takmicenje-nalazenje sponzora

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#1 takmicenje-nalazenje sponzora

Post by iceman ze »

Raja,

Da li neko iskustva ima u vezi pronalazenje sponzora. naime, takmicim se u streljastvu, i kao sto znate, vrlo je danas tesko se necim baviti pa i sportom. Doduse, ne zivim od njega, ali eto idem po takmicenjima. Cisto razmisljam, nisu to neka sredstva, za jednog covjeka je poprilicno puno, ali eto kad bi barem imao jednog sponzora, to bi mi smanjilo troskove za 50 % uvjeren sam, jer pomalo se nalazim na granici boli, sto se tice daljih takmicenja.

Svi komentari su dobro dosli, nadam se da imate neke konkretne prijedloge........ah da u odnosu na takicenja od prosle godine, moji su rezultati bolji izmedu 50 %.....sto znaci da sam u tendenciju uspona, barem za sada, uz vise takmicenja i vise nastupa na medunarodnoj sceni, dali bi se ti rezultati i popraviti........ 8)
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#2

Post by Dori »

Napisi pismo ko si, sta si, gdje si bio, sta si radio, sta si radio i sta bi mogao da uradis...Sto vise, to bolje!
Proslijedi ga nasim vodecim marketinskim agencijama i oni ti mozda mogu naci sponzora, jer predstavljaju vecinu velikih firmi i imaju budzete za ovakve stvari. Malo ko radi sam svoj marketing.

Sretno!
User avatar
mobsterc
Posts: 2324
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#3

Post by mobsterc »

ja nikada nisam imao poteskoca sa pronalaskom sponzora... ali nije se radilo o meni kao sportasu, nego nekim manifestacijama i grupacijama...
moze biti da je tako jednostavnije dobiti a sve sto treba da uradis je da pitas...
Post Reply