svicarska vs turska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#26

Post by edu »

papak_eliminator wrote:hmm....neko dira gavrila a? :x

ne gledam taj fudbal....
ja pratim samo lokalnu scenu (to ja ono, tem radi) :)
gavro je ok..ja sa salio..nemoj me banovati..ispast cu kreten.. :D :D :D
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#27

Post by gavrilo »

Mahalac wrote:koji turac onda visis ovdje po forumu
pa citajuci takve komentare i ja se pitam ...
al znamo sve vec' jel...
nemas ti pojma o meni ...
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#28

Post by novalic »

manijak1 wrote:Žao mi :oops: ali i drago zbog Nove :oops: :D .

hvala mani, nova danas lakse dise.. i to od sinoc.. 'oce turci u evropu.. onakvim sportskim ponasanjem.. da li su im engelezi isli.. ne bi bilo onako.. nego napali na svicarce... zato sto ih nisu mogli pobijediti..

gledala sam 80% tekme, onih 20% isla na prijeteljsku tekmu italije-obale bjelokosti.. i nisam poganijeg maca vidjela.. kako ih samo nije sramota...


a sto se tice italijana, da sam ikako znala zvizdati, zvizdala bih do besvijesti, kako su oni samo bezobrazni, tekma je bila izmedju dva penzionerska tima.. oces, neces.. trebali su svijetu na kraju vratiti pare od karata..


hop suiss :D
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#29

Post by gavrilo »

novalic wrote:hop suiss :D


tu connais röstigraben? :D


hop suisse :)
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#30

Post by novalic »

je ne le connais pas.. mais, par contre, j'aime la suisse...


hop suiss.....

lijepa, mlada ekipa, nadam se da ce daleko dogurati, mada im fali onaj... elan.. na kraju.. pred golom.. ali su zeljni.. pobjede..

svica vise nije mala ekipa, nego ekipa...
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#31

Post by gavrilo »

novalic wrote:svica vise nije mala ekipa, nego ekipa...

8)
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#32

Post by ak-47 »

u Fatime vise Jajca wrote:koji levati te "brke" nakon utakmice zajedo s security mlatili svicarske igrace...
Sta valjas gluposti :-) :-) :-) gledao sam prenos utakmice i poslije nje i kamerama je jasno snimljeno kako svicarski igraci nasrcu na redare i na turske igrace a onda su dobili sto su i trazili tako im i treba :evil:
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#33

Post by gavrilo »

ak ... ne lupaj :wink:
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#34

Post by Harrys »

ak-47 wrote:
u Fatime vise Jajca wrote:koji levati te "brke" nakon utakmice zajedo s security mlatili svicarske igrace...
Sta valjas gluposti :-) :-) :-) gledao sam prenos utakmice i poslije nje i kamerama je jasno snimljeno kako svicarski igraci nasrcu na redare i na turske igrace a onda su dobili sto su i trazili tako im i treba :evil:
Covjece,ona scena se dosad nije ponovila u istoriji fudbala.
Kad je sudija odsvirao kraj utakmice,umjesto radosti,svi su potrcali u svlacionicu,5 sekundi i niko nije bio na terenu.
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#35

Post by ak-47 »

gavrilo wrote:ak ... ne lupaj :wink:

Slusaj vidio sam svojim ocima kako igrac swice nicim izazvan udara nogom jednog redara a zatim napada igraca turske na ulazu u tunel
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#36

Post by everybody hurts »

gavrilo wrote:ak ... ne lupaj :wink:
Gavro, ne lupeta covjek sto je je :D , iako ti je vec odgovorio, ev i ja da potvrdim, na cnn-u sam gledao kako svicarski igrac trceci udara nekog fizioterapeuta ili koga vec, a onda u tunelu skace na jednog turskog igraca, medjutim na kraju je i on zavrsio na patosu :D
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#37

Post by gavrilo »

ak-47 wrote:Slusaj vidio sam svojim ocima kako igrac swice nicim izazvan udara nogom jednog redara a zatim napada igraca turske na ulazu u tunel
ak .. jbg razmisli malo.

tri svajcarska igraca su povrijedjena, jedan je cak zaglavio u bolnici :roll: ja sam inace uvijek turke branio, govorio kako su to sve klisei sto se govori o njima, ali sinoc su me pravo razocarali

glavnu krivicu dajem turskim medijama, pogotovo onim nacionalistickim, koje su palile publiku pred utakmicu. a predsjednik turskog saveza nije imao sta pametinije da kaze nego "... tjerajte ih u cosak" ili "napravite im pakao na zemlji..."


turci su ispali pravo losi gubitnici...
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#38

Post by ak-47 »

Na kraju se sve ipak donekle mirno zavrsilo uzmemo li u obzir koliki su turci 8) fanatici
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#39

Post by edu »

najlakse je po turcima opaliti.. :D :D :D
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#40

Post by ak-47 »

e pa vidis ta tri igraca koja su povrijedjena su dobili batine tek u tunelu nakon scene koju sam ja naveo i vjerovatno je jedan od njih ovaj ''junak'' koji sa ledja udara brkicu od metar i dvadeset
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#41

Post by novalic »

turci porucili svicarcima.. prije nego ce i doci u turku.. dobrodosli u pakao.. napali ih vec na aerodromu, gadjali autobus paradajzima (a toliko gladnog svijeta :D ), jajima.. i gle :shock: kamenicama...

igrali takav nogomet.. da je vise licio na rugby.. i onda svicarci krivi sto su dobili batina..

svicarci jesu krivi.. sto su bolji od turaka.. 8-)
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#42

Post by edu »

[quote=]turci porucili svicarcima.. prije nego ce i doci u turku.. dobrodosli u pakao.. napali ih vec na aerodromu, gadjali autobus paradajzima (paradajzom!), jajima.. i gle :shock: kamenicama...
[/quote]

sudeci po desavanjima na stadionima..srbi..turci..ista govna.. :D :D :D
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#43

Post by novalic »

edu.. ne mijesaj srbe medju svicarce i turke, sviju ti...


nego, samo da ponovim za one koji su mozda zaboravili... :D

hop suiss...
C'est un véritable scandale, fulminait Köbi Kuhn. Je n'ai pas vu tout ce qui s'est produit dans ce vestiaire. Mais le fait de constater que les policiers turcs n'ont pas hésité une seconde à frapper aussi les gens de la télévision turque pour les empêcher de filmer la scène est révélateur du climat dans lequel nous avons baigné la fin de ce match.»

turski policajci mlatili i ljude sa turske televizije koji su u svlacionicama snimali sta se desava...


turskoj treba kao i engleskoj.. zabranu.. zabranu :D
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#44

Post by ak-47 »

novalic wrote:turci porucili svicarcima.. prije nego ce i doci u turku.. dobrodosli u pakao.. napali ih vec na aerodromu, gadjali autobus paradajzima (a toliko gladnog svijeta :D ), jajima.. i gle :shock: kamenicama...

igrali takav nogomet.. da je vise licio na rugby.. i onda svicarci krivi sto su dobili batina..

svicarci jesu krivi.. sto su bolji od turaka.. 8-)
to sto su turci porucili svajcarcima to je sasvim normalno za utakmicu ovakve vaznosti.Da su kamenicama jajima itd. gadjali autobuse to mi nije poznato al ako jesu to je za svaku osudu ali to je stvar policije, a sto se tice utakmice ona jeste bila gruba al su turci zato dobili zute kartone i svajcarcima je dosudjen penal zbog kojeg su turci na kraju i ispali,a za batine svajcarci jesu krivi jer su oni zapoceli tucu ja sam vidio svojim ocima to sto su na kraju izvukli deblji kraj ne znaci da su nevini.
Stari
Posts: 6795
Joined: 10/10/2003 00:00

#45

Post by Stari »

novalic wrote:je ne le connais pas.. mais, par contre, j'aime la suisse...


hop suiss.....

lijepa, mlada ekipa, nadam se da ce daleko dogurati, mada im fali onaj... elan.. na kraju.. pred golom.. ali su zeljni.. pobjede..

svica vise nije mala ekipa, nego ekipa...

Eh, eh, eh...joooj ...pa dobro slavite i vi malo...necete dugo, jer ako se nadjete u istoj grupi sa plavusanima sa sjevera....kad vas njihov vinkiski buzdovan dohvati...jos ce te zaliti za onom finom i njeznom Turskom iz baraza.


Premda , zato sto mi se svidjas, ne bih volio da se svedska i svica sretnu...prije finala .... a kad vec do toga dodje, hladno- plavooki sjevernjaci ne poznaju emocije (osim jednog tamo strkljastog crnoglavca kojem su dali da igra :D vise zbog toga da im se ne prebacuje da su rasisti nego sto on nesto zna igrati :D ), idete dole ...sta ces jest malo okrutno ..ali takva su pravila.
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#46

Post by papak_eliminator »

edu wrote:
papak_eliminator wrote:hmm....neko dira gavrila a? :x

ne gledam taj fudbal....
ja pratim samo lokalnu scenu (to ja ono, tem radi) :)
gavro je ok..ja sa salio..nemoj me banovati..ispast cu kreten.. :D :D :D
pa ti jesi K jer navijas za pogresan klub..sve ostalo je cista petica sto se tebe tice :D

a sto se tice price oko gavrila, nije ni cudo sto ljudi komentarisu ponekad ruzno ovaj forum, jer ste po pitanju Turska SVicarska utakmice navalili na gavru - zato jer je gavrilo....

:-)


da li gdje ima izvjestaja zvanicnih, ili slika?
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#47

Post by edu »

Stari wrote:
novalic wrote:je ne le connais pas.. mais, par contre, j'aime la suisse...


hop suiss.....

lijepa, mlada ekipa, nadam se da ce daleko dogurati, mada im fali onaj... elan.. na kraju.. pred golom.. ali su zeljni.. pobjede..

svica vise nije mala ekipa, nego ekipa...

Eh, eh, eh...joooj ...pa dobro slavite i vi malo...necete dugo, jer ako se nadjete u istoj grupi sa plavusanima sa sjevera....kad vas njihov vinkiski buzdovan Ibrahimovic? :D dohvati...jos ce te zaliti za onom finom i njeznom Turskom iz baraza.
.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#48

Post by novalic »

ak-47 wrote:
novalic wrote:turci porucili svicarcima.. prije nego ce i doci u turku.. dobrodosli u pakao.. napali ih vec na aerodromu, gadjali autobus paradajzima (a toliko gladnog svijeta :D ), jajima.. i gle :shock: kamenicama...

igrali takav nogomet.. da je vise licio na rugby.. i onda svicarci krivi sto su dobili batina..

svicarci jesu krivi.. sto su bolji od turaka.. 8-)
to sto su turci porucili svajcarcima to je sasvim normalno za utakmicu ovakve vaznosti.Da su kamenicama jajima itd. gadjali autobuse to mi nije poznato al ako jesu to je za svaku osudu ali to je stvar policije, a sto se tice utakmice ona jeste bila gruba al su turci zato dobili zute kartone i svajcarcima je dosudjen penal zbog kojeg su turci na kraju i ispali,a za batine svajcarci jesu krivi jer su oni zapoceli tucu ja sam vidio svojim ocima to sto su na kraju izvukli deblji kraj ne znaci da su nevini.
ok.. cak ni turci ne pokusavaju nikoga ubijediti da su svicarci prvi poceli ili trazili cese.. ali.. posto si ti vidio svojim ocima.. sve.. sta je bilo.. eto.. mozda su stvarno svicarci zasluzili...
User avatar
Saian
Posts: 15317
Joined: 08/04/2004 21:50

#49

Post by Saian »

Na stranu ono sto se deshavalo u tunelu. ko je koga? najvjerovatnije je bilo ko je koga stigo. ALi. dolazak Svicaraca i trchanje "Mahalaca" ;) pored autobusa, gadjanje jajima, kamenjem, hebanje svega mrtvog i zivog, pa gadjanje tokom same utakmice, posebno nakon drugog gola Svicarske da se ovi na kraju nisu smjeli ni radovat nego kratki sprint u svlachionicu, e to je krkanluk dragi Turci, koji naginje na onaj s Marakane. Opet kazhem ko je u tunelu sta pocheo to samo zna onaj koji je prvi pocheo dijelit udarce, ali ovo prije i u toku tekme hebi ga. Ja sam za pauziranje jednog takmichenja da li Europskog ili Svjetskog, da fino vide da ima i gore od izgubit, a to je uopce nemati priliku uchescha. Pa fino vidjeti koliko brzo Turci uche.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#50

Post by novalic »

stari, :D bojim se da ni tvoji a ni moji.. nece daleko dogurati.. ali..

opet..

hop suiss
Image
Post Reply