svekrve i snahe

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#476 Re: svekrve i snahe

Post by Gabrielo »

nightvision wrote:
andalib wrote: jel ti i u tebe mama proracunata kvaziprinceza koja se udala za tvog tatu iz interesa? i jel ti tata ti u tebe umio da joj pokaze kako stvari stoje? ili su se odmah u pocetku uzeli hladne glave, bez previse emocija i po motu "fuck love", pa rodili tebe, i nije bilo nikakvih problema? onako neproracunato...
Ti nasla porediti zene iz prijeratnog socijalistickog i komunistickog doba sa fejsbuk generacijom? Na cemu si ti? Sta uzimas, daj i meni malo. :lol: :lol: :lol:
Fejsbuk je kriv sto su cure umisljene. Kad vidim komentare pacenika. :-)
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#477 Re: svekrve i snahe

Post by limeni »

Eh neke djevojke znaju biti opasne, prvo ti ne daju da se druzis sa zenskim drustvom jer su "kurve", kasnije ti svu raju proglasi "alkoholicarima" i "budalama", na kraju slijedi finalni udarac tj. odvajanje od tvojih braca sestara i roditelja.
A neki muskarci mutavi sute i na kraju se cude kad ta djevojka nadje sebi nekog jebaca, kad ih zlostavljaju psihicki i na kraju skroz otjera iz kuce i tako to.
Pamet u glavu braco!
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#478 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

limeni wrote:Eh neke djevojke znaju biti opasne, prvo ti ne daju da se druzis sa zenskim drustvom jer su "kurve", kasnije ti svu raju proglasi "alkoholicarima" i "budalama", na kraju slijedi finalni udarac tj. odvajanje od tvojih braca sestara i roditelja.
A neki muskarci mutavi sute i na kraju se cude kad ta djevojka nadje sebi nekog jebaca, kad ih zlostavljaju psihicki i na kraju skroz otjera iz kuce i tako to.
Pamet u glavu braco!
:thumbup:
bumerangss
Posts: 4520
Joined: 12/01/2015 16:47

#479 Re: svekrve i snahe

Post by bumerangss »

McMoy wrote:Ma, taj ničim izazvan sukob između kvaziprinceza i svekrva i stavljanje na kvaziprincezinu stranu može sebi da dozvoli samo najgora pi*kica.

Brak treba shvatiti kao ugovor dvije strane, u taj pakt muškarac ne bi trebao ulaziti dok je mlad i pod uticajem hormona,
a pogotovo ne ako je zaljubljen.

Te kvaziprinceze koriste i najmanji trenutak slabosti da provuku svoje hirove i zahtjeve jer one u brak ulaze potpuno proračunato.
Odlicno receno! :thumbup:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#480 Re: svekrve i snahe

Post by KPNCTNJAH »

McMoy wrote:
limeni wrote:Eh neke djevojke znaju biti opasne, prvo ti ne daju da se druzis sa zenskim drustvom jer su "kurve", kasnije ti svu raju proglasi "alkoholicarima" i "budalama", na kraju slijedi finalni udarac tj. odvajanje od tvojih braca sestara i roditelja.
A neki muskarci mutavi sute i na kraju se cude kad ta djevojka nadje sebi nekog jebaca, kad ih zlostavljaju psihicki i na kraju skroz otjera iz kuce i tako to.
Pamet u glavu braco!
:thumbup:
Pa nije tu do zena, nego do glupana koji na sve pristaju samo da imaju dje meCat :mrgreen: i treba maltretirati takve levate... :mrgreen:
Cuj da me zensko odvoji od burazera :lol:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#481 Re: svekrve i snahe

Post by razonoda »

KPNCTNJAH wrote:
McMoy wrote:
limeni wrote:Eh neke djevojke znaju biti opasne, prvo ti ne daju da se druzis sa zenskim drustvom jer su "kurve", kasnije ti svu raju proglasi "alkoholicarima" i "budalama", na kraju slijedi finalni udarac tj. odvajanje od tvojih braca sestara i roditelja.
A neki muskarci mutavi sute i na kraju se cude kad ta djevojka nadje sebi nekog jebaca, kad ih zlostavljaju psihicki i na kraju skroz otjera iz kuce i tako to.
Pamet u glavu braco!
:thumbup:
Pa nije tu do zena, nego do glupana koji na sve pristaju samo da imaju dje meCat :mrgreen: i treba maltretirati takve levate... :mrgreen:
Cuj da me zensko odvoji od burazera :lol:
:-) ili --cuj da me buraz odvoji od zenske--pa, ja sam je odabrao. :roll:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#482 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

Neke žene stvarno mislie da su nezamjenljive!

OK, može biti i ljubavi i poštovanja i zajedničkih planova, djece... ali ko je ona da me odvoji i da mi zabrani
da prekidam odnos sa svojom krvi?! Kao što reče neko na ovoj temi, to samo s noge na nogu napucati odakle
je i došlo.
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#483 Re: svekrve i snahe

Post by Gabrielo »

McMoy wrote:Neke žene stvarno mislie da su nezamjenljive!

OK, može biti i ljubavi i poštovanja i zajedničkih planova, djece... ali ko je ona da me odvoji i da mi zabrani
da prekidam odnos sa svojom krvi?! Kao što reče neko na ovoj temi, to samo s noge na nogu napucati odakle
je i došlo.
Za sve je ovaj kvazi feminizam kriv. Prije se znalo sta je zensko i koje su njene obaveze. :zoka:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#484 Re: svekrve i snahe

Post by sha_ba »

zene vam krive sto ste papucari, bravo :thumbup:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#485 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

Gabrielo wrote:
McMoy wrote:Neke žene stvarno mislie da su nezamjenljive!

OK, može biti i ljubavi i poštovanja i zajedničkih planova, djece... ali ko je ona da me odvoji i da mi zabrani
da prekidam odnos sa svojom krvi?! Kao što reče neko na ovoj temi, to samo s noge na nogu napucati odakle
je i došlo.
Za sve je ovaj kvazi feminizam kriv. Prije se znalo sta je zensko i koje su njene obaveze. :zoka:
:thumbup:

i gdje joj je mjesto.

Proći će i ova moda. Naiao nakaradni period, pa kad ljudi skontaju kod to vodi mijenjaće kako Bog zapovijeda.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#486 Re: svekrve i snahe

Post by razonoda »

McMoy wrote:Neke žene stvarno mislie da su nezamjenljive!

OK, može biti i ljubavi i poštovanja i zajedničkih planova, djece... ali ko je ona da me odvoji i da mi zabrani
da prekidam odnos sa svojom krvi?! Kao što reče neko na ovoj temi, to samo s noge na nogu napucati odakle
je i došlo.
:roll: -------ONA----- ti si je odabrao, tvoj mozak ,krv.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#487 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

razonoda wrote:
McMoy wrote:Neke žene stvarno mislie da su nezamjenljive!

OK, može biti i ljubavi i poštovanja i zajedničkih planova, djece... ali ko je ona da me odvoji i da mi zabrani
da prekidam odnos sa svojom krvi?! Kao što reče neko na ovoj temi, to samo s noge na nogu napucati odakle
je i došlo.
:roll: -------ONA----- ti si je odabrao, tvoj mozak ,krv.

Pa nije Hazreti Fatima.

Žena ko žena.
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#488 Re: svekrve i snahe

Post by Gabrielo »

McMoy wrote:
razonoda wrote:
McMoy wrote:Neke žene stvarno mislie da su nezamjenljive!

OK, može biti i ljubavi i poštovanja i zajedničkih planova, djece... ali ko je ona da me odvoji i da mi zabrani
da prekidam odnos sa svojom krvi?! Kao što reče neko na ovoj temi, to samo s noge na nogu napucati odakle
je i došlo.
:roll: -------ONA----- ti si je odabrao, tvoj mozak ,krv.

Pa nije Hazreti Fatima.

Žena ko žena.
Krv nije voda. Oni koji zbog zene udju u sukob sa roditeljima, bratom ili sestrom su... ne znam koju rijec upotrijebiti.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#489 Re: svekrve i snahe

Post by razonoda »

McMoy wrote:
razonoda wrote:
McMoy wrote:Neke žene stvarno mislie da su nezamjenljive!

OK, može biti i ljubavi i poštovanja i zajedničkih planova, djece... ali ko je ona da me odvoji i da mi zabrani
da prekidam odnos sa svojom krvi?! Kao što reče neko na ovoj temi, to samo s noge na nogu napucati odakle
je i došlo.
:roll: -------ONA----- ti si je odabrao, tvoj mozak ,krv.

Pa nije Hazreti Fatima.

Žena ko žena.
:shock: :blento:
User avatar
Queen_of_hearts
Posts: 714
Joined: 17/02/2013 23:05

#490 Re: svekrve i snahe

Post by Queen_of_hearts »

Stranice i stranice mizoginije i verbalnog proljeva emotivno neostvarenih muskaraca ........i nista vise....
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#491 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

razonoda wrote:
McMoy wrote:
razonoda wrote: :roll: -------ONA----- ti si je odabrao, tvoj mozak ,krv.

Pa nije Hazreti Fatima.

Žena ko žena.
:shock: :blento:
Ne znam šta nije jasno?

Ako neka osoba, bez ikakva normalna razloga, pokuša da me odvoji od nekoga sa kim sam u krvnom srodstvu
onda tu nešto debelo smrdi.

Ima rješenje i za takve žene/djevojke. Eno brate finih momaka u domovima za djecu bez roditelja pa proberite.

Onda nećete imati problema ni sa svekrvom, niti sa braćom i sestrama.
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#492 Re: svekrve i snahe

Post by lajk »

@"McMoy

A ko sisa zenu sto ostavlja sve svoje, jelde , ko je... :run:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#493 Re: svekrve i snahe

Post by JThomas »

ne bi trebalo da iko ostavlja sve svoje, bar u normalnom odnosu. ako odseljavanje od kuće nije jednako = ostavljanje svih svojih.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#494 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

lajk wrote:@"McMoy

A ko sisa zenu sto ostavlja sve svoje, jelde , ko je... :run:

Ko to kaže??

Maximalno poštovanje i uvažavanje prema njenoj porodici. I obratno.

Muškarci u principu puno rjeđe izazivaju sukobe sa puncem i punicom, nego što to rade žene sa svekrvama.

To vam je valjda u prirodi.

I, da ne bih pisao još jedan post, ovdje čim stvari nazoveš pravim imenom odmah ti dežurne forumske pametnice lijepe
etikete mizgoinije, profilišu te kao emocinalno nezrelu/neostvarenu ličnost, zatim ona čuvena fraza "koja li je to tebe tako dobro iz*ebala pa si takav".

Normalan poredak stvari je uzajamno poštovanje i razvijanje dobrih odnosa, a ne rat i mržnja protiv svekrve a potom
i ostatka njegove familije kako to većina žena radi ili ima namjeru raditi.
(da ne bi bilo da sam ovo izmislio, pročitati savjete postavljačici teme na 1. str.)
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#495 Re: svekrve i snahe

Post by razonoda »

@McMoy

Razmisljas li ti o zenidbi ,ako vec nisi.?
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#496 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

razonoda wrote:@McMoy

Razmisljas li ti o zenidbi ,ako vec nisi.?

Jel' me to prosiš? :tooo:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#497 Re: svekrve i snahe

Post by razonoda »

:cry: :bije:
s.aint
Posts: 420
Joined: 10/12/2010 16:19

#498 Re: svekrve i snahe

Post by s.aint »

McMoy wrote:
lajk wrote:@"McMoy

A ko sisa zenu sto ostavlja sve svoje, jelde , ko je... :run:

Ko to kaže??

Maximalno poštovanje i uvažavanje prema njenoj porodici. I obratno.

Muškarci u principu puno rjeđe izazivaju sukobe sa puncem i punicom, nego što to rade žene sa svekrvama.

To vam je valjda u prirodi.

I, da ne bih pisao još jedan post, ovdje čim stvari nazoveš pravim imenom odmah ti dežurne forumske pametnice lijepe
etikete mizgoinije, profilišu te kao emocinalno nezrelu/neostvarenu ličnost, zatim ona čuvena fraza "koja li je to tebe tako dobro iz*ebala pa si takav".

Normalan poredak stvari je uzajamno poštovanje i razvijanje dobrih odnosa, a ne rat i mržnja protiv svekrve a potom
i ostatka njegove familije kako to većina žena radi ili ima namjeru raditi.
(da ne bi bilo da sam ovo izmislio, pročitati savjete postavljačici teme na 1. str.)
Pa pazi, nije da je to zenama bas u prirodi izazivati bilo kakve sukobe, dolazi do nesuglasica jer je su svekrve pretezno one koje ne vole izabranicu avog sincica
rijetko kada "nova" mlada izaziva taj neki sukob koji spominjes
ako grijesim ispravi me
vjerovatno se na samom pocetku postave zastitnicki nastrojene :)
jer zena ce joj jelTe pojesti sina
ovo pricam o svekrvama koje ne znaju pustiti svog sina da zivi svoj zivot koliko toliko bez njih
i sumnjam da grijesim :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#499 Re: svekrve i snahe

Post by JThomas »

pa eto već ti je svekrva kriva.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#500 Re: svekrve i snahe

Post by McMoy »

Ne znam šta je tačno u pitanju, samo znam da je čest taj sukob.

Meni je neshvatljv, pa to pripisujem vašoj prirodi.

Iako ne volim previše ličnog iznositi na forumu i iako znam da jedan primjer ne znači pravilo, ipak ću ga navesti
jer mi je jako zanimljiv.

Kada se udala moja sestra bilo je jako mnogo tih nekih sukoba na relacji snaha-svekrva.
Znam za neke svekrvine neobjašnjive "nestašluke", poput onoga da je sa štrika krala i krila gaće od sina,
da bi valjda nešto zakuhala na taj način. :? :? Stvarno mi nije jasna pozadina.

Poznajem svoju sestru, znam i u oči joj kažem da ni ona nije bila nevinašce u tom odnosu.
Dakle, sukob, rat, sitna podmetanja.

Umrla svekrva, onda je krenula priča moje sestre kako i nije bila loša, znala joj je dosta pomoći u
zadnjih desetak godina prije smrti.

Sad je došlo vrijeme da se uskoro ženi sestrin stariji sin.
Prilikom svakog našeg susreta kad se dotaknemo te teme, sestra već snima i uviđa "gafove" i "nedostatke"
buduće snahe, a ova još nije čestito ni u kuću ušla.

Istorija se ponavlja...
Post Reply