svekrve i snahe

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#526 Re: svekrve i snahe

Post by dobar osjecaj »

MedenoSrce wrote:
Banksy wrote:Dobro to, ali niko da mi razjasni one gaće ...
ma ja sam skontala da ih oblaci u samoci vlastite sobe
navlaci shtikle i uziva u dodiru pamuka (bar se nadam) na kojem je sjedila sinova straznjica
Bljak :D
Valjda se radi o majkama koje imaju sinove koji lako gube gace, nisu oni sto 's nogu, u trku' oprasuju cvijece.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#527 Re: svekrve i snahe

Post by insomnia78 »

Banksy wrote:Ovo polako prelazi u horor ... :lol:

Ovaj iznad kaže: To je stari trik iz proslog vijeka! ... Možda nam otkrije, baš me zanima. :mrgreen:
E'o ja sam vlastitim promisljanjem dos'o do morebitnog :lol: rjesenja

Valjda da snaha skonta da joj co'jku fale gace
A gdje mog'o izgubiti gace nego u jebacini...i eto ti belaja
Last edited by insomnia78 on 17/06/2015 16:19, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#528 Re: svekrve i snahe

Post by Banksy »

E, ok, sad se već vraćamo u normalu ... :lol: razumijem :mrgreen:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#529 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

Mislim da je ona mudroliju naslijedila od svoje svekrve.

A postoji i mogućnost da je iste sakrila da pokaže kako je snaha nemarna ili šta već.

Čudi me da ove postupke bar forumašice ne razumiju!? :D
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#530 Re: svekrve i snahe

Post by Gabrielo »

jao_situacije wrote:
Gabrielo wrote: Fejsbuk je kriv sto su cure umisljene. Kad vidim komentare pacenika. :-)
nije fb kriv, one su umišljene svakako a onda se to samo javno vidi..
Manje bi bile umisljene da ne dobijaju ogroman broj lajkova i komentara muskih pacenika.

Najgore je sto sada pomoci raznih programa svaka cura moze da ispadne dobro na slici. I onda kad ih vidis na ulici ne daju se prepoznati.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#531 Re: svekrve i snahe

Post by sheilak »

insomnia78 wrote: E'o ja sam vlastitim promisljanjem dos'o do morebitnog :lol: rjesenja

Valjda da snaha skonta da joj co'jku fale gace
A gdje mog'o izgubiti gace nego u jebacini...i eto ti belaja
gace se mogu izgubiti na razne nacine. :D al da i ovo je jedan od razloga...samo glup je to onda *ebac ako samo tako i tako cesto gubi gace. :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#532 Re: svekrve i snahe

Post by sheilak »

brad90 wrote:sve moje kućke su volle moju mati vise od mene. moja mati ih razdrazi ja ih spodbijem. ova tema me rastuzla
sta ti znaci ovo spodbiti? :D prvi put cujem za ovaj glagol...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#533 Re: svekrve i snahe

Post by HAVANA »

Pa i da sam jebo,kako cu pobogu gace izgubit :?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#534 Re: svekrve i snahe

Post by MedenoSrce »

HAVANA wrote:Pa i da sam jebo,kako cu pobogu gace izgubit :?

... kao sto nisam :D mozda ti ih razularena zenka, vodjena niskim strastima podere kako bi dosla do objekta zudnje :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#535 Re: svekrve i snahe

Post by HAVANA »

Cuj nake gace derat :twisted:
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#536 Re: svekrve i snahe

Post by brad90 »

sheilak wrote:
brad90 wrote:sve moje kućke su volle moju mati vise od mene. moja mati ih razdrazi ja ih spodbijem. ova tema me rastuzla
sta ti znaci ovo spodbiti? :D prvi put cujem za ovaj glagol...
na spottedu lajkove pridobiti i samim tim zadovljiti kotacice u okolini falusa koji na gone na pražnjenje u vidu seksualnog. pozdrav sheila.
User avatar
Sarah24
Posts: 10038
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#537 Re: svekrve i snahe

Post by Sarah24 »

A, šta bi ste rekli na svekrvu koja dođe u stan kad vas nema i radi šta hoće, još i ne kaže da je bila? Na svekrvu koja sinu kaže kako joj je žao njega (komentar nakon što je snaha nešto napravila od jela što nije izgledalo kao kada ona pravi)? Na svekrvu koja čeka da odete na odmor pa dođe "sredi" podrum, pokupi šta je njeno i sl. i ne kaže to, priča ženama iz sela o vama pogrdno?

Nije se sve meni dešavalo, ali jeste ženama iz moje okoline..

Po meni je veliki problem kada sin svojima ili kčerka svojima ne smije ništa da kaže, nego broje jedno drugom, time se sitacija uopšte ne rješava.

Pa majka mu stara zar je teško reći "majko, to nije ok", "oče, to nije ok" ili "zašto si to uradio/la" sl... niko ne traži da se skidaju glave :roll:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#538 Re: svekrve i snahe

Post by dobar osjecaj »

Sarah24 wrote:A, šta bi ste rekli na svekrvu koja dođe u stan kad vas nema i radi šta hoće, još i ne kaže da je bila? Na svekrvu koja sinu kaže kako joj je žao njega (komentar nakon što je snaha nešto napravila od jela što nije izgledalo kao kada ona pravi)? Na svekrvu koja čeka da odete na odmor pa dođe "sredi" podrum, pokupi šta je njeno i sl. i ne kaže to, priča ženama iz sela o vama pogrdno?

Nije se sve meni dešavalo, ali jeste ženama iz moje okoline..

Po meni je veliki problem kada sin svojima ili kčerka svojima ne smije ništa da kaže, nego broje jedno drugom, time se sitacija uopšte ne rješava.

Pa majka mu stara zar je teško reći "majko, to nije ok", "oče, to nije ok" ili "zašto si to uradio/la" sl... niko ne traži da se skidaju glave :roll:
Ja sam imala srecu da kad sam vec bila nabasala na lika koji je u bolesno prisnom odnosu s shizofrenicnom majkom da mu kazem da cu mu pomoci da majci pruzi adekvatno lijecenje u mentalnoj ustanovi nakon cega je zbrisao kao metak.
Ljudi se ne trebaju pravno vezivati s ljudima koje ne poznaju dovoljno. Covjeka treba detaljno upoznati u svim izdanjima prije nego sto se odlucimo zapetljati u pravne obaveze prema tom covjeku. Sve ostalo se lakse ispravi.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#539 Re: svekrve i snahe

Post by KPNCTNJAH »

Image

:mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56815
Joined: 09/08/2004 16:35

#540 Re: svekrve i snahe

Post by madner »

Sjo zena, sada im problem sto ih dodje zena da malo pocisti stan kada ih nema. Da nije prljavo ne bi ni dolazila.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#541 Re: svekrve i snahe

Post by Ramzess Veliki »

insomnia78 wrote: E'o ja sam vlastitim promisljanjem dos'o do morebitnog :lol: rjesenja

Valjda da snaha skonta da joj co'jku fale gace
A gdje mog'o izgubiti gace nego u jebacini...i eto ti belaja
Možda pomisli da se usr'o na ulici pa ih bacio? :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#542 Re: svekrve i snahe

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:
brad90 wrote:sve moje kućke su volle moju mati vise od mene. moja mati ih razdrazi ja ih spodbijem. ova tema me rastuzla
sta ti znaci ovo spodbiti? :D prvi put cujem za ovaj glagol...
To ti znači zajmit' ozdola. :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#543 Re: svekrve i snahe

Post by Ramzess Veliki »

MedenoSrce wrote:
HAVANA wrote:Pa i da sam jebo,kako cu pobogu gace izgubit :?

... kao sto nisam :D mozda ti ih razularena zenka, vodjena niskim strastima podere kako bi dosla do objekta zudnje :mrgreen:
:shock:
Zar i takvih ima ????
Oj šta je mene sve mimoišlo ... :sad:
User avatar
Sarah24
Posts: 10038
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#544 Re: svekrve i snahe

Post by Sarah24 »

madner wrote:Sjo zena, sada im problem sto ih dodje zena da malo pocisti stan kada ih nema. Da nije prljavo ne bi ni dolazila.
:lol: interesantno

to što dolazi SAMO kada nema nikog nije čudno, doduše možda je vidovita pa na daljinu vidi da je prljavo... ali morat ću da te razuvjerim, madnerU, u stanu ostane baš sve onako kako je i bilo prije, ne pomakne ništa, a podrum je sredila jer je htjela da odnese svoje stvari, zašto nije rekla tako prije da zajedno sredimo i neka nosi sve ako hoće, najlakše je lupetati iz udobnosti svog doma :oops:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#545 Re: svekrve i snahe

Post by dobar osjecaj »

Sarah24 wrote:
madner wrote:Sjo zena, sada im problem sto ih dodje zena da malo pocisti stan kada ih nema. Da nije prljavo ne bi ni dolazila.
:lol: interesantno

to što dolazi SAMO kada nema nikog nije čudno, doduše možda je vidovita pa na daljinu vidi da je prljavo... ali morat ću da te razuvjerim, madnerU, u stanu ostane baš sve onako kako je i bilo prije, ne pomakne ništa, a podrum je sredila jer je htjela da odnese svoje stvari, zašto nije rekla tako prije da zajedno sredimo i neka nosi sve ako hoće, najlakše je lupetati iz udobnosti svog doma :oops:
U madnerovom uputstvu o dosljednosti pise da ne mozes pisati prvo da se to nije tebi desavalo pa onda da si ti dio te price. Zamantace mu se :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#546 Re: svekrve i snahe

Post by Ramzess Veliki »

Punice i snahe treba zabraniti ... :lol: :lol: :lol:
User avatar
madner
Posts: 56815
Joined: 09/08/2004 16:35

#547 Re: svekrve i snahe

Post by madner »

Sarah24 wrote:
madner wrote:Sjo zena, sada im problem sto ih dodje zena da malo pocisti stan kada ih nema. Da nije prljavo ne bi ni dolazila.
:lol: interesantno

to što dolazi SAMO kada nema nikog nije čudno, doduše možda je vidovita pa na daljinu vidi da je prljavo... ali morat ću da te razuvjerim, madnerU, u stanu ostane baš sve onako kako je i bilo prije, ne pomakne ništa, a podrum je sredila jer je htjela da odnese svoje stvari, zašto nije rekla tako prije da zajedno sredimo i neka nosi sve ako hoće, najlakše je lupetati iz udobnosti svog doma :oops:
Ma ti ne vidis razliku jer nemas oko za detalje. Kada si zadnji put oprala prozore?
User avatar
Sarah24
Posts: 10038
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#548 Re: svekrve i snahe

Post by Sarah24 »

dobar osjećaj :lol:

madner :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#549 Re: svekrve i snahe

Post by insomnia78 »

dobar osjecaj wrote:
Sarah24 wrote:
madner wrote:Sjo zena, sada im problem sto ih dodje zena da malo pocisti stan kada ih nema. Da nije prljavo ne bi ni dolazila.
:lol: interesantno

to što dolazi SAMO kada nema nikog nije čudno, doduše možda je vidovita pa na daljinu vidi da je prljavo... ali morat ću da te razuvjerim, madnerU, u stanu ostane baš sve onako kako je i bilo prije, ne pomakne ništa, a podrum je sredila jer je htjela da odnese svoje stvari, zašto nije rekla tako prije da zajedno sredimo i neka nosi sve ako hoće, najlakše je lupetati iz udobnosti svog doma :oops:
U madnerovom uputstvu o dosljednosti pise da ne mozes pisati prvo da se to nije tebi desavalo pa onda da si ti dio te price. Zamantace mu se :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#550 Re: svekrve i snahe

Post by astrid »

Ramzess Veliki wrote:Punice i snahe treba zabraniti ... :lol: :lol: :lol:
Zabraniti sklapanje brakova i automatski se riješimo ove dvije vještice :oops:
...ili neka traže partnere bez roditelja :skoljka:
Post Reply