Syncler App

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Drug Clan
Posts: 745
Joined: 05/01/2020 20:32

#1 Syncler App

Post by Drug Clan »

Image

Install Syncler



Syncler je pre svega Android aplikacija koja se moze skinuti sa Google Play prodavnice. U videu ^gore ^ pokazano je kako je instalirati i podesiti.

- Aplikacija je prosta za podesavanje i uglavnom se sve osnovno zavrsava u nekoliko koraka. Najbitnije je posle instalacije povezati vasu aplikaciju na Trakt nalog. Tako cete dobiti neke razne kataloge i liste filmova/serija koja se nalaze na tom sajtu. Nije obavezna integracija Trakta sa Synclerom ali je mnogo lakse i preglednije sa njom.

U principu o cemu se radi... Aplikacija je namenjena za gledanje filmova i serija i posto se nalazi na Google Play prodavnici legalna je jer se sama aplikacija ogradjuje od raznih 3rd. party provajdera. Isti princip kao Kodi. Naravno na samom korisniku je kako ce da je koristi.

Za razliku od Kodija koji je svasta nesto, Syncler je aplikacija samo za gledanje multimedije pa je samim tim i mnogo laksa od Kodija za razne Android box-ove.
Za najbolje iskustvo preporucuju se dve integracije sa servisima koji funkcionisu odlicno sa Syncler aplikacijom.

1) Prva je vec pomenuti Trakt. Koji ubacuje razne liste filmova i serija u vas Syncler, ali i prati ono sto gledate. Npr. gledate neku seriju i stignete do 3. epizode, ta serija vam se automatski prebacuje u widget Up Next i nudi vam da nastavite gledanje od 3. epizode. Isto tako i za filmove, pamti gde ste prekinuli, ako iz nekog razloga niste u stanju da zavrsite film, i sledeci put kad bi izabrali taj film nastavlja gde ste prethodno stali. Trakt je koristan takodje i za pravljenje raznih vasih lista npr. movies in '90, best action movies... gde se widgeti sa tim flimovima pojavljuju u vasem Syncleru, ali samo u home page.

2) Druga bitna ali ne i neophodna integracija je integracija sa raznim debrid servisima. To su razni neki cloud storage serveri gde se cuva hrpa razne multimedije spremne odmah za gledanje. Ovo nije neophodno ali je veoma preporucljivo jer bez toga je sansa da nadjete nesto za gledanje osetno manja.

Aplikacija ima dva izgleda jedna za telefon jedna prilagodjen za koriscenje na tv-u i pomalo podseca na onaj UI koji ima Netflix. Kada instalirate aplikaciju i ona detektuje da cete je koristiti preko tv-a automatski vam ponudi opciju za tv.

E sada ono sto se meni licno bas ne dopada, ali razumem razlog tome naravno, je sto je aplikacija besplatna i koriscenje je besplatno, ali je bas dosta limitirano u odnosu kada se uplati premium clanstvo. Nije skupo zaista odmah moram da kazem, ali cinjenica je da nije ni potpuno besplatno ako zelite da koristite aplikaciju bez limita.


Image

https://syncler.net/

https://play.google.com/store/apps/deta ... om.syncler
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#2 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

Puno bolje radi sa kodi plejerom nego sa mx
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#3 Re: Syncler App

Post by jarobot »

MikroKosmosMegaEarth wrote: 14/02/2022 09:38 Puno bolje radi sa kodi plejerom nego sa mx
Malo nelogično . Zašto koristiti dvije aplikacije da bi pokrenuo Film . Ako ćeš već koristit kodi plejer možeš i na kodiju sve ostalo podesiti da nekoristiš dvije aplikacije.
Bez plaćene verzije Synkler i nije nešto
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#4 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

jarobot wrote: 14/02/2022 11:06
Bez plaćene verzije Synkler i nije nešto
koristim samo kodi player, a4ksubtitles add on i titlovi add on na kodi

placena je verzija syncler sa 10 uredjaja
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#5 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

watch now starter jel neko probo i radi li package?
Drug Clan
Posts: 745
Joined: 05/01/2020 20:32

#6 Re: Syncler App

Post by Drug Clan »

Image

Image
Image
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#7 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

nije taj updejt jos pusten kod mene verzija 1.3.2.1
User avatar
PlusSA
Posts: 3175
Joined: 13/07/2011 16:51

#8 Re: Syncler App

Post by PlusSA »

Da hoce taj update cim prije, cesto nece prevode da skine izbaci error.

Ja sam licno na integrisanom playeru synclera.
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#9 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

PlusSA wrote: 15/02/2022 09:43 Da hoce taj update cim prije, cesto nece prevode da skine izbaci error.

Ja sam licno na integrisanom playeru synclera.
trenutno je kodi player najbolji
User avatar
vicious
Posts: 6877
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10 Re: Syncler App

Post by vicious »

To je Beta verzija, mora se instalirati posebno. Ne ide automatski update aplikacije.
Download

Download and install the installer from here. Instructions to install installer can be found here.

Start Installer app.

Cancel the auto download if started, turn on the beta option, click download.
Edit: A to koji plejer je najbolji je potpuno individualno, prvo što na različitim uređajima i na različitim specifikacijama se različito i ponašaju. A drugo, puno ima i do ličnog utiska, nekom jedna app leži bolje od druge i obrnuto.
Meni je recimo na tv-u integrisani Exo player sasvim dobar, dok se MX player vuče ko prebijena mačka, lag katastrofa.
A Kodi mi je bezveze pokretati dodatnu aplikaciju ako već koristim Syncler. Ako hoću da gledam preko Kodija sve isto mogu naći i tu, ne treba mi Syncler onda nikako.
Tarabic
Posts: 8
Joined: 15/02/2022 17:14

#11 Re: Syncler App

Post by Tarabic »

Danas je objavljena beta verzija 1.3.3.4 koja popravlja nekoliko grešaka

1.3.3: Final change log

New: ExoPlayer can search/add subtitles from Playback screen.

New: ExoPlayer views detailed error report on playback fail

New: Exoplayer: Better (tunneled) HDR/4k compatibility, auto frame-rate switching

New: Dolby Vision source filter

New: Just Player integration

New: Android 11 scoped storage support

Fix: Fixed Opensubtitle

1.3.3.4:

New: ExoPlayer can search/add subtitles from Playback screen.

New: ExoPlayer views detailed error report on playback fail

New: Android 11 scoped storage support

Fix: Just Player legacy not working

Fix: Dolby Vision filter capturing DVDRip items

Fix: Android 11 devices failing subtitle download

Fix: Subtitles not appearing

Fix: Cannot install due to parser error
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#12 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

dakle updejt ide automatski sa 1.3.2.1 na ovu 1.3.3.4

firestick
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#13 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

i na google store i na aptoide stara verzija 1.3.2.1

preko firestick downloader isto stara verzija
Drug Clan
Posts: 745
Joined: 05/01/2020 20:32

#14 Re: Syncler App

Post by Drug Clan »

PlusSA wrote: 15/02/2022 09:43 Da hoce taj update cim prije, cesto nece prevode da skine izbaci error.

Ja sam licno na integrisanom playeru synclera.
Danas sam ipak instalirao betu i definitivno je sad najbolji integrisani EXO player :thumbup: Samo jos da skontam kako da spustim tilove da nisu na pola ekrana :-D
User avatar
PlusSA
Posts: 3175
Joined: 13/07/2011 16:51

#15 Re: Syncler App

Post by PlusSA »

Drug Clan wrote: 15/02/2022 19:34
PlusSA wrote: 15/02/2022 09:43 Da hoce taj update cim prije, cesto nece prevode da skine izbaci error.

Ja sam licno na integrisanom playeru synclera.
Danas sam ipak instalirao betu i definitivno je sad najbolji integrisani EXO player :thumbup: Samo jos da skontam kako da spustim tilove da nisi na pola ekrana :-D
Po ovome što je gore navedeno jedva cekam stable verziju :-D

Nadam se da ce cim prije biti dostupna.
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#16 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

Drug Clan wrote: 15/02/2022 19:34

Danas sam ipak instalirao betu i definitivno je sad najbolji integrisani EXO player :thumbup: Samo jos da skontam kako da spustim tilove da nisu na pola ekrana :-D
valjda ce i to ispravit
Drug Clan
Posts: 745
Joined: 05/01/2020 20:32

#17 Re: Syncler App

Post by Drug Clan »

PlusSA wrote: 15/02/2022 19:37
Drug Clan wrote: 15/02/2022 19:34

Danas sam ipak instalirao betu i definitivno je sad najbolji integrisani EXO player :thumbup: Samo jos da skontam kako da spustim tilove da nisi na pola ekrana :-D
Po ovome što je gore navedeno jedva cekam stable verziju :-D

Nadam se da ce cim prije biti dostupna.
Na Just playeru radi jos bolje ali se definitivno ceka stable verzija a ovu betu brisemo jer je mnogo bagovita :-?

720P od 57 GB :-D

Image

Image
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#18 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

nisu titlovi u vinklu i ne ferceraju meta podatci izgleda
Drug Clan
Posts: 745
Joined: 05/01/2020 20:32

#19 Re: Syncler App

Post by Drug Clan »

MikroKosmosMegaEarth wrote: 15/02/2022 21:31 nisu titlovi u vinklu i ne ferceraju meta podatci izgleda
Na Just playeru je sve podeseno dobro i nema problema sa titlovima :thumbup:
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#20 Re: Syncler App

Post by crnivrag »

Može li pomoć, instalirao sam besplatnu verziju Syncler-a, instalirao ovaj paket sa videa i logovao se sa All Debrid accountom, međutim pri pretraži mi vraća samo grešku "failed to resolve sources".

Je li se baš mora koristiti Real Debrid, ili je problem negdje drugo?
User avatar
vicious
Posts: 6877
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#21 Re: Syncler App

Post by vicious »

crnivrag wrote: 15/02/2022 23:15 Može li pomoć, instalirao sam besplatnu verziju Syncler-a, instalirao ovaj paket sa videa i logovao se sa All Debrid accountom, međutim pri pretraži mi vraća samo grešku "failed to resolve sources".

Je li se baš mora koristiti Real Debrid, ili je problem negdje drugo?
Ne znam kako je u besplatnoj verziji, ali u Syncler+ postavkama vidim da ima Real Debrid, Premiumize i AllDebrid. Pogledaj tu u postavkama prikazuje li ti taj All debrid account koji si dodao.
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#22 Re: Syncler App

Post by crnivrag »

vicious wrote: 15/02/2022 23:26
Ne znam kako je u besplatnoj verziji, ali u Syncler+ postavkama vidim da ima Real Debrid, Premiumize i AllDebrid. Pogledaj tu u postavkama prikazuje li ti taj All debrid account koji si dodao.
Pokazuje i username i do kad traje, međutim nađe na nekom filmu 2 "obična" linka, 1 AllDebrid i 25 failed to resolve.
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#23 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

crnivrag wrote: 15/02/2022 23:15 Može li pomoć, instalirao sam besplatnu verziju Syncler-a, instalirao ovaj paket sa videa i logovao se sa All Debrid accountom, međutim pri pretraži mi vraća samo grešku "failed to resolve sources".

Je li se baš mora koristiti Real Debrid, ili je problem negdje drugo?
pa kako mislis na besplatnoj verziji koristit all debrid?

trebas instalirat i oba package kosmos i onaj drugi
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#24 Re: Syncler App

Post by typeOnegative »

crnivrag wrote: 15/02/2022 23:42
vicious wrote: 15/02/2022 23:26
Ne znam kako je u besplatnoj verziji, ali u Syncler+ postavkama vidim da ima Real Debrid, Premiumize i AllDebrid. Pogledaj tu u postavkama prikazuje li ti taj All debrid account koji si dodao.
Pokazuje i username i do kad traje, međutim nađe na nekom filmu 2 "obična" linka, 1 AllDebrid i 25 failed to resolve.
Kako je već rečeno, nemaš ništa od all debrida sa besplatnom verzijom, ako se nisi snašao poslat ću ti kod za syncler+, ima još više od 2 mj pretplate..
MikroKosmosMegaEarth
Posts: 84
Joined: 13/02/2022 11:13

#25 Re: Syncler App

Post by MikroKosmosMegaEarth »

typeOnegative wrote: 16/02/2022 09:50

Kako je već rečeno, nemaš ništa od all debrida sa besplatnom verzijom, ako se nisi snašao poslat ću ti kod za syncler+, ima još više od 2 mj pretplate..
dacu mu ja iza 12 licencu vrijedi do 17 decembra 2022 imao sam ih 10 sve podjelio bice iza 12 jedna
Post Reply