Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#1726 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by zipoo »

Pa tebi smeta, drugom ne smeta, treci ne pusi. Nikakve razlike poslije sexa u krevetu ili uz jutarnju kafu. Neko postenje onda mojne pusiti nikako
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1727 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo »

Warashii wrote:Vidjet cu, veceras ce se sigurno mnogo znati.
Bit ce sta treba da bude.
Hvala vam svima.
Mislim da bi najbolje bilo da se sada malo odmaknete jedno od drugoga...bez velikih razgovora, riječi, bez kontakta...na neko vrijeme, jer, prema svemu što sam pročitala, vaši razgovori i zajednički život u ovom momentu nisu najbolje rješenje..

Odmak treba napraviti. Jedno od drugoga.. od problema..od svega..
Nakon toga, kada se stabilizujete oboje..porazgovarati, pa..šta god bude.

Još jednom, sretno..
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#1728 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by duminjo »

Mnogo bitnije je ono što zena Presuti, nego ono sto kaže.
Te nagle promjene u zadnja tri mjeseca nisu sa neba. Zato pusti pricu da ona ne zna sta zeli i da ona hoce biti sama. Zna ona Odlično sta hoce isto kao što zna da je govno al joj ne moze preko jezika.
Nego, kolega, neka ti je Bog na pomoci i samo sabura. Bice brakova i zena samo neka ti je ovo skola. Jebena jest, proso sam istu... Al Bices ti ok.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1729 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki »

Warashii wrote::( i na to sam pomisljao.
Posao joj je jako stresan, nekoliko puta pomisljala da da otkaz, bila na rubu istog, ja joj davao podrsku, pa onda poslije i trazio obecanje da ce promjeniti posao, sto se nije desilo.
Pokusao sam joj blago nabaciti da mislim da je u pitaju depresija i anksioznost, u kojoj sam i sam bio, da vidimo i tu opciju medjutim nije bas zainteresovana, iako govori da nema osjecaja ni prema cemu ne samo prema meni i da je u skorije vrijeme imala suicidalne misli.
Mene jos voli, drag sam joj, drago joj da me vidi ali ne zeli me bas u svojoj stalnoj blizini.
Ma I mene bar tako kaze, bivsa zena jos uvijek voli ... ali je napustila sve i otisla u umjetnicku komunu. :lol:
Ako te neko voli, ostat ce sa tobom da sve propada. Ako hoce da ode od tebe nema tu ljubavi.
Motor je jedina ljubav koja se moze kupiti novcem. :thumbup:

A da ces nakon nje ostati sam ... ma neces se moci odbraniti! :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1730 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki »

triconja wrote:
MarlboroGold wrote:Čuj zapali u spavaćoj, a ti nepušač... to je već teško nepoštovanje, pa i bezobrazluk.
99% pusaca je bezobrazno, mislim da to ne treba nekog da cudi.
A ja pusim pa ne zapalim cijeli vikend jer nikad ne pusim u stanu radi malene.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1731 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki »

Warashii wrote:
moonca wrote: Na neki nacin je ubijedi. Reci da tvoja dr zeli oboje na razgovor. Sve ukazuje da ona zbilja ima neki 'poremecj'.
Probat cu jos veceras jer vjerujem da je sinoc prelomila definitivno da se definitivno rastanemo. Jutros pise da zeli da bas razgovaramo ozbiljno veceras.
Ja sam barem pokusao i pokusat cu na svaki nacin koji mogu i znam.
Da lazem sve ljude oko sebe da je sve u redu, da spavam po motelima i raznoraznim smjestajima, ne mogu na poslu da radim, izadjem u 6 ujutro hodam kao budala ne mogu, boli i previse.
Zavrsis sa poslom i umjesto kuci, u smjeru kojim godinama ides ti ides negdje, ne znas gdje da krenes pa onako jos rano udjes u sobu sjedis ili lezis a zidovi te stiscu, nevjerovatan osjecaj. Konstantno neki kamen na prsima, zeludac se zgrcio kao saka.
Ove stvari nikad nisam mislio da ce da se dese u mom zivotu.
Sjecam se pricao sam joj prije 5 - 6 mjeseci da sam imao ruzan san, da me ostavila, uzasno sam se osjecao nekoliko dana, a sada to vise nije san.
Pusti mooncu, nema ona pojma. :lol:

Predskazanje drug ... predskazanje. I ja sam sanjao da me zena napusta i odlazi tri mjeseca prije nego je otisla.
Vidis da ti to predstavlja tegobu, nije lako, sve nas je razlaz zabolio. Ali kako rece jedan moj prijatelj koji se razveo cetiri puta - "I meni je prvi razvod tesko pao ... poslije ide k'o halva." :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1732 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by moonca »

:dajba:




Ali kako rece jedan moj prijatelj koji se razveo cetiri puta - "I meni je prvi razvod tesko pao ... poslije ide k'o halva." :thumbup:
E, jesi nasao 'uzora' -- :roll: kako nadje jos 3, to me interesuje. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1733 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote::dajba:
Ali kako rece jedan moj prijatelj koji se razveo cetiri puta - "I meni je prvi razvod tesko pao ... poslije ide k'o halva." :thumbup:
E, jesi nasao 'uzora' -- :roll: kako nadje jos 3, to me interesuje. :lol:
Jos je razveden ... :lol:

Nije mi uzor, ali mi je dobar drug. Ako nisam napisao da mi je uzor molim te da po obicaju ne donosis sama zakljucke.
Ne fali njemu zena, ima dva motela i dolaze same, ali mi cesto kaze kako je prazan u dusi i da nije sretan zbog toga.
Poanta je u tome da ako ne ide ne treba od toga praviti dramu, nego fino svak svojim putem, bez svadje I teskih rijeci.
Tog mog druga svaka bivsa supruga obidje i ostanu sa njim sa sinovima po mjesec dana - sve su strankinje, imaju dobre odnose.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1734 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki »

A imam I jednu poznanicu, udavala se tri puta. :D
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1735 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo »

duminjo wrote:Mnogo bitnije je ono što zena Presuti, nego ono sto kaže.
Te nagle promjene u zadnja tri mjeseca nisu sa neba. Zato pusti pricu da ona ne zna sta zeli i da ona hoce biti sama. Zna ona Odlično sta hoce isto kao što zna da je govno al joj ne moze preko jezika.
Nego, kolega, neka ti je Bog na pomoci i samo sabura. Bice brakova i zena samo neka ti je ovo skola. Jebena jest, proso sam istu... Al Bices ti ok.
To je samo jedna strana priče, kao i warashiijeva. Ima i druga. Obje su subjektivne. Neka se oni malkice razdvoje, odu na tajm aut, pa onda u miru i nakon ljudskog i prijateljskog razgovora rastanu, ako je to već jedino moguće rješenje.

Ljudi se sastaju i rastaju i sve je to okej.

Naravno da ima života nakon što izađeš iz veze, braka.
Nije nikakva tragedija razići se, ali ne treba ni ponijeti gorčinu i razočarenje.
Što se prije shvati da sve ima rok trajanja biće lakše.

Ali svakako da bi se trebalo potruditi sačuvati tog svog prijatelja s kojim sve dijeliš, no...život je nepredvidiv...
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#1736 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Warashii »

lmo wrote: Mislim da bi najbolje bilo da se sada malo odmaknete jedno od drugoga...bez velikih razgovora, riječi, bez kontakta...na neko vrijeme, jer, prema svemu što sam pročitala, vaši razgovori i zajednički život u ovom momentu nisu najbolje rješenje..

Odmak treba napraviti. Jedno od drugoga.. od problema..od svega..
Nakon toga, kada se stabilizujete oboje..porazgovarati, pa..šta god bude.

Još jednom, sretno..
Da, nakon sinosnjeg razgovora tako smo i odlucili.
Povuci cemo se, svako na svoju stranu, necemo nista raditi na razvodu a ako se i desi desilo se.
Ne zelim nista previse da ocekujem, zapravo nisam neki optimista u pogledu svega. Jedan od razloga zasto i nisam optimista je da ne ocekujem mnogo a dobijem nista to bi me jos vise dotuklo.
Oboje smo svjesni da se moze desiti, da ona nakon nekog vremena bude za zajednicki zivot ali da ja vise ne budem za.
Uglavnom za sada je tako.
Hvala vam svima
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1737 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Tomahawk11 »

Porušene odnose je puno teže popraviti nego što to izgleda.
Stvar je u tome da se to rušenje nije desilo preko noći.
Korozija je vremenom nagrizala odnos dok nije došao do te faze u kojoj je sad. To je kao ono kad se čovjek udeblja, pa hoće da smrša za 3 dana.
Puno truda, prepreka, čvrste volje i ono najbitnije - obje strane moraju aktivno učestvovati u reparaciji, inače je pišanje uz vjetar.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1738 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by sumirprimus »

da ti nisi druze ispo "rogonja" mozda?
bez uvrede ozbiljno nema ba hladjenja onako..
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#1739 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by duminjo »

Tomahawk11 wrote:Porušene odnose je puno teže popraviti nego što to izgleda.
Stvar je u tome da se to rušenje nije desilo preko noći.
Korozija je vremenom nagrizala odnos dok nije došao do te faze u kojoj je sad. To je kao ono kad se čovjek udeblja, pa hoće da smrša za 3 dana.
Puno truda, prepreka, čvrste volje i ono najbitnije - obje strane moraju aktivno učestvovati u reparaciji, inače je pišanje uz vjetar.
Kaze meni Mama "sine, kad hljeb odlomis, sa stavit ga niko vise ne moze"

@ imo, draga :mrgreen:
Kakvo crno odvajanje na neko vrijeme. Nakon osam godina :-) i kada bi bili odvojeni par mjeseci, sta bi prvo palo na pamet i jednom i drugom nego da su Se krhali sa drugima. Izvini ali ja ne bih mogo poslije takve pauze ponovo nastaviti sa nekim kao da nista nije bilo ili pretvarati se da nista nije bilo. Lagati i sebe i nju. Živjeti u nekom braku na silu.. Poslije pauze bi to Sve bilo osim braka. Za brak je skoro najbitnije provjerenje a toga vise nema.
Kako god... Ona je najgora :mrgreen:
Da vise ne palamudim. Valjda se covjek javi nakon razgovora
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1740 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:da ti nisi druze ispo "rogonja" mozda?
bez uvrede ozbiljno nema ba hladjenja onako..
To je svakako varijanta, ali vjeruj i ovo njegovo, ako je posao takav da se samo radi i spava, vremenom se otupi i ljudi se udalje.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1741 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by sumirprimus »

cisto sumnjam.seks sa strane je najlogicniji razlog.
samo slabo ko otvoreno kaze.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1742 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:cisto sumnjam.seks sa strane je najlogicniji razlog.
samo slabo ko otvoreno kaze.
Najlogičniji i najčešći.
Međutim, ovo kako je čovjek opisao svoju situaciju, čisto sumnjam da je to razlog.
Ne kaže niko nego se otkirije. Te se stvari dobro kriju, ali uvijek otkriju.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1743 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by sumirprimus »

ma ne otkriju ba, kolko ih znam sve za pet a vamo :skoljka: :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1744 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Tomahawk11 »

Ne otkriju neko vrijeme, međutim kad se najmanje nadaju - busted :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1745 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by sumirprimus »

naravno ima i uhvacenih al kad ti kazem veliki dio toga se nikad ne sazna.
uostalom nista cudno danas, prave se rogovi na sve strane, nista cudno.
a onda ide vadiona na umor, prekovremeni rad, sluzbeni put, hladnocu, udaljavavanje sta sve ne.il cak pretjerano iskazivanje ljubavi ti su najaci :D
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1746 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo »

@duminjo, javio se, uradili su kao što sam i ja napisala..

To je logičan potez, kada dođe do velike napetosti treba se malo odmaknuti. Ne zato da se poslije toga sastavlja ono što se sastaviti ne može, nego zato da se hladne glave, bez suvišnih emocija i bez uvreda rastane...ili ipak ostane, nisu sve priče jednake!
Zaboga, sastali su se ko ljudi, neka se tako i rastanu, ako već treba.
Samo polakee...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1747 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Tomahawk11 »

To svakako, oni koji šveraju, a samim tim hlade odnos s partner(icom), oni traže raznorazne izgovore, između ostalog i poslovne obaveze te umor.
Ako šta znam, onda znam da je čovjek prekomplikovano biće i da iznenađenjima nikad kraja.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1748 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by sumirprimus »

zlatno pravilo, nikom ne vjeruj !
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1749 mod-comment

Post by Euridika »

sumirprimus wrote:cisto sumnjam.seks sa strane je najlogicniji razlog.
samo slabo ko otvoreno kaze.
Ti kao veliki super-stručnjak znaš šta je problem u tuđem braku, i to ovako sakriven iza svoje tastature i monitora?? Mani se mahalanja, zna forumaš i sam šta mu jeste ili nije problem u braku.

Upozorenje za sve: Možete dati svoja mišljenja i prenijeti neka iskustva, ali ne pokušavajte više davati dijagnoze. Ne glumite ovdje ni dežurne doktore ni psihologe, postoje ustanove za takve stvari.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1750 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by sumirprimus »

sto sta fali?kakav ba strucnjak i kakve dijagnoze gdje vidis dijagnozu,komentarisemo, uostalom sam je covjek prenio svoj privatni problem na forum. sto je greska i to sam mu i reko.
i naravno da je seks sa strane ubica brakova br.1.
svima je lakse podnijet laz da je u pitanju zamor materijala , dosada, uhodana zabokrecina od zivota, poso kuca poso, jebga zivot je takav cupav i dlakav.
lazni moral i licemjerstvo je svuda oko nas,sto ne bi bilo i u braku???
Post Reply