Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19559
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1076 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by teskeredzic_22 »

Priglavke wrote: 16/09/2023 18:36
Spoiler
Show
teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 15:45

Šteta koju Novak Đoković čini svojim stavovima i aktivnostima van sportskih terena je nemjerljiva.
Čovjek s toliko uticaja nema ni trun odgovornosti , ponaša se kao da prodaje ćevape na autopijaci Stup.
To govori da je jako neobrazovan i da (nadam se) nije svjestan gluposti koju čini i koju će tek činiti kad završi vrhunsku profesionalnu karijeru jer će imati mnogo više vremena.
Koji stavovi,koja steta ? Oko vakcine i afere u Australiji?! Novakovi stavovi nisu nista naspram stavova Alija kada nije htio da ide u Vijetnam. Pa Maradona i njegove afere ... Jordanovo koketiranje sa kladionicarskom mafijam... Pa i smrt njegovog oca ...
U SAD-u sportisti nesta i zavrse,idu na univeristete itd... Dok europski sportisti kaskaju i trce za obrazovanjem nakon karijere... Meni je isto sumnjivo kako i na koji nacin je Edin "Diajmant" uspio da zavrsi fakultet uz sve klupske i reprezentativne obaveze....
Ovo sto mi pisemo je obicno naprdjivanje.. Mi smo samo posmatraci i pokusavamo na osnovu medijskih informacija da stvorimo sliku o nekom sportisti....
Alijeva poruka je antimilitaristička , plus što je njome odnosom ostatka američkog društva prema njemu nakon iste dokazao koliko je bijela Amerika rasistička. Bravo za velikana :thumbup:

Maradona je imao porok droge poput..Džek Nikolsona ili šta ja znam...svakog drugog repera koji proda milione dolara muzike...prevaziđeno , Maradona nikad nije rekao - drogiraj se.

Džordan je ozbiljan čovjek biznisa , sve to što si rekao dešava se svaki dan.

Zašto Đoković ?

Đoković je najvažniji INDIVIDUALNI sportista srpskohrvatskobosanskocrnogorskog govornog područja svih vremena plus Slovenija i Makedonija jer obje kulturološki gravitiraju nama iz hiljadu razloga.

Dakle Džordan je u Americi , Maradona i Ali u grobu a Đoković je tu..u Visokom , na dohvat ruke , svako dijete to vidi i upija.

Kada bi neko u praksi postavio čajanku iz bajke " Alisa u zemlji čuda" da tu sjede neko u kostimu Alise , Zeca , Ludog Šeširdžije i Novak Đoković to je njegovo potpuno pravo i to je legitimno i on se u tom društvu ne razlikuje po bilo čemu kad zaista u praksi sa Osmanagićem " meditira" na "piramidi" u Visokom.

Roditelji su dužni da djeci objasne kada vide Đokovića u toj meditaciji na tim "piramidama" da je to notorna idiotarija i da taj čiko može puno pametnije da provodi svoje vrijeme , da pomaže materijalno ili lično u arheološkim istraživanjima obližnjeg srednjovjekovnog grada " Visoki" jer time ne dovodi u zabludu neuke ljude i pomaže istinskoj nauci a ne pandanima Alise u zemlji čuda.

Naravno da ne može Đoković zbog ličnog (legitimnog) stava biti kriv za svako zaglupljeno dijete koje će zbog njega povjerovati da to tamo postoji (zbog njegovih vrhunskih rezultata u tenisu a ne dubljenja na glavi) ali je svjestan da ima uticaj i umjesto da bude barem neutralan u promociji te pseudonauke , on je forsira - fuj.

Uprkos fašističko-falangističkim Vučićevim medijima koji su svetog Novaka spasavali iz ralja australijske Turske , svjesno medijska govna izostavljaju slijedeće :

- Đoković je došao SA LEGITMINIM SRPSKIM DOKUMENTOM DA NEMA I NIJE BOLOVAO COVID iako je samo 15 dana ranije JAVNO OBJAVIO DA BOLUJE ILI JE ODBOLOVAO COVID , što znači da je svaki srpski državljanin na svijetu od pomenutog instituta imao pravo da traži LAŽNU POTVRDU kako bi ušao u Australiju čime se delegitimizuje SVE , KOMPLETAN SISTEM.

Pazi , on u Australiju dolazi kao car sa 8 njihovih grenslemova na recku i Australija , hodajućoj legendi , caru , promotoru njihovog turnira kaže PRVO ZAKON JARANE.

Fuj , fuj , fuj.

Kome je veća sluga , Tadiću , Dodiku ili Vučiću , ko je tako nisko pao osim Džajića i Piksija koji su odavno u penziji , koji vrhunski sportist tako revnosno služi Šešeljevom psu ?

Fuj , fuj , fuj.

Kraj - zaista ne znam koliko ljudi je preminulo od covida zato što se nije vakcinisalo , a nije se vakcinisalo jer to nije uradio Đoković i pri tom pozvao ljude da to ne čine.
Jebeš fuj , ja više nikad ne bih mogao zaspati.
Last edited by teskeredzic_22 on 16/09/2023 19:04, edited 4 times in total.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1077 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:00

a nije se vakcinisalo jer to nije uradio Đoković i pri tom pozvao ljude da to ne čine.
Izvor?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55698
Joined: 15/12/2008 16:53

#1078 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by ultima_palabra »

Bodkin wrote: 16/09/2023 18:58
ultima_palabra wrote: 16/09/2023 18:55
Pa kod dijela ovog foruma je veci zato sto je Srbin. Tu ukljucujem i tebe.
Kod dijela jeste. Kod mene si u krivu ali nije mi dovoljno bitno da bih te pokusao razuvjeriti
Pa nisam te nikad vidio da komentarises tenis. Da se Novak Djokovic zove Newman Jokester iz Scrantona, PA ne vjerujem da bi se mi sad ovdje raspravljali. Neki bi to nazvali projekcijom.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58808
Joined: 03/08/2010 19:04

#1079 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 18:59
kakavdanakneiskustvu wrote: 16/09/2023 18:53

kada je bio mvp nba sezone ranije nego jokić,kada,koje godione???

zvanično je prvi put mvp jordan bio 1991. sa 28 godina,daj podatak o tome kada je to jordan ranije bio mvo nego jokić


da,taj reaves je valjda bio najbolji igrač lakersa tokom sezone,james je deda i u trećoj nba petorci sezone a davis bolji od svih igrača tih pistonsa osim thomasa
Pa guglaj kad je Jordan prvi put bio MVP i DPOY skupa, šta mene pitaš?

Jest jest, bolji je Davis od Pistonsa. Ne bi mu ništa mogli. :mrgreen:
greškom napisah da je jordan prvi put bio mvp sa 28 umjesto da je prvi put bio prvak nba sa 28 ,isto sa koliko i jokić

a da ponovo pročitaš šta sam napisao,da je deda james bio u trećoj petorci lige ove sezone a davis je i inače izabran u 75 najbojih košarkaša ikad,ja ne znam je li iko od tih pistonsa osim thomasa i rodmana izabran u tih 75,znaš li ti?,nije valjda da smnatraš rodmana bolji od davisa?
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1080 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

ultima_palabra wrote: 16/09/2023 19:04
Bodkin wrote: 16/09/2023 18:58

Kod dijela jeste. Kod mene si u krivu ali nije mi dovoljno bitno da bih te pokusao razuvjeriti
Pa nisam te nikad vidio da komentarises tenis. Da se Novak Djokovic zove Newman Jokester iz Scrantona, PA ne vjerujem da bi se mi sad ovdje raspravljali. Neki bi to nazvali projekcijom.
Ne komentarisem ni nfl iako pratim godinama i gost mi je brady. Sta ti to govori?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1081 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by _BataZiv_0809 »

Da nema Srba u NFL :D
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19559
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1082 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by teskeredzic_22 »

Bodkin wrote: 16/09/2023 19:03
teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:00

a nije se vakcinisalo jer to nije uradio Đoković i pri tom pozvao ljude da to ne čine.
Izvor?
"Spreman sam da žrtvujem sve trofeje ali se neću vakcinisati" ovo je poziv na vakcinaciju ?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55698
Joined: 15/12/2008 16:53

#1083 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by ultima_palabra »

_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 19:08 Da nema Srba u NFL :D
:lol: :lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58808
Joined: 03/08/2010 19:04

#1084 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 19:08 Da nema Srba u NFL :D
:mrgreen:

@Bodkin je Srbin?
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1085 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:08
Bodkin wrote: 16/09/2023 19:03

Izvor?
"Spreman sam da žrtvujem sve trofeje ali se neću vakcinisati" ovo je poziv na vakcinaciju ?
Kako je to poziv drugima da se ne vakcinisu :shock: :shock:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1086 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 19:08 Da nema Srba u NFL :D
Bravo. Zato i nba teme ne komentarisem :wink:
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19559
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1087 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by teskeredzic_22 »

Bodkin wrote: 16/09/2023 19:15
teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:08

"Spreman sam da žrtvujem sve trofeje ali se neću vakcinisati" ovo je poziv na vakcinaciju ?
Kako je to poziv drugima da se ne vakcinisu :shock: :shock:
M : Razmišljam da se vakcinišem ili ne ?
Ima li neko pametan da mi pomogne da nije doktor , šta doktori znaju koji k.... i ono što je valjalo je pomrlo ili otišlo u Njemačku ovdje ostali oni koji nisu imali gdje ?
Ž: Vidi bolan Đoković neće ako treba po cijenu karijere pa nije on lud cijeli svijet prošao...
M :Pa šta ćemo ?
Ž :Pa ništa , sačekaćemo da Torabi opet dođe u Zetru.
M: Nisam ja od juče čim sam tebe oženio (milo mu , namiguje)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1088 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote: 16/09/2023 18:33


Hmm recimo igraci se nece sloziti da je mj najveci svih vremena. Ima ih masa koji ne misle tako.
Isiah Thomas mozda :mrgreen:

Ali najgluplji daleko je “nije marketingu zanimljiv”. I bilo bi lijepo da kad ljudi argumentuju, daju svoje ime u sesir :D
Najgluplje je kada ljudi udju u raspravu a da nisu do kraja razumjeli receno.

Ja iskreno nisam shvatio da si ti bukvalno shvatio ono sto sam napisao o "vrijednosti brenda". Jasno mi je da te moglo zbuniti za MJa, jer je on iz pastete iskakao sa reklamama, ali tu je i Ali.

Zato si ti meni navodio ono da Djokovic predstavlja odredjene brendove i to.

Dakle, brend stavi pod navodnike, a citaj kao ukupnost pojave: naravno jedna od bitnijih stavki su rezultati, ali tu je i kao sto je receno harizma, izjave, odnos sa javnoscu, licni stavovi, licne zivotne price, nacin na koji su igrali, uticali na drustvo, koga su inspirisali. Dakle brend u tom smislu.

Ako dva lika zavrse Harvard sa najvisim ocjenama, reci ces svaka cast. Medjutim, ako je jedan clan bogate porodice, a drugi je dosao iz geta na osnovu stipendije i fanaticne volje za znanjem reci ces mi da ces ih isto cijeniti?

Da preduprijedim naredni post: ne, Novak se nije morao dodatno dokazivati jer je srbin. Ne sjecam se da se Goran morao dokazivati jer je Hrvat. Osim ako neko ne misli da su u ocima stranaca sportisti srbi gori od sprotista hrvata.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58808
Joined: 03/08/2010 19:04

#1089 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:19
Bodkin wrote: 16/09/2023 19:15

Kako je to poziv drugima da se ne vakcinisu :shock: :shock:
M : Razmišljam da se vakcinišem ili ne ?
Ima li neko pametan da mi pomogne da nije doktor , šta doktori znaju koji k.... i ono što je valjalo je pomrlo ili otišlo u Njemačku ovdje ostali oni koji nisu imali gdje ?
Ž: Vidi bolan Đoković neće ako treba po cijenu karijere pa nije on lud cijeli svijet prošao...
M :Pa šta ćemo ?
Ž :Pa ništa , sačekaćemo da Torabi opet dođe u Zetru.
M: Nisam ja od juče čim sam tebe oženio (milo mu , namiguje)
:mrgreen:
kao sa fb stranice DDPS
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1090 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Priglavke »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:00
Priglavke wrote: 16/09/2023 18:36
Spoiler
Show

Koji stavovi,koja steta ? Oko vakcine i afere u Australiji?! Novakovi stavovi nisu nista naspram stavova Alija kada nije htio da ide u Vijetnam. Pa Maradona i njegove afere ... Jordanovo koketiranje sa kladionicarskom mafijam... Pa i smrt njegovog oca ...
U SAD-u sportisti nesta i zavrse,idu na univeristete itd... Dok europski sportisti kaskaju i trce za obrazovanjem nakon karijere... Meni je isto sumnjivo kako i na koji nacin je Edin "Diajmant" uspio da zavrsi fakultet uz sve klupske i reprezentativne obaveze....
Ovo sto mi pisemo je obicno naprdjivanje.. Mi smo samo posmatraci i pokusavamo na osnovu medijskih informacija da stvorimo sliku o nekom sportisti....
Kraj - zaista ne znam koliko ljudi je preminulo od covida zato što se nije vakcinisalo , a nije se vakcinisalo jer to nije uradio Đoković i pri tom pozvao ljude da to ne čine.
Jebeš fuj , ja više nikad ne bih mogao zaspati.
Vidis li ti covjece sta pises!!! Ljudi preminuli od covida, jer se Djokovic nije vakcisao. Dobro,onda, koliko je ljudi fasovalo neuroloske i druge bolesti jer se je vakcinsalo.Da su slijedili djokovicev "poziv" na nevakcinaciju, "sigurno" ne bi fasovali teske bolesti.
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1091 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Priglavke »

kakavdanakneiskustvu wrote: 16/09/2023 19:23
teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:19

M : Razmišljam da se vakcinišem ili ne ?
Ima li neko pametan da mi pomogne da nije doktor , šta doktori znaju koji k.... i ono što je valjalo je pomrlo ili otišlo u Njemačku ovdje ostali oni koji nisu imali gdje ?
Ž: Vidi bolan Đoković neće ako treba po cijenu karijere pa nije on lud cijeli svijet prošao...
M :Pa šta ćemo ?
Ž :Pa ništa , sačekaćemo da Torabi opet dođe u Zetru.
M: Nisam ja od juče čim sam tebe oženio (milo mu , namiguje)
:mrgreen:
kao sa fb stranice DDPS
Ma nije ni sa Fb stranice...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58808
Joined: 03/08/2010 19:04

#1092 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

ovoi na kraju, milo mu , namiguje kao da jeste
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1093 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:19
Bodkin wrote: 16/09/2023 19:15

Kako je to poziv drugima da se ne vakcinisu :shock: :shock:
M : Razmišljam da se vakcinišem ili ne ?
Ima li neko pametan da mi pomogne da nije doktor , šta doktori znaju koji k.... i ono što je valjalo je pomrlo ili otišlo u Njemačku ovdje ostali oni koji nisu imali gdje ?
Ž: Vidi bolan Đoković neće ako treba po cijenu karijere pa nije on lud cijeli svijet prošao...
M :Pa šta ćemo ?
Ž :Pa ništa , sačekaćemo da Torabi opet dođe u Zetru.
M: Nisam ja od juče čim sam tebe oženio (milo mu , namiguje)
Ne znam druze, ako donosis odluku i to tako bitnu na osnovu toga sta neobrazovani sportista radi, i trebas umrijeti.

Btw to i dalje ne znaci “poziv drugima”. Covjek jos izjavio u x intervjua da nije protiv vakcine nego da on nece da se vakcinise
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19559
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1094 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by teskeredzic_22 »

Priglavke wrote: 16/09/2023 19:25
teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:00

Kraj - zaista ne znam koliko ljudi je preminulo od covida zato što se nije vakcinisalo , a nije se vakcinisalo jer to nije uradio Đoković i pri tom pozvao ljude da to ne čine.
Jebeš fuj , ja više nikad ne bih mogao zaspati.
Vidis li ti covjece sta pises!!! Ljudi preminuli od covida, jer se Djokovic nije vakcisao. Dobro,onda, koliko je ljudi fasovalo neurolske i druge bolesti jer se je vakcinsalo.Da su slijedili djokovicev "poziv" na nevakcinaciju, "sigurno" ne bi fasovali teske bolesti.
Ljudi su umrli od covida.
Vakcinacija protiv covida je smanjila smrtnost od covida.
Đoković je pola imidža van teniskih igara izgradio na tome da se NEĆE VAKCINISATI.
Đokovića gleda MILIJARDA LJUDI.
Jedan posto od milijarde je DESET MILIONA.
0,1 posto od milijarde je MILION.

Shvataš li šta pitaš čovječe u svijetu u kom je proizvođač sredstava za čišćenje dužan da NAGLASI DA SE TO SREDSTVO NE SMIJE PITI ?

Jebeš fuj , ja ne bih mogao zaspati.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#1095 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Student_u_Ostavci »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:19
Bodkin wrote: 16/09/2023 19:15

Kako je to poziv drugima da se ne vakcinisu :shock: :shock:
M : Razmišljam da se vakcinišem ili ne ?
Ima li neko pametan da mi pomogne da nije doktor , šta doktori znaju koji k.... i ono što je valjalo je pomrlo ili otišlo u Njemačku ovdje ostali oni koji nisu imali gdje ?
Ž: Vidi bolan Đoković neće ako treba po cijenu karijere pa nije on lud cijeli svijet prošao...
M :Pa šta ćemo ?
Ž :Pa ništa , sačekaćemo da Torabi opet dođe u Zetru.
M: Nisam ja od juče čim sam tebe oženio (milo mu , namiguje)
Ko god ovako razmišlja, i bolje ako ga je Azrail posjetio,

a čisto sumnjam da je iko normalan uzeo Đokovićev stav o vakcinaciji kao mjerodavan. Jer ono, kakve veze ima Đoković sa medicinom, pomislio bi bilo ko ko ima više od dvije nervne ćelije.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1096 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by _BataZiv_0809 »

Ima vise veze sa medicinom nego Sebija :D
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#1097 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Priglavke »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:30
Priglavke wrote: 16/09/2023 19:25

Vidis li ti covjece sta pises!!! Ljudi preminuli od covida, jer se Djokovic nije vakcisao. Dobro,onda, koliko je ljudi fasovalo neurolske i druge bolesti jer se je vakcinsalo.Da su slijedili djokovicev "poziv" na nevakcinaciju, "sigurno" ne bi fasovali teske bolesti.
Ljudi su umrli od covida.- DA
Vakcinacija protiv covida je smanjila smrtnost od covida. - UPITNOAko jeste,onda je vakcinacija prozrokovala isto tako razne teske bolesti.
Đoković je pola imidža van teniskih igara izgradio na tome da se NEĆE VAKCINISATI. - GLUPOSTI
Đokovića gleda MILIJARDA LJUDI. - NE ZNAM, MOZDA
Jedan posto od milijarde je DESET MILIONA. - DA
0,1 posto od milijarde je MILION. DA

Shvataš li šta pitaš čovječe u svijetu u kom je proizvođač sredstava za čišćenje dužan da NAGLASI DA SE TO SREDSTVO NE SMIJE PITI ?
Ohladi malo, niko ti nije kriv jer umisljas i izvlacis iz konteste nesto sto nije istina.

Jebeš fuj , ja ne bih mogao zaspati.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58808
Joined: 03/08/2010 19:04

#1098 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 19:46 Ima vise veze sa medicinom nego Sebija :D
:lol:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#1099 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by auspuhc »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 19:08
Bodkin wrote: 16/09/2023 19:03

Izvor?
"Spreman sam da žrtvujem sve trofeje ali se neću vakcinisati" ovo je poziv na vakcinaciju ?
Zasto zaliti nekoga ko je izgubio zivot jer je odlucio da se ne vakcinise?

Prirodna selekcija.
User avatar
canvra888
Posts: 4375
Joined: 09/07/2021 15:03

#1100 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by canvra888 »

Je li Van Gerwen može u istu rečenicu sa Jordanom i Alijem samo zato što je goat u pikadu? Naravno da ne može.

Je li sad jasnije pojedinim ovdje da to što si najbolji u svom sportu nije paravan da si u istoj ravni sa ljudima koji su uticali na ostale segmente života, pored toga što su sinonim za svoje sportove.

Đoković po tome ne može ni prismrditi MJ-u i Ali-ju, i zato i ne može u istu ravan sa njima.

Da ne spominjemo kako Đokovićevi sponzori nisu, da kažem, tier 1 ešalon brendova. Daleko od toga da su loši, ali što ga Nike ne sponzoriše umjesto Asicsa npr? Zašto ne Mercedes-Benz umjesto Peugeota?

I šta onda tu reći kada je Jordan bio ne samo glavni ambasador Nike-a, nego je cijeli novi brend pokrenut po njegovom legacy-u. I onda se usudite reći da su u istoj ravni. Svašta.
Post Reply