Svrha tkz BH BLOKA?

Post Reply
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#1 Svrha tkz BH BLOKA?

Post by saale »

Može li nam neko objasniti šta je BH blok, koja mu je svrha, koji su ciljevi istog,kako misle u dogledno vrijeme preuzet vlast i upravljat državom, kad kažem državom ne mislim na državu od baščaršije do MarijinDvora :D?
User avatar
N.N.
Posts: 3029
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#2 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by N.N. »

Sastancenje, ubleharenje, palamudjenje :D
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#3 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by madner »

Ciljevi su konkretni, svrha vise nego jasna a trenutno je plan vlast preuzeti na izborima.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by General War »

saale wrote:Može li nam neko objasniti šta je BH blok, koja mu je svrha, koji su ciljevi istog,kako misle u dogledno vrijeme preuzet vlast i upravljat državom, kad kažem državom ne mislim na državu od baščaršije do MarijinDvora :D?
Pa i oni sto su dosad upravljali drzavom nisu je bas prosirili, svaka pozitivna ideja ili inicijativa je dobrodosla.
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#5 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by saale »

madner wrote:Ciljevi su konkretni, svrha vise nego jasna a trenutno je plan vlast preuzeti na izborima.
Kojim izborima, izbori su bili i sve što su uspjeli je Kanton Sarajevo, ako je Srajevo država onda OK :D ,A i kada bi usupjeli nekim slucajem osvojiti 200-300.000 glasova na narednim izborima opet nmg napraviti vlast bez HDZ-stranaka okuplenih oko Hrvatskog sabora, da ne spominjemo SNSD-SDS, a pošto su to njima etnonacionalne stranke s kojim oni ne žele, znaći da taj tkz blok nikad neće biti na vlasti na nivou Federacije i države! Moje pitanje je koji qurac oni hoće i žele?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#6 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by Milenkov buraz »

saale wrote:
madner wrote:Ciljevi su konkretni, svrha vise nego jasna a trenutno je plan vlast preuzeti na izborima.
Kojim izborima, izbori su bili i sve što su uspjeli je Kanton Sarajevo, ako je Srajevo država onda OK :D ,A i kada bi usupjeli nekim slucajem osvojiti 200-300.000 glasova na narednim izborima opet nmg napraviti vlast bez HDZ-stranaka okuplenih oko Hrvatskog sabora, da ne spominjemo SNSD-SDS, a pošto su to njima etnonacionalne stranke s kojim oni ne žele, znaći da taj tkz blok nikad neće biti na vlasti na nivou Federacije i države! Moje pitanje je koji qurac oni hoće i žele?
A zaboravljaš ono Bakirovo da je Općina centar važnija od 10 drugih. Naravno da Sarajevo nije cijela država ali s obziron na konstrukciju F.BiH to je moguće a po meni čak poželjno da jedna stranka i jedan blok nije u vlasti od državnog, entitetskog, federalnog pa do kantonalnog nivoa već da imamo mix čisto zbog zdravije konurencije. Dakle sve je po zakonu, druga je stvar što se SDA i njihovim satelitima to ne sviđa ali imaju izbor da rade bolje do idućih izbora i naprave bolji rezultat. Sve ostalo je kmečanje bez pokrića. :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#7 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by ultima_palabra »

Nije tkz. nego tzv.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by Banksy »

saale wrote:Može li nam neko objasniti šta je BH blok, koja mu je svrha, koji su ciljevi istog,kako misle u dogledno vrijeme preuzet vlast i upravljat državom, kad kažem državom ne mislim na državu od baščaršije do MarijinDvora :D?
kme, kme.
saale wrote:
dal sam ja dobro razumio logigu ove lokalne Sarajavske stranke, napraviti vlast u KS. a ostali nivoi vlasti ih ne zanimaju samo zato što nmg bez SDA I HDZ napraviti vlast, a u KS su koalirali sa SBB koji je največa KURVA na političkoj sceni BiH, Dinom Konakovićem koji je bivši SDA-vac, i koji objektivno nema nikakav kredibilitet osim u KS. Zakljucak koji se sam namece je da je ovo jedna lokalna strankica koja pojma nema šta želi :D
oni nisu pobjedili tu istu SDA ni u KS, nego su koalirali sa aSBB NP,,dakle sve to stoji ali opet je u pitanju njihov legitimitet da upravljaju javnim resursima u KS koji je zlatna koka, a kojeg ta ista SDA ostavila s nikad večim budjetom
User avatar
paleoconservative
Posts: 241
Joined: 15/09/2018 09:46

#9 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by paleoconservative »

saale wrote:Može li nam neko objasniti šta je BH blok, koja mu je svrha, koji su ciljevi istog,kako misle u dogledno vrijeme preuzet vlast i upravljat državom, kad kažem državom ne mislim na državu od baščaršije do MarijinDvora :D?
Svrha bh. bloka je da pruzi alternativu etnonacionalnoj diktaturi i otpor SDA/HDZ/SNSD partiokratiji.

Cudis se postojanju bh bloka, a ne cudis se sto se 250 hiljada ljudi iselilo...Kad bolje razmislim, znas ti vrlo dobro cilj bh bloka, nego se svi igramo engleza :thumbup:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#10 Re: Svrha tkz BH BLOKA?

Post by Milenkov buraz »

paleoconservative wrote:
saale wrote:Može li nam neko objasniti šta je BH blok, koja mu je svrha, koji su ciljevi istog,kako misle u dogledno vrijeme preuzet vlast i upravljat državom, kad kažem državom ne mislim na državu od baščaršije do MarijinDvora :D?
Svrha bh. bloka je da pruzi alternativu etnonacionalnoj diktaturi i otpor SDA/HDZ/SNSD partiokratiji.

Cudis se postojanju bh bloka, a ne cudis se sto se 250 hiljada ljudi iselilo...Kad bolje razmislim, znas ti vrlo dobro cilj bh bloka, nego se svi igramo engleza :thumbup:
Ma po pitanju možeš vidjeti da je bot neke od nacionalnih partija, SDA, HDZ, SNSD, SDS isti ti kurac dođe na kraju. Majke mi živim za dan kada će se silom ili milom srušiti ovaj sistem. Ako Bog da!
Post Reply