svekrve i snahe

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

s.aint
Posts: 420
Joined: 10/12/2010 16:19

#501 Re: svekrve i snahe

Post by s.aint »

jah
sve bi bilo bolje da nema svekrve
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#502 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

Ne d'o Bog nikome! :roll:
s.aint
Posts: 420
Joined: 10/12/2010 16:19

#503 Re: svekrve i snahe

Post by s.aint »

nije bilo tebi, ne ibreti se bezze
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#504 Re: svekrve i snahe

Post by sha_ba »

s.aint wrote:nije bilo tebi, ne ibreti se bezze
dZe si ba :mrgreen: :kiss:
s.aint
Posts: 420
Joined: 10/12/2010 16:19

#505 Re: svekrve i snahe

Post by s.aint »

sha_ba wrote:
s.aint wrote:nije bilo tebi, ne ibreti se bezze
dZe si ba :mrgreen: :kiss:
evo me ba :kiss:
dZe si ti :per: :mrgreen:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#506 Re: svekrve i snahe

Post by sha_ba »

s.aint wrote:
sha_ba wrote:
s.aint wrote:nije bilo tebi, ne ibreti se bezze
dZe si ba :mrgreen: :kiss:
evo me ba :kiss:
dZe si ti :per: :mrgreen:
e'o me pljujem po svekrvama :-) :-) :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#507 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

s.aint wrote:nije bilo tebi, ne ibreti se bezze

Ma 'nako ja.
Izvini ako sam te uvrijedio. :oops:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#508 Re: svekrve i snahe

Post by nightvision »

arslanbey wrote: Prije je bilo jos manje ljubavi a jos vise interesa,danas su Ove trebe barem ubjedjene u ljubav :D
Eeeeeenjjjj To je trebala biti onomatopeja, imitacija zvucnog signala koji se moze cuti nakon sto ucesnik u kvizu ponudi pogresan odgovor.
U vrijeme kada su svi imali jednake sanse, svi pocinjali od iste nule, i zajedno gradili (zajednicki) zivot, ljubav je bila ono sto ih je povezivalo. Danas vecinu ljudi vezu isti ili slicni (materijalni) interesi, citavi brakovi se sklapaju ciljano jer je pozeljno da su mladenci "s pedigreom". A gdje je ljubav? Eno je stoji uz rajlovacku cestu. :mrgreen:
Ne mogu da vjerujem vlastitim ocima da si mogao ono izvalit'. Molim te reci da si bio sarkastican i ironican.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#509 Re: svekrve i snahe

Post by nightvision »

Gabrielo wrote:
Fejsbuk je kriv sto su cure umisljene. Kad vidim komentare pacenika. :-)
?
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1265
Joined: 26/07/2011 01:12

#510 Re: svekrve i snahe

Post by Rijeka_snova »

Slusam razgovor starijih zena nedavno, i govori jedna od cca 50 godina kako je zivjela sa svekrom i svekrvom 20 godina, tj. od udaje pa do njihove smrti, kad ce na to najstarija u drustvu, oko 65 godina: "Treba tebi dati zlatni ljiljan" :lol: :lol: :lol:
s.aint
Posts: 420
Joined: 10/12/2010 16:19

#511 Re: svekrve i snahe

Post by s.aint »

u klinac ode post
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#512 Re: svekrve i snahe

Post by brad90 »

sve moje kućke su volle moju mati vise od mene. moja mati ih razdrazi ja ih spodbijem. ova tema me rastuzla
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#513 Re: svekrve i snahe

Post by jao_situacije »

Gabrielo wrote:
nightvision wrote:
andalib wrote: jel ti i u tebe mama proracunata kvaziprinceza koja se udala za tvog tatu iz interesa? i jel ti tata ti u tebe umio da joj pokaze kako stvari stoje? ili su se odmah u pocetku uzeli hladne glave, bez previse emocija i po motu "fuck love", pa rodili tebe, i nije bilo nikakvih problema? onako neproracunato...
Ti nasla porediti zene iz prijeratnog socijalistickog i komunistickog doba sa fejsbuk generacijom? Na cemu si ti? Sta uzimas, daj i meni malo. :lol: :lol: :lol:
Fejsbuk je kriv sto su cure umisljene. Kad vidim komentare pacenika. :-)
nije fb kriv, one su umišljene svakako a onda se to samo javno vidi..
andalib
Posts: 213
Joined: 06/03/2013 06:41

#514 Re: svekrve i snahe

Post by andalib »

.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#515 Re: svekrve i snahe

Post by Banksy »

McMoy wrote:
Znam za neke svekrvine neobjašnjive "nestašluke", poput onoga da je sa štrika krala i krila gaće od sina,
da bi valjda nešto zakuhala na taj način. :? :? Stvarno mi nije jasna pozadina....
:shock: :?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#516 Re: svekrve i snahe

Post by MedenoSrce »

Banksy wrote:
McMoy wrote:
Znam za neke svekrvine neobjašnjive "nestašluke", poput onoga da je sa štrika krala i krila gaće od sina,
da bi valjda nešto zakuhala na taj način. :? :? Stvarno mi nije jasna pozadina....
:shock: :?
:lol: :pisnula:
bumerangss
Posts: 4461
Joined: 12/01/2015 16:47

#517 Re: svekrve i snahe

Post by bumerangss »

i ja znam za neke snahine nestasluke tipa da uradi neki zijan u svekrvino ime ili mimohod krijuci jos malo dosoli jelo koje svekrva kuha pa kad muz jede da snaha prokomentarise "nije vise ona ni za sta, godine cine svoje, sazrela za starackog doma..." :-)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#518 Re: svekrve i snahe

Post by Banksy »

MedenoSrce wrote:
Banksy wrote:
McMoy wrote:
Znam za neke svekrvine neobjašnjive "nestašluke", poput onoga da je sa štrika krala i krila gaće od sina,
da bi valjda nešto zakuhala na taj način. :? :? Stvarno mi nije jasna pozadina....
:shock: :?
:lol: :pisnula:
:lol: :lol: :-?
bumerangss
Posts: 4461
Joined: 12/01/2015 16:47

#519 Re: svekrve i snahe

Post by bumerangss »

Banksy wrote:
McMoy wrote:
Znam za neke svekrvine neobjašnjive "nestašluke", poput onoga da je sa štrika krala i krila gaće od sina,
da bi valjda nešto zakuhala na taj način. :? :? Stvarno mi nije jasna pozadina....
:shock: :?
To je stari trik iz proslog vijeka! Bolje bi bilo da je sveki kupila ultra start paket tj jednokratni novi nepoznati broj i sa tog broja sinu slala ljubavne poruke kao npr "macak sinoc si bio divan, nikad prije nisam tako uzivala, doveo si me do vrhunca tako brzo... kad cemo to ponoviti? Tvoja maca" a po mogucnosti kad su i sin i snaha u kuci tj kad je sin u WC-u pa da snaha procita te poruke :D a jos bi bolje zabiberila da posalje koju poruku i na snahin mobitel tipa "Kučko, muz te vara, on se sad samo moj!" Tako bi se sveki rijesila snahe za sva vremena :lol: a ni kriva ni duzna, sto bi stari rekli "nit luk jela, nit luk mirisala" :run:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#520 Re: svekrve i snahe

Post by dobar osjecaj »

bumerangss wrote:
Banksy wrote:
McMoy wrote:
Znam za neke svekrvine neobjašnjive "nestašluke", poput onoga da je sa štrika krala i krila gaće od sina,
da bi valjda nešto zakuhala na taj način. :? :? Stvarno mi nije jasna pozadina....
:shock: :?
To je stari trik iz proslog vijeka! Bolje bi bilo da je sveki kupila ultra start paket tj jednokratni novi nepoznati broj i sa tog broja sinu slala ljubavne poruke kao npr "macak sinoc si bio divan, nikad prije nisam tako uzivala, doveo si me do vrhunca tako brzo... kad cemo to ponoviti? Tvoja maca" a po mogucnosti kad su i sin i snaha u kuci tj kad je sin u WC-u pa da snaha procita te poruke :D a jos bi bolje zabiberila da posalje koju poruku i na snahin mobitel tipa "Kučko, muz te vara, on se sad samo moj!" Tako bi se sveki rijesila snahe za sva vremena :lol: a ni kriva ni duzna, sto bi stari rekli "nit luk jela, nit luk mirisala" :run:
Ovo sve spada u domen duboke i teske zaostalosti i gluposti.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#521 Re: svekrve i snahe

Post by MedenoSrce »

prije patologije ... i to hladno smislila/o kao od shale na sta bi nadoslo da je posvetilo tome kakvo promisljanje
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#522 Re: svekrve i snahe

Post by dobar osjecaj »

MedenoSrce wrote:prije patologije ... i to hladno smislila/o kao od shale na sta bi nadoslo da je posvetilo tome kakvo promisljanje
Valjda. Mislim vise i na vrstu ljudi koji bi se uzbudjivali i bili u stanju ozbiljno shvatati ovakve postupke. Meni da stigne ikakva slicna poruka bilo bi mi urnebesno smijesno koliko je glupo na nivou djecijih budalastina.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#523 Re: svekrve i snahe

Post by Banksy »

Dobro to, ali niko da mi razjasni one gaće ...
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#524 Re: svekrve i snahe

Post by MedenoSrce »

Banksy wrote:Dobro to, ali niko da mi razjasni one gaće ...
ma ja sam skontala da ih oblaci u samoci vlastite sobe
navlaci shtikle i uziva u dodiru pamuka (bar se nadam) na kojem je sjedila sinova straznjica
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#525 Re: svekrve i snahe

Post by Banksy »

Ovo polako prelazi u horor ... :lol:

Ovaj iznad kaže: To je stari trik iz proslog vijeka! ... Možda nam otkrije, baš me zanima. :mrgreen:
Post Reply