tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#226 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Russki »

Nokti, tučeš li još po gljivama ?
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#227 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

Ne
Kad preselim u Colorado onda:)
Microdosing svaki dan pa na poso :)
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#228 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

Imam ja Jarana ovdje...nisam ga vidio odavno
Uzo legenda LSD na poslu (WTF?)
I u po smjene je on izašao samo s posla i pjehe kuci
Sad od posla do stana ...auto put jarane...
Sav oznojen doso .Neki gosti bili...Sve je on to izljubio kad je došo ko god se našo tu.Od stare do gostiju...
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#229 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

Image

Sveti gral
:)
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#230 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by walter kurtz »

Je li ko probao uzgojiti lopohoru williamsii :zoka:
Nocty ima li te :zoka:
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#231 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by klaki »

Ramzess Veliki wrote: 07/08/2018 05:50
Nastasia wrote:
Ramzess Veliki wrote: I ja sam to govorio za motor dok nisam uletio liku pijan kroz avliju u susnicu sa kukuruzima. :faraon:
Pijan? Razlika između naduvanog čovjeka i pijanog je drastična vjeruj mi.

Jednom sam se vozio u punom autu, nas petorica, ja slucajno naisao I utrpaju me sa njima, i sretnu neku ekipu u drugom autu na Ivan sedlu, i stanu se trkat. Ovi drugi brzo odustali, pametni, ovi u mom autu poludjeli, vozac vristi niz Bradinu "Da nas okrenem?" Ja galamim "Ne seri idiote!" Ostali vriste "Nemas muuuudaaaa!" Vozac vristi "OKRECEEEM!" - i na nizbrdici povuce rucnu - tad sam tek shvatio da se vozim sa totalno napusenim idiotima. Auto se pocne okretati, skripa guma (sreca bilo je oko 3 ujutru, nigdje nikoga), oni vriste od ushicenja ... nesto puce i auto se ugasi i ... klizi pravo prema provaliji ... na tom mjestu nema odbojne ograde jer je neka cestica prema dolje ... farovi obasjavaju nistavilo - ja u sredini na zadnjem sjedistu udaram ove idiote i govorim da iskacu iz auta, njih cetvorica samo bleje u farove i u glas izgovorise "Uuuu .... jeboteeee ... :shock: " ... i ni makac, ukocili se skroz ... auto klizi prema ponoru, ja ne mogu preko idiota do vrata - reko u sebi "E vala ces ga bijedno skoncat' radi drogiranih budala ..." ... kad nesto puce u trapu i auto samo stade - pred provalijom. Izadjemo lagano van, idioti se sabrase, stoje i gledaju dolje - "Sto je ovo nama trebalo? :? " Zasto je stalo nikad nismo shvatili ...
Govorim o ekipi od kojih su neki izginuli igrajuci napuseni ruskog ruleta, a jedan je ostao bez ruke do ramena kad su igrali ko ce duze drzati eksploziv sa zapaljenim fitiljem u ruci, opet napuseni.

Jednom sam vidjeo pijanca kako tetura preko ulice i svali se u jarak, i pocnem se smijati toj sceni i nesretniku ... a zatim shvatim da sam i ja imao istih takvih pijanstava, i zamislim sebe u njegovoj ulozi, kako gledam takvog sebe necijim drugim ocima. Zgadilo mi se svako moje tesko pijanstvo.

Iz tih razloga ne furam se na droge ni na oblokavanja, mozes se furat nadrogiran I pijan da si supermen, da si cool, da mozes duze jebavat', da si faca ... ali nista od toga nije istina.

Zadnjih godina vise sam se navukao na dobro susenu pecenicu i jagnjetinu uz poneku pivu ... narucim kilu plecke kod Maksumica, kakve droge kakvi bakraci ... droge su za slabice a ja nemam kad da budem slab.

ja ne mogu da vjerujem da je neko ovo napusen radio lol. elem ja sam bio normalan (isti) samo malo usporen, opusten i nasmijan dok sam duvao. mada i kad popijem ostajem isti samo se malo vise raspricam... ne volim ljude koji je mijenjaju usljed dejstva bilo kakve supstance, a pogotovo idiota koji prave debile od sebe kad se napuse. zato nisam mogao ni sa svakim zapalit
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#232 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Thorgerson »

Ramzess Veliki wrote: 07/08/2018 05:50 Jednom sam se vozio u punom autu, nas petorica, ja slucajno naisao I utrpaju me sa njima, i sretnu neku ekipu u drugom autu na Ivan sedlu, i stanu se trkat. Ovi drugi brzo odustali, pametni, ovi u mom autu poludjeli, vozac vristi niz Bradinu "Da nas okrenem?" Ja galamim "Ne seri idiote!" Ostali vriste "Nemas muuuudaaaa!" Vozac vristi "OKRECEEEM!" - i na nizbrdici povuce rucnu - tad sam tek shvatio da se vozim sa totalno napusenim idiotima. Auto se pocne okretati, skripa guma (sreca bilo je oko 3 ujutru, nigdje nikoga), oni vriste od ushicenja ... nesto puce i auto se ugasi i ... klizi pravo prema provaliji ... na tom mjestu nema odbojne ograde jer je neka cestica prema dolje ... farovi obasjavaju nistavilo - ja u sredini na zadnjem sjedistu udaram ove idiote i govorim da iskacu iz auta, njih cetvorica samo bleje u farove i u glas izgovorise "Uuuu .... jeboteeee ... :shock: " ... i ni makac, ukocili se skroz ... auto klizi prema ponoru, ja ne mogu preko idiota do vrata - reko u sebi "E vala ces ga bijedno skoncat' radi drogiranih budala ..." ... kad nesto puce u trapu i auto samo stade - pred provalijom. Izadjemo lagano van, idioti se sabrase, stoje i gledaju dolje - "Sto je ovo nama trebalo? :? " Zasto je stalo nikad nismo shvatili ...
Govorim o ekipi od kojih su neki izginuli igrajuci napuseni ruskog ruleta, a jedan je ostao bez ruke do ramena kad su igrali ko ce duze drzati eksploziv sa zapaljenim fitiljem u ruci, opet napuseni.

Jednom sam vidjeo pijanca kako tetura preko ulice i svali se u jarak, i pocnem se smijati toj sceni i nesretniku ... a zatim shvatim da sam i ja imao istih takvih pijanstava, i zamislim sebe u njegovoj ulozi, kako gledam takvog sebe necijim drugim ocima. Zgadilo mi se svako moje tesko pijanstvo.

Iz tih razloga ne furam se na droge ni na oblokavanja, mozes se furat nadrogiran I pijan da si supermen, da si cool, da mozes duze jebavat', da si faca ... ali nista od toga nije istina.

Zadnjih godina vise sam se navukao na dobro susenu pecenicu i jagnjetinu uz poneku pivu ... narucim kilu plecke kod Maksumica, kakve droge kakvi bakraci ... droge su za slabice a ja nemam kad da budem slab.
Iskreno, te budale sto to rade napuseni, to rade u manjem obimu i kad su pri zdravoj svijesti.

Znaci, sad si normala vozač, sve poštuješ, ne trkaš se, i napušiš se i odjednom se okrećeš pod ručnom na Bradini. Ili ono ti normala lik, al eto volis zapalit, napušiš se i držiš eksploziv u ruci. Ma daj ba.

To su vjerovatno budale i ovako i onako. Znam jer sam i sam takve susretao. To je budala, kad je trijezan malo manja, ali kad je pijan ili nadrogiran, e onda ide sve x5.
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#233 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

klaki wrote: 03/12/2019 20:26
Ramzess Veliki wrote: 07/08/2018 05:50
Nastasia wrote:
Pijan? Razlika između naduvanog čovjeka i pijanog je drastična vjeruj mi.

Jednom sam se vozio u punom autu, nas petorica, ja slucajno naisao I utrpaju me sa njima, i sretnu neku ekipu u drugom autu na Ivan sedlu, i stanu se trkat. Ovi drugi brzo odustali, pametni, ovi u mom autu poludjeli, vozac vristi niz Bradinu "Da nas okrenem?" Ja galamim "Ne seri idiote!" Ostali vriste "Nemas muuuudaaaa!" Vozac vristi "OKRECEEEM!" - i na nizbrdici povuce rucnu - tad sam tek shvatio da se vozim sa totalno napusenim idiotima. Auto se pocne okretati, skripa guma (sreca bilo je oko 3 ujutru, nigdje nikoga), oni vriste od ushicenja ... nesto puce i auto se ugasi i ... klizi pravo prema provaliji ... na tom mjestu nema odbojne ograde jer je neka cestica prema dolje ... farovi obasjavaju nistavilo - ja u sredini na zadnjem sjedistu udaram ove idiote i govorim da iskacu iz auta, njih cetvorica samo bleje u farove i u glas izgovorise "Uuuu .... jeboteeee ... :shock: " ... i ni makac, ukocili se skroz ... auto klizi prema ponoru, ja ne mogu preko idiota do vrata - reko u sebi "E vala ces ga bijedno skoncat' radi drogiranih budala ..." ... kad nesto puce u trapu i auto samo stade - pred provalijom. Izadjemo lagano van, idioti se sabrase, stoje i gledaju dolje - "Sto je ovo nama trebalo? :? " Zasto je stalo nikad nismo shvatili ...
Govorim o ekipi od kojih su neki izginuli igrajuci napuseni ruskog ruleta, a jedan je ostao bez ruke do ramena kad su igrali ko ce duze drzati eksploziv sa zapaljenim fitiljem u ruci, opet napuseni.

Jednom sam vidjeo pijanca kako tetura preko ulice i svali se u jarak, i pocnem se smijati toj sceni i nesretniku ... a zatim shvatim da sam i ja imao istih takvih pijanstava, i zamislim sebe u njegovoj ulozi, kako gledam takvog sebe necijim drugim ocima. Zgadilo mi se svako moje tesko pijanstvo.

Iz tih razloga ne furam se na droge ni na oblokavanja, mozes se furat nadrogiran I pijan da si supermen, da si cool, da mozes duze jebavat', da si faca ... ali nista od toga nije istina.

Zadnjih godina vise sam se navukao na dobro susenu pecenicu i jagnjetinu uz poneku pivu ... narucim kilu plecke kod Maksumica, kakve droge kakvi bakraci ... droge su za slabice a ja nemam kad da budem slab.

ja ne mogu da vjerujem da je neko ovo napusen radio lol. elem ja sam bio normalan (isti) samo malo usporen, opusten i nasmijan dok sam duvao. mada i kad popijem ostajem isti samo se malo vise raspricam... ne volim ljude koji je mijenjaju usljed dejstva bilo kakve supstance, a pogotovo idiota koji prave debile od sebe kad se napuse. zato nisam mogao ni sa svakim zapalit
Bas tako
Djecija posla
Odnosno idiotska posla
Trava je saveznik
A ne saveznik u idiotluku.
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#234 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

:run:
walter kurtz wrote: 03/12/2019 19:39 Je li ko probao uzgojiti lopohoru williamsii :zoka:
Nocty ima li te :zoka:
Ne
Jel dize iz mrtvih il te sputi u neki medium
Ni tamo ni vamo :)
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#235 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Russki »

Jedel' se šta ?
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#236 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

Jedemo isusa i pijemo njegovu krv

Dimili ga!!
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5938
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#237 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by studiorum_tuzlaensis »

Kalemimo cigarete jednu za drugom i jedemo fungi upravo. :mrgreen:

Lokacija: brvnara u šumarku.
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#238 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

studiorum_tuzlaensis wrote: 20/03/2020 18:33 Kalemimo cigarete jednu za drugom i jedemo fungi upravo. :mrgreen:

Lokacija: brvnara u šumarku.
Sretan put
Zvuci kao dobro mjesto za bit sad.
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#239 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Russki »

Sad je vrijeme za dozu.
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#240 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

Russki wrote: 03/04/2020 21:02 Sad je vrijeme za dozu.
Jesil se zlonziro?
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#241 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Russki »

Nocty wrote: 12/05/2020 23:32
Russki wrote: 03/04/2020 21:02 Sad je vrijeme za dozu.
Jesil se zlonziro?
Yep.
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#242 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

Russki wrote: 13/05/2020 15:54
Nocty wrote: 12/05/2020 23:32
Russki wrote: 03/04/2020 21:02 Sad je vrijeme za dozu.
Jesil se zlonziro?
Yep.
Nooice! :)

A kako je bilo?
Jel on odozdo on odozgo
Izlazte
Kanader...
Djeli sapuncice...
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#243 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

https://www.youtube.com/watch?v=LS1VLDE ... lver-Topic

evo jedna nova za moje ljubitelje znanja i ne znanja

posebna tema o tekstu
wtf is going on? ubice(ubija) ne znanje...

naso se snjesko bjelic igrat sa zmajem...
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#245 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

Sretan božić ;-)
Fahmida23
Posts: 1
Joined: 27/02/2021 09:35

#247 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Fahmida23 »

Hej, momci, ovdje je moja prva poruka na forumu. Posebno sam napravio račun jer sam dobio pitanje i čini mi se da je ovo pravo mjesto za postaviti. U posljednje sam vrijeme proveo neko istraživanje o psihodelicima i stvarno ga želim testirati. Tada sam došao do ove trgovine https://www.zamnesia.com/94-magic-mushrooms koja prodaje čarobne gljive i čarobne tartufe. Sad se pitam da li i ove trgovine isporučuju svoje proizvode u Hrvatsku i neće li ih carina prekinuti?
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#248 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

Fahmida23 wrote: 27/02/2021 09:42 Hej, momci, ovdje je moja prva poruka na forumu. Posebno sam napravio račun jer sam dobio pitanje i čini mi se da je ovo pravo mjesto za postaviti. U posljednje sam vrijeme proveo neko istraživanje o psihodelicima i stvarno ga želim testirati. Tada sam došao do ove trgovine https://www.zamnesia.com/94-magic-mushrooms koja prodaje čarobne gljive i čarobne tartufe. Sad se pitam da li i ove trgovine isporučuju svoje proizvode u Hrvatsku i neće li ih carina prekinuti?

Ma jok
Sta to zna sta je to...
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#249 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Nocty »

protestanizam je iz bosne ponik'o...

to su oni ljudi sto idu u crkvu al s malo manje isusa poslije tog...
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#250 Re: tajne gljiva,psihicke sposobnosti,DMT i porijeklo religije

Post by Russki »

Nocty, maksuz sam došao ovdje nakon sto godina da te upitam...


jedeš li još ? :lol: :lol:

pozz
Post Reply