tako što ćete nam dati dva modula sa istim paketom programa.

A ne da kažete da ne postoji tehničko riješenje, eto vam rješenje, DVA IDENTIČNA MODULU!!!
nekkem
Posts: 164
Joined: 01/10/2014 03:00

#23312 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by nekkem »

ernadr wrote:@ Telemach

Daj riješite nas korisnike D3 kuće, tako što ćete nam dati dva modula sa istim paketom programa.

A ne da kažete da ne postoji tehničko riješenje, eto vam rješenje, DVA IDENTIČNA MODULU!!!
Potpisujem. Nazalost, cini mi se da nemaju interesa i/ili sluha za zelje korisnika. Meni je stvarno zao djevojke koja je dobila nezahvalni zadatak da mene telefonskim pozivom ubijedi kako je ovo sto trenutno rade u stvari ono kako bi i trebali da rade. Kad ce se neko "odozgo" smilovati da shvati da Telemach zivi od korisnika i da trebaju prestati tretirati korisnike kao ovce je veliko pitanje.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#23313 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakotakonikako »

nekkem wrote:
ernadr wrote:@ Telemach

Daj riješite nas korisnike D3 kuće, tako što ćete nam dati dva modula sa istim paketom programa.

A ne da kažete da ne postoji tehničko riješenje, eto vam rješenje, DVA IDENTIČNA MODULU!!!
Potpisujem. Nazalost, cini mi se da nemaju interesa i/ili sluha za zelje korisnika. Meni je stvarno zao djevojke koja je dobila nezahvalni zadatak da mene telefonskim pozivom ubijedi kako je ovo sto trenutno rade u stvari ono kako bi i trebali da rade. Kad ce se neko "odozgo" smilovati da shvati da Telemach zivi od korisnika i da trebaju prestati tretirati korisnike kao ovce je veliko pitanje.
Tretirace kao ovce sve dok korisnici to dozvoljavaju. A vide i ove sa vlasti kako im prolazi, pa i oni koriste.
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#23314 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@ shandrprcSA

Vaš Prošireni paket je aktiviran.Bit će neophodno da preskenirate Vaše kanale.Svakako ,možemo Vas kontaktirati kako bi Vam dali adekvatne upute.
Zahvaljujemo na saradnji.

Srdačan pozdrav,
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#23315 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by shandrprcSA »

Telemach wrote:@ shandrprcSA

Vaš Prošireni paket je aktiviran.Bit će neophodno da preskenirate Vaše kanale.Svakako ,možemo Vas kontaktirati kako bi Vam dali adekvatne upute.
Zahvaljujemo na saradnji.

Srdačan pozdrav,
Preskenirano vise puta i rezultat je isti, imate pp...
probook
Posts: 4592
Joined: 13/10/2013 22:38

#23316 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by probook »

Webamaster Dub wrote:Provaljena i fora ako nemate titlova nakon što modul nađe sve programe, jednostavno imate na daljinskom opciju subtitle uključi/isključi i izaberite jezik titla :D satro se živ dok se ne sjeti ove opcije na daljinskom.
To se u postavkama tv-a namjesti, nije automatski posto nije risiver. Ja sam namjestio prvi i drugi jezik titla (Velnet) i radi sve.
nekkem
Posts: 164
Joined: 01/10/2014 03:00

#23317 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by nekkem »

Webamaster Dub wrote: Shvatit će vrlo brzo da uvelike gube na reklami što ne dozvoljavaju više modula sa svim kanalima bez nadoplate, ali uvaljuju stb+modul tako može.
Ne moze ni to, i to placas odvojeno.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#23318 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

nekkem wrote:
Webamaster Dub wrote: Shvatit će vrlo brzo da uvelike gube na reklami što ne dozvoljavaju više modula sa svim kanalima bez nadoplate, ali uvaljuju stb+modul tako može.
Ne moze ni to, i to placas odvojeno.
Bas tako , zvao sam Telemach zbog drugarice koja ima njihove usluge , zivi kod muzicke skole , ima dva tv-a i trazila module. Odgovor je bio : samo u slucaju da se prikljuci dodatni resiver onda se ne placaju kanali dodatno , sve druge kombinacije - "resiver + modul" i "modul+modul" se placa dodatno.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#23319 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Ako na njihovim resiverima postoji skart/cinc izlaz onda moze.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#23320 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Webamaster Dub wrote:
Benq wrote:Ako na njihovim resiverima postoji skart/cinc izlaz onda moze.
zato pitam izgleda da na ovom guzonji ima samo skart izlaz bez onih audio crvena, žuta, bijela koliko sam upratio?
Kupis prelaz skart na cinceve , ubodes u tv i spojis sa resiverom.
User avatar
Reglan
Posts: 4847
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#23321 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

E nzm sta kod vas moze il ne moze. Ja sam imao trio paket i na jednom TV-u resiver a na ostalim analognu. Placao sam 49,90 + koliko potrosim telefona.
Sad sam uzeo modul, potpisao ugovor na godinu i ubacio ga na jedan od TV-a gdje koristim analognu, na drugom mi je ostao resiver. To cu dodatno placati 3KM.
Znaci 52.90 + koliko telefona potrosim.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#23322 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Reglan wrote:E nzm sta kod vas moze il ne moze. Ja sam imao trio paket i na jednom TV-u resiver a na ostalim analognu. Placao sam 49,90 + koliko potrosim telefona.
Sad sam uzeo modul, potpisao ugovor na godinu i ubacio ga na jedan od TV-a gdje koristim analognu, na drugom mi je ostao resiver. To cu dodatno placati 3KM.
Znaci 52.90 + koliko telefona potrosim.
3KM za uslugu "D3 kuca" ili ? Mozes ti gledati analognu tj kanale koji su u start paketu , ali ako imas prosireni paket i ako isti hoces da gledas na drugom tv-u na kojem je modul , onda ces platit posebno za taj prosireni paket, bar je tako receno u Telemachu..
User avatar
Reglan
Posts: 4847
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#23323 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Benq wrote:
Reglan wrote:E nzm sta kod vas moze il ne moze. Ja sam imao trio paket i na jednom TV-u resiver a na ostalim analognu. Placao sam 49,90 + koliko potrosim telefona.
Sad sam uzeo modul, potpisao ugovor na godinu i ubacio ga na jedan od TV-a gdje koristim analognu, na drugom mi je ostao resiver. To cu dodatno placati 3KM.
Znaci 52.90 + koliko telefona potrosim.
3KM za uslugu "D3 kuca" ili ? Mozes ti gledati analognu tj kanale koji su u start paketu , ali ako imas prosireni paket i ako isti hoces da gledas na drugom tv-u na kojem je modul , onda ces platit posebno za taj prosireni paket, bar je tako receno u Telemachu..
Ja zvao dva puta, pricao sa nekom Ivanom. Nemam uopste ja tu d3 kucu. Rekla mi Ivana, potpises ugovor sa godinu dana i placat ces 3KM dodatno taj modul, ako si sad placao 49,90 placat ces 52,90 :)
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#23324 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Reglan wrote: Ja zvao dva puta, pricao sa nekom Ivanom. Nemam uopste ja tu d3 kucu. Rekla mi Ivana, potpises ugovor sa godinu dana i placat ces 3KM dodatno taj modul, ako si sad placao 49,90 placat ces 52,90 :)
To je zato sto koristis paket Trio Grande a on ima samo osnovni paket kanala, kad bi uzeo prosireni paket ili HD paket , morao bi ga platit dodatno za modul. A te 3KM uz racun za modul , bolje da si platio odmah 25KM , ovako ces ga platiti 36KM kroz 12 mjeseci.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#23325 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by supercali »

Kako zvuci ivana da i ja zovem za ponudu
Locked