Tablete za koncetraciju i smirenje

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#1 Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by nKrkan »

Vidi vako

Dajte mi ime/naziv tableta za koncentraciju i smirenje koje se mogu kupiti u većini naših apoteka, ali fakat mi ime ne treba da mogu kupiti, ne da mi onda farmaceutkinja uvali neki prah u čvrstom agregantom stanju,isto ko da sam šumeću tabletu popio.
Imena kolega imena, unaprijed zahvalan.
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#2 Re: Tablete

Post by adda_sa »

ginko ??
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3 Re: Tablete

Post by moonca »

nKrkan wrote:Vidi vako

Dajte mi ime/naziv tableta za koncentraciju i smirenje koje se mogu kupiti u većini naših apoteka, ali fakat mi ime ne treba da mogu kupiti, ne da mi onda farmaceutkinja uvali neki prah u čvrstom agregantom stanju,isto ko da sam šumeću tabletu popio.
Imena kolega imena, unaprijed zahvalan.
Ipak je njihova preporuka nabolja.I svjedno da bilo sta probas , ne mora da znaci da ce tebi bas ta djelovati. Planiraj da ih nekoliko probas i vidis/osjetis sa kojom si najbolji.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#4 Re: Tablete

Post by nKrkan »

moonca wrote:
Ipak je njihova preporuka nabolja.I svjedno da bilo sta probas , ne mora da znaci da ce tebi bas ta djelovati. Planiraj da ih nekoliko probas i vidis/osjetis sa kojom si najbolji.
Recimo neko ko uzme te tablete u stresnoj situaciji, kakav je efekt njih na čovjeka? Jel čovječ može biti svjestan svojih postupaka , npr da vozi auto, pravi ručak , da zna šta radi , a cijelo vrijeme su mu isključene emocije koliko ta "vesela" djeluje , tipa da nema nekog malaksanja ko kad džoint popušit i slično?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#5 Re: Tablete

Post by O'zone »

nKrkan wrote:
moonca wrote:
Ipak je njihova preporuka nabolja.I svjedno da bilo sta probas , ne mora da znaci da ce tebi bas ta djelovati. Planiraj da ih nekoliko probas i vidis/osjetis sa kojom si najbolji.
Recimo neko ko uzme te tablete u stresnoj situaciji, kakav je efekt njih na čovjeka? Jel čovječ može biti svjestan svojih postupaka , npr da vozi auto, pravi ručak , da zna šta radi , a cijelo vrijeme su mu isključene emocije koliko ta "vesela" djeluje , tipa da nema nekog malaksanja ko kad džoint popušit i slično?
Prirodne - Belmiran dan. Ja ih trošim u stresnim periodima. Smire a ne uspavljuju. Koncetraciju ne vjerujem da će ti povećati ali čim si mirniji lakše se i koncentrisati.

Na mene imaju odličan "bolikurac" efekt...fakat mi bude svejedno gdje gori a vozim, pravim ručak, palačinke, vodim dijete u školu, popravljam plovak na vodokotliću, uvezujem računare, isporučujem robu, prodajem....
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#6 Re: Tablete

Post by nKrkan »

O'zone wrote: Prirodne - Belmiran dan. Ja ih trošim u stresnim periodima. Smire a ne uspavljuju. Koncetraciju ne vjerujem da će ti povećati ali čim si mirniji lakše se i koncentrisati.

Na mene imaju odličan "bolikurac" efekt...fakat mi bude svejedno gdje gori a vozim, pravim ručak, palačinke, vodim dijete u školu, popravljam plovak na vodokotliću, uvezujem računare, isporučujem robu, prodajem....
to sam čekao da mi neko kaže
super što ne otežava pokrete, brzinu reakcije , kapirao sam da su takve vrste medikamenta s nekom dozom opijata koji bi mogao dovesti do toga da nisi u potpunosti svjestan situacije , tipa neko ti govori nešto ne registruješ ga


Koliko su €€ te i imali ih u našim apotekama ili naručuješ preko neta?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#7 Re: Tablete

Post by O'zone »

nKrkan wrote:
O'zone wrote: Prirodne - Belmiran dan. Ja ih trošim u stresnim periodima. Smire a ne uspavljuju. Koncetraciju ne vjerujem da će ti povećati ali čim si mirniji lakše se i koncentrisati.

Na mene imaju odličan "bolikurac" efekt...fakat mi bude svejedno gdje gori a vozim, pravim ručak, palačinke, vodim dijete u školu, popravljam plovak na vodokotliću, uvezujem računare, isporučujem robu, prodajem....
to sam čekao da mi neko kaže
super što ne otežava pokrete, brzinu reakcije , kapirao sam da su takve vrste medikamenta s nekom dozom opijata koji bi mogao dovesti do toga da nisi u potpunosti svjestan situacije , tipa neko ti govori nešto ne registruješ ga


Koliko su €€ te i imali ih u našim apotekama ili naručuješ preko neta?
Imaš u skoro svakoj apoteci. Proizvodi Belupo, idu bez recepta, cijena 9 do 10 KM za 20 komada zavisno od apoteke.

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8 Re: Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by insomnia78 »

Ma kako to. Ubleha
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#9 Re: Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by nKrkan »

insomnia78 wrote:Ma kako to. Ubleha
Ma ima boljih u Francuskoj
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10 Re: Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by insomnia78 »

Nista bez ‘emije. Kaki kurac valerijane i kamilice
hurmasica
Posts: 1003
Joined: 18/03/2011 08:51

#11 Re: Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by hurmasica »

Jesu li ove belmiran dan tablete zezancija ili fakat postoje....nemojte da se ofiram u apoteci
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#12 Re: Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by KIseljak12 »

hurmasica wrote:Jesu li ove belmiran dan tablete zezancija ili fakat postoje....nemojte da se ofiram u apoteci
Ne samo "Dan", ima i "Belmiran San".
hurmasica
Posts: 1003
Joined: 18/03/2011 08:51

#13 Re: Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by hurmasica »

KIseljak12 wrote:
hurmasica wrote:Jesu li ove belmiran dan tablete zezancija ili fakat postoje....nemojte da se ofiram u apoteci
Ne samo "Dan", ima i "Belmiran San".
Je li ozbiljno? Il je zajebancija
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#14 Re: Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by KIseljak12 »

hurmasica wrote:
KIseljak12 wrote:
hurmasica wrote:Jesu li ove belmiran dan tablete zezancija ili fakat postoje....nemojte da se ofiram u apoteci
Ne samo "Dan", ima i "Belmiran San".
Je li ozbiljno? Il je zajebancija
Ruku bih u vatru stavio da sam zalijepio link u prethodnom postu, al' mi se omaklo, pa nisam.

https://www.belupo.hr/media/products/Be ... nk3VC6.pdf

https://www.belupo.hr/media/products/Be ... lete-U.pdf
hurmasica
Posts: 1003
Joined: 18/03/2011 08:51

#15 Re: Tablete za koncetraciju i smirenje

Post by hurmasica »

Hvala velika
Naziv im.je bas slikovit haha...bas cu da potrazim
Post Reply