TAJNE IZ DJETINJSTVA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#76

Post by Bumbar »

Lace wrote:
i meni se svidjao jonatan..one njegove frljave oke :D al sam brzo dosla sebi pa se prebacila na ruznije frajere...tipa stiven tyler :D

ja hej...neki puppy look u njima...hmm...steven je nesto drugo. on je dobarrrr...
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#77

Post by Zox »

stidljiv wrote:
Zox wrote:@stidljiv: ja sam s jaranom NAZVAO Martinu Higins. Ali nisam bio bas ni mali tad :D
Cuj to...jel se javila...kakav joj je glas??? :D

P.S. Nadam se da moderatori nece obrisati i ovaj post ko sto brisu sve moje na politickim temama... :-)
Jeste se javila... jaranu :x
Dok sam ja stigao na red, iznervirala se i prekinula :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#78

Post by pitt »

Vidi zoxa stalkera :D:D:D
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#79

Post by sunday_morning »

Bumbar wrote:ma kakav Johnatan :x Jordan je bo ljepsi :D joj one lokne,crna sjajna kosa, pa one usne...uf :D
ma i meni je bio Johnatan :D i imala sam jedan ''posebno'' drag poster NKB-a na vratima ormarica za knjige...i kad niko nije gledao..ja bih otvorila ormaric i onda buljila, buljila analizirala svakog ponaosob..a onda sam se pred pocetak rata odjednom ''uozbiljila'' i skontala da Johnatan ima zvaku u ustima..i da to ruzno izgleda, pederski :D pa mi se prestao svidjat. hjooooooj tito partijo :lol: :lol:

prvi poljubac: kao sjedimo svi iz komsiluka na travi iza zgrade (da nas starci ne cuju ''sta pricamo'') :lol: i svako svakog tu bari, balavurdija...ono mirise predvecerje, bagrem..nesto nam finooo...moja najbolja drugarica se zabavljala sa glavnim frajerom u mahali i sire :D imao je bijeli prsluk od teksasa sa prisivenim svim mogucim naljepnicama metalica, iron maiden i sl. a on se meni dugo potajno svidjao. i tako sjedimo mi, ode Z. da kupi sok..on mi se prisulja i pita me sapatom ''bil se ti zabavljala ako bi ja prekinuo sa Z.'' ja se prepala, pobjegla kuci...plakala, plakala zbog svoje nesretne ljubavi..o boze zasto BAS MENI :lol: :lol: sutradan me u haustoru poljubio...kroz par dana ja se preselim u drugi dio grada :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#80

Post by pitt »

Vidi ti nedjeljeke....stetocina pravi :D:D
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#81

Post by sunday_morning »

ma suti, kakve su to muke bile..morala sam da biram izmedju prijateljice koju poznajem par mjeseci i njega koga sam ''voljela'' otkako sam prohodala :D ...al' eto dodje rat i sve ode u p.m :D
- danas je on glavna faca u gradu i medijska licnost..landara po obicaju :D
- ona se vratila u svoje selo, udala za nekog lokalca, pricaju da ima ogromnu kucu s bazenom i rodila 3 djece (mashala) :D :D
- ja ganjam karijeru i razmisljam kako je fakat ''vakat'' :lol: :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#82

Post by pitt »

Samo ti sreco ganjaj karijeru po kafanama :D:D:D
Pa zaganjaj ga sada negdje u haustoru :D:D
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#83

Post by sunday_morning »

....a ti lujka? hajd' ako smijes i ti priznaj da si malo gOnjao djevojcice po haustoru? :D :D


joooj Martina Hingis..jest mi bila uvijek ruuuuzna :-x ..mislim da je ona bila jedan od jacih razloga sto sam napustila tenis..kvarila je barte prosjek :D :lol:
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#84

Post by Zox »

Pa tad nije bilo Sharapove... Mislim, njoj je tad konkurencija bila Selesova :-?
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#85

Post by sunday_morning »

hahahah Zox. nemoj ba zezat.. a Arancha Sanchez???? nogice njene..fejs? :lol: buua..najgore mi bilo gledat kad joj prikazu u publici muza..on odvaljuje a onaaa?? dobro igra tenis i jauce. i dosla je naravno pred kraj karijere Seleske.
pa stefica? :? malo ju je Agassi ''popravio''...prije je bila grob :-?

Hingis sam zamrzila zbog njenog odnosa prema ocu...pa mozda i zbog toga...majka joj je bila prava bitch.
Last edited by sunday_morning on 07/07/2005 23:47, edited 1 time in total.
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#86

Post by sojka »

Zox,
Seleska je oduvijek bila van konkurencije, bar sto se njenog legendarnog uzdisanja :D tice :-) ;)
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#87

Post by car-x »

sojka wrote:Zox,
Seleska je oduvijek bila van konkurencije, bar sto se njenog legendarnog uzdisanja :D tice :-) ;)
vele da sharapova sada urlice najjace..
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#88

Post by Bumbar »

sunday_morning wrote:
Bumbar wrote:ma kakav Johnatan :x Jordan je bo ljepsi :D joj one lokne,crna sjajna kosa, pa one usne...uf :D
ma i meni je bio Johnatan :D i imala sam jedan ''posebno'' drag poster NKB-a na vratima ormarica za knjige...i kad niko nije gledao..ja bih otvorila ormaric i onda buljila, buljila analizirala svakog ponaosob..a onda sam se pred pocetak rata odjednom ''uozbiljila'' i skontala da Johnatan ima zvaku u ustima..i da to ruzno izgleda, pederski :D pa mi se prestao svidjat. hjooooooj tito partijo :lol: :lol:

prvi poljubac: kao sjedimo svi iz komsiluka na travi iza zgrade (da nas starci ne cuju ''sta pricamo'') :lol: i svako svakog tu bari, balavurdija...ono mirise predvecerje, bagrem..nesto nam finooo...moja najbolja drugarica se zabavljala sa glavnim frajerom u mahali i sire :D imao je bijeli prsluk od teksasa sa prisivenim svim mogucim naljepnicama metalica, iron maiden i sl. a on se meni dugo potajno svidjao. i tako sjedimo mi, ode Z. da kupi sok..on mi se prisulja i pita me sapatom ''bil se ti zabavljala ako bi ja prekinuo sa Z.'' ja se prepala, pobjegla kuci...plakala, plakala zbog svoje nesretne ljubavi..o boze zasto BAS MENI :lol: :lol: sutradan me u haustoru poljubio...kroz par dana ja se preselim u drugi dio grada :D

eh ljubavi djecije :D :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#89

Post by Stitch__ »

:lol:

u 6tom smo ja i tad najbolji jaran bili zaljubljeni u istu curu :lol: i stalno smo kofol slucajno prolazili kraj njenog drustva, i dobacivali, a one se lafo ljutile :lol: i onda je pokupio konj nihad :x unistio nam snove :x

:D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#90

Post by Bumbar »

na moju ogromnu zalost...ja sam tek kasnije skontala da je to provociranje zapravo znak svidjanja...bila osjetljiva kao tratincica...do suza su me znali dovesti :roll: :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#91

Post by mIRCerka »

Stitch__ wrote::lol:

u 6tom smo ja i tad najbolji jaran bili zaljubljeni u istu curu :lol: i stalno smo kofol slucajno prolazili kraj njenog drustva, i dobacivali, a one se lafo ljutile :lol: i onda je pokupio konj nihad :x unistio nam snove :x

:D
e stitch, kakvi li ste vi bili kad vam je KONJ digao trebu? :D
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#92

Post by Murat Sabanovic »

lozio se na lepu brenu
kad god bi bila na tv-u meni bi cuna skocila
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#93

Post by Stitch__ »

mirci to je figurativno receno jebemu :x bukvo jedna :D
:~)
Posts: 76
Joined: 27/10/2004 11:51
Location: Sarajevo

#94

Post by :~) »

Ja sam se lozhio na Shabana Shaulicha :-D
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#95

Post by krkan »

Stitch__ wrote::lol:

u 6tom smo ja i tad najbolji jaran bili zaljubljeni u istu curu :lol: i stalno smo kofol slucajno prolazili kraj njenog drustva, i dobacivali, a one se lafo ljutile :lol: i onda je pokupio konj nihad :x unistio nam snove :x

:D
hvala ti bukvalno sam oplako od sege
najaca dosad :lol: :lol: :lol: sad
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#96

Post by mIRCerka »

:~) wrote:Ja sam se lozhio na Shabana Shaulicha :-D
:lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#97

Post by pitt »

mIRCerka wrote:
:~) wrote:Ja sam se lozhio na Shabana Shaulicha :-D
:lol:
Bolje i sabana nego deena kao neki :D:D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#98

Post by Zadig »

pitt wrote:
mIRCerka wrote:
:~) wrote:Ja sam se lozhio na Shabana Shaulicha :-D
:lol:
Bolje i sabana nego deena kao neki :D:D
umjesto da zajebavas, deder izbaci i ti skeleton iz sifonjera
:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#99

Post by pitt »

nemam....kod mene je savjest vazda cista :D A ti ckopi....deder priznaj .....nemoj da gospoju zovemo :D:D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#100

Post by Zadig »

evo reci cu samo jedno:

pokusao sam ga stavit tamo dje ga normalan coek nikada ne bi pomislio staviti
:D
Post Reply